BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 5-zNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | WISŁOKA Dębica | +20 | 1 | |
2 | 8-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | MINDLAB SFORA CIBORA | +19 | 2 | |
3 | 3-zEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | POMTECH Zwoleń | +15 | 3 | |
4 | 1-zEW | Lech Adach-Zbigniew Hałaczkiewicz | OGNISKO TKKF CHEMIK | +10 | 4 | |
5 | 1-oNS | Leszek Młodziński-Edward Wójcik | OGNISKO TKKF CHEMIK | +8 | 5 | |
6 | 2-oNS | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SKÓR-BUT Eko-Różanka | +7 | 6 | |
7 | 2-zNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | AZS AGH Kraków | +6 | 7 | |
8 | 5-oEW | Stanisław Malinowski-Marek Michalski | WISŁOKA Dębica | +5 | 8 | |
9 | 7-oNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | LAST MINUTE Kraków | +4 | 9 | |
8-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | MINDLAB SFORA CIBORA | +4 | 10 | ||
11 | 4-zNS | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | MTS PIAST Skawina | +3 | 11 | |
6-oNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Garbacik | MK GALICJA Kraków | +3 | 12 | ||
13 | 7-zNS | Włodzimierz Wala-Maciej Szczerczak | TS WISŁA Kraków | +1 | ||
14 | 4-oNS | Tadeusz Sobota-Włodzimierz Stobiecki | DANMAR Skarżysko Kamienna | 0 | ||
6-zEW | Adam Cichoń-Marek Heichel | MK GALICJA Kraków | 0 | |||
6-zNS | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | J&J Kraków | 0 | |||
3-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | CKiS Skawina | 0 | |||
4-oEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | MTS PIAST Skawina | 0 | |||
3-oNS | Tadeusz Kowalczewski-Bartosz Ceglarski | POMTECH Zwoleń | 0 | |||
20 | 7-zEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | LAST MINUTE Kraków | -1 | ||
21 | 4-zEW | Hubert Urban-Maja Żabierek | DANMAR Skarżysko Kamienna | -3 | ||
6-oEW | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | J&J Kraków | -3 | |||
23 | 8-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -4 | ||
7-oEW | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | -4 | |||
25 | 5-oNS | Cezary Komajda-Bartosz Matras | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -5 | ||
26 | 2-zEW | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SKÓR-BUT Eko-Różanka | -6 | ||
27 | 2-oEW | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | AZS AGH Kraków | -7 | ||
28 | 1-oEW | Wojciech Paszko-Marian Górecki | SZLEMIK CARLO BOSSI | -8 | ||
29 | 1-zNS | Andrzej Byzdra-Jan Sączawa | SZLEMIK CARLO BOSSI | -10 | ||
30 | 3-zNS | Aleksandra Pacura-Barbara Superson | CKiS Skawina | -15 | ||
31 | 8-zNS | Cezary Przasnek-Karol Konopko | ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -19 | ||
32 | 5-zEW | Marek Tekieli-Krzysztof Warzocha | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -20 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |