BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zNS | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | ABNEGAT WZBS Warszawa | +34 | 1 | |
2 | 6-oNS | Aliaksandr Prakapenka-Viktar Lipnitski | SPEKTR Mińsk | +30 | 2 | |
3 | 7-zNS | Rafał Maszenda-Piotr Nowicki | Mazovia Płock | +27 | 3 | |
4 | 3-oEW | Grzegorz Maguza-Wiesław Tofel | FABEX Wyszków | +25 | 4 | |
5 | 7-oNS | Mirosław Liszewski-Julij Chumak | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +24 | 5 | |
6 | 4-oEW | Leszek Łuniewski-Maciej Wiącek | PŁOCKIE T G U | +23 | 6 | |
7 | 1-oEW | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | ABNEGAT WZBS Warszawa | +17 | 7 | |
8 | 8-zNS | Arkadiusz Majcher-Adam Wyszyński | ESKOM Warszawa | +15 | 8 | |
9 | 4-zEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | HETMAN Białystok | +14 | 9 | |
10 | 5-oEW | Anna Kręglewska-Wnuk-Tomasz Wnuk | K2 REBID | +12 | 10 | |
11 | 3-zNS | Wiesław Lubański-Arkadiusz Natkaniec | FABEX Wyszków | +10 | 11 | |
12 | 2-oNS | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | DARLES SANTERM Gdańsk | +9 | 12 | |
5-zNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | K2 REBID | +9 | |||
14 | 6-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | KBS LEGIONOWIANIN | +6 | ||
2-zNS | Grzegorz Fijałkowski-Zdzisław Kowalewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +6 | |||
16 | 8-oNS | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +3 | ||
17 | 8-oEW | Jacek Ciechomski-Tomasz Winciorek | ESKOM Warszawa | -3 | ||
18 | 2-zEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | DARLES SANTERM Gdańsk | -6 | ||
6-zEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | SPEKTR Mińsk | -6 | |||
20 | 2-oEW | Zbigniew Skibicki-Ireneusz Grynczewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -7 | ||
21 | 5-zEW | Marek Kiełczewski-Sławomir Lejk | GTS Activia AP Juszkowo | -9 | ||
22 | 3-zEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | DOLINA NARWI Łomża | -10 | ||
23 | 5-oNS | Magdalena Machczyńska-Artur Toeplitz | GTS Activia AP Juszkowo | -12 | ||
24 | 4-zNS | Dariusz Krajewski-Jarosław Szczygieł | PŁOCKIE T G U | -14 | ||
25 | 8-zEW | Ireneusz Jagielski-Mirosław Wilga | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -15 | ||
26 | 1-oNS | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -17 | ||
27 | 4-oNS | Tomasz Bliński-Andrzej Raczkowski | HETMAN Białystok | -23 | ||
28 | 7-oEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | Mazovia Płock | -24 | ||
29 | 3-oNS | Krzysztof Dach-Stanisław Gawryszczak | DOLINA NARWI Łomża | -25 | ||
30 | 7-zEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -27 | ||
31 | 6-oEW | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | KBS LEGIONOWIANIN | -30 | ||
32 | 1-zEW | Maciej Macur-Grzegorz Preiss | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -34 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |