BUTLER, RUNDA 14 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-zEW | Maciej Hutyra-Andrzej Pawlak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | +36 | 13 | |
2 | 3-oEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | KDK Kutno | +19 | 14 | |
3 | 4-oEW | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | ZOIM & FIORI Szczecin | +18 | 15 | |
8-zNS | Piotr Klubiński-Przemysław Saliński | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +18 | 16 | ||
5 | 1-oEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | ILANKA 1 Rzepin | +17 | 17 | |
6 | 3-zNS | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | KDK Kutno | +15 | 18 | |
7 | 5-oNS | Łukasz Brede-Ryszard Pałasz | UKB KLEKS Szamotuły | +14 | 19 | |
6-oEW | Jarosław Cieślak-Paweł Kowalczewski | GOLDBECK COMFORT SA AZS | +14 | 20 | ||
9 | 8-oEW | Aleksander Poznysz-Stanisław Wawszczyk | INVENIO SZLEM Dzierżoniów | +13 | 21 | |
10 | 7-oNS | Andrzej Bondarewicz-Jacek Wojnarowicz | Bluerefrigeration KS AZS | +12 | 22 | |
11 | 7-zEW | Jacek Krystecki-Kamila Kukuła | Bluerefrigeration KS AZS | +11 | 23 | |
12 | 2-oNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | AD Szczecin | +9 | 24 | |
13 | 1-zNS | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | ILANKA 1 Rzepin | +8 | ||
14 | 5-zNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | UNIA WINKHAUS Leszno | +6 | ||
15 | 2-zNS | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | GSBS KART-EL Gorzów | +5 | ||
16 | 4-zEW | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | GTB Express z Kaszub | +3 | ||
17 | 4-zNS | Artur Pomarański-Marek Barylewski | ZOIM & FIORI Szczecin | -3 | ||
18 | 2-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | AD Szczecin | -5 | ||
19 | 5-zEW | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | UKB KLEKS Szamotuły | -6 | ||
20 | 1-zEW | Adam Lonski-Mirosław Szaliński | GTB SDK Tczew | -8 | ||
21 | 2-oEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | GSBS KART-EL Gorzów | -9 | ||
22 | 7-zNS | Jan Obuchowicz-Jerzy Trembowski | ANNEBERG Zielona Góra | -11 | ||
23 | 7-oEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | ANNEBERG Zielona Góra | -12 | ||
24 | 8-oNS | Robert Biel-Aleksander Kud | BIOPAX.PL AZS UZ | -13 | ||
25 | 6-oNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | SYNIS VALUE MEDIA Opole | -14 | ||
5-oEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | UNIA WINKHAUS Leszno | -14 | |||
27 | 3-zEW | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -15 | ||
28 | 1-oNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | GTB SDK Tczew | -17 | ||
29 | 8-zEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | BIOPAX.PL AZS UZ | -18 | ||
4-oNS | Jacek Lasota-Michał Wantke | GTB Express z Kaszub | -18 | |||
31 | 3-oNS | Maciej Kulikowski-Paweł Sierakowski | GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -19 | ||
32 | 6-zNS | Marek Czerepak-Tomasz Spodenkiewicz | GOLDBECK COMFORT SA AZS | -36 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |