BUTLER, RUNDA 4 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oNS | Krzysztof Dziekański-Przemysław Saliński | N: SZLEM Dzierżoniów | +38 | 1 | |
2 | 11-zNS | Grzegorz Cieślak-Grzegorz Rewer | S: EKO - RÓŻANKA | +36 | 2 | |
3 | 9-zEW | Maksymilian Chodacki-Michał Wróbel | S: KONSTANTA | +32 | 3 | |
4 | 5-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK Kutno | +30 | 4 | |
5 | 4-oEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +29 | 5 | |
6 | 5-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | N: KDK Kutno | +24 | 6 | |
7 | 6-oNS | Stanisław Janik-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL Gorzów | +22 | 7 | |
8 | 2-zNS | Rafał Gardzielewski-Ryszard Sakowicz | N: ILANKA 1 Rzepin | +21 | 8 | |
9 | 15-zNS | Andrzej Iwański-Piotr Walczak | S: ZIELONY | +20 | 9 | |
10 | 13-zNS | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | S: POMTECH | +17 | 10 | |
9-oEW | Tomasz Kiełbasa-Jakub Bazyluk | S: AZS UW Piast | +17 | 11 | ||
12 | 12-zEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | +16 | 12 | |
13 | 15-oNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: WISŁA | +15 | ||
14 | 1-oNS | Jarosław Stach-Rafał Wolański | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | +13 | ||
15 | 3-zEW | Piotr Klubiński-Aleksander Poznysz | N: SZLEM Dzierżoniów | +11 | ||
16 | 8-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: GTB SDK Tczew | +10 | ||
6-zEW | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL Gorzów | +10 | |||
18 | 7-oEW | Maciej Kulikowski-Paweł Sierakowski | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +9 | ||
19 | 11-oNS | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB PRIM | +8 | ||
20 | 10-oEW | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS Bytom | +6 | ||
21 | 13-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: PIAST | +5 | ||
2-oNS | Lena Leszczyńska-Andrzej Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +5 | |||
16-zEW | Karol Gałązka-Rafał Marks | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | +5 | |||
24 | 16-oEW | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | S: VĘGORIA | +4 | ||
7-zEW | Marek Czerepak-Tomasz Spodenkiewicz | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | +4 | |||
26 | 8-zNS | Paweł Chindelewicz-Andrzej Fronczak | N: GTB SDK Tczew | +3 | ||
12-oNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: INWIT | +3 | |||
28 | 1-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +2 | ||
10-zNS | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | S: BUKS Bytom | +2 | |||
14-oNS | Kazimierz Cios-Kazimierz Lichawski | S: LESKOWIEC-BESKID | +2 | |||
4-zNS | Łukasz Brede-Jan Grygier | N: UKB KLEKS Szamotuły | +2 | |||
32 | 14-zNS | Józef Myć-Jakub Jagodziński | S: SKÓR-BUT | +1 | ||
33 | 14-zEW | Leszek Krzeczek-Jerzy Stworzewicz | S: LESKOWIEC-BESKID | -1 | ||
34 | 4-zEW | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | N: ANNEBERG Zielona Góra | -2 | ||
14-oEW | Marek Atalski-Andrzej Kokoryka | S: SKÓR-BUT | -2 | |||
10-zEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: Elektromontaż | -2 | |||
1-zEW | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | -2 | |||
38 | 12-oEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | S: MAGMA | -3 | ||
8-zEW | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | N: GTB Express z Kaszub | -3 | |||
40 | 7-zNS | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -4 | ||
16-oNS | Mateusz Stępiński-Paweł Szymaszczyk | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | -4 | |||
42 | 16-zNS | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | S: VĘGORIA | -5 | ||
13-oEW | Bartosz Ceglarski-Adam Strzelecki | S: POMTECH | -5 | |||
2-oEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: ILANKA 1 Rzepin | -5 | |||
45 | 10-oNS | Marek Pietraszek-Adam Żarnowski | S: Elektromontaż | -6 | ||
46 | 11-oEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | S: EKO - RÓŻANKA | -8 | ||
47 | 7-oNS | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | -9 | ||
48 | 8-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | N: GTB Express z Kaszub | -10 | ||
6-zNS | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | N: Bluerefrigeration KS AZS | -10 | |||
50 | 3-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | N: AD Szczecin | -11 | ||
51 | 1-oEW | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Olgierd Rodziewicz-Bielewicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -13 | ||
52 | 15-oEW | Maciej Dobrzyński-Hubert Urban | S: ZIELONY | -15 | ||
53 | 12-zNS | Wojciech Sołtysik-Marek Witek | S: MAGMA | -16 | ||
54 | 13-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: PIAST | -17 | ||
9-oNS | Adrian Bakalarz-Przemysław Kurzak | S: KONSTANTA | -17 | |||
56 | 15-zEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: WISŁA | -20 | ||
57 | 2-zEW | Ryszard Smejda-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -21 | ||
58 | 6-oEW | Krzysztof Lewandowski-Jacek Wojnarowicz | N: Bluerefrigeration KS AZS | -22 | ||
59 | 5-zNS | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -24 | ||
60 | 4-oNS | Roman Miłkowski-Robert Sikora | N: ANNEBERG Zielona Góra | -29 | ||
61 | 5-oEW | Andrzej Łagosz-Maciej Fularz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -30 | ||
62 | 9-zNS | Piotr Dybicz-Jan Sikora | S: AZS UW Piast | -32 | ||
63 | 11-zEW | Przemysław Bednarski-Wojciech Bobrek | S: ETB PRIM | -36 | ||
64 | 3-oEW | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD Szczecin | -38 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |