BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-oEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | BUKS MDK MOSM I Bytom | +38 | 13 | |
2 | 6-oNS | Maciej Boczek-Mieczysław Małek | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +23 | 14 | |
3 | 8-oEW | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | ERBUD KS AZS Wratislavia | +21 | 15 | |
4 | 5-oNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | LKS Piast Sieradz | +13 | 16 | |
5 | 2-zEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | KS BARD13 Franciszków | +12 | 17 | |
5-zEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | LKS Piast Sieradz | +12 | 18 | ||
7 | 6-zEW | Andrzej Skotniczny-Waldemar Szelka | AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +9 | 19 | |
8 | 1-zEW | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | KSBS SPÓJNIA BENEXT | +7 | 20 | |
9 | 7-zEW | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | KS Gwardia Strachota | +6 | 21 | |
10 | 4-zEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | BINŻ Bełchatów | +3 | 22 | |
8-zNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | ERBUD KS AZS Wratislavia | +3 | 23 | ||
7-oEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | VALUE MEDIA AZS | +3 | 24 | ||
13 | 2-oEW | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | DDK II Brzeziny Śląskie | +2 | ||
3-zNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | GKS PIAST I Gliwice | +2 | |||
15 | 4-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | PREMONT IMPAS Katowice | +1 | ||
3-oNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | KBS Legionowianin 2 | +1 | |||
17 | 4-oNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | BINŻ Bełchatów | -1 | ||
3-oEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | GKS PIAST I Gliwice | -1 | |||
19 | 2-oNS | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | KS BARD13 Franciszków | -2 | ||
3-zEW | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | KBS Legionowianin 2 | -2 | |||
21 | 8-zEW | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | Invenio Bona Fide | -3 | ||
4-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | PREMONT IMPAS Katowice | -3 | |||
7-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | KS Gwardia Strachota | -3 | |||
24 | 7-zNS | Andrzej Bondarewicz-Maciej Hutyra | VALUE MEDIA AZS | -6 | ||
25 | 1-zNS | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | BUKS MDK MOSM I Bytom | -7 | ||
26 | 6-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | -9 | ||
27 | 5-zNS | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | RSB RODŁO | -12 | ||
2-zNS | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | DDK II Brzeziny Śląskie | -12 | |||
29 | 5-oEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | RSB RODŁO | -13 | ||
30 | 8-oNS | Krzysztof Dziekański-Przemysław Saliński | Invenio Bona Fide | -21 | ||
31 | 6-oEW | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | KS Turbo FLY BACK Wrocław | -23 | ||
32 | 1-oNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | KSBS SPÓJNIA BENEXT | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |