1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
31 stycznia 2020, 20:00
   wynik 
  SYNIS VALUE MEDIA Opole    145.1 
  ANNEBERG Zielona Góra    140.0 
   wynik 
  INVENIO SZLEM Dzierżoniów    135.8 
  ILANKA 1 Rzepin    132.0 
   wynik 
  GSBS KART-EL Gorzów    134.3 
  GTB SDK Tczew    182.0 
   wynik 
  GOLDBECK COMFORT SA AZS    1.2 
  AD Szczecin    0.0 
   wynik 
  UKB KLEKS Szamotuły    92.3 
  UNIA WINKHAUS Leszno    178.0 
   wynik 
  BIOPAX.PL AZS UZ    138.9 
  ZOIM & FIORI Szczecin    138.0 
   wynik 
  KDK Kutno    179.9 
  Bluerefrigeration KS AZS    201.0 
   wynik 
  GTB Express z Kaszub    170.8 
  GAMBLING ZAMEK Ciechanów    193.0 
1 lutego 2020, 19:30
   wynik 
  SYNIS VALUE MEDIA Opole    187.2 
  INVENIO SZLEM Dzierżoniów    80.0 
   wynik 
  ANNEBERG Zielona Góra    100.6 
  GTB SDK Tczew    160.0 
   wynik 
  ILANKA 1 Rzepin    143.2 
  GOLDBECK COMFORT SA AZS    136.0 
   wynik 
  UKB KLEKS Szamotuły    202.1 
  GAMBLING ZAMEK Ciechanów    142.0 
   wynik 
  ZOIM & FIORI Szczecin    193.2 
  Bluerefrigeration KS AZS    141.0 

14 lutego 2020, 20:00

   wynik 
  GTB SDK Tczew    91.0 
  ILANKA 1 Rzepin    107.7 
15 lutego 2020, 19:30
   wynik 
  INVENIO SZLEM Dzierżoniów    103.8 
  ILANKA 1 Rzepin    124.0 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
 klasyfikacja końcowa 
 
 miejsce   drużyna 
1     SYNIS VALUE MEDIA Opole 
2     ILANKA 1 Rzepin 
3     INVENIO SZLEM Dzierżoniów 
4     GTB SDK Tczew 
5     ANNEBERG Zielona Góra 
6     GOLDBECK COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV/VII 
7     GSBS KART-EL Gorzów 
8     AD Szczecin 
9     BIOPAX.PL AZS UZ 
10     UNIA WINKHAUS Leszno 
11     UKB KLEKS Szamotuły 
12     ZOIM & FIORI Szczecin 
13     Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II 
14     GAMBLING ZAMEK Ciechanów 
15     KDK Kutno 
16     GTB Express z Kaszub 
 
 legenda 
 Awans do Ekstraklasy 2020/21 
 Baraż o awans 
 Baraż o utrzymanie 
 Spadek do II ligi 2020/21 

 Admin ©Jan Romański'2005, PlayOff ©Michał Klichowicz'2017-2020, strona wygenerowana 2020-02-17 o 11:33:19