BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +26 | 1 | |
2 | 8-oNS | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | BINŻ Bełchatów | +23 | 2 | |
3 | 7-zNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | KS BARD13 Franciszków | +22 | 3 | |
4 | 3-zEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | GKS PIAST I Gliwice | +17 | 4 | |
6-zEW | Longin Bartnik-Maciej Boczek | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +17 | 5 | ||
6 | 2-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | DDK II Brzeziny Śląskie | +16 | 6 | |
7 | 6-oNS | Andrzej Jurkiewicz-Mieczysław Małek | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +13 | 7 | |
8 | 5-zEW | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | RSB RODŁO | +12 | 8 | |
9 | 2-oEW | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | VALUE MEDIA AZS | +10 | 9 | |
10 | 4-oEW | Krzysztof Dziekański-Aleksander Poznysz | Invenio Bona Fide | +9 | 10 | |
11 | 5-oEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | KS Gwardia Strachota | +8 | 11 | |
12 | 3-oEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | ERBUD KS AZS Wratislavia | +7 | 12 | |
13 | 4-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | PREMONT IMPAS Katowice | +6 | ||
14 | 1-oEW | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +5 | ||
15 | 7-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | KS BARD13 Franciszków | +4 | ||
16 | 8-zNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | KBS Legionowianin 2 | +2 | ||
17 | 8-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | BINŻ Bełchatów | -2 | ||
18 | 7-oNS | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | LKS Piast Sieradz | -4 | ||
19 | 1-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS MDK MOSM I Bytom | -5 | ||
20 | 4-zNS | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | Invenio Bona Fide | -6 | ||
21 | 3-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | GKS PIAST I Gliwice | -7 | ||
22 | 5-oNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | RSB RODŁO | -8 | ||
23 | 4-oNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | PREMONT IMPAS Katowice | -9 | ||
24 | 2-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | DDK II Brzeziny Śląskie | -10 | ||
25 | 5-zNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | KS Gwardia Strachota | -12 | ||
26 | 6-oEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -13 | ||
27 | 2-zNS | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | VALUE MEDIA AZS | -16 | ||
28 | 6-zNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -17 | ||
3-zNS | Adam Waszkiewicz-Marek Woźniak | ERBUD KS AZS Wratislavia | -17 | |||
30 | 7-zEW | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | -22 | ||
31 | 8-oEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | KBS Legionowianin 2 | -23 | ||
32 | 1-zEW | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | BUKS MDK MOSM I Bytom | -26 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |