BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-zNS | Wojciech Rozwadowski-Jacek Wojnarowicz | VALUE MEDIA AZS | +32 | 1 | |
2 | 2-oEW | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | KS Gwardia Strachota | +15 | 2 | |
3 | 2-zNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | KS Gwardia Strachota | +14 | 3 | |
3-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +14 | 4 | ||
4-oNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | PREMONT IMPAS Katowice | +14 | 5 | ||
6 | 1-zNS | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | Invenio Bona Fide | +13 | 6 | |
7 | 8-zEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | KS BARD13 Franciszków | +10 | 7 | |
7-oEW | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | +10 | 8 | ||
9 | 3-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | GKS PIAST I Gliwice | +9 | 9 | |
10 | 6-zNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | BINŻ Bełchatów | +6 | 10 | |
11 | 1-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS MDK MOSM I Bytom | +5 | 11 | |
5-zNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | ERBUD KS AZS Wratislavia | +5 | 12 | ||
13 | 6-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | BINŻ Bełchatów | +4 | ||
14 | 7-zNS | Krzysztof Han-Adam Krysiak | LKS Piast Sieradz | +3 | ||
15 | 8-oNS | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | KS BARD13 Franciszków | +2 | ||
16 | 5-oEW | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | ERBUD KS AZS Wratislavia | +1 | ||
17 | 5-oNS | Dariusz Zbieg-Jacek Mazurkiewicz | RSB RODŁO | -1 | ||
18 | 8-oEW | Krzysztof Stadnicki-Robert Stoliński | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -2 | ||
19 | 7-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | KBS Legionowianin 2 | -3 | ||
20 | 6-oNS | Cezary Wołczak-Longin Bartnik | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -4 | ||
21 | 1-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | Invenio Bona Fide | -5 | ||
5-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | RSB RODŁO | -5 | |||
23 | 6-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -6 | ||
24 | 3-oEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | KS Turbo FLY BACK Wrocław | -9 | ||
25 | 8-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -10 | ||
7-oNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | KBS Legionowianin 2 | -10 | |||
27 | 1-zEW | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | BUKS MDK MOSM I Bytom | -13 | ||
28 | 3-zEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | GKS PIAST I Gliwice | -14 | ||
2-zEW | Janusz Pisarek-Krzysztof Zieliński | DDK II Brzeziny Śląskie | -14 | |||
4-oEW | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | VALUE MEDIA AZS | -14 | |||
31 | 2-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | DDK II Brzeziny Śląskie | -15 | ||
32 | 4-zEW | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | PREMONT IMPAS Katowice | -32 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |