BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 32-zEW | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | +43 | 1 | |
2 | 32-oEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +38 | 2 | |
3 | 25-oNS | Stanisław Malinowski-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | +32 | 3 | |
17-zNS | Andrzej Skotniczny-Ewa Sobolewska | SW: SYNIS | +32 | 4 | ||
9-zNS | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +32 | 5 | ||
6 | 14-oNS | Aliaksandr Prakapenka-Viktar Lipnitski | NE: SPEKTR Mińsk | +31 | 6 | |
7 | 15-zNS | Rafał Maszenda-Piotr Nowicki | NE: Mazovia Płock | +29 | 7 | |
8 | 24-zEW | Janusz Pisarek-Karol Ruszkiewicz | SW: DDK II | +28 | 8 | |
30-oEW | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | SE: REWERS JOKER Rzeszów | +28 | 9 | ||
10 | 5-zNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +24 | 10 | |
11 | 12-oEW | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | NE: PŁOCKIE T G U | +23 | 11 | |
8-zEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +23 | 12 | ||
15-oNS | Mirosław Liszewski-Julij Chumak | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +23 | |||
14 | 29-oEW | Krzysztof Cetera-Jakub Lenkiewicz | SE: AZS AGH Kraków | +22 | ||
15 | 11-oEW | Grzegorz Maguza-Wiesław Tofel | NE: FABEX Wyszków | +21 | ||
18-oEW | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: PKB BINŻ | +21 | |||
31-oEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | SE: DRIM TIM | +21 | |||
18 | 6-zNS | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +19 | ||
19 | 22-oEW | Tomasz Konopka-Jerzy Ignyś | SW: CKiR Wschowa | +18 | ||
20-zEW | Alicja Myśliwiec-Patryk Patreuha | SW: OBJECTIVITY | +18 | |||
25-zNS | Piotr Stopa-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +18 | |||
22 | 9-oEW | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +16 | ||
28-zEW | Jerzy Maludziński-Grzegorz Wieczorkiewicz | SE: KAMIENNA | +16 | |||
24 | 24-oEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS | +15 | ||
20-oEW | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: ZDROWIE PIAST | +15 | |||
3-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: KTB Konin | +15 | |||
27 | 16-zNS | Arkadiusz Majcher-Adam Wyszyński | NE: ESKOM Warszawa | +14 | ||
31-zNS | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | SE: DRIM TIM | +14 | |||
29 | 26-zNS | Andrzej Lubojemski-Andrzej Szepczyński | SE: CZARNA PAPUGA | +13 | ||
12-zEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | NE: HETMAN Białystok | +13 | |||
31 | 7-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +12 | ||
2-oNS | Jerzy Gurzęda-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +12 | |||
33 | 11-zNS | Wiesław Lubański-Arkadiusz Natkaniec | NE: FABEX Wyszków | +11 | ||
21-zEW | Adam Waszkiewicz-Marek Woźniak | SW: ERBUTD | +11 | |||
35 | 27-oNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: CKiS Skawina | +10 | ||
1-zNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +10 | |||
13-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | NE: K2 REBID | +10 | |||
38 | 10-oNS | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | +9 | ||
10-zNS | Grzegorz Fijałkowski-Zdzisław Kowalewski | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +9 | |||
13-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 REBID | +9 | |||
3-oNS | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +9 | |||
23-oNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Miś | SW: BSBS II | +9 | |||
43 | 14-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +8 | ||
5-oNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +8 | |||
17-oNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | +8 | |||
46 | 28-oNS | Jacek Adamczyk-Włodzimierz Niedolaz | SE: KAMIENNA | +7 | ||
23-zNS | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PREMONT IMPAS | +7 | |||
4-zNS | Marek Szukała-Przemysław Weymann | NW: UNIA II Leszno | +7 | |||
29-zEW | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | SE: INTRA Łódź | +7 | |||
50 | 18-zEW | Tomasz Jaworski-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS Wratislavia VIII | +6 | ||
51 | 26-oNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: FreeEco CHEMIK | +5 | ||
52 | 2-zEW | Cezary Kmiecik-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +4 | ||
53 | 19-oNS | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY-BACK | +3 | ||
16-oNS | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +3 | |||
55 | 22-zNS | Eugeniusz Konik-Jan Styczyński | SW: CKiR Wschowa | +2 | ||
27-zEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: CKiS Skawina | +2 | |||
7-oEW | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | +2 | |||
4-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | +2 | |||
59 | 1-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +1 | ||
6-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +1 | |||
19-zEW | Jerzy Gładysz-Mariusz Kowalczyk | SW: KS TURBO FLY-BACK | +1 | |||
21-oEW | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | +1 | |||
8-oNS | Andrzej Grela-Leszek Kawski | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +1 | |||
64 | 30-zEW | Piotr Kuźmicz-Zbigniew Niezgoda | SE: SZLEMIK-Nisko | 0 | ||
30-zNS | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | SE: REWERS JOKER Rzeszów | 0 | |||
66 | 6-oNS | Ewa Mikucka-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -1 | ||
19-zNS | Michał Kilanowski-Rafał Łuczak | SW: ECC REAL ESTATE | -1 | |||
8-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -1 | |||
21-oNS | Łukasz Gaweł-Bernard Jadczak | SW: ERBUTD | -1 | |||
1-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -1 | |||
71 | 22-zEW | Grzegorz Kaleta-Halina Kaleta | SW: SV Tarnowskie Góry | -2 | ||
7-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | -2 | |||
4-oNS | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -2 | |||
27-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | -2 | |||
75 | 16-oEW | Jacek Ciechomski-Tomasz Winciorek | NE: ESKOM Warszawa | -3 | ||
19-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: ECC REAL ESTATE | -3 | |||
77 | 2-zNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | -4 | ||
78 | 26-oEW | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | SE: CZARNA PAPUGA | -5 | ||
79 | 18-zNS | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: PKB BINŻ | -6 | ||
80 | 23-zEW | Bogdan Bialik-Bogdan Jarosz | SW: BSBS II | -7 | ||
28-oEW | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | -7 | |||
10-oEW | Zbigniew Skibicki-Ireneusz Grynczewski | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -7 | |||
4-zEW | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -7 | |||
29-zNS | Łukasz Baniak-Mateusz Dominik | SE: AZS AGH Kraków | -7 | |||
85 | 17-oEW | Cezary Wołczak-Waldemar Szelka | SW: SYNIS | -8 | ||
5-oEW | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | -8 | |||
14-zEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | -8 | |||
88 | 3-oEW | Jerzy Nowak-Tomasz Wasilewski | NW: KTB Konin | -9 | ||
10-zEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | -9 | |||
23-oEW | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS | -9 | |||
13-zEW | Marek Kiełczewski-Sławomir Lejk | NE: GTS Activia AP Juszkowo | -9 | |||
92 | 27-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | -10 | ||
13-oNS | Magdalena Machczyńska-Artur Toeplitz | NE: GTS Activia AP Juszkowo | -10 | |||
1-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -10 | |||
95 | 21-zNS | Jerzy Serafin-Krzysztof Wołynkiewicz | SW: MKS Strzelce Opolskie | -11 | ||
11-zEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: DOLINA NARWI Łomża | -11 | |||
97 | 2-oEW | Bartłomiej Kamelski-Robert Mrukowski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | -12 | ||
7-zNS | Piotr Jassem-Bartosz Stępień | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | -12 | |||
99 | 12-zNS | Dariusz Krajewski-Jarosław Szczygieł | NE: PŁOCKIE T G U | -13 | ||
26-zEW | Grzegorz Kułak-Bartosz Matras | SE: FreeEco CHEMIK | -13 | |||
101 | 31-zEW | Jacek Baka-Andrzej Kozak | SE: CKFiS Bełżyce | -14 | ||
16-zEW | Ireneusz Jagielski-Mirosław Wilga | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -14 | |||
103 | 3-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -15 | ||
20-oNS | Szymon Ostrowski-Adam Szuszkiewicz | SW: OBJECTIVITY | -15 | |||
24-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | -15 | |||
106 | 9-oNS | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -16 | ||
28-zNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: MK GALICJA Kraków | -16 | |||
108 | 22-oNS | Tomasz Bobrowski-Jerzy Tomsik | SW: SV Tarnowskie Góry | -18 | ||
25-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | -18 | |||
20-zNS | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: ZDROWIE PIAST | -18 | |||
111 | 6-zEW | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -19 | ||
112 | 18-oNS | Marcin Baj-Agnieszka Skrybant-Jaworska | SW: KS AZS Wratislavia VIII | -21 | ||
11-oNS | Krzysztof Dach-Stanisław Gawryszczak | NE: DOLINA NARWI Łomża | -21 | |||
31-oNS | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | SE: CKFiS Bełżyce | -21 | |||
115 | 29-oNS | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | SE: INTRA Łódź | -22 | ||
116 | 8-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -23 | ||
12-oNS | Tomasz Bliński-Andrzej Raczkowski | NE: HETMAN Białystok | -23 | |||
15-oEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | -23 | |||
119 | 5-zEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | -24 | ||
120 | 24-zNS | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: JKBS | -28 | ||
30-oNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK-Nisko | -28 | |||
122 | 15-zEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -29 | ||
123 | 14-oEW | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -31 | ||
124 | 25-oEW | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS WISŁA Kraków | -32 | ||
17-zEW | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | -32 | |||
9-zEW | Maciej Macur-Grzegorz Preiss | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -32 | |||
127 | 32-oNS | Jacek Herman-Janusz Szyszkowski | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | -38 | ||
128 | 32-zNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | -43 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |