BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 16-zEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB Ełk | +51 | 13 | |
2 | 29-zEW | Robert Głowacki-Waldemar Kałużyński | NE: Hefajstos Otwock | +47 | 14 | |
39-oEW | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +47 | 15 | ||
4 | 13-oEW | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | +40 | 16 | |
5 | 22-oEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +38 | 17 | |
1-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | +38 | 18 | ||
7 | 23-zEW | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | +37 | 19 | |
42-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +37 | 20 | ||
9 | 8-zEW | Karol Filipowicz-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS | +35 | 21 | |
21-oEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +35 | 22 | ||
11 | 27-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | +31 | 23 | |
12 | 4-oNS | Sławomir Henclik-Andrzej Zaleski | N: GTB ANDRZEJKI | +27 | 24 | |
13 | 36-oEW | Wojciech Rozwadowski-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | +25 | ||
14 | 5-oEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | +24 | ||
9-zEW | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +24 | |||
25-oEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazowia OZBS Płock | +24 | |||
17 | 29-oEW | Andrzej Bunikowski-Elżbieta Czekaj | NE: DARLES SANTERM | +23 | ||
18 | 7-oEW | Marek Giża-Jacek Kokociński | N: KTB | +22 | ||
19 | 40-zEW | Michał Kilanowski-Krzysztof Kwiatkowski | SW: KS BARD13 Franciszków | +21 | ||
24-zEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +21 | |||
34-zEW | Janusz Pisarek-Krzysztof Zieliński | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +21 | |||
22 | 17-oEW | Ewa Mikucka-Wojciech Bondarewicz | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +19 | ||
17-zEW | Artur Chibowski-Piotr Zalcman | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | +19 | |||
40-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | +19 | |||
41-zNS | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | +19 | |||
18-zNS | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +19 | |||
12-zNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +19 | |||
21-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | +19 | |||
33-zEW | Andrzej Piecuch-Mirosław Zieliński | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +19 | |||
30 | 41-oEW | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | +18 | ||
31 | 14-oNS | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | +17 | ||
18-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +17 | |||
33 | 44-oEW | Tadeusz Rejdych-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | +16 | ||
45-zNS | Jarosław Duda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +16 | |||
14-zNS | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +16 | |||
38-oEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SW: BINŻ Bełchatów | +16 | |||
3-zEW | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL | +16 | |||
16-oEW | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: INWIT Pabianice | +16 | |||
39 | 6-zEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | +15 | ||
13-zNS | Piotr Kucharski-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | +15 | |||
31-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS Legionowianin | +15 | |||
1-oEW | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +15 | |||
30-zNS | Grażyna Brewiak-Mariusz Brewiak | NE: Game Over Gdańsk | +15 | |||
44 | 42-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +14 | ||
46-zEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +14 | |||
46 | 24-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +13 | ||
47 | 39-zNS | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: LKS Piast Sieradz | +11 | ||
36-zNS | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | +11 | |||
26-zEW | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | +11 | |||
48-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | SE: MTS PIAST Skawina | +11 | |||
4-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | +11 | |||
52 | 11-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | +10 | ||
19-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | +10 | |||
45-oNS | Krzysztof Gałda-Nikander Kuszewski | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | +10 | |||
55 | 35-oNS | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | +9 | ||
26-oNS | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: Hetman Białystok | +9 | |||
11-oEW | Marek Jaworski-Bogdan Palczyński | S: Wisła - MILO | +9 | |||
34-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +9 | |||
47-zNS | Grzegorz Merynda-Barbara Superson | SE: CKiS Skawina | +9 | |||
28-zNS | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | +9 | |||
20-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +9 | |||
47-oNS | Stanisław Malinowski-Marek Michalski | SE: WISŁOKA Dębica | +9 | |||
27-oEW | Zbigniew Kamiński-Tomasz Tarasiuk | NE: Atut Rumia | +9 | |||
64 | 43-oNS | Jakub Jagodziński-Józef Myć | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +8 | ||
19-zNS | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | NW: ADMIRA PAB Poznań | +8 | |||
66 | 30-oEW | Monika Suchodolska-Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | +7 | ||
67 | 37-zNS | Mirosław Fechner-Przemysław Kubicki | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +6 | ||
68 | 15-zEW | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | +5 | ||
25-zNS | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | NE: Mazowia OZBS Płock | +5 | |||
5-zEW | Andrzej Jeleniewski-Piotr Klimacki | N: AD | +5 | |||
12-oNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +5 | |||
33-oNS | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +5 | |||
28-oNS | Zdzisław Kowalewski-Zbigniew Skibicki | NE: Autostrada Eksploatacja | +5 | |||
38-zEW | Andrzej Skotniczny-Marek Skotniczny | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +5 | |||
75 | 23-oEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | +4 | ||
10-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +4 | |||
2-oNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | +4 | |||
43-zEW | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +4 | |||
2-zEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | +4 | |||
80 | 48-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | +3 | ||
37-oEW | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | +3 | |||
9-oEW | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | +3 | |||
32-oNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT Warszawa | +3 | |||
84 | 10-zNS | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | +2 | ||
35-zNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +2 | |||
6-oNS | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK | +2 | |||
31-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | +2 | |||
20-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +2 | |||
8-oEW | Marek Barylewski-Tomasz Kłys | N: RAL | +2 | |||
90 | 3-oEW | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | +1 | ||
32-zNS | Arkadiusz Górzewski-Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +1 | |||
7-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | +1 | |||
93 | 15-oEW | Paweł Szymaszczyk-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | 0 | ||
22-zEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | 0 | |||
44-zEW | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | SE: POMTECH Zwoleń | 0 | |||
15-oNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | 0 | |||
46-oNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | 0 | |||
44-zNS | Adam Cichoń-Tadeusz Garbacik | SE: MK GALICJA Kraków | 0 | |||
46-oEW | Maciej Grabiec-Mariusz Kita | SE: AZS AGH Kraków | 0 | |||
22-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 0 | |||
101 | 32-zEW | Paweł Gałązka-Włodzimierz Karłowicz | NE: ABNEGAT Warszawa | -1 | ||
7-zEW | Maciej Piasecki-Cezary Bura | N: UNIA II | -1 | |||
3-oNS | Aleksander Kud-Robert Biel | N: BIOPAX.PL | -1 | |||
104 | 31-zNS | Michał Górski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -2 | ||
6-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | -2 | |||
8-oNS | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | -2 | |||
20-zNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -2 | |||
35-zEW | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | -2 | |||
10-zEW | Andrzej Kozikowski-Wiesław Niciński | S: KDK I Kutno | -2 | |||
110 | 9-oNS | Filip Trojański-Jakub Bazyluk | S: Akademia Brydża AZS UW | -3 | ||
37-oNS | Dariusz Zbieg-Jacek Mazurkiewicz | SW: RSB RODŁO | -3 | |||
32-oEW | Robert Krawczyk-Wojciech Romaszko | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -3 | |||
48-zEW | Łukasz Grodzicki-Igor Terszak | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -3 | |||
114 | 43-zNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | -4 | ||
23-oNS | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | NW: PIONIER Entuzjaści | -4 | |||
2-zNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | -4 | |||
10-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | S: CZARNA PAPUGA | -4 | |||
2-oEW | Ewa Miszewska-Witold Tomaszek | N: ELEKTROWNIA PAB | -4 | |||
119 | 15-zNS | Karol Gałązka-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -5 | ||
33-oEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | -5 | |||
38-zNS | Igor Łobodziński-Michał Rudnicki | SW: BINŻ Bełchatów | -5 | |||
28-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | -5 | |||
25-zEW | Janusz Gomoliński-Sławomir Wrzosek | NE: PDM TREFL Pisz | -5 | |||
5-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | -5 | |||
12-oEW | Tomasz Sielicki-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | -5 | |||
126 | 37-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: RSB RODŁO | -6 | ||
127 | 30-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | -7 | ||
128 | 43-oEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -8 | ||
19-zEW | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | -8 | |||
130 | 28-zEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | -9 | ||
26-oEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | -9 | |||
27-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | -9 | |||
34-oEW | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | SW: KS Gwardia Strachota | -9 | |||
47-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | -9 | |||
11-oNS | Janusz Kowalewski-Jerzy Gober | S: SUDOVIA | -9 | |||
20-oEW | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | -9 | |||
35-oEW | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -9 | |||
47-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -9 | |||
139 | 19-oNS | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -10 | ||
11-zEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | -10 | |||
45-oEW | Jacek Brózda-Jacek Gurgul | SE: J&J Kraków | -10 | |||
142 | 39-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | -11 | ||
26-zNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | -11 | |||
36-zEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -11 | |||
48-oNS | Dariusz Puczyński-Arkadiusz Zadworny | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | -11 | |||
4-zNS | Dominik Kaszowski-Karol Szwenkel | N: JANTAR | -11 | |||
147 | 24-oNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -13 | ||
148 | 42-zEW | Dariusz Kępa-Janusz Kucharski | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -14 | ||
46-zNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: AZS AGH Kraków | -14 | |||
150 | 31-oEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -15 | ||
13-zEW | Krzysztof Góra-Zdzisław Ingielewicz | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -15 | |||
30-zEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 Rebid | -15 | |||
1-oNS | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | -15 | |||
6-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | -15 | |||
155 | 38-oNS | Maciej Boczek-Andrzej Jurkiewicz | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -16 | ||
44-oNS | Tadeusz Kowalczewski-Bartosz Ceglarski | SE: POMTECH Zwoleń | -16 | |||
3-zNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | -16 | |||
45-zEW | Marek Kozdrach-Kamil Walczyk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -16 | |||
14-zEW | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | -16 | |||
16-oNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -16 | |||
161 | 18-oNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -17 | ||
14-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: SPS EKO-RÓŻANKA | -17 | |||
163 | 41-oNS | Ludwik Murat-Bartosz Matras | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -18 | ||
164 | 17-oNS | Tomasz Lubiewski-Jerzy Mojsiewicz | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -19 | ||
18-zEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -19 | |||
17-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -19 | |||
40-oNS | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: KS BARD13 Franciszków | -19 | |||
12-zEW | Maciej Modrzejewski-Tadeusz Filaber | S: MKS MAZOVIA | -19 | |||
21-zNS | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -19 | |||
33-zNS | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | SW: Invenio Bona Fide | -19 | |||
41-zEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | -19 | |||
172 | 40-zNS | Janusz Kościelny-Przemysław Machowczyk | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -21 | ||
34-zNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS Gwardia Strachota | -21 | |||
24-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -21 | |||
175 | 7-oNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -22 | ||
176 | 29-oNS | Sławomir Bąk-Dariusz Węgrowicz | NE: Hefajstos Otwock | -23 | ||
177 | 9-zNS | Bogusław Mojżesz-Piotr Matkowski | S: BSBS II Bielsko-Biała | -24 | ||
25-oNS | Jarosław Łosiak-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | -24 | |||
5-oNS | Dariusz Bogucki-Tadeusz Kaczanowski | N: AD | -24 | |||
180 | 36-oNS | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -25 | ||
181 | 4-oEW | Andrzej Wilemski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | -27 | ||
182 | 27-zNS | Edward Bednarczyk-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | -31 | ||
22-oNS | Józef Grewling-Jerzy Gurzęda | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -31 | |||
184 | 21-oNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -35 | ||
8-zNS | Janusz Kalida-Piotr Walczak | N: RAL | -35 | |||
186 | 42-oNS | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -37 | ||
23-zNS | Leszek Hejne-Andrzej Maciejewski | NW: BTG Bydgoszcz | -37 | |||
188 | 1-zNS | Rafał Gardzielewski-Paweł Kolwicz | N: ZOIM & FIORI GCKiB | -38 | ||
189 | 13-oNS | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -40 | ||
190 | 39-oNS | Stefan Jakubowski-Tomasz Nowacki | SW: KBS Legionowianin 2 | -47 | ||
29-zNS | Arkadiusz Matyjas-Leszek Szkudlarek | NE: DARLES SANTERM | -47 | |||
192 | 16-zNS | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | -51 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |