BUTLER, RUNDA 13 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 8-oEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | J&J Kraków | +43 | 1 | |
2 | 1-zNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | MK GALICJA Kraków | +36 | 2 | |
3 | 7-zNS | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | REWERS JOKER Rzeszów | +29 | 3 | |
4 | 4-oEW | Krzysztof Kleinrok-Jarosław Posłuszny | CZARNA PAPUGA | +24 | 4 | |
6-zEW | Andrzej Kozak-Jacek Przybyś | CKFiS Bełżyce | +24 | 5 | ||
6 | 6-oEW | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SZLEMIK-Nisko | +20 | 6 | |
7 | 8-zNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | J&J Kraków | +19 | 7 | |
8 | 3-zNS | Włodzimierz Wala-Maciej Szczerczak | TS WISŁA Kraków | +18 | 8 | |
9 | 1-oNS | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | WISŁOKA Dębica | +15 | 9 | |
10 | 7-oNS | Bogdan Piasecki-Ryszard Woliński | DUNAJEC Nowy Sącz | +10 | 10 | |
3-oNS | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | CKiS Skawina | +10 | 11 | ||
12 | 4-zEW | Jerzy Maludziński-Grzegorz Wieczorkiewicz | KAMIENNA | +7 | 12 | |
13 | 5-zEW | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | INTRA Łódź | +6 | ||
2-oEW | Krzysztof Piotrowski-Oskar Trybus | AZS AGH Kraków | +6 | |||
15 | 5-oNS | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | INTRA Łódź | +2 | ||
16 | 2-zNS | Krzysztof Cetera-Jakub Lenkiewicz | AZS AGH Kraków | +1 | ||
17 | 2-zEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | FreeEco CHEMIK | -1 | ||
18 | 5-oEW | Przemysław Gałek-Rafał Synowiec | SFORA CIBORA MINDLAB | -2 | ||
19 | 2-oNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | FreeEco CHEMIK | -6 | ||
5-zNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SFORA CIBORA MINDLAB | -6 | |||
21 | 4-zNS | Andrzej Lubojemski-Andrzej Szepczyński | CZARNA PAPUGA | -7 | ||
22 | 3-oEW | Maciej Kliś-Piotr Stopa | TS WISŁA Kraków | -10 | ||
7-oEW | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | REWERS JOKER Rzeszów | -10 | |||
24 | 1-oEW | Wacław Gąssowski-Jerzy Michałek | MK GALICJA Kraków | -15 | ||
25 | 3-zEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | CKiS Skawina | -18 | ||
26 | 8-zEW | Marek Matczuk-Maciej Urbaniak | DRIM TIM | -19 | ||
27 | 6-oNS | Jacek Baka-Krzysztof Stachura | CKFiS Bełżyce | -20 | ||
28 | 6-zNS | Piotr Kuźmicz-Zbigniew Niezgoda | SZLEMIK-Nisko | -24 | ||
4-oNS | Jacek Adamczyk-Włodzimierz Niedolaz | KAMIENNA | -24 | |||
30 | 7-zEW | Jacek Herman-Janusz Szyszkowski | DUNAJEC Nowy Sącz | -29 | ||
31 | 1-zEW | Jan Lipior-Stanisław Malinowski | WISŁOKA Dębica | -36 | ||
32 | 8-oNS | Joanna Okła-Szczepan Okła | DRIM TIM | -43 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |