BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-zNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | PREMONT IMPAS Katowice | +30 | 13 | |
7-oNS | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | KBS Legionowianin 2 | +30 | 14 | ||
3 | 8-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | +29 | 15 | |
4 | 2-oNS | Adam Waszkiewicz-Marek Woźniak | ERBUD KS AZS Wratislavia | +21 | 16 | |
5 | 1-oEW | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | BUKS MDK MOSM I Bytom | +19 | 17 | |
6 | 6-oNS | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | KS BARD13 Franciszków | +18 | 18 | |
7 | 7-zNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | KSBS SPÓJNIA BENEXT | +14 | 19 | |
3-oEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | GKS PIAST I Gliwice | +14 | 20 | ||
9 | 5-zNS | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | RSB RODŁO | +12 | 21 | |
10 | 3-zNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | GKS PIAST I Gliwice | +10 | 22 | |
11 | 1-zEW | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | VALUE MEDIA AZS | +7 | 23 | |
12 | 6-zNS | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +5 | 24 | |
13 | 2-zEW | Mirosław Fechner-Bernard Jadczak | ERBUD KS AZS Wratislavia | +3 | ||
5-oNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +3 | |||
4-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | KS Gwardia Strachota | +3 | |||
8-oEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | LKS Piast Sieradz | +3 | |||
17 | 8-oNS | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | BINŻ Bełchatów | -3 | ||
4-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | PREMONT IMPAS Katowice | -3 | |||
5-oEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | RSB RODŁO | -3 | |||
2-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | DDK II Brzeziny Śląskie | -3 | |||
21 | 6-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | KS BARD13 Franciszków | -5 | ||
22 | 1-zNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS MDK MOSM I Bytom | -7 | ||
23 | 3-zEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | Invenio Bona Fide | -10 | ||
24 | 5-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | -12 | ||
25 | 3-oNS | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | Invenio Bona Fide | -14 | ||
7-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | KBS Legionowianin 2 | -14 | |||
27 | 6-oEW | Mieczysław Małek-Marek Werner | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -18 | ||
28 | 1-oNS | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | VALUE MEDIA AZS | -19 | ||
29 | 2-oEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | DDK II Brzeziny Śląskie | -21 | ||
30 | 8-zEW | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | BINŻ Bełchatów | -29 | ||
31 | 4-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | KS Gwardia Strachota | -30 | ||
7-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -30 | |||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |