BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | BINŻ Bełchatów | +37 | 13 | |
2 | 6-oEW | Longin Bartnik-Maciej Boczek | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +34 | 14 | |
3 | 2-oNS | Krzysztof Dziekański-Przemysław Saliński | Invenio Bona Fide | +33 | 15 | |
4 | 7-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | KS BARD13 Franciszków | +27 | 16 | |
5 | 5-zNS | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | RSB RODŁO | +23 | 17 | |
6 | 5-oNS | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | VALUE MEDIA AZS | +17 | 18 | |
1-oNS | Łukasz Gaweł-Adam Waszkiewicz | ERBUD KS AZS Wratislavia | +17 | 19 | ||
8 | 4-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | PREMONT IMPAS Katowice | +11 | 20 | |
9 | 1-zNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS MDK MOSM I Bytom | +9 | 21 | |
10 | 8-zEW | Krzysztof Han-Adam Krysiak | LKS Piast Sieradz | +7 | 22 | |
11 | 8-oNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | +6 | 23 | |
12 | 2-zEW | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | Invenio Bona Fide | +2 | 24 | |
4-oNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +2 | |||
14 | 3-oNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | KS Gwardia Strachota | +1 | ||
6-zNS | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +1 | |||
16 | 3-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | KS Gwardia Strachota | 0 | ||
3-zNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | GKS PIAST I Gliwice | 0 | |||
18 | 3-oEW | Edmund Gabryś-Julian Lassota | GKS PIAST I Gliwice | -1 | ||
6-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | KBS Legionowianin 2 | -1 | |||
20 | 2-zNS | Stanisław Fangor-Jerzy Radomski | DDK II Brzeziny Śląskie | -2 | ||
4-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | PREMONT IMPAS Katowice | -2 | |||
22 | 8-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -6 | ||
23 | 8-zNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -7 | ||
24 | 1-zEW | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | ERBUD KS AZS Wratislavia | -9 | ||
25 | 4-zEW | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | -11 | ||
26 | 1-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | BUKS MDK MOSM I Bytom | -17 | ||
5-oEW | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | RSB RODŁO | -17 | |||
28 | 5-zEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | VALUE MEDIA AZS | -23 | ||
29 | 7-oNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | BINŻ Bełchatów | -27 | ||
30 | 2-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | DDK II Brzeziny Śląskie | -33 | ||
31 | 6-oNS | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | KBS Legionowianin 2 | -34 | ||
32 | 7-zNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | KS BARD13 Franciszków | -37 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |