BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 23-oEW | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +48 | 13 | |
2 | 13-zEW | Robert Głowacki-Waldemar Kałużyński | NE: Hefajstos Otwock | +47 | 14 | |
3 | 6-oEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +38 | 15 | |
26-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +38 | 16 | ||
5 | 7-zEW | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | +36 | 17 | |
5-oEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +36 | 18 | ||
7 | 11-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +28 | 19 | |
8 | 20-oEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | +24 | 20 | |
9-oEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | +24 | 21 | ||
10 | 13-oEW | Andrzej Bunikowski-Elżbieta Czekaj | NE: DARLES SANTERM | +22 | 22 | |
11 | 8-zEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +20 | 23 | |
24-zEW | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: KS BARD13 Franciszków | +20 | 24 | ||
13 | 18-zEW | Janusz Pisarek-Krzysztof Zieliński | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +19 | ||
1-zEW | Artur Chibowski-Piotr Zalcman | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | +19 | |||
25-zNS | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | +19 | |||
2-zNS | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +19 | |||
17 | 5-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +18 | ||
24-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | +18 | |||
19 | 1-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +17 | ||
14-zNS | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | +17 | |||
25-oEW | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +17 | |||
29-zNS | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +17 | |||
17-zEW | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +17 | |||
24 | 22-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SW: BINŻ Bełchatów | +16 | ||
15-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS Legionowianin | +16 | |||
26 | 2-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +15 | ||
28-oEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | +15 | |||
28 | 26-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +14 | ||
30-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +14 | |||
30 | 29-oNS | Krzysztof Gałda-Nikander Kuszewski | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | +13 | ||
31 | 8-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +12 | ||
20-zNS | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | +12 | |||
33 | 23-zNS | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | +11 | ||
32-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SE: MTS PIAST Skawina | +11 | |||
18-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +11 | |||
36 | 31-zNS | Grzegorz Merynda-Barbara Superson | SE: CKiS Skawina | +10 | ||
10-oNS | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | +10 | |||
10-zEW | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | +10 | |||
39 | 4-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +9 | ||
3-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | +9 | |||
3-zNS | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | NW: ADMIRA PAB Poznań | +9 | |||
12-zNS | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | +9 | |||
19-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | +9 | |||
44 | 31-oNS | Stanisław Malinowski-Marek Michalski | SE: WISŁOKA Dębica | +8 | ||
21-zNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +8 | |||
11-oEW | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: Atut Rumia | +8 | |||
47 | 27-oNS | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +7 | ||
48 | 12-oNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: Autostrada Eksploatacja | +6 | ||
14-oEW | Monika Suchodolska-Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | +6 | |||
17-oNS | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +6 | |||
51 | 9-zNS | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | +5 | ||
52 | 22-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +4 | ||
32-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | +4 | |||
16-oNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT Warszawa | +4 | |||
55 | 7-oEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | +3 | ||
27-zEW | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +3 | |||
57 | 19-zNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +2 | ||
58 | 16-zNS | Arkadiusz Górzewski-Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +1 | ||
15-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | +1 | |||
6-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +1 | |||
4-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +1 | |||
28-zNS | Adam Cichoń-Tadeusz Garbacik | SE: MK GALICJA Kraków | +1 | |||
30-oNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +1 | |||
21-oEW | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +1 | |||
65 | 28-zEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | -1 | ||
6-zEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -1 | |||
16-zEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT Warszawa | -1 | |||
15-zNS | Michał Górski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -1 | |||
30-oEW | Maciej Grabiec-Mariusz Kita | SE: AZS AGH Kraków | -1 | |||
21-oNS | Dariusz Zbieg-Jacek Mazurkiewicz | SW: RSB RODŁO | -1 | |||
4-zNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -1 | |||
72 | 19-zEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | -2 | ||
73 | 27-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | -3 | ||
7-oNS | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | NW: PIONIER Entuzjaści | -3 | |||
75 | 32-zEW | Łukasz Grodzicki-Igor Terszak | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -4 | ||
16-oEW | Robert Krawczyk-Wojciech Romaszko | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -4 | |||
22-zNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | SW: BINŻ Bełchatów | -4 | |||
78 | 9-zEW | Janusz Gomoliński-Sławomir Wrzosek | NE: PDM TREFL Pisz | -5 | ||
79 | 17-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | -6 | ||
12-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | -6 | |||
14-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | -6 | |||
82 | 27-oEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -7 | ||
83 | 31-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -8 | ||
21-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: RSB RODŁO | -8 | |||
11-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | -8 | |||
86 | 3-zEW | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | -9 | ||
3-oNS | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -9 | |||
19-oEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -9 | |||
12-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | -9 | |||
4-oEW | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -9 | |||
91 | 10-oEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | -10 | ||
10-zNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | -10 | |||
31-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | -10 | |||
94 | 23-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | -11 | ||
32-oNS | Dariusz Puczyński-Arkadiusz Zadworny | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -11 | |||
18-oEW | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | SW: KS Gwardia Strachota | -11 | |||
97 | 8-oNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -12 | ||
20-zEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -12 | |||
99 | 29-oEW | Jacek Brózda-Jacek Gurgul | SE: J&J Kraków | -13 | ||
100 | 26-zEW | Dariusz Kępa-Janusz Kucharski | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -14 | ||
30-zNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | -14 | |||
102 | 28-oNS | Tadeusz Kowalczewski-Bartosz Ceglarski | SE: POMTECH Zwoleń | -15 | ||
2-oNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -15 | |||
104 | 15-oEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -16 | ||
22-oNS | Maciej Boczek-Andrzej Jurkiewicz | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -16 | |||
106 | 25-oNS | Ludwik Murat-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -17 | ||
14-zEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | -17 | |||
1-oNS | Tomasz Lubiewski-Jerzy Mojsiewicz | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -17 | |||
17-zNS | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | -17 | |||
29-zEW | Marek Kozdrach-Kamil Walczyk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -17 | |||
111 | 24-oNS | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: KS BARD13 Franciszków | -18 | ||
5-zNS | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -18 | |||
113 | 1-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -19 | ||
25-zEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -19 | |||
2-zEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -19 | |||
18-zNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS Gwardia Strachota | -19 | |||
117 | 24-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -20 | ||
8-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -20 | |||
119 | 13-oNS | Sławomir Bąk-Dariusz Węgrowicz | NE: Hefajstos Otwock | -22 | ||
120 | 9-oNS | Jarosław Łosiak-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | -24 | ||
20-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -24 | |||
122 | 11-zNS | Edward Bednarczyk-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | -28 | ||
123 | 6-oNS | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -31 | ||
124 | 5-oNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -36 | ||
7-zNS | Leszek Hejne-Andrzej Maciejewski | NW: BTG Bydgoszcz | -36 | |||
126 | 26-oNS | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -38 | ||
127 | 13-zNS | Arkadiusz Matyjas-Leszek Szkudlarek | NE: DARLES SANTERM | -47 | ||
128 | 23-oNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | SW: KBS Legionowianin 2 | -48 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |