BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 7-oEW | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | +43 | 13 | |
2 | 4-oEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | VALUE MEDIA AZS | +22 | 14 | |
3 | 8-zEW | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | KS BARD13 Franciszków | +17 | 15 | |
4 | 7-zNS | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | LKS Piast Sieradz | +16 | 16 | |
1-zEW | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | BUKS MDK MOSM I Bytom | +16 | 17 | ||
4-zNS | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | VALUE MEDIA AZS | +16 | 18 | ||
2-zEW | Janusz Pisarek-Krzysztof Zieliński | DDK II Brzeziny Śląskie | +16 | 19 | ||
2-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | DDK II Brzeziny Śląskie | +16 | 20 | ||
9 | 6-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | BINŻ Bełchatów | +14 | 21 | |
8-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | KSBS SPÓJNIA BENEXT | +14 | 22 | ||
11 | 3-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | GKS PIAST I Gliwice | +12 | 23 | |
5-zNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | ERBUD KS AZS Wratislavia | +12 | 24 | ||
13 | 1-oNS | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | BUKS MDK MOSM I Bytom | +10 | ||
14 | 3-zNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +8 | ||
15 | 5-oNS | Dariusz Zbieg-Jacek Mazurkiewicz | RSB RODŁO | +3 | ||
16 | 6-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | 0 | ||
6-zNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | BINŻ Bełchatów | 0 | |||
18 | 5-oEW | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | ERBUD KS AZS Wratislavia | -3 | ||
19 | 3-zEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | GKS PIAST I Gliwice | -8 | ||
20 | 1-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | Invenio Bona Fide | -10 | ||
21 | 5-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | RSB RODŁO | -12 | ||
3-oEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | KS Turbo FLY BACK Wrocław | -12 | |||
23 | 6-oNS | Maciej Boczek-Andrzej Jurkiewicz | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -14 | ||
8-oNS | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | KS BARD13 Franciszków | -14 | |||
25 | 2-oEW | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | KS Gwardia Strachota | -16 | ||
7-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | KBS Legionowianin 2 | -16 | |||
1-zNS | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | Invenio Bona Fide | -16 | |||
2-zNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | KS Gwardia Strachota | -16 | |||
4-zEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | PREMONT IMPAS Katowice | -16 | |||
30 | 8-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -17 | ||
31 | 4-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | PREMONT IMPAS Katowice | -22 | ||
32 | 7-oNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | KBS Legionowianin 2 | -43 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |