BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-oEW | Krzysztof Antas-Jacek Lew | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +40 | 13 | |
2 | 7-zNS | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | HETMAN Białystok | +33 | 14 | |
3 | 2-zNS | Jerzy Gober-Janusz Kowalewski | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +27 | 15 | |
4 | 8-zEW | Robert Głodowski-Adam Suwik | ESKOM Warszawa | +23 | 16 | |
5 | 2-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +20 | 17 | |
6 | 1-zNS | Aliaksandr Prakapenka-Viktar Lipnitski | SPEKTR Mińsk | +15 | 18 | |
4-zNS | Edmund Pinkiewicz-Janusz Przybyszewski | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +15 | 19 | ||
8 | 7-oNS | Rafał Maszenda-Piotr Nowicki | Mazovia Płock | +13 | 20 | |
9 | 5-zNS | Janusz Kobylarski-Jacek Piotrowski | DARLES SANTERM Gdańsk | +12 | 21 | |
10 | 3-oNS | Grzegorz Maguza-Arkadiusz Natkaniec | FABEX Wyszków | +10 | 22 | |
11 | 1-oEW | Alexander Zhukov-Alexandr Karbanovich | SPEKTR Mińsk | +9 | 23 | |
12 | 5-oEW | Elżbieta Czekaj-Olga Zabulewicz | DARLES SANTERM Gdańsk | +8 | 24 | |
13 | 6-oEW | Krzysztof Dach-Jacek Pióro | DOLINA NARWI Łomża | +3 | ||
14 | 3-zEW | Robert Serowik-Wiesław Tofel | FABEX Wyszków | +2 | ||
15 | 8-oNS | Jacek Ciechomski-Tomasz Winciorek | ESKOM Warszawa | +1 | ||
6-zEW | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | KBS LEGIONOWIANIN | +1 | |||
17 | 6-zNS | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | DOLINA NARWI Łomża | -1 | ||
8-oEW | Jerzy Rozenberg-Andrzej Wojnowski | GTS Activia AP Juszkowo | -1 | |||
19 | 3-zNS | Grzegorz Probola-Jan Rogowski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -2 | ||
20 | 6-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | KBS LEGIONOWIANIN | -3 | ||
21 | 5-oNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | K2 REBID | -8 | ||
22 | 1-oNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | ABNEGAT WZBS Warszawa | -9 | ||
23 | 3-oEW | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -10 | ||
24 | 5-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 REBID | -12 | ||
25 | 7-oEW | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | HETMAN Białystok | -13 | ||
26 | 1-zEW | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | ABNEGAT WZBS Warszawa | -15 | ||
4-zEW | Leszek Łuniewski-Leszek Szeląg | PŁOCKIE T G U | -15 | |||
28 | 2-oEW | Janusz Ciruk-Mirosław Liszewski | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -20 | ||
29 | 8-zNS | Marek Kiełczewski-Sławomir Lejk | GTS Activia AP Juszkowo | -23 | ||
30 | 2-zEW | Grzegorz Fijałkowski-Zdzisław Kowalewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -27 | ||
31 | 7-zEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | Mazovia Płock | -33 | ||
32 | 4-oNS | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | PŁOCKIE T G U | -40 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |