BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 6-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | KBS LEGIONOWIANIN | +28 | 1 | |
2 | 1-oEW | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +26 | 2 | |
3 | 7-oEW | Alexander Zhukov-Alexandr Karbanovich | SPEKTR Mińsk | +18 | 3 | |
4 | 5-zNS | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | HETMAN Białystok | +17 | 4 | |
5 | 6-oNS | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | KBS LEGIONOWIANIN | +15 | 5 | |
6 | 8-oEW | Sonata Simanaitiene-Julij Chumak | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +10 | 6 | |
5-oNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | K2 REBID | +10 | 7 | ||
8 | 4-zEW | Dariusz Kłodos-Arkadiusz Wódkowski | PŁOCKIE T G U | +7 | 8 | |
9 | 3-zNS | Jacek Piotrowski-Waldemar Warzała | DARLES SANTERM Gdańsk | +6 | 9 | |
4-oNS | Leszek Łuniewski-Jarosław Szczygieł | PŁOCKIE T G U | +6 | 10 | ||
11 | 3-oEW | Elżbieta Czekaj-Olga Zabulewicz | DARLES SANTERM Gdańsk | +5 | 11 | |
7-zNS | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | SPEKTR Mińsk | +5 | 12 | ||
13 | 8-zNS | Jerzy Gober-Janusz Kowalewski | STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +4 | ||
14 | 1-zNS | Janusz Budny-Ireneusz Jagielski | AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +3 | ||
15 | 2-zEW | Grzegorz Fijałkowski-Zdzisław Kowalewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +2 | ||
2-oNS | Zbigniew Skibicki-Ireneusz Grynczewski | AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +2 | |||
17 | 2-oEW | Krzysztof Antas-Jacek Lew | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -2 | ||
2-zNS | Maciej Macur-Grzegorz Preiss | GTB HOTEL AMBER Gdańsk | -2 | |||
19 | 1-zEW | Joanna Przytycka-Piotr Zieliński | ABNEGAT WZBS Warszawa | -3 | ||
20 | 8-zEW | Arkadiusz Majcher-Adam Suwik | ESKOM Warszawa | -4 | ||
21 | 3-oNS | Marcin Jankowski-Robert Serowik | FABEX Wyszków | -5 | ||
7-zEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | Mazovia Płock | -5 | |||
23 | 4-oEW | Krzysztof Dach-Jacek Pióro | DOLINA NARWI Łomża | -6 | ||
3-zEW | Zenon Kujawski-Wiesław Tofel | FABEX Wyszków | -6 | |||
25 | 4-zNS | Stanisław Gawryszczak-Adam Wszeborowski | DOLINA NARWI Łomża | -7 | ||
26 | 8-oNS | Jacek Ciechomski-Tomasz Winciorek | ESKOM Warszawa | -10 | ||
5-oEW | Marian Krasowski-Mirosław Morchat | HETMAN Białystok | -10 | |||
28 | 6-oEW | Kazimierz Gralak-Jerzy Rozenberg | GTS Activia AP Juszkowo | -15 | ||
29 | 5-zEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | K2 REBID | -17 | ||
30 | 7-oNS | Rafał Maszenda-Piotr Nowicki | Mazovia Płock | -18 | ||
31 | 1-oNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | ABNEGAT WZBS Warszawa | -26 | ||
32 | 6-zNS | Marek Kiełczewski-Kazimierz Wołowiec | GTS Activia AP Juszkowo | -28 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |