BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | KS BARD13 Franciszków | +41 | 13 | |
2 | 5-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | BINŻ Bełchatów | +35 | 14 | |
3 | 7-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +28 | 15 | |
4 | 8-oEW | Mirosław Fechner-Adam Waszkiewicz | ERBUD KS AZS Wratislavia | +26 | 16 | |
5 | 6-oEW | Andrzej Jurkiewicz-Mieczysław Małek | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +22 | 17 | |
6 | 7-oNS | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +19 | 18 | |
3-zNS | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | KS BARD13 Franciszków | +19 | 19 | ||
8 | 1-zEW | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | BUKS MDK MOSM I Bytom | +17 | 20 | |
4-oNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | PREMONT IMPAS Katowice | +17 | 21 | ||
10 | 8-zEW | Wojciech Rozwadowski-Jacek Wojnarowicz | VALUE MEDIA AZS | +16 | 22 | |
11 | 2-oNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | DDK II Brzeziny Śląskie | +15 | 23 | |
12 | 4-zEW | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | PREMONT IMPAS Katowice | +14 | 24 | |
13 | 5-zEW | Władysław Linkiewicz-Krzysztof Wołynkiewicz | RSB RODŁO | +13 | ||
14 | 6-zNS | Maciej Boczek-Marek Skotniczny | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +8 | ||
15 | 1-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS MDK MOSM I Bytom | +6 | ||
16 | 2-zEW | Krzysztof Gaweł-Karol Ruszkiewicz | DDK II Brzeziny Śląskie | +2 | ||
17 | 2-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -2 | ||
18 | 1-oEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | LKS Piast Sieradz | -6 | ||
19 | 6-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | KS Gwardia Strachota | -8 | ||
20 | 5-zNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | BINŻ Bełchatów | -13 | ||
21 | 4-zNS | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | KBS Legionowianin 2 | -14 | ||
22 | 2-oEW | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -15 | ||
23 | 8-zNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | ERBUD KS AZS Wratislavia | -16 | ||
24 | 1-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | -17 | ||
4-oEW | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | KBS Legionowianin 2 | -17 | |||
26 | 3-zEW | Zbigniew Durczyński-Tomasz Skowron | GKS PIAST I Gliwice | -19 | ||
7-oEW | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | Invenio Bona Fide | -19 | |||
28 | 6-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | KS Gwardia Strachota | -22 | ||
29 | 8-oNS | Andrzej Bondarewicz-Maciej Hutyra | VALUE MEDIA AZS | -26 | ||
30 | 7-zNS | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | Invenio Bona Fide | -28 | ||
31 | 5-oNS | Andrzej Materla-Marek Oliwa | RSB RODŁO | -35 | ||
32 | 3-oNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | GKS PIAST I Gliwice | -41 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |