BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 14-oNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +48 | 13 | |
2 | 31-zNS | Jacek Herman-Janusz Szyszkowski | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | +38 | 14 | |
3 | 31-oNS | Piotr Kuźmicz-Zbigniew Niezgoda | SE: SZLEMIK-Nisko | +36 | 15 | |
4 | 3-zEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +33 | 16 | |
5 | 23-zEW | Bogdan Bialik-Bogdan Jarosz | SW: BSBS II | +29 | 17 | |
6 | 27-oEW | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: CKiS Skawina | +28 | 18 | |
7 | 2-oNS | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +26 | 19 | |
8 | 4-oEW | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | +25 | 20 | |
9 | 29-oNS | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | SE: CZARNA PAPUGA | +24 | 21 | |
10 | 3-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +23 | 22 | |
11 | 13-zEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 REBID | +22 | 23 | |
27-zNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | +22 | 24 | ||
13 | 10-zEW | Zbigniew Skibicki-Ireneusz Grynczewski | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +21 | ||
14 | 6-oNS | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +19 | ||
28-oNS | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS WISŁA Kraków | +19 | |||
16 | 10-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +18 | ||
24-oNS | Marek Kolczok-Janusz Wituszyński | SW: SV Tarnowskie Góry | +18 | |||
30-oNS | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | SE: REWERS JOKER Rzeszów | +18 | |||
19 | 17-oNS | Waldemar Szelka-Marek Tekieli | SW: SYNIS | +17 | ||
24-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PREMONT IMPAS | +17 | |||
21 | 28-zEW | Włodzimierz Wala-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +16 | ||
25-zNS | Jan Lipior-Stanisław Malinowski | SE: WISŁOKA Dębica | +16 | |||
23 | 18-zEW | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: PKB BINŻ | +15 | ||
9-oNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +15 | |||
26-oEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: FreeEco CHEMIK | +15 | |||
26 | 30-zEW | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | SE: REWERS JOKER Rzeszów | +14 | ||
27 | 12-oEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +11 | ||
28 | 4-zEW | Ewa Mikucka-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +10 | ||
32-zNS | Andrzej Kozak-Jacek Przybyś | SE: CKFiS Bełżyce | +10 | |||
23-oNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Ujma | SW: BSBS II | +10 | |||
20-oNS | Tadeusz Bartolik-Wiesław Olczyk | SW: ZDROWIE PIAST | +10 | |||
14-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +10 | |||
15-oEW | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | +10 | |||
34 | 1-oNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +9 | ||
32-oEW | Jacek Baka-Krzysztof Stachura | SE: CKFiS Bełżyce | +9 | |||
36 | 29-zEW | Andrzej Lubojemski-Bogdan Palikot | SE: CZARNA PAPUGA | +8 | ||
21-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | SW: KS TURBO FLY-BACK | +8 | |||
26-zNS | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | SE: FreeEco CHEMIK | +8 | |||
7-zNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +8 | |||
40 | 18-oEW | Łukasz Gaweł-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUTD | +7 | ||
25-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | +7 | |||
9-zEW | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +7 | |||
13-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 REBID | +7 | |||
44 | 8-zEW | Piotr Jassem-Ilya Shpuntou | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | +6 | ||
16-zNS | Krzysztof Dach-Stanisław Gawryszczak | NE: DOLINA NARWI Łomża | +6 | |||
19-zNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | +6 | |||
7-oEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +6 | |||
8-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +6 | |||
49 | 6-zNS | Marek Szukała-Przemysław Weymann | NW: UNIA II Leszno | +5 | ||
21-oEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY-BACK | +5 | |||
22-oEW | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | SW: DDK II | +5 | |||
52 | 11-zNS | Aliaksandr Prakapenka-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | +4 | ||
5-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | NW: KTB Konin | +4 | |||
16-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: DOLINA NARWI Łomża | +4 | |||
20-zEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: ZDROWIE PIAST | +4 | |||
56 | 12-zNS | Mirosław Liszewski-Julij Chumak | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +3 | ||
57 | 2-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +2 | ||
11-oNS | Wiesław Lubański-Arkadiusz Natkaniec | NE: FABEX Wyszków | +2 | |||
15-zEW | Dominik Głowacki-Adam Karczmarz | NE: Mazovia Płock | +2 | |||
22-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II | +2 | |||
1-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +2 | |||
17-zNS | Jakub Patreuha-Patryk Patreuha | SW: OBJECTIVITY | +2 | |||
63 | 19-oNS | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | SW: ECC REAL ESTATE | +1 | ||
5-zEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +1 | |||
65 | 5-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: KTB Konin | -1 | ||
19-oEW | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | -1 | |||
67 | 15-zNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | -2 | ||
11-oEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | -2 | |||
2-zNS | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -2 | |||
1-zNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -2 | |||
22-zEW | Andrzej Kałużny-Arkadiusz Skonieczny | SW: CKiR Wschowa | -2 | |||
17-zEW | Andrzej Skotniczny-Ewa Sobolewska | SW: SYNIS | -2 | |||
73 | 12-zEW | Leszek Łuniewski-Arkadiusz Wódkowski | NE: PŁOCKIE T G U | -3 | ||
74 | 11-zEW | Marcin Jankowski-Grzegorz Maguza | NE: FABEX Wyszków | -4 | ||
5-oNS | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | -4 | |||
20-zNS | Marcin Baj-Agnieszka Skrybant-Jaworska | SW: KS AZS Wratislavia VIII | -4 | |||
16-oNS | Jacek Ciechomski-Adam Wyszyński | NE: ESKOM Warszawa | -4 | |||
78 | 6-zEW | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -5 | ||
22-oNS | Tomasz Konopka-Jerzy Ignyś | SW: CKiR Wschowa | -5 | |||
21-oNS | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | -5 | |||
81 | 16-zEW | Arkadiusz Majcher-Tomasz Winciorek | NE: ESKOM Warszawa | -6 | ||
19-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: ECC REAL ESTATE | -6 | |||
8-zNS | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -6 | |||
7-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -6 | |||
8-oNS | Marek Sosiński-Bartosz Stępień | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | -6 | |||
86 | 9-zNS | Andrzej Prasalski-Andrzej Raczkowski | NE: HETMAN Białystok | -7 | ||
18-oNS | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: PKB BINŻ | -7 | |||
25-oNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | -7 | |||
13-oEW | Janusz Budny-Ireneusz Jagielski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -7 | |||
90 | 21-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | -8 | ||
7-zEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -8 | |||
26-zEW | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | -8 | |||
29-zNS | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | SE: INTRA Łódź | -8 | |||
94 | 32-oNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | -9 | ||
1-oEW | Jerzy Cydzik-Stanisław Pryputniewicz | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -9 | |||
96 | 15-oNS | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | -10 | ||
23-oEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS | -10 | |||
20-oEW | Mateusz Strzelczyk-Dawid Permus | SW: KS AZS Wratislavia VIII | -10 | |||
14-zNS | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -10 | |||
32-zEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | -10 | |||
4-zNS | Robert Mrukowski-Wiesław Paczkowski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | -10 | |||
102 | 12-oNS | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | NE: PŁOCKIE T G U | -11 | ||
103 | 30-zNS | Marek Matczuk-Maciej Urbaniak | SE: DRIM TIM | -14 | ||
104 | 18-zNS | Przemysław Kubicki-Michał Robak | SW: ERBUTD | -15 | ||
9-oEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: HETMAN Białystok | -15 | |||
26-oNS | Wacław Gąssowski-Jerzy Michałek | SE: MK GALICJA Kraków | -15 | |||
107 | 25-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | -16 | ||
28-zNS | Jerzy Maludziński-Piotr Szczygieł | SE: KAMIENNA | -16 | |||
109 | 24-zEW | Anna Pasek-Jacek Pasek | SW: SV Tarnowskie Góry | -17 | ||
17-oEW | Szymon Ostrowski-Adam Szuszkiewicz | SW: OBJECTIVITY | -17 | |||
111 | 10-oEW | Kazimierz Gralak-Jerzy Rozenberg | NE: GTS Activia AP Juszkowo | -18 | ||
30-oEW | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | SE: DRIM TIM | -18 | |||
24-oEW | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PREMONT IMPAS | -18 | |||
114 | 28-oEW | Jacek Adamczyk-Włodzimierz Niedolaz | SE: KAMIENNA | -19 | ||
6-oEW | Cezary Bura-Maciej Piasecki | NW: UNIA II Leszno | -19 | |||
116 | 10-zNS | Jan Kryger-Andrzej Wojnowski | NE: GTS Activia AP Juszkowo | -21 | ||
117 | 27-zEW | Krzysztof Piotrowski-Oskar Trybus | SE: AZS AGH Kraków | -22 | ||
13-zNS | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -22 | |||
119 | 3-oNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | -23 | ||
120 | 29-oEW | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | SE: INTRA Łódź | -24 | ||
121 | 4-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -25 | ||
122 | 2-oEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -26 | ||
123 | 27-oNS | Łukasz Baniak-Mateusz Dominik | SE: AZS AGH Kraków | -28 | ||
124 | 23-zNS | Beata Madej-Jarosław Sieczkowski | SW: JKBS | -29 | ||
125 | 3-zNS | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -33 | ||
126 | 31-oEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | -36 | ||
127 | 31-zEW | Mariusz Czesnar-Jerzy Góralczyk | SE: SZLEMIK-Nisko | -38 | ||
128 | 14-oEW | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -48 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |