BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 3-oEW | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +55 | 1 | |
2 | 5-oNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | +35 | 2 | |
3 | 8-zNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +32 | 3 | |
4 | 6-oNS | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | +27 | 4 | |
5 | 7-oEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | +23 | 5 | |
6 | 1-oNS | Janusz Hliwa-Mieczysław Stefański | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +21 | 6 | |
7 | 2-zEW | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | JANTAR Toruń | +19 | 7 | |
8 | 4-zEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | KTB Konin | +14 | 8 | |
9 | 5-zNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | +12 | 9 | |
10 | 2-oNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | +9 | 10 | |
11 | 6-zEW | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | DĄBRÓWKA MM Poznań | +8 | 11 | |
4-oEW | Andrzej Grela-Jarosław Łakomy | BIN Aleksandrów Kujawski | +8 | 12 | ||
13 | 1-zEW | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +7 | ||
3-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +7 | |||
15 | 8-oNS | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +6 | ||
16 | 7-zEW | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | +1 | ||
17 | 7-zNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | KB KONTRA Koszalin | -1 | ||
18 | 8-oEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -6 | ||
19 | 1-zNS | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | CHEMIK Bydgoszcz | -7 | ||
3-zEW | Marek Szukała-Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | -7 | |||
21 | 6-zNS | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | -8 | ||
4-oNS | Marek Giża-Tomasz Latos | KTB Konin | -8 | |||
23 | 2-oEW | Jarosław Ostrowski-Bartosz Stępień | Dąbrówka Naukabrydża pl | -9 | ||
24 | 5-zEW | Robert Mrukowski-Wiesław Paczkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | -12 | ||
25 | 4-zNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | BIN Aleksandrów Kujawski | -14 | ||
26 | 2-zNS | Paweł Małecki-Marek Sosiński | Dąbrówka Naukabrydża pl | -19 | ||
27 | 1-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | -21 | ||
28 | 7-oNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | FLUX MEDICAL Boguniewo | -23 | ||
29 | 6-oEW | Remigiusz Góralczyk-Ewa Mikucka | TRZYNASTKA Szczecin | -27 | ||
30 | 8-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -32 | ||
31 | 5-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | STB Słupsk | -35 | ||
32 | 3-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | -55 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |