BUTLER, RUNDA 11 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 1-zNS | Andrzej Lubojemski-Andrzej Szepczyński | CZARNA PAPUGA | +45 | 1 | |
2 | 8-zEW | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | REWERS JOKER Rzeszów | +35 | 2 | |
3 | 3-oEW | Wacław Gąssowski-Jerzy Michałek | MK GALICJA Kraków | +28 | 3 | |
4 | 2-zEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | FreeEco CHEMIK | +25 | 4 | |
5 | 7-oNS | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | DRIM TIM | +21 | 5 | |
5-zEW | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | INTRA Łódź | +21 | 6 | ||
7 | 4-zNS | Krzysztof Piotrowski-Oskar Trybus | AZS AGH Kraków | +17 | 7 | |
8 | 8-oEW | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | J&J Kraków | +14 | 8 | |
9 | 3-zEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | CKiS Skawina | +13 | 9 | |
10 | 7-zNS | Mariusz Czesnar-Jerzy Góralczyk | SZLEMIK-Nisko | +8 | 10 | |
6-oEW | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | CKFiS Bełżyce | +8 | 11 | ||
5-oNS | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | INTRA Łódź | +8 | 12 | ||
13 | 1-oEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | CZARNA PAPUGA | +7 | ||
14 | 2-oNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | FreeEco CHEMIK | +5 | ||
15 | 6-zNS | Jacek Baka-Andrzej Kozak | CKFiS Bełżyce | +1 | ||
4-oEW | Łukasz Baniak-Mateusz Dominik | AZS AGH Kraków | +1 | |||
17 | 6-zEW | Ryszard Jaśkiewicz-Stanisław Jaśkiewicz | DUNAJEC Nowy Sącz | -1 | ||
4-oNS | Grzegorz Wieczorkiewicz-Piotr Szczygieł | KAMIENNA | -1 | |||
19 | 2-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SFORA CIBORA MINDLAB | -5 | ||
20 | 1-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | WISŁOKA Dębica | -7 | ||
21 | 6-oNS | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | DUNAJEC Nowy Sącz | -8 | ||
7-zEW | Joanna Okła-Szczepan Okła | DRIM TIM | -8 | |||
5-oEW | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | TS WISŁA Kraków | -8 | |||
24 | 3-zNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | MK GALICJA Kraków | -13 | ||
25 | 8-oNS | Leszek Garbacik-Bogusław Nidecki | REWERS JOKER Rzeszów | -14 | ||
26 | 4-zEW | Mirosław Kotowski-Jerzy Maludziński | KAMIENNA | -17 | ||
27 | 5-zNS | Włodzimierz Wala-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | -21 | ||
7-oEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK-Nisko | -21 | |||
29 | 2-zNS | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SFORA CIBORA MINDLAB | -25 | ||
30 | 3-oNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | CKiS Skawina | -28 | ||
31 | 8-zNS | Janusz Natorski-Rafał Śmiałek | J&J Kraków | -35 | ||
32 | 1-zEW | Jan Lipior-Małgorzata Rojkowicz | WISŁOKA Dębica | -45 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |