BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-oNS | Piotr Dybicz-Jan Sikora | AZS UW Piast | +40 | 1 | |
2 | 5-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | ETB PRIM | +29 | 2 | |
3 | 1-zEW | Piotr Jasiński-Wojciech Kaźmierczak | AZS UW Piast | +25 | 3 | |
4 | 6-zEW | Andrzej Iwański-Piotr Walczak | ZIELONY | +23 | 4 | |
5 | 4-zEW | Janusz Buksa-Jerzy Stworzewicz | LESKOWIEC-BESKID | +17 | 5 | |
6 | 7-zNS | Karol Gałązka-Anna Sztyber | ZweryfikujFirmę.pl AZS | +16 | 6 | |
3-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Patryk Kuczera-Dyga | BUKS Bytom | +16 | 7 | ||
4-oEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | Elektromontaż | +16 | 8 | ||
9 | 7-oEW | Mateusz Stępiński-Paweł Szymaszczyk | ZweryfikujFirmę.pl AZS | +15 | 9 | |
5-oNS | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | ETB PRIM | +15 | 10 | ||
11 | 3-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | BUKS Bytom | +12 | 11 | |
12 | 8-zNS | Marcin Bartoszewski-Dariusz Kozłowski | VĘGORIA | +10 | 12 | |
13 | 6-oNS | Janusz Gawęcki-Stanisław Pająk | ZIELONY | +8 | ||
14 | 2-oNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | KONSTANTA | +6 | ||
15 | 8-oEW | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | VĘGORIA | +4 | ||
16 | 2-zEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | KONSTANTA | 0 | ||
2-zNS | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | PIAST | 0 | |||
18 | 8-oNS | Józef Myć-Jakub Jagodziński | SKÓR-BUT | -4 | ||
19 | 2-oEW | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | PIAST | -6 | ||
20 | 6-oEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | INWIT | -8 | ||
21 | 8-zEW | Andrzej Kokoryka-Jacek Karwowski | SKÓR-BUT | -10 | ||
22 | 3-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Adam Strzelecki | POMTECH | -12 | ||
23 | 7-oNS | Rafał Niedzielski-Tomasz Pawluk | EKO - RÓŻANKA | -15 | ||
5-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | WISŁA | -15 | |||
25 | 4-oNS | Kazimierz Cios-Kazimierz Lichawski | LESKOWIEC-BESKID | -16 | ||
3-zNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | POMTECH | -16 | |||
7-zEW | Sławomir Czech-Wojciech Okuniewski | EKO - RÓŻANKA | -16 | |||
28 | 4-zNS | Wojciech Paszko-Adam Żarnowski | Elektromontaż | -17 | ||
29 | 6-zNS | Piotr Żak-Marek Szymanowski | INWIT | -23 | ||
30 | 1-zNS | Stefan Kowalczyk-Zbigniew Mącior | MAGMA | -25 | ||
31 | 5-zNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | WISŁA | -29 | ||
32 | 1-oEW | Vasil Valchev-Marek Witek | MAGMA | -40 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |