BUTLER, RUNDA 15 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-zEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | BIN Aleksandrów Kujawski | +26 | 1 | |
2 | 7-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | STB Słupsk | +19 | 2 | |
3 | 5-zNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | JANTAR Toruń | +18 | 3 | |
4 | 6-zNS | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | CHEMIK Bydgoszcz | +12 | 4 | |
5 | 7-oEW | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | Dąbrówka Naukabrydża pl | +9 | 5 | |
6 | 4-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | UNIA II Leszno | +8 | 6 | |
6-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | CHEMIK Bydgoszcz | +8 | 7 | ||
8 | 3-zNS | Marek Giża-Tomasz Latos | KTB Konin | +7 | 8 | |
1-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | DĄBRÓWKA MM Poznań | +7 | 9 | ||
2-oNS | Jerzy Gurzęda-Piotr Solecki | FLUX MEDICAL Boguniewo | +7 | 10 | ||
11 | 8-oEW | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +6 | 11 | |
12 | 2-zEW | Cezary Kmiecik-Robert Włodkowski | FLUX MEDICAL Boguniewo | +5 | 12 | |
13 | 3-oNS | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +4 | ||
1-zNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | DĄBRÓWKA MM Poznań | +4 | |||
15 | 4-zNS | Marek Szukała-Przemysław Weymann | UNIA II Leszno | +2 | ||
5-oNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | KB KONTRA Koszalin | +2 | |||
17 | 5-oEW | Roch Rupniewski-Andrzej Wilemski | JANTAR Toruń | -2 | ||
4-zEW | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -2 | |||
19 | 3-oEW | Jerzy Nowak-Tomasz Wasilewski | KTB Konin | -4 | ||
1-zEW | Janusz Hliwa-Roman Klejny | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -4 | |||
21 | 2-zNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | TKB PAAK Bydgoszcz | -5 | ||
22 | 8-oNS | Andrzej Grela-Leszek Kawski | BIN Aleksandrów Kujawski | -6 | ||
23 | 3-zEW | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -7 | ||
1-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -7 | |||
2-oEW | Bartłomiej Kamelski-Robert Mrukowski | TKB PAAK Bydgoszcz | -7 | |||
26 | 6-oNS | Ewa Mikucka-Grzegorz Rybacki | TRZYNASTKA Szczecin | -8 | ||
4-oNS | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -8 | |||
28 | 7-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | STB Słupsk | -9 | ||
29 | 6-zEW | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | TRZYNASTKA Szczecin | -12 | ||
30 | 5-zEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | KB KONTRA Koszalin | -18 | ||
31 | 7-zNS | Piotr Jassem-Bartosz Stępień | Dąbrówka Naukabrydża pl | -19 | ||
32 | 8-zNS | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -26 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |