BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +58 | 13 | |
2 | 3-oEW | Marek Koczwara-Wiesław Zawadzki | NW: BTG Bydgoszcz | +53 | 14 | |
3 | 9-zEW | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT Warszawa | +45 | 15 | |
28-zNS | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | +45 | 16 | ||
5 | 29-oNS | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +42 | 17 | |
10-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | +42 | 18 | ||
7 | 27-zEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +41 | 19 | |
8 | 2-oEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +40 | 20 | |
9 | 8-oEW | Stanisław Owczarski-Wiesław Żegilewicz | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +37 | 21 | |
10 | 22-oEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | SW: VALUE MEDIA AZS | +36 | 22 | |
15-zEW | Igor Godun-Ihar Radziukevich | NE: SPEKTR Mińsk | +36 | 23 | ||
5-zNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +36 | 24 | ||
13 | 8-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +33 | ||
14 | 23-oNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +31 | ||
11-zEW | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | +31 | |||
16 | 31-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +30 | ||
17 | 17-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +29 | ||
18 | 18-oEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | +27 | ||
24-zNS | Przemysław Saliński-Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | +27 | |||
20 | 16-oEW | Mariusz Pater-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +26 | ||
21 | 4-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +23 | ||
22 | 17-oEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: KS BARD13 Franciszków | +21 | ||
23 | 27-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | +20 | ||
24 | 30-zNS | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +18 | ||
12-zNS | Arkadiusz Górzewski-Grzegorz Wołowiec | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +18 | |||
26 | 31-zEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | +17 | ||
14-oEW | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM | +17 | |||
28 | 4-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +15 | ||
29 | 25-zEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | +14 | ||
26-zNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | +14 | |||
3-zNS | Krzysztof Gusowski-Bogdan Jarząb | NW: BTG Bydgoszcz | +14 | |||
32 | 19-zNS | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: BINŻ Bełchatów | +13 | ||
23-zNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +13 | |||
34 | 13-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | +12 | ||
6-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +12 | |||
1-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +12 | |||
37 | 6-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | +10 | ||
26-oEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | +10 | |||
39 | 29-zEW | Jarosław Kaczorowski-Wojciech Okuniewski | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +9 | ||
11-oNS | Waldemar Kałużyński-Andrzej Kondeja | NE: Hefajstos Otwock | +9 | |||
20-oNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +9 | |||
42 | 32-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +8 | ||
28-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | +8 | |||
7-oEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +8 | |||
15-oNS | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +8 | |||
46 | 9-oNS | Rafał Wojtczuk-Dorota Tokaj-Wojtczuk | NE: ABNEGAT Warszawa | +7 | ||
20-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +7 | |||
25-oNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | +7 | |||
49 | 32-zEW | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | +6 | ||
5-oEW | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +6 | |||
24-oNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | SW: KS Gwardia Strachota | +6 | |||
13-zNS | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | +6 | |||
53 | 1-oNS | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +5 | ||
54 | 16-zNS | Tomasz Brzęcki-Jan Staniszewski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +4 | ||
12-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +4 | |||
56 | 21-oNS | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | SW: RSB RODŁO | +3 | ||
14-zNS | Elżbieta Czekaj-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM | +3 | |||
22-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +3 | |||
7-zEW | Bohdan Pliszka-Tadeusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | +3 | |||
60 | 10-oNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: Autostrada Eksploatacja | +2 | ||
61 | 21-zEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: RSB RODŁO | +1 | ||
30-oNS | Waldemar Rybka-Tomasz Twaróg | SE: J&J Kraków | +1 | |||
18-zNS | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | +1 | |||
64 | 19-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | 0 | ||
19-oNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | 0 | |||
66 | 30-oEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | -1 | ||
18-zEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -1 | |||
21-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -1 | |||
69 | 10-oEW | Janusz Radecki-Andrzej Ziomek | NE: KBS Legionowianin | -2 | ||
70 | 7-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -3 | ||
14-zEW | Jarosław Łosiak-Przemysław Zyśk | NE: PDM TREFL Pisz | -3 | |||
22-zNS | Maciej Dorabiała-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | -3 | |||
21-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -3 | |||
74 | 16-zEW | Edward Bednarczyk-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | -4 | ||
12-oEW | Adam Suchodolski-Michał Wróblewski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -4 | |||
76 | 1-oEW | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -5 | ||
77 | 13-zEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: Hetman Białystok | -6 | ||
32-zNS | Cezary Przasnek-Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -6 | |||
24-oEW | Krzysztof Dziekański-Ewa Dziekańska | SW: Invenio Bona Fide | -6 | |||
5-oNS | Marek Bałabuch-Tomasz Borucki | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -6 | |||
81 | 25-oEW | Andrzej Byzdra-Zbigniew Niezgoda | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -7 | ||
9-oEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -7 | |||
20-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | -7 | |||
84 | 15-oEW | Piotr Dybowski-Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | -8 | ||
32-oNS | Małgorzata Ludwikowska-Piotr Ludwikowski | SE: LAST MINUTE Kraków | -8 | |||
7-oNS | Arkadiusz Stanisławski-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -8 | |||
28-oNS | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -8 | |||
88 | 20-oEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | -9 | ||
11-oEW | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | -9 | |||
29-zNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | SE: WISŁOKA Dębica | -9 | |||
91 | 26-oNS | Tadeusz Sobota-Włodzimierz Stobiecki | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -10 | ||
6-oEW | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | NW: PIONIER Entuzjaści | -10 | |||
93 | 1-zNS | Mariusz Grabowski-Leszek Kawski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -12 | ||
6-zNS | Katarzyna Abratkiewicz-Ryszard Smejda | NW: PIONIER Entuzjaści | -12 | |||
13-oNS | Tomasz Bliński-Sławomir Bolesta | NE: Hetman Białystok | -12 | |||
96 | 19-zEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | -13 | ||
23-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -13 | |||
98 | 26-zEW | Hubert Urban-Maja Żabierek | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -14 | ||
25-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | -14 | |||
3-zEW | Marek Klatkiewicz-Jan Weber | NW: ADMIRA PAB Poznań | -14 | |||
101 | 4-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -15 | ||
102 | 14-oNS | Tadeusz Banach-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | -17 | ||
31-zNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | -17 | |||
104 | 30-zEW | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | SE: J&J Kraków | -18 | ||
12-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | -18 | |||
106 | 27-oNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -20 | ||
107 | 17-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -21 | ||
108 | 4-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -23 | ||
109 | 16-oNS | Aleksander Gruca-Zbigniew Pinkiewicz | NE: Atut Rumia | -26 | ||
110 | 18-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | -27 | ||
24-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS Gwardia Strachota | -27 | |||
112 | 17-zNS | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | SW: KS BARD13 Franciszków | -29 | ||
113 | 31-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Wacław Gąssowski | SE: MK GALICJA Kraków | -30 | ||
114 | 11-zNS | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | -31 | ||
23-oEW | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -31 | |||
116 | 8-zNS | Mirosław Bublewicz-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -33 | ||
117 | 15-zNS | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: Game Over Gdańsk | -36 | ||
22-oNS | Maciej Boczek-Mieczysław Małek | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -36 | |||
5-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -36 | |||
120 | 8-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -37 | ||
121 | 2-oNS | Piotr Brzeziński-Kazimierz Staniów | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -40 | ||
122 | 27-zNS | Aleksandra Pacura-Barbara Superson | SE: CKiS Skawina | -41 | ||
123 | 29-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | -42 | ||
10-zNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS Legionowianin | -42 | |||
125 | 9-zNS | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -45 | ||
28-zEW | Lech Adach-Zbigniew Hałaczkiewicz | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -45 | |||
127 | 3-oNS | Roman Kujawski-Marek Wojciechowski | NW: ADMIRA PAB Poznań | -53 | ||
128 | 2-zEW | Roman Miłkowski-Witold Miłoszewski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -58 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |