BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-zNS | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | BUKS Bytom | +22 | 1 | |
2 | 7-oEW | Andrzej Iwański-Piotr Walczak | ZIELONY | +21 | 2 | |
3 | 5-zEW | Ireneusz Kowalczyk-Andrzej Szymczak | MAGMA | +19 | 3 | |
4 | 1-oEW | Piotr Jasiński-Wojciech Kaźmierczak | AZS UW Piast | +18 | 4 | |
5 | 1-zEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | INWIT | +17 | 5 | |
6 | 6-oEW | Kazimierz Cios-Kazimierz Lichawski | LESKOWIEC-BESKID | +16 | 6 | |
7 | 3-oEW | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS Bytom | +13 | 7 | |
8 | 7-zEW | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | SKÓR-BUT | +11 | 8 | |
9 | 8-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | WISŁA | +10 | 9 | |
5-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Adam Strzelecki | POMTECH | +10 | 10 | ||
11 | 4-zNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | Elektromontaż | +7 | 11 | |
12 | 2-oNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | EKO - RÓŻANKA | +6 | 12 | |
13 | 8-zNS | Marcin Bartoszewski-Dariusz Kozłowski | VĘGORIA | +5 | ||
14 | 4-oNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | PIAST | +3 | ||
2-zEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | EKO - RÓŻANKA | +3 | |||
16 | 6-zEW | Jan Betley-Anna Sztyber | ZweryfikujFirmę.pl AZS | +1 | ||
17 | 6-zNS | Janusz Buksa-Jerzy Stworzewicz | LESKOWIEC-BESKID | -1 | ||
18 | 4-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | Elektromontaż | -3 | ||
2-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | KONSTANTA | -3 | |||
20 | 8-zEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | WISŁA | -5 | ||
21 | 2-oEW | Adrian Bakalarz-Przemysław Kurzak | KONSTANTA | -6 | ||
22 | 4-zEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | PIAST | -7 | ||
23 | 5-oNS | Vasil Valchev-Marek Witek | MAGMA | -10 | ||
8-oEW | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | VĘGORIA | -10 | |||
25 | 7-zNS | Maciej Dobrzyński-Hubert Urban | ZIELONY | -11 | ||
26 | 3-oNS | Tomasz Patalan-Tomasz Sinkiewicz | ETB PRIM | -13 | ||
27 | 6-oNS | Mateusz Stępiński-Paweł Szymaszczyk | ZweryfikujFirmę.pl AZS | -16 | ||
28 | 1-zNS | Filip Trojański-Tomasz Kiełbasa | AZS UW Piast | -17 | ||
29 | 1-oNS | Piotr Żak-Marek Szymanowski | INWIT | -18 | ||
30 | 5-zNS | Jacek Bors-Grzegorz Zakrzewski | POMTECH | -19 | ||
31 | 7-oNS | Józef Myć-Jakub Jagodziński | SKÓR-BUT | -21 | ||
32 | 3-zEW | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | ETB PRIM | -22 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |