BUTLER, RUNDA 9 SEGMENT 2 | ||||||
miejsce | stół | team | impy | Rzd# | ||
1 | 36-oEW | Andrzej Staszek-Edwin Szenkelbach | SW: PREMONT IMPAS | +37 | 13 | |
2 | 15-zNS | Mateusz Stępiński-Edward Sucharda | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | +34 | 14 | |
3 | 32-oEW | Robert Głodowski-Arkadiusz Majcher | NE: ESKOM Warszawa | +31 | 15 | |
9-oNS | Tomasz Kiełbasa-Jakub Bazyluk | S: AZS UW Piast | +31 | 16 | ||
5 | 6-zEW | Jerzy Sieracki-Tomasz Włodarczak | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +29 | 17 | |
6 | 39-zEW | Edward Bondarewicz-Radosław Sawicki | SW: MKS Strzelce Opolskie | +28 | 18 | |
41-oNS | Aleksander Bobko-Ilona Bobko | SE: REWERS JOKER Rzeszów | +28 | 19 | ||
8 | 35-zEW | Adam Pigulski-Arkadiusz Poziemski | SW: OBJECTIVITY | +27 | 20 | |
9 | 22-zNS | Andrzej Garstka-Ryszard Konopka | NW: STB Słupsk | +26 | 21 | |
10 | 27-zEW | Maciej Macur-Grzegorz Preiss | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +25 | 22 | |
11 | 44-zNS | Błażej Krawczyk-Marcin Szymański | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | +24 | 23 | |
12 | 48-zEW | Jacek Brózda-Rafał Śmiałek | SE: J&J Kraków | +23 | 24 | |
5-oEW | Robert Biel-Aleksander Kud | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +23 | |||
14 | 24-zEW | Tadeusz Janczurewicz-Piotr Kozicki | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | +22 | ||
15 | 28-zEW | Elżbieta Czekaj-Waldemar Warzała | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | +19 | ||
7-zEW | Wojciech Biegajło-Kazimierz Dobrzyniecki | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +19 | |||
17 | 34-oNS | Jerzy Gładysz-Mariusz Kowalczyk | SW: KS TURBO FLY-BACK | +18 | ||
22-oEW | Ryszard Leśniewski-Wiesław Mączkowski | NW: STB Słupsk | +18 | |||
15-oNS | Jerzy Brzustowski-Tomasz Pawluk | S: EKO - RÓŻANKA | +18 | |||
20-zNS | Andrzej Parmonik-Andrzej Rękosiak | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | +18 | |||
21 | 17-zEW | Jerzy Cydzik-Stanisław Pryputniewicz | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | +16 | ||
21-oNS | Rafał Junik-Jolanta Ziętara | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | +16 | |||
19-zNS | Piotr Jassem-Jarosław Ostrowski | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | +16 | |||
45-zNS | Kazimierz Dziadkowiec-Tadeusz Rejdych | SE: MK GALICJA Kraków | +16 | |||
2-oEW | Maciej Dorabiała-Wojciech Rozwadowski | N: Bluerefrigeration KS AZS | +16 | |||
26-zNS | Zbigniew Skibicki-Ireneusz Grynczewski | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | +16 | |||
