BUTLER, RUNDA 10 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 4-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | CHEMIK Bydgoszcz | +46 | 1 | |
2 | 1-oNS | Janusz Hliwa-Jarosław Wachnowski | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +38 | 2 | |
3 | 5-oNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +36 | 3 | |
4 | 7-zEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | KB KONTRA Koszalin | +25 | 4 | |
5 | 2-zEW | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | TKB PAAK Bydgoszcz | +21 | 5 | |
6 | 8-oEW | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +19 | 6 | |
1-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | KTB Konin | +19 | 7 | ||
8 | 4-oNS | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | +17 | 8 | |
9 | 7-oNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | +13 | 9 | |
5-zNS | Jakub Domeracki-Bartosz Stępień | Dąbrówka Naukabrydża pl | +13 | 10 | ||
3-zNS | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | JANTAR Toruń | +13 | 11 | ||
12 | 3-oEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | JANTAR Toruń | +10 | 12 | |
2-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | +10 | |||
8-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | +10 | |||
15 | 6-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +7 | ||
6-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +7 | |||
17 | 6-zNS | Łukasz Frąckowiak-Arkadiusz Jaranowski | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -7 | ||
6-oNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -7 | |||
19 | 3-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | -10 | ||
2-oNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | -10 | |||
8-zEW | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | -10 | |||
22 | 5-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -13 | ||
7-oEW | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | BIN Aleksandrów Kujawski | -13 | |||
3-zEW | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | -13 | |||
25 | 4-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | -17 | ||
26 | 1-zEW | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -19 | ||
8-oNS | Ewa Mikucka-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | -19 | |||
28 | 2-zNS | Marek Szukała-Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | -21 | ||
29 | 7-zNS | Leszek Kawski-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | -25 | ||
30 | 5-oEW | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | Dąbrówka Naukabrydża pl | -36 | ||
31 | 1-oEW | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | KTB Konin | -38 | ||
32 | 4-zEW | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | FLUX MEDICAL Boguniewo | -46 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |