INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
bez zawodników, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
3-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-210-110-2
1Janusz MakarukS: INWIT1.09192 +25+16+16+12 +4+31+6 +19-31-8-4+32+36
 Zdzisław BelingS: INWIT1.09192 +25+16+16+12 +4+31+6 +19-31-8-4+32+36
3Krzysztof BrudkaN: ILANKA 1 Rzepin196       +18+33-22+18+28+13-16 +24
4Adam LonskiN: GTB SDK Tczew0.95180-10+26+10+12+21+40+2+54 +22 +18+1-24 +24
 Krzysztof MielnikN: GTB SDK Tczew0.95180-10+26+10+12+21+40+2+54 +22 +18+1-24 +24
6Wojciech KaźmierczakS: AZS UW Piast0.8784       -2+26 +20+31+20+16-38 
7Maciej JaneczkoS: PIAST0.81204+12+15+5-11+6-3+29 +9-5 -18-8 +38-7
 Grzegorz PlewniakS: PIAST0.81204+12+15+5-11+6-3+29 +9-5 -18-8 +38-7
9Jan ObuchowiczN: ANNEBERG Zielona Góra0.884 -5 +31+6+4          
10Piotr DybiczS: AZS UW Piast0.77132+24+19-32   +1+7-17   +38 -7 
11Jarosław StachN: SYNIS VALUE MEDIA Opole0.77108+6-5+13     +13 +5+24+22-2  
 Rafał WolańskiN: SYNIS VALUE MEDIA Opole0.77108+6-5+13     +13 +5+24+22-2  
13Jakub BazylukS: AZS UW Piast0.76168-8 +17-14-13-13+7 +26+25 +5 +32 +7
 Piotr BrzezińskiN: ANNEBERG Zielona Góra0.76168 -5 +31+6+4-11+4 +22+9  +1+20+16
15Piotr WalczakS: ZIELONY0.73144+7+30+20   +32-40 +5+24 +23+12-9 
16Witold MiłoszewskiN: ANNEBERG Zielona Góra0.7384      -11+4 +22+9  +1+20+16
17Jan SikoraS: AZS UW Piast0.72144+24+19-32   +1 -17+10 +31+38 -38 
 Janusz GawęckiS: ZIELONY0.72144   +10+23+50 +12-9+3  +8 +11-9
 Maciej WręczyckiN: GOLDBECK COMFORT SA AZS0.72144+6 -9+30 +11+27  -18 +14-2 +11 
20Mariusz IlnickiN: INVENIO BONA FIDE0.67144-4   +4 +30 +14+11 0-6 +38-5
21Tomasz RaczkiewiczS: SKÓR-BUT0.6760       +18+7 +13-15  +17 
22Bartosz CeglarskiS: POMTECH0.63108+1 -5  +19      -18+9 +30
23Andrzej ŁagoszN: BIOPAX.PL AZS UZ0.6144 -2-30 +39   +7-1+8+9 +6-9+18
24Radosław KrólN: ANNEBERG Zielona Góra0.59168+10 -2+35 -5-3 +18-3 -11-9+5 +11
 Eugeniusz SzczepańskiN: ANNEBERG Zielona Góra0.59168+10 -2+35 -5-3 +18-3 -11-9+5 +11
26Adam StrzeleckiS: POMTECH0.58132+1 -5  +19 +17+23 +13 -12  -12
27Aleksander KudN: BIOPAX.PL AZS UZ0.5784      +13+14+3 -18 -1+24 +13
 Robert BielN: BIOPAX.PL AZS UZ0.5784      +13+14+3 -18 -1+24 +13
29Tomasz KiełbasaS: AZS UW Piast0.56180 +38+17-14-13-13+7+7  -19+5 +32-7+3
30Przemysław SalińskiN: INVENIO BONA FIDE0.56204-4+10+38-9+4-16+30 +14+11 0-6 +38-5
31Mateusz StępińskiS: ZweryfikujFirmę.pl AZS0.55168+2 -4+15+14+2+29-14-23 -19 +16+35  
32Andrzej IwańskiS: ZIELONY0.54156+7+30+20   +32-40 +5+24-20+23+12-9 
33Stefan KowalczykS: MAGMA0.5484       +47 +11 +9-20-16+8+6
34Stanisław PająkS: ZIELONY0.53156   +10+23+50 +12-9+3 -20+8 +11-9
35Rafał GardzielewskiN: ILANKA 1 Rzepin0.52180+3 +21-3 +3 +18+33-22+18+28+13-16 +24
36Danuta KazmuchaN: SYNIS VALUE MEDIA Opole0.49132  -2+17+8+370+14 +8    +16-24
 Anna SarniakN: SYNIS VALUE MEDIA Opole0.49132  -2+17+8+370+14 +8    +16-24
38Jerzy KozyczkowskiN: GSBS KART-EL Gorzów0.4684      +20+20 +3+1+38 -5-38 
39Paweł KowalczewskiN: GOLDBECK COMFORT SA AZS0.45156 +25 -5+13+11+27+18 -18 +14-2 +11 
40Jarosław CieślakN: GOLDBECK COMFORT SA AZS0.4472       +18+18  +11 -8+9-16
41Sławomir PiechockiN: UNIA WINKHAUS Leszno0.4372      -24-2 +1 +5 +8 +43
42Janusz BuksaS: LESKOWIEC-BESKID0.484       -12+10 -3+10+17+7+5 
43Paweł SzymaszczykS: ZweryfikujFirmę.pl AZS0.4168+16-11-4+15 +24+2  +29-19 +16-19 -6
44Maciej DąbrowskiN: SYNIS VALUE MEDIA Opole0.3996 +12 -17    -8 +6+18+2+2  
45Roman OpalińskiS: Elektromontaż0.38228+12+5-2-7+3+44-1-7-6 +5-12+17+6+17+2
46Dariusz BiedrzyckiN: GAMBLING ZAMEK Ciechanów0.3884-17   -4+30          
47Dominik FilipowiczN: GOLDBECK COMFORT SA AZS0.36132 +25 -5+13   +18  +11 -8+9-16
48Lena LeszczyńskaN: ZOIM & FIORI Szczecin0.36144 +37+5 +11+5  -11+19 -14+9 +5+6
49Andrzej WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin0.35156 +37+5 +11+5+2 -11+19 -14+9 +5+6
50Edward SuchardaS: ZweryfikujFirmę.pl AZS0.35168+2+23 -2+14+2+29 -23  -3 +35-8-6
 Jacek LeśniczakN: GSBS KART-EL Gorzów0.35168+15 +22-2-13-11+20+20 +3+1+38 -5-38 
52Michał WróbelS: KONSTANTA0.35144 +5+32+14-30+17+6 -6+3  0+8  
53Zdzisław ŚwiątekN: GSBS KART-EL Gorzów0.34180+9+2+10+24-3-12+3 +8+11  +1 -4+5
 Paweł SiwińskiN: GSBS KART-EL Gorzów0.34180+9+2+10+24-3-12+3 +8+11  +1 -4+5
55Dariusz PrawdzikS: ETB PRIM0.32168-16-23 +35 +4-6+26+17 -22+9+17 +24-8
56Sławomir KutyłaS: POMTECH0.31156 +14+17+9+10 +53-1 -7 -32 -1-17 
 Grzegorz BachanekS: POMTECH0.31156 +14+17+9+10 +53-1 -7 -32 -1-17 
58Anna SztyberS: ZweryfikujFirmę.pl AZS0.360       -18 +7+3 +15  +11
59Andrzej SulimaS: VĘGORIA0.29168+2-4-5+2 +18-29+3 +37-7+19+4  +2
60Artur WójcikN: UKB KLEKS Szamotuły0.29144-6-12+29  -5-20-20 +18+3+14+23+8  
61Tadeusz KowalczewskiS: POMTECH0.2996    -24+16+4+17+23 +13-9-12   
62Paweł ChindelewiczN: GTB SDK Tczew0.28132  +3 +14  +8-10 +8+11 -6-16 
63Patryk Kuczera-DygaS: BUKS Bytom0.27192-2-36+2 +43-3-9 -4+14+22-16+18 -10+11
64Tomasz BartnickiN: BIOPAX.PL AZS UZ0.27204-15+6-24-13+39-15  +7-1+8+9 +6-9+18
65Artur WasiakS: INWIT0.2672+28-15+3 -24+17          
 Zuzanna MoszczyńskaS: INWIT0.2672+28-15+3 -24+17          
67Jan BetleyS: ZweryfikujFirmę.pl AZS0.2572       -18-23 +3-10  +55+11
68Marek AtalskiS: SKÓR-BUT0.23168-28+15-2+7-6+3 +18+7 +13-15  +17 
69Jeremi StępińskiN: SYNIS VALUE MEDIA Opole0.23192 +12 -17-11-5+28-18-80+6+18+2+2-6+25
70Jakub ZawadaS: Elektromontaż0.23228+12+5-2-7+30-17-1-7-6 +5-12+17+6+17+2
71Łukasz BredeN: UKB KLEKS Szamotuły0.22192-2+5+2-31+36   -4+14+30+1+14+2 
72Stanisław JanikN: GSBS KART-EL Gorzów0.2168+15 +22-2-13-11 +17-6 +14-14+9-1 -5
73Marek CzerepakN: GOLDBECK COMFORT SA AZS0.19156+10-26+4 +3+12+16 +4 -4 +16  -24
74Piotr WaniurskiS: PIAST0.19168-5+1-17-9+23+14 +5-32 +1+12 -8+7 
75Agnieszka PietrzykS: KONSTANTA0.1860      +6 -6+3  0+8  
76Tomasz MałachowskiS: ETB PRIM0.18168-2 +8+35 -3+50 -10 +16+29-8 -1
77Mirosław BublewiczN: GSBS KART-EL Gorzów0.1784       +17-6 +14-14+9-1 -5
78Krzysztof ŚliwońS: BUKS Bytom0.16216-4+21+6+26+13+13-4-31+3 +15-9+12+1-17+13
79Marcin CzarniawskiS: ETB PRIM0.16156  +8 0-3+50+17  +16+29-8 -1
80Jacek BorsS: POMTECH0.16120-2+4 +11  +4 +23-29-21   -14 
81Jerzy SkwarkS: KONSTANTA0.16108   +37  -5 -12 -5-11+8 +17 
 Marek BlatS: KONSTANTA0.16108   +37  -5 -12 -5-11+8 +17 
83Grzegorz CieślakS: EKO - RÓŻANKA0.1584 -19+36-35 +9          
 Grzegorz RewerS: EKO - RÓŻANKA0.1584 -19+36-35 +9          
85Andrzej SzymczakS: MAGMA0.13144 -2-3-16 +3+2-1+6+16+21     
 Ireneusz KowalczykS: MAGMA0.13144 -2-3-16 +3+2-1+6+16+21     
87Jerzy StworzewiczS: LESKOWIEC-BESKID0.13168 +36-1+6 -16 -12+10 -3+10+17+7+5 
88Przemysław BłaszczykN: KDK Kutno0.13180 -15+30 -1+9-27-18-8 -4+29+6 +14-11
 Krzysztof DziekańskiN: INVENIO BONA FIDE0.13180 -6+38-9+29-16-2+1 -1-3 -6-11 +5
 Marta Maj-RudnickaN: KDK Kutno0.13180 -15+30 -1+9-27-18-8 -4+29+6 +14-11
91Andrzej FronczakN: GTB SDK Tczew0.1372 -25+3+8 +4          
92Tomasz SpodenkiewiczN: GOLDBECK COMFORT SA AZS0.11144+10-26+4 +3+12+16 +4 -4 +16  -24
93Marcin KrawczykS: PIAST0.11192-5+1-17-9+23+14 +5-32 +1+12 -8+7 
94Karol GałązkaS: ZweryfikujFirmę.pl AZS0.1156 +23+5-2+44   -23+7 -10+15 +55 
95Marek MarkowskiN: UKB KLEKS Szamotuły0.1120-2+5 -35+36      0 +14+2 
 Adrian BakalarzS: KONSTANTA0.1120+26+2-17    -26  -4+18  +14+12
97Jerzy BrzustowskiS: EKO - RÓŻANKA0.1144+8-38 -6-12 -2 -3+11+4  +19 +9
98Grzegorz GawronS: PIAST0.0884      +3+16 -3-5 0-1 -3
99Jarosław DrewingN: GTB Express z Kaszub0.0860       +24-7 -14   -2+4
 Krzysztof FirkusN: GTB Express z Kaszub0.0860       +24-7 -14   -2+4
101Michał KaletaS: BUKS Bytom0.08216-4+21+6+26+13+13-4-31 -11+15-9+12+1-17+13
102Grzegorz LewaciakN: KDK Kutno0.08168+13 +24+3 -3-16 +6-3 -18+6+11 -16
 Adam PawłowskiN: KDK Kutno0.08168+13 +24+3 -3-16 +6-3 -18+6+11 -16
104Zdzisław IngielewiczN: SYNIS VALUE MEDIA Opole0.0796    -11-5+28-18 0    -6+25
105Marek SkulimowskiS: BUKS Bytom0.06192-2-36 +7+43-3 -6-4+14+22-16 -9-10+11
106Ewa Rodziewicz-BielewiczN: UNIA WINKHAUS Leszno0.06144-2+26-13 +9-17 -2  -10+5+2  +43
107Tomasz WłodarczakN: UNIA WINKHAUS Leszno0.05168 +6+2+17 -10-2 -14-11 +30 +30+14+2
 Jerzy SierackiN: UNIA WINKHAUS Leszno0.05168 +6+2+17 -10-2 -14-11 +30 +30+14+2
109Wojciech BondarewiczN: AD Szczecin0.03180+5+7-38 +8+10+3 -130 +18-1 +9-18
 Tadeusz KaczanowskiN: AD Szczecin0.03180+5+7-38 +8+10+3 -130 +18-1 +9-18
111Andrzej AleksandrzakN: UKB KLEKS Szamotuły0.02168-6-12+29-35 -5-20-20 +18+3+14+23+8 -4
112Kazimierz CiosS: LESKOWIEC-BESKID0.01180+4-21+2 -10-19+58+40 -37+19 -17 -24+8
 Kazimierz LichawskiS: LESKOWIEC-BESKID0.01180+4-21+2 -10-19+58+40 -37+19 -17 -24+8
114Przemysław KurzakS: KONSTANTA-0.01144+26+2-17 -30+17 -26  -4+18  +14+12
115Tomasz PawlukS: EKO - RÓŻANKA-0.01156+8-38 -6-12 -2 -3+11+4 -16+19 +9
116Mirosław SzalińskiN: GTB SDK Tczew-0.02108      +24 +11-19-9 -2 +6 
117Wojciech BobrekS: ETB PRIM-0.02156-2 -36 0 -6+26 -10-22+9+17 +24-8
118Jakub KowalS: PIAST-0.03108      +3+16 -3-5 0-1 -3
119Ryszard SakowiczN: ILANKA 1 Rzepin-0.0484+3 +21-3 +3          
120Wojciech PalmowskiN: GAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.04120-17   -4+30  -17-14-6     
121Maciej RochowiczN: INVENIO BONA FIDE-0.0472       -8+8 -3-14 +10+4 
122Maksymilian ChodackiS: KONSTANTA-0.05168+9+5+32+14-3-44 0 -7   +1 -30
123Paweł WoźnickiN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.06156+6 -21+3  +2-1+10 +4 +12-8 -10
124Grzegorz ZakrzewskiS: POMTECH-0.09156-2+4 +11-24+16  +23-29-21-9  -14-12
125Andrzej HermansdorferS: BUKS Bytom-0.09144  +2+7  -9-6+3-11  +18-9  
126Jacek KarwowskiS: SKÓR-BUT-0.184      -2 +11-9 +20-9-6 -13
127Piotr JasińskiS: AZS UW Piast-0.1144-8  -37-43+3 -2 +25+20 +20+16 +7
128Maciej DorabiałaN: Bluerefrigeration KS AZS-0.12168-13+15-10-24  -21 +1+14 -30-13+16 +10
129Robert RóżakS: LESKOWIEC-BESKID-0.1560+2  -7+24           
 Piotr RadzikowskiS: LESKOWIEC-BESKID-0.1560+2  -7+24           
131Leszek KrzeczekS: LESKOWIEC-BESKID-0.1584 +36-1+6 -16          
132Marcin OsmańskiN: GTB Express z Kaszub-0.1896      -15+4 +1 +14-22+2-9+8
 Jacek SikoraN: GTB Express z Kaszub-0.1896      -15+4 +1 +14-22+2-9+8
134Andrzej BondarewiczN: Bluerefrigeration KS AZS-0.1884      -21-4 +14+10 -13 -11+10
135Aleksander KasprzakN: GTB SDK Tczew-0.19156-6-25 +8+14+4 +8-10 +8+11 -6-16-25
136Grzegorz BajekN: GOLDBECK COMFORT SA AZS-0.19108+6 -9+30   -15 -14-33  -30  
137Vasil ValchevS: MAGMA-0.2168-9-5 -4+1 +20 -19 -13+32-38-32+8+6
138Andrzej KokorykaS: SKÓR-BUT-0.21192-28 -2+7-6+3-2 +11-9 +20-9-6 -13
 Dariusz KozłowskiS: VĘGORIA-0.21192-1 +4 -23+18-3-16-10+26+3 +9-2+16-36
140Marek JaworskiS: WISŁA-0.21180+5  -10-14-2 -17-110-3 -29-17+36-2
141Janusz DrozdowskiN: AD Szczecin-0.21156-6 -11-7-9+17 +16+8 +15-29 -14  
 Maciej RodzajS: WISŁA-0.21156+5  -10-14  -17-110-3 -29-17+36 
 Zbigniew MąciorS: MAGMA-0.21156-9-5 -4+1  +47 +11 +9-20-16-55-11
144Robert NowickiN: KDK Kutno-0.23132+3+1 +13+2  +15 -11-15  -10-20 
 Jacek GrzelczakN: KDK Kutno-0.23132+3+1 +13+2  +15 -11-15  -10-20 
 Marcin BartoszewskiS: VĘGORIA-0.23132 -14 -15-1   -10+26+3 +9-2+16 
147Radosław KozłowskiS: VĘGORIA-0.23180+2-4-5+2 -50-29+3 +37-7+19+4  +2
148Marek TyranS: INWIT-0.23108      +9+6 -3 -5  -16-2
 Witold TurantS: INWIT-0.23108      +9+6 -3 -5  -16-2
150Rafał MarksS: ZweryfikujFirmę.pl AZS-0.23168+16-11+5 +44+24+2-14 +29 -3 -19-8 
 Piotr WasylkoN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.23168-5-7 +6-8-37 -1+10 +33-11 -20+11 
152Piotr KlubińskiN: INVENIO BONA FIDE-0.24168-7-6+11+7 -30 -8+8 -3-14 +10+4 
153Marcin PreisnerN: BIOPAX.PL AZS UZ-0.25156-9  -3-36+5+16+6 -7 -28+2 +4 
 Piotr KoreckiN: BIOPAX.PL AZS UZ-0.25156-9  -3-36+5+16+6 -7 -28+2 +4 
155Jarosław BartosińskiN: GTB SDK Tczew-0.25132-6     +24 +11-19-9 -2 +6-25
156Sławomir CzechS: EKO - RÓŻANKA-0.2584       +1+4-14 -18-15 +9+12
 Wojciech OkuniewskiS: EKO - RÓŻANKA-0.2584       +1+4-14 -18-15 +9+12
158Ryszard SmejdaN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.2572+6 -21+3            
159Michał WantkeN: GTB Express z Kaszub-0.26204+4+6-10-12-6-4+21 -3+7-1-38-2-2  
 Jacek LasotaN: GTB Express z Kaszub-0.26204+4+6-10-12-6-4+21 -3+7-1-38-2-2  
161Piotr BusseN: ILANKA 1 Rzepin-0.26168+2-26-5 +1-90-14 +3 -9-6 -9+16
 Grażyna BusseN: ILANKA 1 Rzepin-0.26168+2-26-5 +1-90-14 +3 -9-6 -9+16
163Aleksander PoznyszN: INVENIO BONA FIDE-0.26156-7 +11+7 -30-2+1 -1-3 -6-11 +5
164Piotr KuleszaN: AD Szczecin-0.27168-6 -11-7-9+17 +16+8 +15-29 -14 -13
165Robert SikoraN: ANNEBERG Zielona Góra-0.27144+17+4-29 +36  -16-33 -8-18-1 -14 
 Roman MiłkowskiN: ANNEBERG Zielona Góra-0.27144+17+4-29 +36  -16-33 -8-18-1 -14 
167Artur PomarańskiN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.2872      -30+8 -22+33  -20+11 
168Olgierd Rodziewicz-BielewiczN: UNIA WINKHAUS Leszno-0.36144-2+26-13 +9-17-24  +1-10 +2+8  
169Andrzej WielowieyskiN: AD Szczecin-0.36108 -37 +9  +11-4  +4 -23-8  
170Piotr KlimackiN: AD Szczecin-0.39132 -37 +9  +11-4 -8+4 -23-8-4 
171Adam ŻarnowskiS: Elektromontaż-0.39144 -30-6-26+3+44  +19-11  -17  +1
172Tomasz SinkiewiczS: ETB PRIM-0.39120 +11 +6-1   -26-25-15  +17-5 
 Tomasz PatalanS: ETB PRIM-0.39120 +11 +6-1   -26-25-15  +17-5 
174Piotr ŻakS: INWIT-0.41108-4  +4 -9  +12+7-20 -23-12  
175Kamila KukułaN: Bluerefrigeration KS AZS-0.43168-3-1 +2-21-40  +17+10-13-5  -5-6
176Krzysztof LewandowskiN: Bluerefrigeration KS AZS-0.45192-3-1-22 -21-40+15-24+17+10  +6-12-5-6
177Jacek KrysteckiN: Bluerefrigeration KS AZS-0.4672      +15-24  -13-5+6-12  
178Wojciech RozwadowskiN: Bluerefrigeration KS AZS-0.46156  -10-24-14-4 -4+1 +10-30  -11 
179Kazimierz DobrzynieckiN: GAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.47156 +5-4-30-29+16  -17-14-6 -9+20  
180Marek PietraszekS: Elektromontaż-0.51180-7 -6-26+30-17-7+2 -16-1+18 -7-36 
181Piotr Kuc-DzierżawskiS: WISŁA-0.51156-12-15+15+19 -24-53+1 +9 -13 +8 -1
 Tomasz StryszawskiS: WISŁA-0.51156-12-15+15+19 -24-53+1 +9 -13 +8 -1
183Elżbieta ChodackaS: KONSTANTA-0.56108+9   -3-44 0 -7   +1 -30
 Filip TrojańskiS: AZS UW Piast-0.56108 +38 -37-43+3   +10-19    +3
185Bogusław MojżeszS: LESKOWIEC-BESKID-0.5672      -32 +20-26 +3 -6 +1
 Piotr MatkowskiS: LESKOWIEC-BESKID-0.5672      -32 +20-26 +3 -6 +1
187Jacek ZnamirowskiS: Elektromontaż-0.5684      -7+2 -16-1+18 -7-36 
188Paweł SierakowskiN: GAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.58144-10-4+9+5  -16-6  -5-24-12 -14-2
 Maciej KulikowskiN: GAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.58144-10-4+9+5  -16-6  -5-24-12 -14-2
190Wojciech BiegajłoN: GAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.6180 +5-4-30-29+16 -14-1  -18-9+20+5-43
191Marek SzymanowskiS: INWIT-0.660        +12+7-20 -23-12  
192Dariusz BoguckiN: ZOIM & FIORI Szczecin-0.61192-5-7 +6-8-37-30+8 -22+4-11+12-8 -10
193Paweł SzymonikS: EKO - RÓŻANKA-0.63156-24 -8 +24-17-20-47  +5+11 -35-11 
194Hubert UrbanS: ZIELONY-0.67144-12 -15-19+1-18-58 +32 -13+15 +4 -12
 Maciej DobrzyńskiS: ZIELONY-0.67144-12 -15-19+1-18-58 +32 -13+15 +4 -12
196Paweł MiechowiczN: ILANKA 1 Rzepin-0.67132 -6 -6-2 -28 -18 -8  +12-11 
 Marek UrbańskiN: ILANKA 1 Rzepin-0.67132 -6 -6-2 -28 -18 -8  +12-11 
198Zofia MiechowiczN: BIOPAX.PL AZS UZ-0.6796-15+6-24-13 -15          
199Jakub JagodzińskiS: SKÓR-BUT-0.67204+4+15+1-6-23-14-29+14 0-24 -4+2+10-11
200Rafał NiedzielskiS: EKO - RÓŻANKA-0.68168-24 -8 +24-17-20-47  +5+11-16-35-11 
201Grażyna BrewiakN: GTB Express z Kaszub-0.73120+7-10-3-8-36+5          
 Marta SikoraN: GTB Express z Kaszub-0.73120+7-10-3-8-36+5          
203Jacek WojnarowiczN: Bluerefrigeration KS AZS-0.7596 +15-22+2-14-4          
204Mieczysław MaciążekS: VĘGORIA-0.860        -20  +13 +6-32 
205Wojciech PaszkoS: Elektromontaż-0.896-7-30      +19-11  -17  +1
206Karol FilipowiczN: UKB KLEKS Szamotuły-0.8132    -39+15-3-17-18 +3   +9-8
207Wojciech SołtysikS: MAGMA-0.8384-26 -16 0-4          
208Tadeusz MasłowskiN: UNIA WINKHAUS Leszno-0.8372-3  -17-8           
 Sławomir PolakN: UNIA WINKHAUS Leszno-0.8372-3  -17-8           
210Ryszard PałaszN: UKB KLEKS Szamotuły-0.91120    -39+15-3-17-18     +9-8
211Reginald SukiennikS: WISŁA-0.98168 -1-20 -44-2-4 -7 +7-19-17 -17-2
212Dariusz SierockiN: GAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.9972      -13  -10 -18 +8+5-43
213Józef MyćS: SKÓR-BUT-1.01168 -25+1   -29+14 0-24 -4+2+10-11
214Marek WitekS: MAGMA-1.03180-26 -16 0-4+20 -19 -13+32-38-32-55-11
215Henryk ŁakomskiS: VĘGORIA-1.05168-1 +4 -23-50-3-16-20  +13 +6-32-36
216Bogdan PalczyńskiS: WISŁA-1.12144 -1-20 -44 -4 -7 +7-19-17 -17 
217Maksymilian GrochowskiN: UNIA WINKHAUS Leszno-1.1760       -54-8 +13 -16 -5 
 Krystian BączekN: UNIA WINKHAUS Leszno-1.1760       -54-8 +13 -16 -5 
219Grzegorz DeptułaS: VĘGORIA-1.2260 -14 -15-1           
220Jarosław KaczorowskiS: SKÓR-BUT-1.3284+4-25 -6-23-14          
221Przemysław BednarskiS: ETB PRIM-1.3872-16-23-36  +4          
 
INDYWIDUALNA KLASYFIKACJA BUTLERA
zawodnicy, którzy nie mają szans na rozegranie 50% rozdań
 
Poprzednia runda: | 1-1 | 1-2 | 2-1 | 2-2 |
 
miejsce teamimp/rzdroz-
dania
3-13-24-14-25-15-26-16-27-17-28-18-29-19-210-110-2
1Ewa DziekańskaN: INVENIO BONA FIDE1.5636 +10  +29           
2Robert NiedziałkowskiN: Bluerefrigeration KS AZS1.3312             +16  
3Kamil WalczykS: ZIELONY0.8636 -5              
 Mirosław RafalskiS: ZIELONY0.8636 -5              
5Andrzej PawlakN: SYNIS VALUE MEDIA Opole0.6348+2               
 Maciej HutyraN: SYNIS VALUE MEDIA Opole0.6348+2               
7Zbigniew BorkowskiS: POMTECH0.5836            -18+9 +30
8Jan PawlikaniecN: UKB KLEKS Szamotuły0.1736        -4+14     -4
9Jan SikoraN: GAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.0812        -1       
10Jerzy ZarembaS: INWIT-0.1748-4  +4 -9          
11Michał LewińskiN: GSBS KART-EL Gorzów-0.3348 -6              
 Adam KozłowskiN: GSBS KART-EL Gorzów-0.3348 -6              
13Jan GrygierN: UKB KLEKS Szamotuły-0.3548  +2-31        +1   
14Marek OsieckiN: GAMBLING ZAMEK Ciechanów-0.648      -13-14 -10   +8  
15Andrzej JeleniewskiN: AD Szczecin-0.6936         -8    -4-13
16Maciej FularzN: BIOPAX.PL AZS UZ-0.9236 -2-30             
17Erazm RozwadowskiN: Bluerefrigeration KS AZS-1.0812-13               
18Jerzy KurianowiczN: GOLDBECK COMFORT SA AZS-1.9248       -15 -14-33  -30  

 Admin.5.0.0.41 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-11-17 o 23:27, optymalizowana dla rozdzielczości 1024x768.