13-oNS | Tomasz Patalan-Tomasz Sinkiewicz | S: ETB PRIM | +16 | |||
28 | 9-zEW | Piotr Jasiński-Wojciech Kaźmierczak | S: AZS UW Piast | +15 | ||
29 | 47-zEW | Robert Piechota-Małgorzata Rojkowicz | SE: WISŁOKA Dębica | +14 | ||
24-oEW | Jerzy Sadowski-Roman Szlachetka | NW: KB KONTRA Koszalin | +14 | |||
27-oNS | Krzysztof Antas-Jacek Lew | NE: GTB HOTEL AMBER Gdańsk | +14 | |||
43-zEW | Jacek Herman-Janusz Szyszkowski | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | +14 | |||
25-zNS | Igor Ciborowski-Bartosz Mer | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | +14 | |||
34 | 19-oEW | Paweł Małecki-Ilya Shpuntou | NW: Dąbrówka Naukabrydża pl | +13 | ||
3-zEW | Łukasz Brede-Marek Markowski | N: UKB KLEKS Szamotuły | +13 | |||
2-zEW | Paweł Miechowicz-Marek Urbański | N: ILANKA 1 Rzepin | +13 | |||
23-oEW | Ewa Mikucka-Waldemar Mikucki | NW: TRZYNASTKA Szczecin | +13 | |||
33-zNS | Bogdan Bialik-Bogdan Jarosz | SW: BSBS II | +13 | |||
14-oNS | Andrzej Iwański-Piotr Walczak | S: ZIELONY | +13 | |||
40 | 44-oEW | Konrad Ciborowski-Maciej Kędzierski | SE: SFORA CIBORA MINDLAB | +12 | ||
18-zEW | Marek Szukała-Przemysław Weymann | NW: UNIA II Leszno | +12 | |||
42 | 18-oEW | Lech Łaniewski-Roman Wachowiak | NW: CHEMIK Bydgoszcz | +11 | ||
31-oEW | Bolesław Krzewski-Leszek Pęcherzewski | NE: Mazovia Płock | +11 | |||
38-zEW | Włodzimierz Biernacki-Krzysztof Olejnik | SW: ZDROWIE PIAST | +11 | |||
37-zNS | Grzegorz Kaleta-Halina Kaleta | SW: SV Tarnowskie Góry | +11 | |||
46 | 8-zEW | Piotr Klubiński-Maciej Rochowicz | N: SZLEM Dzierżoniów | +10 | ||
11-zNS | Zbigniew Borkowski-Bartosz Ceglarski | S: POMTECH | +10 | |||
48 | 7-oNS | Marek Osiecki-Dariusz Sierocki | N: GAMBLING ZAMEK Ciechanów | +9 | ||
46-oNS | Cezary Komajda-Krzysztof Warzocha | SE: FreeEco CHEMIK | +9 | |||
13-zNS | Piotr Kuc-Dzierżawski-Tomasz Stryszawski | S: WISŁA | +9 | |||
6-oNS | Olgierd Rodziewicz-Bielewicz-Sławomir Piechocki | N: UNIA WINKHAUS Leszno | +9 | |||
8-oEW | Grzegorz Lewaciak-Adam Pawłowski | N: KDK Kutno | +9 | |||
53 | 21-zNS | Leszek Kawski-Jarosław Łakomy | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | +8 | ||
34-zNS | Tomasz Kuś-Tadeusz Nędzi | SW: DDK II | +8 | |||
10-zEW | Agnieszka Pietrzyk-Michał Wróbel | S: KONSTANTA | +8 | |||
48-oNS | Janusz Natorski-Robert Podsiadły | SE: J&J Kraków | +8 | |||
47-oEW | Jacek Adamczyk-Włodzimierz Niedolaz | SE: KAMIENNA | +8 | |||
45-oEW | Marek Adamczyk-Wacław Gąssowski | SE: MK GALICJA Kraków | +8 | |||
3-oNS | Andrzej Aleksandrzak-Artur Wójcik | N: UKB KLEKS Szamotuły | +8 | |||
60 | 25-oNS | Jerzy Gober-Janusz Kowalewski | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | +7 | ||
23-zEW | Piotr Proporowicz-Rafał Szafranek | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | +7 | |||
12-zEW | Janusz Buksa-Jerzy Stworzewicz | S: LESKOWIEC-BESKID | +7 | |||
12-oEW | Roman Opaliński-Jakub Zawada | S: Elektromontaż | +7 | |||
36-zNS | Stanisław Adamczyk-Robert Cimr | SW: PREMONT IMPAS | +7 | |||
65 | 20-oNS | Cezary Bołądź-Roman Kowalkowski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | +6 | ||
26-oNS | Krzysztof Michalczyk-Mirosław Zomkowski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | +6 | |||
30-zNS | Irena Chodorowska-Jan Chodorowski | NE: KBS LEGIONOWIANIN | +6 | |||
40-zEW | Cezary Wołczak-Andrzej Jurkiewicz | SW: SYNIS | +6 | |||
16-zNS | Henryk Łakomski-Mieczysław Maciążek | S: VĘGORIA | +6 | |||
70 | 5-zNS | Tomasz Bartnicki-Andrzej Łagosz | N: BIOPAX.PL AZS UZ | +5 | ||
29-zEW | Adam Wszeborowski-Tomasz Zaleski | NE: DOLINA NARWI Łomża | +5 | |||
43-oEW | Andrzej Lubojemski-Edward Warząchowski | SE: CZARNA PAPUGA | +5 | |||
29-oEW | Piotr Łyczkowski-Andrzej Serwach | NE: K2 REBID | +5 | |||
40-oEW | Arkadiusz Gotwald-Mirosław Marszał | SW: PKB BINŻ | +5 | |||
75 | 42-oNS | Marcin Purta-Małgorzata Purta | SE: DRIM TIM | +4 | ||
14-zEW | Maciej Dobrzyński-Hubert Urban | S: ZIELONY | +4 | |||
17-oEW | Roch Rupniewski-Tadeusz Szwenkel | NW: JANTAR Toruń | +4 | |||
42-zEW | Krzysztof Hołowacz-Kamil Kajetanowicz | SE: DRIM TIM | +4 | |||
4-zNS | Radosław Król-Eugeniusz Szczepański | N: ANNEBERG Zielona Góra | +4 | |||
80 | 31-zEW | Marek Kiełczewski-Sławomir Lejk | NE: GTS Activia AP Juszkowo | +3 | ||
32-zEW | Pavel Klebanovich-Elena Shokhan | NE: SPEKTR Mińsk | +3 | |||
41-zEW | Marek Cyrkiel-Marek Michalski | SE: REWERS JOKER Rzeszów | +3 | |||
31-zNS | Dominik Głowacki-Adam Karczmarz | NE: Mazovia Płock | +3 | |||
33-oEW | Tomasz Kłys-Adam Pietrzak | SW: BSBS II | +3 | |||
85 | 37-oNS | Adam Marcinowski-Małgorzata Turska-Marcinowska | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | +2 | ||
1-oNS | Maciej Dąbrowski-Jeremi Stępiński | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | +2 | |||
28-oEW | Dariusz Krajewski-Maciej Wiącek | NE: PŁOCKIE T G U | +2 | |||
1-zNS | Marcin Osmański-Jacek Sikora | N: GTB Express z Kaszub | +2 | |||
38-oEW | Eugeniusz Konik-Jan Styczyński | SW: CKiR Wschowa | +2 | |||
90 | 4-oNS | Stanisław Janik-Mirosław Bublewicz | N: GSBS KART-EL Gorzów | +1 | ||
39-oEW | Sylwester Sommer-Konrad Stenzel | SW: ECC REAL ESTATE | +1 | |||
46-zEW | Grzegorz Kułak-Elżbieta Waniurska | SE: FreeEco CHEMIK | +1 | |||
35-oNS | Mateusz Sobczak-Jakub Patreuha | SW: OBJECTIVITY | +1 | |||
11-oNS | Michał Kaleta-Krzysztof Śliwoń | S: BUKS Bytom | +1 | |||
16-oNS | Józef Myć-Jakub Jagodziński | S: SKÓR-BUT | +1 | |||
96 | 10-oNS | Elżbieta Chodacka-Maksymilian Chodacki | S: KONSTANTA | 0 | ||
30-oEW | Sławomir Kowalczyk-Marek Pawlik | NE: KBS LEGIONOWIANIN | 0 | |||
10-oEW | Grzegorz Gawron-Jakub Kowal | S: PIAST | 0 | |||
30-oNS | Sławomir Bolesta-Mirosław Hanusz | NE: HETMAN Białystok | 0 | |||
100 | 16-oEW | Marcin Bartoszewski-Dariusz Kozłowski | S: VĘGORIA | -1 | ||
46-zNS | Grzegorz Merynda-Agata Kowal | SE: CKiS Skawina | -1 | |||
35-oEW | Krzysztof Góra-Jacek Radomski | SW: JKBS | -1 | |||
11-oEW | Grzegorz Bachanek-Sławomir Kutyła | S: POMTECH | -1 | |||
4-oEW | Piotr Brzeziński-Witold Miłoszewski | N: ANNEBERG Zielona Góra | -1 | |||
39-oNS | Jerzy Wiszniewski-Leszek Szymaniec | SW: MKS Strzelce Opolskie | -1 | |||
106 | 38-oNS | Jarosław Łaszczuk-Krzysztof Han | SW: ZDROWIE PIAST | -2 | ||
1-oEW | Jacek Lasota-Michał Wantke | N: GTB Express z Kaszub | -2 | |||
28-oNS | Andrzej Bunikowski-Marta Janeczek | NE: DARLES SANTERM Gdańsk | -2 | |||
37-oEW | Tomasz Bobrowski-Jerzy Tomsik | SW: SV Tarnowskie Góry | -2 | |||
1-zEW | Jarosław Stach-Rafał Wolański | N: SYNIS VALUE MEDIA Opole | -2 | |||
111 | 41-zNS | Krzysztof Piotrowski-Oskar Trybus | SE: AZS AGH Kraków | -3 | ||
32-zNS | Jacek Ciechomski-Tomasz Winciorek | NE: ESKOM Warszawa | -3 | |||
33-oNS | Marcin Baj-Joanna Kokot | SW: KS AZS Wratislavia VIII | -3 | |||
114 | 14-zNS | Zdzisław Beling-Janusz Makaruk | S: INWIT | -4 | ||
42-oEW | Andrzej Dudzik-Maciej Kliś | SE: TS WISŁA Kraków | -4 | |||
42-zNS | Włodzimierz Wala-Aleksander Zdybel | SE: TS WISŁA Kraków | -4 | |||
4-zEW | Jerzy Kozyczkowski-Jacek Leśniczak | N: GSBS KART-EL Gorzów | -4 | |||
17-oNS | Mieczysław Stefański-Jarosław Wachnowski | NW: ZIEL-BRUK, ILOVE BRIDGE | -4 | |||
119 | 29-oNS | Stanisław Gawryszczak-Jacek Pióro | NE: DOLINA NARWI Łomża | -5 | ||
40-oNS | Andrzej Skotniczny-Ewa Sobolewska | SW: SYNIS | -5 | |||
29-zNS | Anna Makarewicz-Tomasz Paluchowski | NE: K2 REBID | -5 | |||
43-oNS | Józef Tokarz-Ryszard Woliński | SE: DUNAJEC Nowy Sącz | -5 | |||
5-zEW | Paweł Chindelewicz-Aleksander Kasprzak | N: GTB SDK Tczew | -5 | |||
124 | 16-zEW | Andrzej Kokoryka-Jacek Karwowski | S: SKÓR-BUT | -6 | ||
30-zEW | Tomasz Bliński-Piotr Wulkiewicz | NE: HETMAN Białystok | -6 | |||
40-zNS | Igor Łobodziński-Marcin Zbroja | SW: PKB BINŻ | -6 | |||
26-oEW | Henryk Brodawski-Sylwester Młynarczuk | NE: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & | -6 | |||
20-oEW | Maciej Arnold-Tadeusz Kowalicki | NW: GSBS GOMAD/INSTALKO SBS 1 | -6 | |||
129 | 12-oNS | Piotr Matkowski-Bogusław Mojżesz | S: LESKOWIEC-BESKID | -7 | ||
23-zNS | Remigiusz Góralczyk-Wojciech Jarząbek | NW: TRZYNASTKA Szczecin | -7 | |||
36-zEW | Marek Woźniak-Łukasz Wysłouch | SW: ERBUTD | -7 | |||
25-oEW | Maciej Czajkowski-Kazimierz Grzeszkowiak | NE: ABNEGAT WZBS Warszawa | -7 | |||
12-zNS | Marek Pietraszek-Jacek Znamirowski | S: Elektromontaż | -7 | |||
134 | 47-oNS | Tomasz Mazur-Jan Lipior | SE: WISŁOKA Dębica | -8 | ||
48-oEW | Marek Drukier-Przemysław Teleszyński | SE: INTRA Łódź | -8 | |||
34-zEW | Stanisław Szuba-Marian Szymonowicz | SW: KS TURBO FLY-BACK | -8 | |||
45-oNS | Andrzej Byzdra-Piotr Kuźmicz | SE: SZLEMIK-Nisko | -8 | |||
10-zNS | Marcin Krawczyk-Piotr Waniurski | S: PIAST | -8 | |||
21-zEW | Leszek Dąbkiewicz-Robert Szeklicki | NW: DĄBRÓWKA MM Poznań | -8 | |||
3-oEW | Piotr Klimacki-Andrzej Wielowieyski | N: AD Szczecin | -8 | |||
141 | 7-oEW | Dariusz Bogucki-Paweł Woźnicki | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -9 | ||
8-oNS | Krzysztof Dziekański-Aleksander Poznysz | N: SZLEM Dzierżoniów | -9 | |||
13-zEW | Marcin Czarniawski-Tomasz Małachowski | S: ETB PRIM | -9 | |||
6-oEW | Jarosław Cieślak-Dominik Filipowicz | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | -9 | |||
46-oEW | Przemysław Picheta-Łukasz Pląder | SE: CKiS Skawina | -9 | |||
146 | 11-zEW | Andrzej Hermansdorfer-Marek Skulimowski | S: BUKS Bytom | -10 | ||
8-zNS | Jacek Grzelczak-Robert Nowicki | N: KDK Kutno | -10 | |||
148 | 18-oNS | Jan Borychowski-Bogdan Świątek | NW: UNIA II Leszno | -11 | ||
31-oNS | Jerzy Rozenberg-Andrzej Wojnowski | NE: GTS Activia AP Juszkowo | -11 | |||
38-zNS | Tomasz Konopka-Andrzej Góźdź | SW: CKiR Wschowa | -11 | |||
37-zEW | Andrzej Pękala-Cezary Mroczek | SW: KS GWARDIA STRACHOTA | -11 | |||
152 | 44-oNS | Adam Pruszkowski-Jacek Przybyś | SE: CKFiS Bełżyce | -12 | ||
18-zNS | Leszek Falkowski-Ryszard Rapicki | NW: CHEMIK Bydgoszcz | -12 | |||
154 | 3-zNS | Janusz Drozdowski-Piotr Kulesza | N: AD Szczecin | -13 | ||
2-zNS | Jacek Krystecki-Krzysztof Lewandowski | N: Bluerefrigeration KS AZS | -13 | |||
23-oNS | Tomasz Borucki-Robert Rychlicki | NW: TENISPOINT CHEMIK Bydgosz | -13 | |||
33-zEW | Mateusz Strzelczyk-Dawid Permus | SW: KS AZS Wratislavia VIII | -13 | |||
14-oEW | Piotr Żak-Marek Szymanowski | S: INWIT | -13 | |||
19-oNS | Jerzy Nowak-Jacek Kokociński | NW: KTB Konin | -13 | |||
160 | 25-zEW | Sonata Simanaitiene-Julij Chumak | NE: STB BC SUDOVIA INTERNATIO | -14 | ||
24-oNS | Waldemar Kożuchowski-Przemysław Maliszewski | NW: KS KM IMPORT - JAGIELLONK | -14 | |||
43-zNS | Jarosław Posłuszny-Mirosław Sady | SE: CZARNA PAPUGA | -14 | |||
47-zNS | Mirosław Kotowski-Jerzy Maludziński | SE: KAMIENNA | -14 | |||
27-oEW | Zenon Kujawski-Wiesław Tofel | NE: FABEX Wyszków | -14 | |||
165 | 9-zNS | Stefan Kowalczyk-Zbigniew Mącior | S: MAGMA | -15 | ||
166 | 2-oNS | Rafał Gardzielewski-Krzysztof Brudka | N: ILANKA 1 Rzepin | -16 | ||
45-zEW | Mariusz Czesnar-Jerzy Góralczyk | SE: SZLEMIK-Nisko | -16 | |||
17-zNS | Jerzy Masłoń-Tomasz Woźniak | NW: JANTAR Toruń | -16 | |||
13-oEW | Marek Jaworski-Maciej Rodzaj | S: WISŁA | -16 | |||
21-oEW | Mariusz Grabowski-Bohdan Pliszka | NW: BIN Aleksandrów Kujawski | -16 | |||
19-zEW | Marek Giża-Tomasz Latos | NW: KTB Konin | -16 | |||
26-zEW | Janusz Budny-Ireneusz Jagielski | NE: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsz | -16 | |||
173 | 20-zEW | Justyna Graniczny-Bartłomiej Kamelski | NW: TKB PAAK Bydgoszcz | -18 | ||
15-oEW | Paweł Szymaszczyk-Rafał Marks | S: ZweryfikujFirmę.pl AZS | -18 | |||
34-oEW | Janusz Pisarek-Karol Ruszkiewicz | SW: DDK II | -18 | |||
22-oNS | Cezary Kmiecik-Piotr Solecki | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -18 | |||
177 | 28-zNS | Dariusz Kłodos-Arkadiusz Wódkowski | NE: PŁOCKIE T G U | -19 | ||
7-zNS | Piotr Wasylko-Artur Pomarański | N: ZOIM & FIORI Szczecin | -19 | |||
179 | 24-zNS | Jerzy Kullass-Marek Wawrzyniak | NW: KB KONTRA Koszalin | -22 | ||
180 | 48-zNS | Włodzimierz Krysztofczyk-Tomasz Krysztofiak | SE: INTRA Łódź | -23 | ||
5-oNS | Adam Lonski-Krzysztof Mielnik | N: GTB SDK Tczew | -23 | |||
182 | 44-zEW | Jacek Baka-Andrzej Kozak | SE: CKFiS Bełżyce | -24 | ||
183 | 27-zNS | Marcin Jankowski-Robert Serowik | NE: FABEX Wyszków | -25 | ||
184 | 22-zEW | Marek Juszczak-Grzegorz Samol | NW: FLUX MEDICAL Boguniewo | -26 | ||
185 | 35-zNS | Witold Białas-Aleksander Sejud | SW: JKBS | -27 | ||
186 | 41-oEW | Łukasz Baniak-Mateusz Dominik | SE: AZS AGH Kraków | -28 | ||
39-zNS | Robert Sadowski-Robert Siedlecki | SW: ECC REAL ESTATE | -28 | |||
188 | 6-zNS | Grzegorz Bajek-Jerzy Kurianowicz | N: GOLDBECK COMFORT SA AZS | -29 | ||
189 | 9-oEW | Vasil Valchev-Marek Witek | S: MAGMA | -31 | ||
32-oNS | Alexander Zhukov-Alexandr Karbanovich | NE: SPEKTR Mińsk | -31 | |||
191 | 15-zEW | Rafał Niedzielski-Paweł Szymonik | S: EKO - RÓŻANKA | -34 | ||
192 | 36-oNS | Michał Robak-Adam Waszkiewicz | SW: ERBUTD | -37 | ||
Analiza rozdań programem DeepFinesse, ©William Bailey'1999 |