BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 14-oNS | Piotr Wiankowski-Piotr Nawrocki | S: Bridge24.pl 2 | +37 | 1 | |
2 | 23-zNS | Dariusz Kurzawski-Rafał Szymański | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +31 | 2 | |
3 | 7-zNS | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS | +29 | 3 | |
4 | 45-zNS | Jarosław Kaczorowski-Tomasz Raczkiewicz | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | +27 | 4 | |
5 | 22-oNS | Dariusz Kwiatkowski-Krzysztof Tumielewicz | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | +25 | 5 | |
20-zNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | +25 | 6 | ||
7 | 17-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +24 | 7 | |
2-zNS | Dominik Kaszowski-Tomasz Woźniak | N: JANTAR | +24 | 8 | ||
9 | 32-zEW | Monika Suchodolska-Piotr Suchodolski | NE: Game Over Gdańsk | +22 | 9 | |
10 | 33-zEW | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | SW: VALUE MEDIA AZS | +20 | 10 | |
10-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | S: KDK I Kutno | +20 | 11 | ||
12 | 9-zEW | Kacper Kopka-Piotr Jasiński | S: Akademia Brydża AZS UW | +19 | 12 | |
10-zNS | Robert Różak-Piotr Radzikowski | S: LESKOWIEC-BESKID | +19 | |||
14 | 16-zEW | Grzegorz Rewer-Sławomir Czech | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +17 | ||
15 | 1-zEW | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +16 | ||
24-oEW | Wojciech Abratkiewicz-Mirosław Stelmaszyk | NW: PIONIER Entuzjaści | +16 | |||
26-oEW | Jan Bojaryn-Andrzej Raczkowski | NE: Hetman Białystok | +16 | |||
48-oEW | Witold Stachnik-Ryszard Skotarski | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +16 | |||
6-oNS | Sławomir Henclik-Wacław Wejknis | N: GTB ANDRZEJKI | +16 | |||
20 | 8-zEW | Henryk Łakomski-Andrzej Sulima | N: VĘGORIA WCK | +15 | ||
47-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | SE: MTS PIAST Skawina | +15 | |||
44-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | +15 | |||
15-zNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA Zawiercie | +15 | |||
24 | 28-oNS | Michał Górski-Mariusz Pater | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | +14 | ||
37-zNS | Jerzy Serafin-Sławomir Wiszniewski | SW: RSB RODŁO | +14 | |||
33-oEW | Tomasz Bednarek-Marek Skulimowski | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | +14 | |||
18-zNS | Piotr Brzeziński-Jerzy Trembowski | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +14 | |||
40-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: LKS Piast Sieradz | +14 | |||
29 | 31-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS Legionowianin | +13 | ||
2-oNS | Stanisław Zakrzewski-Maciej Sobieralski | N: ELEKTROWNIA PAB | +13 | |||
43-oEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +13 | |||
19-oEW | Mariusz Grabowski-Alicja Krzemińska | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +13 | |||
41-zNS | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | SE: POMTECH Zwoleń | +13 | |||
30-zEW | Marcin Osmański-Jacek Sikora | NE: Expres z Kaszub | +13 | |||
35 | 42-zNS | Marek Kozdrach-Kamil Walczyk | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | +12 | ||
6-zNS | Marek Barylewski-Piotr Walczak | N: RAL | +12 | |||
8-oNS | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | N: VĘGORIA WCK | +12 | |||
25-zNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | NE: SDK Tczew | +12 | |||
34-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +12 | |||
21-oEW | Zbigniew Jasiecki-Roman Woźniak | NW: BTG Bydgoszcz | +12 | |||
41 | 41-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Bartosz Ceglarski | SE: POMTECH Zwoleń | +11 | ||
42 | 12-zEW | Edward Warząchowski-Bogdan Palikot | S: CZARNA PAPUGA | +10 | ||
39-oNS | Tadeusz Bożek-Jerzy Pawelec | SW: KBS Legionowianin 2 | +10 | |||
36-zEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS Gwardia Strachota | +10 | |||
13-oEW | Karol Gałązka-Anna Sztyber | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | +10 | |||
46 | 35-oNS | Krzysztof Dziekański-Ewa Dziekańska | SW: Invenio Bona Fide | +9 | ||
40-oNS | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: BINŻ Bełchatów | +9 | |||
21-zEW | Bohdan Pliszka-Arkadiusz Stanisławski | NW: MLKS Solec Kujawski | +9 | |||
28-zNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: Autostrada Eksploatacja | +9 | |||
48-zNS | Cezary Przasnek-Karol Konopko | SE: ICO Wołomin-SPÓJNIA W-wa | +9 | |||
51 | 23-oEW | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +8 | ||
17-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +8 | |||
53 | 30-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 Rebid | +7 | ||
29-zEW | Aleksander Chrenowski-Adam Suchodolski | NE: BLACKWOOD Gdańsk | +7 | |||
38-oEW | Cezary Wołczak-Longin Bartnik | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | +7 | |||
4-oNS | Kamila Kukuła-Janusz Drozdowski | N: Bluerefrigeration | +7 | |||
57 | 31-oNS | Arkadiusz Matyjas-Leszek Szkudlarek | NE: DARLES SANTERM | +6 | ||
11-oNS | Julij Chumak-Vołodymyr Dragan | S: SUDOVIA | +6 | |||
37-oNS | Mariusz Kowalczyk-Jerzy Gładysz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | +6 | |||
46-zNS | Andrzej Byzdra-Wojciech Paszko | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +6 | |||
1-oNS | Michał Wittenbeck-Paweł Wittenbeck | N: ZOIM & FIORI GCKiB | +6 | |||
26-zNS | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: Hetman Białystok | +6 | |||
63 | 46-oEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK CARLO BOSSI | +5 | ||
5-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | N: KTB | +5 | |||
3-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL | +5 | |||
45-oNS | Waldemar Rybka-Tomasz Twaróg | SE: J&J Kraków | +5 | |||
27-zNS | Jarosław Łosiak-Przemysław Zyśk | NE: PDM TREFL Pisz | +5 | |||
24-zEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +5 | |||
43-zNS | Wojciech Kurkowski-Marek Tekieli | SE: TERMOCHEM CHEMIK Puławy | +5 | |||
13-zEW | Michał Wróbel-Agnieszka Pietrzyk | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | +5 | |||
34-oEW | Janusz Pisarek-Jerzy Radomski | SW: DDK II Brzeziny Śląskie | +5 | |||
29-oEW | Robert Głowacki-Waldemar Kałużyński | NE: Hefajstos Otwock | +5 | |||
73 | 9-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | S: Akademia Brydża AZS UW | +4 | ||
35-zEW | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | SW: Invenio Bona Fide | +4 | |||
25-oNS | Adam Amrozy-Leszek Szeląg | NE: Mazowia OZBS Płock | +4 | |||
14-zNS | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: ETB Ełk | +4 | |||
38-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: KS BARD13 Franciszków | +4 | |||
78 | 39-zNS | Włodzimierz Jakowicki-Krzysztof Stadnicki | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | +3 | ||
42-oNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | +3 | |||
32-oNS | Patryk Berhorst-Bartłomiej Cybula | NE: Game Over Gdańsk | +3 | |||
47-zNS | Mariusz Kita-Bogusław Lesiecki | SE: AZS AGH Kraków | +3 | |||
36-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS Katowice | +3 | |||
83 | 3-oEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL | +2 | ||
4-zNS | Kazimierz Dobrzyniecki-Wojciech Biegajło | N: GAMBLING | +2 | |||
5-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | N: KTB | +2 | |||
19-zNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +2 | |||
18-oEW | Florian Fabiś-Jan Obuchowicz | NW: ANNEBERG Zielona Góra | +2 | |||
44-zEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: MK GALICJA Kraków | +2 | |||
11-zNS | Jan Nadaj-Andrzej Ogłoblin | S: MKS MAZOVIA | +2 | |||
90 | 16-oNS | Paweł Szymonik-Jerzy Brzustowski | S: SPS EKO-RÓŻANKA | +1 | ||
7-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS | +1 | |||
22-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +1 | |||
93 | 27-oNS | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | 0 | ||
15-oNS | Maciej Dobrzyński-Janusz Gawęcki | S: ZIELONY Starachowice | 0 | |||
20-oEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | NW: UNIA WINKHAUS Leszno | 0 | |||
12-oEW | Kazimierz Lichawski-Joanna Brede | S: BSBS II Bielsko-Biała | 0 | |||
12-oNS | Krzysztof Kleinrok-Andrzej Szepczyński | S: CZARNA PAPUGA | 0 | |||
15-oEW | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA Zawiercie | 0 | |||
27-oEW | Tadeusz Banach-Jan Romot | NE: PDM TREFL Pisz | 0 | |||
20-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | 0 | |||
101 | 7-oNS | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD | -1 | ||
16-oEW | Marek Jaworski-Bogdan Palczyński | S: Wisła - MILO | -1 | |||
22-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: INSTALKO SBS MIĘDZYRZECZ | -1 | |||
104 | 19-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -2 | ||
5-oNS | Zofia Miechowicz-Tomasz Bartnicki | N: BIOPAX.PL | -2 | |||
44-zNS | Lech Adach-Jacek Baka | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -2 | |||
3-oNS | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: COMFORT SA | -2 | |||
11-zEW | Sonata Simanaitiene-Ramunas Grigoraitis | S: SUDOVIA | -2 | |||
4-zEW | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration | -2 | |||
18-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -2 | |||
111 | 42-oEW | Krzysztof Gałda-Nikander Kuszewski | SE: DANMAR Skarżysko Kamienna | -3 | ||
36-oNS | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | SW: KS Gwardia Strachota | -3 | |||
47-zEW | Jakub Kowal-Grzegorz Gawron | SE: MTS PIAST Skawina | -3 | |||
39-zEW | Artur Duczmalewski-Krzysztof Makuch | SW: KBS Legionowianin 2 | -3 | |||
32-oEW | Rafał Wojtczuk-Dorota Tokaj-Wojtczuk | NE: ABNEGAT Warszawa | -3 | |||
116 | 14-zEW | Bartosz Chmurski-Kamil Nowak | S: Bridge24.pl 2 | -4 | ||
9-oEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT Pabianice | -4 | |||
25-oEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | NE: SDK Tczew | -4 | |||
38-zNS | Mieczysław Małek-Marek Werner | SW: AJ SYNIS DIAMENT II Opole | -4 | |||
35-zNS | Paweł Korombel-Robert Krupiński | SW: GKS PIAST I Gliwice | -4 | |||
121 | 13-zNS | Mateusz Stępiński-Stanisław Mączka | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS UW | -5 | ||
3-zEW | Marek Czerepak-Paweł Kowalczewski | N: COMFORT SA | -5 | |||
24-zNS | Grzegorz Adamski-Przemysław Klęsk | NW: PIONIER Entuzjaści | -5 | |||
46-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | -5 | |||
5-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL | -5 | |||
29-oNS | Zbigniew Prasek-Wojciech Romaszko | NE: BLACKWOOD Gdańsk | -5 | |||
45-oEW | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | SE: SKÓR-BUT Eko-Różanka | -5 | |||
34-oNS | Adam Waszkiewicz-Marek Woźniak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -5 | |||
43-zEW | Paweł Kotarba-Joanna Kotarba | SE: LAST MINUTE Kraków | -5 | |||
27-zEW | Oleg Gradovski-Andrei Sotnikau | NE: SPEKTR Mińsk | -5 | |||
131 | 11-oEW | Piotr Krajewski-Igor Łosiewicz | S: MKS MAZOVIA | -6 | ||
26-zEW | Edward Bednarczyk-Jarosław Pęski | NE: Atut Rumia | -6 | |||
37-oEW | Andrzej Materla-Marek Oliwa | SW: RSB RODŁO | -6 | |||
46-zEW | Stanisław Malinowski-Marek Michalski | SE: WISŁOKA Dębica | -6 | |||
1-oEW | Krzysztof Brudka-Marcin Pędziński | N: GRICON STARKA PAB | -6 | |||
31-oEW | Waldemar Burakowski-Sławomir Kowalczyk | NE: KBS Legionowianin | -6 | |||
137 | 29-zNS | Ireneusz Grynczewski-Janusz Marzec | NE: Hefajstos Otwock | -7 | ||
30-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | NE: Expres z Kaszub | -7 | |||
4-oEW | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING | -7 | |||
38-oNS | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: KS BARD13 Franciszków | -7 | |||
141 | 23-oNS | Stanisław Owczarski-Krzysztof Rogoziński | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -8 | ||
17-oEW | Marek Gielnik-Przemysław Krasiński | NW: ADMIRA PAB Poznań | -8 | |||
143 | 28-zEW | Jan Kuchta-Andrzej Wyborski | NE: KS BENIAMINEK 03 Starogar | -9 | ||
48-zEW | Grzegorz Merynda-Barbara Superson | SE: CKiS Skawina | -9 | |||
40-oEW | Krzysztof Han-Adam Krysiak | SW: LKS Piast Sieradz | -9 | |||
21-zNS | Wojciech Dolny-Leszek Hejne | NW: BTG Bydgoszcz | -9 | |||
35-oEW | Jan Pudlik-Marek Nicieja | SW: GKS PIAST I Gliwice | -9 | |||
148 | 39-oEW | Robert Stoliński-Paweł Zubiel | SW: KSBS SPÓJNIA BENEXT | -10 | ||
13-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | S: JKBS Jastrzębie Zdrój | -10 | |||
12-zNS | Kazimierz Cios-Jerzy Stworzewicz | S: BSBS II Bielsko-Biała | -10 | |||
36-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PREMONT IMPAS Katowice | -10 | |||
152 | 41-oNS | Jacek Młyńczyk-Piotr Stopa | SE: TS WISŁA Kraków | -11 | ||
153 | 25-zEW | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | NE: Mazowia OZBS Płock | -12 | ||
34-zEW | Mirosław Fechner-Bernard Jadczak | SW: ERBUD KS AZS Wratislavia | -12 | |||
42-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: MINDLAB SFORA CIBORA | -12 | |||
6-zEW | Tomasz Gotard-Krzysztof Sikorski | N: GTB ANDRZEJKI | -12 | |||
21-oNS | Tomasz Sadecki-Mariusz Żurek | NW: MLKS Solec Kujawski | -12 | |||
8-oEW | Eugeniusz Grzybek-Jerzy Mścisz | N: UNIA II | -12 | |||
159 | 30-zNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 Rebid | -13 | ||
2-oEW | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | N: JANTAR | -13 | |||
41-zEW | Kazimierz Chłobowski-Mirosław Kołton | SE: TS WISŁA Kraków | -13 | |||
43-oNS | Andrzej Lembas-Karol Suchoń | SE: LAST MINUTE Kraków | -13 | |||
31-zEW | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM | -13 | |||
19-oNS | Tomasz Borucki-Piotr Zalcman | NW: TENISPOINT Chemik Bydgosz | -13 | |||
165 | 18-zEW | Andrzej Garstka-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -14 | ||
40-zEW | Dariusz Kardas-Teresa Pudelewicz | SW: BINŻ Bełchatów | -14 | |||
33-oNS | Maciej Hutyra-Rafał Wolański | SW: VALUE MEDIA AZS | -14 | |||
28-oEW | Jan Kandybowicz-Zdzisław Kowalewski | NE: Autostrada Eksploatacja | -14 | |||
37-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS Turbo FLY BACK Wrocław | -14 | |||
170 | 44-oEW | Sławomir Piętak-Robert Rostek | SE: OGNISKO TKKF CHEMIK | -15 | ||
47-oEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: AZS AGH Kraków | -15 | |||
15-zEW | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: ZIELONY Starachowice | -15 | |||
8-zNS | Grażyna Busse-Marek Szukała | N: UNIA II | -15 | |||
174 | 6-oEW | Tomasz Kłys-Jerzy Nowak | N: RAL | -16 | ||
26-oNS | Aleksander Gruca-Zbigniew Pinkiewicz | NE: Atut Rumia | -16 | |||
48-oNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -16 | |||
1-zNS | Justyna Stachowiak-Kluz-Robert Nowicki | N: GRICON STARKA PAB | -16 | |||
24-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -16 | |||
179 | 16-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: Wisła - MILO | -17 | ||
180 | 9-zNS | Jerzy Zaremba-Piotr Żak | S: INWIT Pabianice | -19 | ||
10-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | S: KDK I Kutno | -19 | |||
182 | 10-oEW | Ryszard Jaśkiewicz-Ryszard Woliński | S: LESKOWIEC-BESKID | -20 | ||
33-zNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | SW: BUKS MDK MOSM I Bytom | -20 | |||
184 | 32-zNS | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | NE: ABNEGAT Warszawa | -22 | ||
185 | 2-zEW | Marcin Dobrowolski-Anna Maduzia | N: ELEKTROWNIA PAB | -24 | ||
17-zNS | Marek Klatkiewicz-Janusz Przybysz | NW: ADMIRA PAB Poznań | -24 | |||
187 | 22-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -25 | ||
20-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: I LOVE BRIDGE Gorzów Wlkp | -25 | |||
189 | 45-zEW | Jacek Brózda-Jacek Gurgul | SE: J&J Kraków | -27 | ||
190 | 7-zEW | Dariusz Bogucki-Andrzej Jeleniewski | N: AD | -29 | ||
191 | 23-zEW | Mirosław Bublewicz-Maciej Wierzbicki | NW: GSBS GOMAD Gorzów Wlkp | -31 | ||
192 | 14-oEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB Ełk | -37 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |