BUTLER, RUNDA 12 SEGMENT 1 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 23-oEW | Tomasz Osiński-Karol Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +43 | 1 | |
2 | 44-zEW | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS WISŁA Kraków | +39 | 2 | |
3 | 43-oEW | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: CKiS Skawina | +36 | 3 | |
4 | 13-zEW | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | +34 | 4 | |
41-oNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | +34 | 5 | ||
40-zNS | Mirosław Białożyt-Henryk Grządziel | SW: PREMONT IMPAS | +34 | 6 | ||
7 | 9-oEW | Filip Trojański-Wojciech Kaźmierczak | S: AZS UW Piast | +33 | 7 | |
8 | 33-zNS | Oskar Tokarczuk-Jakub Patreuha | SW: OBJECTIVITY | +30 | 8 | |
14-zEW | Marcin Bartoszewski-Grzegorz Deptuła | S: VĘGORIA | +30 | 9 | ||
10 | 45-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | SE: CZARNA PAPUGA | +29 | 10 | |
11 | 33-oEW | Szymon Ostrowski-Adam Szuszkiewicz | SW: OBJECTIVITY | +26 | 11 | |
1-oEW | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | N: ILANKA 1 Rzepin | +26 | 12 | ||
31-oNS | Rafał Maszenda-Piotr Nowicki | NE: Mazovia Płock | +26 | |||
14 | 5-zEW | Artur Pomarański-Marek Barylewski | N: ZOIM & FIORI Szczecin | +25 | ||
15 | 35-oEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | +24 | ||
3-zNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | N: GTB SDK Tczew | +24 | |||
25-zNS | Andrzej Prasalski-Andrzej Raczkowski | NE: HETMAN Białystok | +24 | |||
18 | 48-oNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | +23 | ||
2-zNS | Jarosław Drewing-Krzysztof Firkus | N: GTB Express z Kaszub | +23 | |||
20 | 23-zNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | +21 | ||
7-oEW | Roman Miłkowski-Robert Sikora | N: ANNEBERG Zielona Góra | +21 | |||
11-zEW | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS Bytom | +21 | |||
47-oEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | +21 | |||
8-oEW | Krzysztof Dziekański-Mariusz Ilnicki | N: SZLEM Dzierżoniów | +21 | |||
25 | 30-oEW | Edmund Pinkiewicz-Antoni Sękowski | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +20 | ||
13-oNS | Zuzanna Moszczyńska-Artur Wasiak | S: INWIT | +20 | |||
27 | 28-zNS | Mirosław Liszewski-Julij Chumak | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +19 | ||
31-zNS | Dariusz Chmielewski-Olga Zabulewicz | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | +19 | |||
11-oNS | Andrzej Hermansdorfer-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS Bytom | +19 | |||
8-zEW | Kamila Kukuła-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration KS AZS | +19 | |||
4-oNS | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +19 | |||
40-oEW | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PREMONT IMPAS | +19 | |||
35-zEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: ECC REAL ESTATE | +19 | |||
34 | 9-zEW | Piotr Matkowski-Bogusław Mojżesz | S: LESKOWIEC-BESKID | +18 | ||
17-zEW | Marek Bałabuch-Piotr Zalcman | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +18 | |||
36 | 15-zEW | Zbigniew Mącior-Marek Witek | S: MAGMA | +17 | ||
37 | 7-zEW | Grzegorz Bajek-Maciej Wręczycki | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | +16 | ||
27-oEW | Igor Godun-Valentin Zhuravel | NE: SPEKTR Mińsk | +16 | |||
20-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +16 | |||
38-oNS | Tomasz Konopka-Jerzy Ignyś | SW: CKiR Wschowa | +16 | |||
5-oEW | Łukasz Brede-Ryszard Pałasz | N: UKB KLEKS Szamotuły | +16 | |||
34-oNS | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: PKB BINŻ | +16 | |||
43 | 47-zEW | Mariusz Czesnar-Jerzy Góralczyk | SE: SZLEMIK-Nisko | +15 | ||
12-zEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: Elektromontaż | +15 | |||
21-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +15 | |||
10-zNS | Jacek Szczerbowski-Ryszard Zwolak | S: KONSTANTA | +15 | |||
47 | 27-zNS | Aliaksandr Prakapenka-Alexander Zhukov | NE: SPEKTR Mińsk | +14 | ||
46-zNS | Marek Matczuk-Maciej Urbaniak | SE: DRIM TIM | +14 | |||
34-zEW | Igor Łobodziński-Marcin Zbroja | SW: PKB BINŻ | +14 | |||
50 | 38-zEW | Eugeniusz Konik-Jan Styczyński | SW: CKiR Wschowa | +13 | ||
25-oNS | Jan Mazurkiewicz-Marek Różański | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +13 | |||
52 | 42-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | +12 | ||
45-oNS | Andrzej Lubojemski-Krzysztof Kleinrok | SE: CZARNA PAPUGA | +12 | |||
17-oNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +12 | |||
6-zEW | Maciej Hutyra-Andrzej Pawlak | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | +12 | |||
56 | 12-oEW | Tomasz Patalan-Tomasz Sinkiewicz | S: ETB PRIM | +11 | ||
1-zEW | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +11 | |||
14-oEW | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: EKO - RÓŻANKA | +11 | |||
29-zEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 REBID | +11 | |||
60 | 43-zEW | Krzysztof Cetera-Jakub Lenkiewicz | SE: AZS AGH Kraków | +10 | ||
3-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: GTB SDK Tczew | +10 | |||
39-zEW | Bogdan Bialik-Bogdan Jarosz | SW: BSBS II | +10 | |||
19-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +10 | |||
22-oNS | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +10 | |||
65 | 24-oNS | Piotr Jassem-Bartosz Stępień | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | +9 | ||
37-oEW | Marek Bałdysz-Samuel Bałdysz | SW: KS TURBO FLY-BACK | +9 | |||
19-zNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +9 | |||
68 | 20-zEW | Ewa Mikucka-Waldemar Mikucki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +8 | ||
4-zEW | Wacław Janicki-Sylwester Walerowicz | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +8 | |||
48-zNS | Andrzej Kozak-Jacek Przybyś | SE: CKFiS Bełżyce | +8 | |||
36-zEW | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: ZDROWIE PIAST | +8 | |||
32-zEW | Arkadiusz Majcher-Tomasz Winciorek | NE: ESKOM Warszawa | +8 | |||
73 | 44-oNS | Piotr Stopa-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | +7 | ||
2-oEW | Grażyna Brewiak-Marta Sikora | N: GTB Express z Kaszub | +7 | |||
21-zNS | Jerzy Nowak-Tomasz Wasilewski | NW: KTB Konin | +7 | |||
39-oNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Ujma | SW: BSBS II | +7 | |||
77 | 37-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | +6 | ||
6-oEW | Tomasz Bartnicki-Zofia Miechowicz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +6 | |||
15-oEW | Mirosław Rafalski-Kamil Walczyk | S: ZIELONY | +6 | |||
36-oEW | Tomasz Jaworski-Maciej Terpiłowski | SW: KS AZS Wratislavia VIII | +6 | |||
81 | 10-oEW | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA | +5 | ||
16-oEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PIAST | +5 | |||
83 | 26-zEW | Zbigniew Skibicki-Ireneusz Grynczewski | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +4 | ||
24-zNS | Leszek Falkowski-Lech Łaniewski | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +4 | |||
85 | 28-oNS | Dariusz Krajewski-Leszek Łuniewski | NE: PŁOCKIE T G U | +3 | ||
86 | 41-zNS | Jan Lipior-Stanisław Malinowski | SE: WISŁOKA Dębica | +2 | ||
26-oEW | Kazimierz Gralak-Jerzy Rozenberg | NE: GTS Activia AP Juszkowo | +2 | |||
88 | 46-oEW | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | SE: DRIM TIM | +1 | ||
22-zNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | +1 | |||
42-zEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: MK GALICJA Kraków | +1 | |||
29-oEW | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +1 | |||
18-oEW | Jan Włodkowski-Robert Włodkowski | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +1 | |||
32-oNS | Jacek Ciechomski-Adam Wyszyński | NE: ESKOM Warszawa | +1 | |||
18-zNS | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | +1 | |||
95 | 16-zEW | Paweł Szymaszczyk-Rafał Marks | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | 0 | ||
30-zNS | Krzysztof Czapczyk-Janusz Przybyszewski | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | 0 | |||
30-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | 0 | |||
16-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: PIAST | 0 | |||
99 | 18-oNS | Ryszard Sawicki-Paweł Sosnowski | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -1 | ||
42-zNS | Wojciech Kurkowski-Bartosz Matras | SE: FreeEco CHEMIK | -1 | |||
18-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -1 | |||
22-zEW | Leszek Kawski-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -1 | |||
29-oNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 REBID | -1 | |||
32-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: DOLINA NARWI Łomża | -1 | |||
46-oNS | Leszek Garbacik-Bogusław Nidecki | SE: REWERS JOKER Rzeszów | -1 | |||
106 | 26-oNS | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -2 | ||
41-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | -2 | |||
108 | 28-oEW | Ramunas Grigoraitis-Sonata Simanaitiene | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -3 | ||
109 | 24-zEW | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | -4 | ||
26-zNS | Jan Kryger-Andrzej Wojnowski | NE: GTS Activia AP Juszkowo | -4 | |||
111 | 10-oNS | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT | -5 | ||
16-oNS | Mateusz Stępiński-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | -5 | |||
113 | 6-oNS | Danuta Kazmucha-Anna Sarniak | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | -6 | ||
15-oNS | Stefan Kowalczyk-Jan Sucharkiewicz | S: MAGMA | -6 | |||
36-oNS | Tadeusz Bartolik-Wiesław Olczyk | SW: ZDROWIE PIAST | -6 | |||
37-zNS | Piotr Dobryszycki-Franciszek Zarzecki | SW: KS TURBO FLY-BACK | -6 | |||
117 | 21-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | -7 | ||
39-oEW | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS | -7 | |||
44-oEW | Jacek Adamczyk-Włodzimierz Niedolaz | SE: KAMIENNA | -7 | |||
2-oNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD Szczecin | -7 | |||
121 | 48-zEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | -8 | ||
4-zNS | Paweł Siwiński-Zdzisław Świątek | N: GSBS KART-EL Gorzów | -8 | |||
20-zNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | -8 | |||
36-zNS | Marcin Baj-Agnieszka Skrybant-Jaworska | SW: KS AZS Wratislavia VIII | -8 | |||
32-zNS | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | NE: DOLINA NARWI Łomża | -8 | |||
126 | 37-oNS | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MKS Strzelce Opolskie | -9 | ||
19-zEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | -9 | |||
24-oEW | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -9 | |||
129 | 19-oNS | Jan Chmielewski-Janusz Wierucki | NW: KB KONTRA Koszalin | -10 | ||
43-zNS | Bartosz Bańkowski-Marek Jarosz | SE: CKiS Skawina | -10 | |||
22-oEW | Cezary Bura-Maciej Piasecki | NW: UNIA II Leszno | -10 | |||
39-zNS | Beata Madej-Jarosław Sieczkowski | SW: JKBS | -10 | |||
3-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK Kutno | -10 | |||
134 | 12-oNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: Elektromontaż | -11 | ||
1-zNS | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: ILANKA 1 Rzepin | -11 | |||
14-oNS | Dariusz Kozłowski-Radosław Kozłowski | S: VĘGORIA | -11 | |||
29-zNS | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -11 | |||
138 | 17-oEW | Roman Klejny-Mieczysław Stefański | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -12 | ||
45-oEW | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | SE: INTRA Łódź | -12 | |||
6-zNS | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -12 | |||
42-oEW | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: FreeEco CHEMIK | -12 | |||
142 | 25-oEW | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: HETMAN Białystok | -13 | ||
38-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II | -13 | |||
144 | 27-zEW | Zenon Kujawski-Wiesław Tofel | NE: FABEX Wyszków | -14 | ||
34-zNS | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUTD | -14 | |||
46-zEW | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | SE: REWERS JOKER Rzeszów | -14 | |||
147 | 12-zNS | Przemysław Bednarski-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM | -15 | ||
47-zNS | Jacek Herman-Bogdan Piasecki | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | -15 | |||
10-zEW | Józef Myć-Jakub Jagodziński | S: SKÓR-BUT | -15 | |||
21-oEW | Grzegorz Dembiński-Andrzej Syrek | NW: KTB Konin | -15 | |||
151 | 5-oNS | Piotr Wasylko-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -16 | ||
7-zNS | Jan Obuchowicz-Jerzy Trembowski | N: ANNEBERG Zielona Góra | -16 | |||
38-oEW | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | SW: DDK II | -16 | |||
20-oEW | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | -16 | |||
27-oNS | Wiesław Lubański-Arkadiusz Natkaniec | NE: FABEX Wyszków | -16 | |||
34-oEW | Michał Robak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUTD | -16 | |||
157 | 15-zNS | Maciej Dobrzyński-Hubert Urban | S: ZIELONY | -17 | ||
158 | 17-zNS | Janusz Hliwa-Jerzy Poślednik | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -18 | ||
9-zNS | Tomasz Kiełbasa-Jakub Bazyluk | S: AZS UW Piast | -18 | |||
160 | 31-zEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | -19 | ||
4-oEW | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | N: GSBS KART-EL Gorzów | -19 | |||
35-zNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | -19 | |||
8-zNS | Piotr Klubiński-Maciej Rochowicz | N: SZLEM Dzierżoniów | -19 | |||
40-oNS | Marek Kolczok-Janusz Wituszyński | SW: SV Tarnowskie Góry | -19 | |||
28-zEW | Jarosław Szczygieł-Maciej Wiącek | NE: PŁOCKIE T G U | -19 | |||
11-oEW | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: WISŁA | -19 | |||
167 | 13-oEW | Tadeusz Kowalczewski-Adam Strzelecki | S: POMTECH | -20 | ||
30-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -20 | |||
169 | 11-zNS | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: WISŁA | -21 | ||
8-oNS | Robert Laszkiewicz-Jacek Wojnarowicz | N: Bluerefrigeration KS AZS | -21 | |||
7-oNS | Jarosław Cieślak-Marek Czerepak | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | -21 | |||
47-oNS | Piotr Kuźmicz-Zbigniew Niezgoda | SE: SZLEMIK-Nisko | -21 | |||
23-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -21 | |||
174 | 2-zEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | N: AD Szczecin | -23 | ||
48-oEW | Adam Pruszkowski-Krzysztof Stachura | SE: CKFiS Bełżyce | -23 | |||
176 | 3-zEW | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | N: KDK Kutno | -24 | ||
35-oNS | Michał Kilanowski-Rafał Łuczak | SW: ECC REAL ESTATE | -24 | |||
25-zEW | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -24 | |||
179 | 5-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | -25 | ||
180 | 31-oEW | Elżbieta Czekaj-Leszek Szkudlarek | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | -26 | ||
33-oNS | Cezary Wołczak-Andrzej Jurkiewicz | SW: SYNIS | -26 | |||
1-oNS | Dariusz Biedrzycki-Wojciech Palmowski | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -26 | |||
183 | 45-zNS | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | SE: INTRA Łódź | -29 | ||
184 | 33-zEW | Andrzej Skotniczny-Ewa Sobolewska | SW: SYNIS | -30 | ||
14-zNS | Grzegorz Cieślak-Grzegorz Rewer | S: EKO - RÓŻANKA | -30 | |||
186 | 9-oNS | Janusz Buksa-Maciej Mąka | S: LESKOWIEC-BESKID | -33 | ||
187 | 41-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | -34 | ||
13-zNS | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | S: POMTECH | -34 | |||
40-zEW | Anna Pasek-Jacek Pasek | SW: SV Tarnowskie Góry | -34 | |||
190 | 43-oNS | Łukasz Baniak-Mateusz Dominik | SE: AZS AGH Kraków | -36 | ||
191 | 44-zNS | Grzegorz Wieczorkiewicz-Piotr Szczygieł | SE: KAMIENNA | -39 | ||
192 | 23-oNS | Robert Karanowski-Zbigniew Przybylski | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -43 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |