BUTLER, RUNDA 8 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 47-zNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | SE: WISŁOKA Dębica | +42 | 13 | |
2 | 26-zNS | Edmund Pinkiewicz-Janusz Przybyszewski | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +41 | 14 | |
3 | 28-oEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: DOLINA NARWI Łomża | +39 | 15 | |
4 | 5-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +35 | 16 | |
5 | 28-zEW | Leszek Łuniewski-Jarosław Szczygieł | NE: PŁOCKIE T G U | +34 | 17 | |
38-oEW | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: ECC REAL ESTATE | +34 | 18 | ||
7 | 32-oEW | Sonata Simanaitiene-Julij Chumak | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +32 | 19 | |
46-oEW | Roman Owsiak-Krzysztof Porczyński | SE: INTRA Łódź | +32 | 20 | ||
17-zEW | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | +32 | 21 | ||
10 | 9-oEW | Jan Sikora-Wojciech Kaźmierczak | S: AZS UW Piast | +31 | 22 | |
43-oEW | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | +31 | 23 | ||
36-oEW | Remigiusz Kaźmierczak-Tomasz Klimczak | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | +31 | 24 | ||
13 | 7-oNS | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL Gorzów | +30 | ||
14 | 45-zNS | Ryszard Pisarczyk-Wiesław Siek | SE: SZLEMIK-Nisko | +29 | ||
15 | 13-oNS | Vasil Valchev-Marek Witek | S: MAGMA | +28 | ||
16 | 35-oNS | Jacek Radomski-Michał Witkowski | SW: JKBS | +26 | ||
48-oNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: FreeEco CHEMIK | +26 | |||
18 | 3-oNS | Przemysław Błaszczyk-Marta Maj-Rudnicka | N: KDK Kutno | +25 | ||
4-oEW | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: GTB SDK Tczew | +25 | |||
20 | 10-oEW | Adrian Bakalarz-Przemysław Kurzak | S: KONSTANTA | +23 | ||
21 | 15-oEW | Maciej Dobrzyński-Hubert Urban | S: ZIELONY | +22 | ||
15-zEW | Andrzej Kokoryka-Jacek Karwowski | S: SKÓR-BUT | +22 | |||
1-oEW | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | +22 | |||
24 | 16-oEW | Radosław Kozłowski-Andrzej Sulima | S: VĘGORIA | +21 | ||
12-oEW | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: Elektromontaż | +21 | |||
2-oNS | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | N: ILANKA 1 Rzepin | +21 | |||
27 | 31-oNS | Dominik Głowacki-Adam Karczmarz | NE: Mazovia Płock | +20 | ||
11-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB PRIM | +20 | |||
22-zEW | Jarosław Ostrowski-Bartosz Stępień | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | +20 | |||
48-zNS | Jacek Gurgul-Waldemar Rybka | SE: J&J Kraków | +20 | |||
31 | 29-zEW | Wiesław Niedziela-Waldemar Radziak | NE: K2 REBID | +19 | ||
32 | 21-oNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +18 | ||
6-zEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | +18 | |||
1-zNS | Jarosław Stach-Rafał Wolański | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | +18 | |||
35 | 10-zEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | S: EKO - RÓŻANKA | +17 | ||
42-oEW | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | SE: DRIM TIM | +17 | |||
12-zEW | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: PIAST | +17 | |||
38 | 34-zEW | Jerzy Radomski-Krzysztof Zieliński | SW: DDK II | +16 | ||
35-zNS | Bernard Jadczak-Przemysław Kubicki | SW: ERBUTD | +16 | |||
40-oEW | Marek Mazur-Tomasz Walania | SW: MKS Strzelce Opolskie | +16 | |||
3-zNS | Wojciech Bondarewicz-Tadeusz Kaczanowski | N: AD Szczecin | +16 | |||
22-oNS | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | +16 | |||
43 | 44-oNS | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | SE: CZARNA PAPUGA | +14 | ||
13-zEW | Stefan Kowalczyk-Zbigniew Mącior | S: MAGMA | +14 | |||
41-zNS | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | SE: REWERS JOKER Rzeszów | +14 | |||
46 | 24-zEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +13 | ||
41-oNS | Tadeusz Garbacik-Andrzej Trygar | SE: MK GALICJA Kraków | +13 | |||
40-zEW | Longin Bartnik-Andrzej Jurkiewicz | SW: SYNIS | +13 | |||
23-oNS | Maciej Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +13 | |||
50 | 46-zNS | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | SE: INTRA Łódź | +12 | ||
36-zNS | Piotr Ratajski-Jacek Szwed | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | +12 | |||
52 | 19-zEW | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +11 | ||
20-zEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +11 | |||
39-oEW | Włodzimierz Biernacki-Krzysztof Olejnik | SW: ZDROWIE PIAST | +11 | |||
26-oEW | Krzysztof Antas-Jacek Lew | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +11 | |||
45-oNS | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | +11 | |||
43-zNS | Jacek Herman-Janusz Szyszkowski | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | +11 | |||
33-oNS | Krzysztof Gacek-Jerzy Ujma | SW: BSBS II | +11 | |||
59 | 33-zEW | Bogdan Bialik-Tomasz Kłys | SW: BSBS II | +10 | ||
30-oNS | Joanna Derewońko-Tadeusz Luzak | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +10 | |||
25-zNS | Janusz Budny-Ireneusz Jagielski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +10 | |||
17-oNS | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | +10 | |||
63 | 21-zEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +9 | ||
31-zNS | Aliaksandr Prakapenka-Viktar Lipnitski | NE: SPEKTR Mińsk | +9 | |||
29-oNS | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 REBID | +9 | |||
66 | 32-zEW | Arkadiusz Majcher-Adam Suwik | NE: ESKOM Warszawa | +8 | ||
34-oEW | Arkadiusz Poziemski-Bartosz Bunar | SW: OBJECTIVITY | +8 | |||
18-zNS | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +8 | |||
39-zNS | Grzegorz Dziębowski-Tomasz Radwański | SW: ZDROWIE PIAST | +8 | |||
23-zEW | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +8 | |||
7-zNS | Marcin Osmański-Jacek Sikora | N: GTB Express z Kaszub | +8 | |||
8-zNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +8 | |||
73 | 37-oEW | Marcin Baj-Joanna Kokot | SW: KS AZS Wratislavia VIII | +7 | ||
27-oNS | Grzegorz Maguza-Arkadiusz Natkaniec | NE: FABEX Wyszków | +7 | |||
42-zEW | Krzysztof Cetera-Jakub Lenkiewicz | SE: AZS AGH Kraków | +7 | |||
38-zNS | Bogdan Radwański-Włodzimierz Wyrzykowski | SW: ECC REAL ESTATE | +7 | |||
30-zNS | Marek Kiełczewski-Sławomir Lejk | NE: GTS Activia AP Juszkowo | +7 | |||
19-oNS | Bogusław Dyk-Mirosław Kopowski | NW: STB Słupsk | +7 | |||
79 | 4-zNS | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | N: GTB SDK Tczew | +6 | ||
14-oEW | Piotr Matkowski-Bogusław Mojżesz | S: LESKOWIEC-BESKID | +6 | |||
25-oEW | Lech Grabski-Janusz Wróblewski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +6 | |||
27-zEW | Zenon Kujawski-Wiesław Tofel | NE: FABEX Wyszków | +6 | |||
6-oNS | Paweł Kowalczewski-Maciej Wręczycki | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | +6 | |||
11-oNS | Wojciech Bobrek-Dariusz Prawdzik | S: ETB PRIM | +6 | |||
16-zNS | Henryk Łakomski-Mieczysław Maciążek | S: VĘGORIA | +6 | |||
86 | 44-zNS | Jacek Baka-Andrzej Kozak | SE: CKFiS Bełżyce | +5 | ||
18-oEW | Sławomir Czapliński-Ireneusz Jarosz | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +5 | |||
88 | 14-zNS | Janusz Buksa-Jerzy Stworzewicz | S: LESKOWIEC-BESKID | +4 | ||
24-oNS | Karol Szwenkel-Andrzej Wilemski | NW: JANTAR Toruń | +4 | |||
2-zNS | Tomasz Bartnicki-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +4 | |||
91 | 47-oEW | Tadeusz Urbanek-Zbigniew Wilisowski | SE: WISŁOKA Dębica | +3 | ||
92 | 37-zEW | Mieczysław Antosz-Dietmar Warzecha | SW: SV Tarnowskie Góry | +2 | ||
8-oEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +2 | |||
94 | 9-zNS | Tomasz Kiełbasa-Jakub Bazyluk | S: AZS UW Piast | +1 | ||
5-oEW | Jacek Krystecki-Kamila Kukuła | N: Bluerefrigeration KS AZS | +1 | |||
20-oNS | Alicja Krzemińska-Paweł Krzemiński | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +1 | |||
97 | 9-zEW | Witold Turant-Marek Tyran | S: INWIT | -1 | ||
5-oNS | Ewa Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | -1 | |||
20-oEW | Jerzy Gurzęda-Jarosław Hilbrecht | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -1 | |||
100 | 37-zNS | Mateusz Strzelczyk-Dawid Permus | SW: KS AZS Wratislavia VIII | -2 | ||
8-oNS | Mariusz Ilnicki-Przemysław Saliński | N: SZLEM Dzierżoniów | -2 | |||
102 | 47-oNS | Wojciech Stachnik-Grzegorz Wadas | SE: CKiS Skawina | -3 | ||
103 | 14-zEW | Jan Betley-Karol Gałązka | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | -4 | ||
2-zEW | Grażyna Busse-Piotr Busse | N: ILANKA 1 Rzepin | -4 | |||
24-oEW | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | -4 | |||
106 | 18-oNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -5 | ||
44-zEW | Bogdan Palikot-Andrzej Szepczyński | SE: CZARNA PAPUGA | -5 | |||
108 | 27-zNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | -6 | ||
6-oEW | Lena Leszczyńska-Andrzej Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -6 | |||
11-oEW | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS Bytom | -6 | |||
16-zEW | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: WISŁA | -6 | |||
25-oNS | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -6 | |||
4-zEW | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | N: ANNEBERG Zielona Góra | -6 | |||
14-oNS | Edward Sucharda-Rafał Marks | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | -6 | |||
115 | 27-oEW | Janusz Kobylarski-Jacek Piotrowski | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | -7 | ||
38-zEW | Andrzej Drgas-Ryszard Jakubczak | SW: CKiR Wschowa | -7 | |||
19-oEW | Rafał Konieczny-Jarosław Michałowski | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -7 | |||
42-zNS | Marcin Purta-Małgorzata Purta | SE: DRIM TIM | -7 | |||
37-oNS | Marek Kolczok-Janusz Wituszyński | SW: SV Tarnowskie Góry | -7 | |||
30-zEW | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | -7 | |||
121 | 18-zEW | Waldemar Mikucki-Grzegorz Rybacki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -8 | ||
39-zEW | Igor Łobodziński-Marcin Zbroja | SW: PKB BINŻ | -8 | |||
23-zNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | NW: KTB Konin | -8 | |||
34-oNS | Krzysztof Gaweł-Andrzej Maszczyszyn | SW: DDK II | -8 | |||
32-zNS | Janusz Ciruk-Mirosław Liszewski | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -8 | |||
7-zEW | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | N: GSBS KART-EL Gorzów | -8 | |||
8-zEW | Piotr Klubiński-Maciej Rochowicz | N: SZLEM Dzierżoniów | -8 | |||
128 | 29-oEW | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: HETMAN Białystok | -9 | ||
31-zEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | -9 | |||
21-zNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -9 | |||
131 | 25-zEW | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -10 | ||
30-oEW | Jerzy Rozenberg-Andrzej Wojnowski | NE: GTS Activia AP Juszkowo | -10 | |||
33-zNS | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS TURBO FLY-BACK | -10 | |||
17-oEW | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -10 | |||
135 | 26-oNS | Zbigniew Skibicki-Ireneusz Grynczewski | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -11 | ||
39-oNS | Andrzej Krakowiak-Zbigniew Szymczyk | SW: PKB BINŻ | -11 | |||
20-zNS | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -11 | |||
19-zNS | Mariusz Bielski-Mariusz Krakowiak | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -11 | |||
33-oEW | Jerzy Gładysz-Mariusz Kowalczyk | SW: KS TURBO FLY-BACK | -11 | |||
45-oEW | Andrzej Byzdra-Piotr Kuźmicz | SE: SZLEMIK-Nisko | -11 | |||
43-zEW | Piotr Stopa-Maciej Szczerczak | SE: TS WISŁA Kraków | -11 | |||
142 | 36-zEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS | -12 | ||
46-zEW | Mirosław Kotowski-Jerzy Maludziński | SE: KAMIENNA | -12 | |||
144 | 41-oEW | Mariusz Kozaczyński-Stanisław Zych | SE: REWERS JOKER Rzeszów | -13 | ||
24-zNS | Cezary Bura-Maciej Piasecki | NW: UNIA II Leszno | -13 | |||
23-oEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: KTB Konin | -13 | |||
40-zNS | Jerzy Serafin-Krzysztof Wołynkiewicz | SW: MKS Strzelce Opolskie | -13 | |||
148 | 41-zEW | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: MK GALICJA Kraków | -14 | ||
44-oEW | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | SE: CKFiS Bełżyce | -14 | |||
13-zNS | Tadeusz Kowalczewski-Grzegorz Zakrzewski | S: POMTECH | -14 | |||
151 | 35-zEW | Krzysztof Góra-Jarosław Sieczkowski | SW: JKBS | -16 | ||
3-zEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | N: KDK Kutno | -16 | |||
22-oEW | Bartłomiej Kamelski-Roman Kowalkowski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | -16 | |||
40-oNS | Ewa Sobolewska-Marek Tekieli | SW: SYNIS | -16 | |||
34-zNS | Mateusz Sobczak-Jakub Patreuha | SW: OBJECTIVITY | -16 | |||
156 | 42-oNS | Mateusz Dominik-Patryk Mrukot | SE: AZS AGH Kraków | -17 | ||
12-zNS | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: Elektromontaż | -17 | |||
10-zNS | Marek Blat-Jerzy Skwark | S: KONSTANTA | -17 | |||
159 | 6-zNS | Dariusz Bogucki-Piotr Wasylko | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -18 | ||
1-zEW | Maciej Kulikowski-Paweł Sierakowski | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -18 | |||
21-oEW | Grzegorz Jędrzejewski-Bartosz Kaczmarek | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -18 | |||
162 | 29-zNS | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | NE: HETMAN Białystok | -19 | ||
163 | 31-oEW | Alexander Zhukov-Alexandr Karbanovich | NE: SPEKTR Mińsk | -20 | ||
11-zNS | Patryk Kuczera-Dyga-Marek Skulimowski | S: BUKS Bytom | -20 | |||
48-zEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | SE: FreeEco CHEMIK | -20 | |||
22-zNS | Robert Mrukowski-Waldemar Zieliński | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | -20 | |||
167 | 16-oNS | Bogdan Palczyński-Reginald Sukiennik | S: WISŁA | -21 | ||
2-oEW | Piotr Korecki-Marcin Preisner | N: BIOPAX.PL AZS UZ | -21 | |||
12-oNS | Maciej Janeczko-Grzegorz Plewniak | S: PIAST | -21 | |||
170 | 15-oNS | Marek Atalski-Tomasz Raczkiewicz | S: SKÓR-BUT | -22 | ||
1-oNS | Wojciech Biegajło-Dariusz Sierocki | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | -22 | |||
15-zNS | Andrzej Iwański-Stanisław Pająk | S: ZIELONY | -22 | |||
173 | 10-oNS | Sławomir Czech-Wojciech Okuniewski | S: EKO - RÓŻANKA | -23 | ||
174 | 4-oNS | Roman Miłkowski-Robert Sikora | N: ANNEBERG Zielona Góra | -25 | ||
3-oEW | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | N: AD Szczecin | -25 | |||
176 | 35-oEW | Marek Woźniak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUTD | -26 | ||
48-oEW | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | SE: J&J Kraków | -26 | |||
178 | 13-oEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | S: POMTECH | -28 | ||
179 | 45-zEW | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | -29 | ||
180 | 7-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | N: GTB Express z Kaszub | -30 | ||
181 | 43-oNS | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS WISŁA Kraków | -31 | ||
9-oNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | -31 | |||
36-oNS | Tadeusz Biskup-Michał Bojanowski | SW: PREMONT IMPAS | -31 | |||
184 | 32-oNS | Jacek Ciechomski-Robert Głodowski | NE: ESKOM Warszawa | -32 | ||
46-oNS | Grzegorz Wieczorkiewicz-Piotr Szczygieł | SE: KAMIENNA | -32 | |||
17-zNS | Roman Klejny-Jerzy Kubiak | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -32 | |||
187 | 28-zNS | Krzysztof Dach-Jacek Pióro | NE: DOLINA NARWI Łomża | -34 | ||
38-oNS | Andrzej Szkiel-Tomasz Konopka | SW: CKiR Wschowa | -34 | |||
189 | 5-zNS | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | N: Bluerefrigeration KS AZS | -35 | ||
190 | 28-oNS | Dariusz Węgrowicz-Maciej Wiącek | NE: PŁOCKIE T G U | -39 | ||
191 | 26-zEW | Grzegorz Fijałkowski-Zdzisław Kowalewski | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -41 | ||
192 | 47-zEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -42 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |