BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | K2 Rebid | +31 | 1 | |
2 | 3-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | SDK Tczew | +26 | 2 | |
3 | 6-zEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | K2 Rebid | +23 | 3 | |
4 | 2-oNS | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | Hetman Białystok | +19 | 4 | |
5 | 7-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | KBS Legionowianin | +16 | 5 | |
6 | 5-oNS | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | Hefajstos Otwock | +15 | 6 | |
7 | 4-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | Autostrada Eksploatacja | +13 | 7 | |
8 | 2-zEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | Hetman Białystok | +11 | 8 | |
9 | 7-zEW | Waldemar Burakowski-Sławomir Kowalczyk | KBS Legionowianin | +8 | 9 | |
8-zEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | ABNEGAT Warszawa | +8 | 10 | ||
11 | 1-zEW | Janusz Gomoliński-Sławomir Wrzosek | PDM TREFL Pisz | +6 | 11 | |
12 | 4-oEW | Marcin Osmański-Jacek Sikora | Expres z Kaszub | +5 | 12 | |
13 | 1-oNS | Tadeusz Banach-Jan Romot | PDM TREFL Pisz | +4 | ||
8-oNS | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | ABNEGAT Warszawa | +4 | |||
15 | 3-zEW | Jarosław Bartosiński-Mirosław Szaliński | SDK Tczew | +2 | ||
16 | 5-zEW | Robert Głowacki-Waldemar Kałużyński | Hefajstos Otwock | +1 | ||
17 | 5-zNS | Arkadiusz Matyjas-Leszek Szkudlarek | DARLES SANTERM | -1 | ||
18 | 3-zNS | Edward Bednarczyk-Marek Jacyków | Atut Rumia | -2 | ||
19 | 8-oEW | Zbigniew Prasek-Wojciech Romaszko | BLACKWOOD Gdańsk | -4 | ||
1-oEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | Mazowia OZBS Płock | -4 | |||
21 | 4-oNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | Autostrada Eksploatacja | -5 | ||
22 | 1-zNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | Mazowia OZBS Płock | -6 | ||
23 | 8-zNS | Arkadiusz Górzewski-Adam Suchodolski | BLACKWOOD Gdańsk | -8 | ||
7-zNS | Michał Górski-Mariusz Pater | KS BENIAMINEK 03 Starogar | -8 | |||
25 | 2-zNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | SPEKTR Mińsk | -11 | ||
26 | 4-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | Expres z Kaszub | -13 | ||
27 | 5-oEW | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | DARLES SANTERM | -15 | ||
28 | 7-oEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | KS BENIAMINEK 03 Starogar | -16 | ||
29 | 2-oEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | SPEKTR Mińsk | -19 | ||
30 | 6-zNS | Monika Suchodolska-Piotr Suchodolski | Game Over Gdańsk | -23 | ||
31 | 3-oEW | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | Atut Rumia | -26 | ||
32 | 6-oEW | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | Game Over Gdańsk | -31 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |