Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).
drużyna | zawodnik | segmenty (%) | pkl |
---|---|---|---|
drużyna: GTB ANDRZEJKI Gdańsk miejsce: 1 pkl: 1300 rozegrane segmenty: 42 | Krzysztof Antas | 13 (31%) | 805 |
Ireneusz Dzikowski | 15 (36%) | 929 | |
Tomasz Gotard | 21 (50%) | 1300 | |
Sławomir Henclik | 33 (79%) | 1300 | |
Kazimierz Omernik | 20 (48%) | 1239 | |
Krzysztof Sikorski | 28 (67%) | 1300 | |
Wacław Wejknis | 22 (52%) | 1300 | |
Andrzej Zaleski | 16 (38%) | 991 | |
drużyna: GRICON STARKA PAB Poznań miejsce: 2 pkl: 1250 rozegrane segmenty: 49 | Krzysztof Brudka | 40 (82%) | 1250 |
Anna Kręglewska-Wnuk | 34 (69%) | 1250 | |
Piotr Lutostański | 37 (76%) | 1250 | |
Robert Nowicki | 7 (14%) | 358 | |
Marcin Pędziński | 40 (82%) | 1250 | |
Grzegorz Rojewski | 17 (35%) | 868 | |
Justyna Stachowiak-Kluz | 21 (43%) | 1072 | |
drużyna: ELEKTROWNIA PAB Żelichowo miejsce: 3 pkl: 1150 rozegrane segmenty: 51 | Marcin Dobrowolski | 39 (76%) | 1150 |
Anna Maduzia | 39 (76%) | 1150 | |
Ewa Miszewska | 36 (71%) | 1150 | |
Maciej Sobieralski | 27 (53%) | 1150 | |
Witold Tomaszek | 36 (71%) | 1150 | |
Stanisław Zakrzewski | 27 (53%) | 1150 | |
drużyna: BIOPAX.PL UZ miejsce: 4 pkl: 1100 rozegrane segmenty: 42 | Tomasz Bartnicki | 35 (83%) | 1100 |
Robert Biel | 12 (29%) | 629 | |
Piotr Korecki | 24 (57%) | 1100 | |
Aleksander Kud | 32 (76%) | 1100 | |
Andrzej Łagosz | 12 (29%) | 629 | |
Zofia Miechowicz | 20 (48%) | 1048 | |
Paweł Pietrażycki | 8 (19%) | 420 | |
Marcin Preisner | 18 (43%) | 943 | |
Robert Sikora | 3 (7%) | 158 | |
Konrad Wójcik | 4 (10%) | 210 | |
drużyna: ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska miejsce: 5 pkl: 1000 rozegrane segmenty: 40 | Rafał Gardzielewski | 24 (60%) | 1000 |
Paweł Kolwicz | 8 (20%) | 400 | |
Andrzej Wasylko | 23 (58%) | 1000 | |
Piotr Wasylko | 26 (65%) | 1000 | |
Michał Wittenbeck | 26 (65%) | 1000 | |
Paweł Wittenbeck | 28 (70%) | 1000 | |
Paweł Woźnicki | 25 (63%) | 1000 | |
drużyna: UKB KLEKS Szamotuły miejsce: 6 pkl: 975 rozegrane segmenty: 36 | Andrzej Aleksandrzak | 26 (72%) | 975 |
Łukasz Brede | 21 (58%) | 975 | |
Karol Filipowicz | 27 (75%) | 975 | |
Jan Grygier | 7 (19%) | 380 | |
Marek Markowski | 11 (31%) | 596 | |
Ryszard Pałasz | 26 (72%) | 975 | |
Jan Pawlikaniec | 3 (8%) | 163 | |
Artur Wójcik | 23 (64%) | 975 | |
drużyna: Bluerefrigeration AZS VIII Wratislavia miejsce: 7 pkl: 950 rozegrane segmenty: 36 | Janusz Drozdowski | 23 (64%) | 950 |
Jacek Krystecki | 16 (44%) | 845 | |
Kamila Kukuła | 10 (28%) | 528 | |
Piotr Kulesza | 16 (44%) | 845 | |
Zdzisław Kunc | 18 (50%) | 950 | |
Krzysztof Lewandowski | 18 (50%) | 950 | |
Bohdan Mazur | 2 (6%) | 106 | |
Jakub Patreuha | 13 (36%) | 687 | |
Patryk Patreuha | 13 (36%) | 687 | |
Marek Rzeszutek | 15 (42%) | 792 | |
drużyna: GAMBLING Zamek Ciechanów miejsce: 8 pkl: 925 rozegrane segmenty: 35 | Dariusz Biedrzycki | 35 (100%) | 925 |
Wojciech Biegajło | 34 (97%) | 925 | |
Kazimierz Dobrzyniecki | 31 (89%) | 925 | |
Wojciech Palmowski | 35 (100%) | 925 | |
Tomasz Winciorek | 5 (14%) | 265 | |
drużyna: COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV/VII miejsce: 9 pkl: 900 rozegrane segmenty: 36 | Grzegorz Bajek | 19 (53%) | 900 |
Jarosław Cieślak | 33 (92%) | 900 | |
Marek Czerepak | 18 (50%) | 900 | |
Dominik Filipowicz | 29 (81%) | 900 | |
Paweł Kowalczewski | 20 (56%) | 900 | |
Maciej Wręczycki | 25 (69%) | 900 | |
drużyna: GSBS KART-EL Gorzów miejsce: 10 pkl: 875 rozegrane segmenty: 34 | Stanisław Janik | 13 (38%) | 670 |
Adam Kozłowski | 21 (62%) | 875 | |
Jerzy Kozyczkowski | 10 (29%) | 515 | |
Jacek Leśniczak | 23 (68%) | 875 | |
Michał Lewiński | 21 (62%) | 875 | |
Paweł Siwiński | 24 (71%) | 875 | |
Zdzisław Świątek | 24 (71%) | 875 | |
drużyna: VĘGORIA WCK Węgorzewo miejsce: 11 pkl: 850 rozegrane segmenty: 39 | Tomasz Jochymski | 25 (64%) | 850 |
Michał Kania | 25 (64%) | 850 | |
Dariusz Kozłowski | 25 (64%) | 850 | |
Radosław Kozłowski | 28 (72%) | 850 | |
Tomasz Kuś | 2 (5%) | 88 | |
Henryk Łakomski | 24 (62%) | 850 | |
Mieczysław Maciążek | 2 (5%) | 88 | |
Andrzej Sulima | 25 (64%) | 850 | |
drużyna: AD Szczecin miejsce: 12 pkl: 825 rozegrane segmenty: 48 | Dariusz Bogucki | 45 (94%) | 825 |
Aleksander Downar-Zapolski | 8 (17%) | 275 | |
Andrzej Jeleniewski | 30 (63%) | 825 | |
Tadeusz Kaczanowski | 40 (83%) | 825 | |
Piotr Klimacki | 24 (50%) | 825 | |
Vasil Valchev | 30 (63%) | 825 | |
Andrzej Wielowieyski | 15 (31%) | 516 | |
drużyna: RAL Poznań miejsce: 13 pkl: 775 rozegrane segmenty: 42 | Marek Barylewski | 23 (55%) | 775 |
Paweł Gruszczyński | 34 (81%) | 775 | |
Janusz Kalida | 12 (29%) | 443 | |
Tomasz Kłys | 10 (24%) | 370 | |
Jerzy Nowak | 18 (43%) | 665 | |
Sławomir Piechocki | 35 (83%) | 775 | |
Piotr Walczak | 36 (86%) | 775 | |
drużyna: UNIA II Leszno miejsce: 14 pkl: 750 rozegrane segmenty: 41 | Cezary Bura | 20 (49%) | 732 |
Grażyna Busse | 32 (78%) | 750 | |
Bogdan Grzelak | 5 (12%) | 183 | |
Eugeniusz Grzybek | 22 (54%) | 750 | |
Andrzej Mazurek | 1 (2%) | 37 | |
Jerzy Mścisz | 22 (54%) | 750 | |
Aleksander Nowakowski | 8 (20%) | 293 | |
Maciej Piasecki | 15 (37%) | 549 | |
Marek Szukała | 31 (76%) | 750 | |
Przemysław Weymann | 8 (20%) | 293 | |
drużyna: KTB Konin miejsce: 15 pkl: 725 rozegrane segmenty: 36 | Jan Borychowski | 19 (53%) | 725 |
Tomasz Buchnajzer | 14 (39%) | 564 | |
Grzegorz Dembiński | 27 (75%) | 725 | |
Marek Giża | 12 (33%) | 484 | |
Jacek Kokociński | 12 (33%) | 484 | |
Andrzej Syrek | 23 (64%) | 725 | |
Bogdan Świątek | 23 (64%) | 725 | |
Tomasz Wasilewski | 14 (39%) | 564 | |
drużyna: JANTAR Toruń miejsce: 16 pkl: 700 rozegrane segmenty: 36 | Dominik Kaszowski | 19 (53%) | 700 |
Tomasz Osiński | 20 (56%) | 700 | |
Roch Rupniewski | 8 (22%) | 312 | |
Karol Szwenkel | 31 (86%) | 700 | |
Tadeusz Szwenkel | 17 (47%) | 662 | |
Andrzej Wilemski | 22 (61%) | 700 | |
Tomasz Woźniak | 27 (75%) | 700 |