BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 2-zNS | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | DDK II Brzeziny Śląskie | +25 | 1 | |
2 | 5-oNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | +19 | 2 | |
3 | 3-zNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | GKS PIAST I Gliwice | +18 | 3 | |
4 | 6-oEW | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | +17 | 4 | |
5 | 2-oNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | KS BARD13 Franciszków | +15 | 5 | |
6 | 5-zNS | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | RSB RODŁO | +12 | 6 | |
1-zNS | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | BUKS MDK MOSM I Bytom | +12 | 7 | ||
8 | 3-oNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | KBS Legionowianin 2 | +9 | 8 | |
9 | 7-oEW | Maciej Dorabiała-Rafał Wolański | VALUE MEDIA AZS | +6 | 9 | |
10 | 1-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | BUKS MDK MOSM I Bytom | +5 | 10 | |
11 | 7-zNS | Maciej Hutyra-Jacek Wojnarowicz | VALUE MEDIA AZS | +4 | 11 | |
12 | 6-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +3 | 12 | |
4-zEW | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | BINŻ Bełchatów | +3 | |||
14 | 8-zEW | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | Invenio Bona Fide | +2 | ||
15 | 8-oEW | Marek Woźniak-Łukasz Wysłouch | ERBUD KS AZS Wratislavia | +1 | ||
16 | 4-oNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | BINŻ Bełchatów | 0 | ||
4-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | PREMONT IMPAS Katowice | 0 | |||
18 | 8-oNS | Ewa Dziekańska-Przemysław Saliński | Invenio Bona Fide | -1 | ||
19 | 8-zNS | Łukasz Gaweł-Przemysław Kubicki | ERBUD KS AZS Wratislavia | -2 | ||
20 | 6-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | -3 | ||
4-zNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | PREMONT IMPAS Katowice | -3 | |||
22 | 7-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | KS Gwardia Strachota | -4 | ||
23 | 1-oNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -5 | ||
24 | 7-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | KS Gwardia Strachota | -6 | ||
25 | 3-oEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | GKS PIAST I Gliwice | -9 | ||
26 | 5-zEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | LKS Piast Sieradz | -12 | ||
1-zEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -12 | |||
28 | 2-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | DDK II Brzeziny Śląskie | -15 | ||
29 | 6-oNS | Andrzej Jurkiewicz-Waldemar Szelka | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -17 | ||
30 | 3-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | KBS Legionowianin 2 | -18 | ||
31 | 5-oEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | RSB RODŁO | -19 | ||
32 | 2-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | KS BARD13 Franciszków | -25 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |