BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-zEW | Andrzej Bondarewicz-Wojciech Rozwadowski | VALUE MEDIA AZS | +51 | 13 | |
2 | 5-zEW | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | Invenio Bona Fide | +45 | 14 | |
3 | 4-oNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | ERBUD KS AZS Wratislavia | +43 | 15 | |
4 | 8-oNS | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | KS BARD13 Franciszków | +29 | 16 | |
5 | 8-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | KS BARD13 Franciszków | +27 | 17 | |
6 | 3-oNS | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | VALUE MEDIA AZS | +20 | 18 | |
1-zNS | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | BUKS MDK MOSM I Bytom | +20 | 19 | ||
8 | 2-zNS | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | DDK II Brzeziny Śląskie | +17 | 20 | |
9 | 7-zNS | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | BINŻ Bełchatów | +16 | 21 | |
10 | 4-zEW | Bernard Jadczak-Marek Woźniak | ERBUD KS AZS Wratislavia | +15 | 22 | |
11 | 5-oEW | Dariusz Zbieg-Jacek Mazurkiewicz | RSB RODŁO | +12 | 23 | |
12 | 7-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | BINŻ Bełchatów | +9 | 24 | |
13 | 6-oNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | +7 | ||
14 | 1-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | BUKS MDK MOSM I Bytom | +4 | ||
15 | 2-oNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +2 | ||
16 | 6-zNS | Mieczysław Małek-Marek Werner | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | 0 | ||
6-zEW | Jarosław Łaszczuk-Adam Krysiak | LKS Piast Sieradz | 0 | |||
18 | 2-oEW | Krzysztof Gaweł-Janusz Pisarek | DDK II Brzeziny Śląskie | -2 | ||
19 | 5-oNS | Krzysztof Dziekański-Przemysław Saliński | Invenio Bona Fide | -3 | ||
20 | 1-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | KS Gwardia Strachota | -4 | ||
21 | 6-oEW | Longin Bartnik-Andrzej Jurkiewicz | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -7 | ||
22 | 7-oNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -9 | ||
23 | 4-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | PREMONT IMPAS Katowice | -15 | ||
24 | 7-zEW | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -16 | ||
25 | 2-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | -17 | ||
26 | 3-oEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | GKS PIAST I Gliwice | -20 | ||
1-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | KS Gwardia Strachota | -20 | |||
28 | 8-zNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | KBS Legionowianin 2 | -27 | ||
29 | 8-oEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | KBS Legionowianin 2 | -29 | ||
30 | 4-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | PREMONT IMPAS Katowice | -43 | ||
31 | 5-zNS | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | RSB RODŁO | -45 | ||
32 | 3-zNS | Edmund Gabryś-Julian Lassota | GKS PIAST I Gliwice | -51 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |