BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-oNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | INWIT | +53 | 13 | |
2 | 7-oNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | WISŁA | +45 | 14 | |
3 | 3-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | PIAST | +44 | 15 | |
4 | 5-oNS | Andrzej Iwański-Piotr Walczak | ZIELONY | +27 | 16 | |
5 | 8-oNS | Zbigniew Mącior-Marek Witek | MAGMA | +15 | 17 | |
5-zNS | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | ETB PRIM | +15 | 18 | ||
7 | 6-zEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | INWIT | +14 | 19 | |
8 | 1-zEW | Piotr Jasiński-Wojciech Kaźmierczak | AZS UW Piast | +13 | 20 | |
9 | 2-zNS | Piotr Matkowski-Bogusław Mojżesz | LESKOWIEC-BESKID | +12 | 21 | |
4-zEW | Jarosław Kaczorowski-Andrzej Kokoryka | SKÓR-BUT | +12 | 22 | ||
11 | 8-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | MAGMA | +6 | 23 | |
12 | 2-oEW | Kazimierz Cios-Kazimierz Lichawski | LESKOWIEC-BESKID | +5 | 24 | |
13 | 1-oNS | Piotr Dybicz-Tomasz Kiełbasa | AZS UW Piast | +4 | ||
7-zNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | EKO - RÓŻANKA | +4 | |||
15 | 3-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Marek Skulimowski | BUKS Bytom | +1 | ||
16 | 4-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | Elektromontaż | 0 | ||
4-oNS | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SKÓR-BUT | 0 | |||
18 | 3-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | PIAST | -1 | ||
19 | 7-zEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | WISŁA | -4 | ||
1-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Adam Strzelecki | POMTECH | -4 | |||
21 | 2-oNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | KONSTANTA | -5 | ||
22 | 8-zNS | Dariusz Kozłowski-Henryk Łakomski | VĘGORIA | -6 | ||
23 | 2-zEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | KONSTANTA | -12 | ||
4-zNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | Elektromontaż | -12 | |||
25 | 1-zNS | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | POMTECH | -13 | ||
26 | 6-zNS | Jan Betley-Anna Sztyber | ZweryfikujFirmę.pl AZS | -14 | ||
27 | 5-zEW | Mirosław Rafalski-Kamil Walczyk | ZIELONY | -15 | ||
8-oEW | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | VĘGORIA | -15 | |||
29 | 5-oEW | Wojciech Bobrek-Tomasz Małachowski | ETB PRIM | -27 | ||
30 | 3-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS Bytom | -44 | ||
31 | 7-oEW | Sławomir Czech-Wojciech Okuniewski | EKO - RÓŻANKA | -45 | ||
32 | 6-oEW | Mateusz Stępiński-Rafał Marks | ZweryfikujFirmę.pl AZS | -53 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |