BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-zNS | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | KS BARD13 Franciszków | +24 | 1 | |
2 | 8-oEW | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | ERBUD KS AZS Wratislavia | +13 | 2 | |
3 | 4-oEW | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | KBS Legionowianin 2 | +8 | 3 | |
4-zEW | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | PREMONT IMPAS Katowice | +8 | 4 | ||
5 | 6-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | KS Gwardia Strachota | +7 | 5 | |
7-zNS | Przemysław Saliński-Stanisław Wawszczyk | Invenio Bona Fide | +7 | 6 | ||
7-oNS | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +7 | 7 | ||
8 | 1-zEW | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | BUKS MDK MOSM I Bytom | +6 | 8 | |
9 | 6-oEW | Longin Bartnik-Mieczysław Małek | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +5 | 9 | |
10 | 5-zNS | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | BINŻ Bełchatów | +3 | 10 | |
8-zNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | ERBUD KS AZS Wratislavia | +3 | 11 | ||
12 | 3-oNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | GKS PIAST I Gliwice | +2 | 12 | |
13 | 5-oNS | Dariusz Zbieg-Jacek Mazurkiewicz | RSB RODŁO | +1 | ||
1-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS MDK MOSM I Bytom | +1 | |||
2-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | KSBS SPÓJNIA BENEXT | +1 | |||
16 | 2-zEW | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | DDK II Brzeziny Śląskie | 0 | ||
2-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | KSBS SPÓJNIA BENEXT | 0 | |||
18 | 2-oNS | Krzysztof Gaweł-Karol Ruszkiewicz | DDK II Brzeziny Śląskie | -1 | ||
1-oEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | LKS Piast Sieradz | -1 | |||
5-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | BINŻ Bełchatów | -1 | |||
21 | 3-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | KS BARD13 Franciszków | -2 | ||
22 | 8-zEW | Wojciech Rozwadowski-Jacek Wojnarowicz | VALUE MEDIA AZS | -3 | ||
5-zEW | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | RSB RODŁO | -3 | |||
24 | 6-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | KS Gwardia Strachota | -5 | ||
25 | 1-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | -6 | ||
26 | 7-oEW | Krzysztof Dziekański-Ewa Dziekańska | Invenio Bona Fide | -7 | ||
6-zNS | Maciej Boczek-Andrzej Jurkiewicz | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -7 | |||
7-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | -7 | |||
29 | 4-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | PREMONT IMPAS Katowice | -8 | ||
4-zNS | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | KBS Legionowianin 2 | -8 | |||
31 | 8-oNS | Maciej Dorabiała-Rafał Wolański | VALUE MEDIA AZS | -13 | ||
32 | 3-zEW | Zbigniew Durczyński-Tomasz Skowron | GKS PIAST I Gliwice | -24 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |