Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).
drużyna | zawodnik | segmenty (%) | pkl |
---|---|---|---|
drużyna: Bridge24.pl miejsce: 1 pkl: 2500 rozegrane segmenty: 44 | Krzysztof Buras | 9 (20%) | 1023 |
Wojciech Gaweł | 12 (27%) | 1364 | |
Rafał Jagniewski | 7 (16%) | 796 | |
Jacek Kalita | 20 (45%) | 2273 | |
Grzegorz Narkiewicz | 15 (34%) | 1705 | |
Piotr Nawrocki | 24 (55%) | 2500 | |
Michał Nowosadzki | 10 (23%) | 1137 | |
Jacek Pszczoła | 11 (25%) | 1250 | |
Wojciech Strzemecki | 23 (52%) | 2500 | |
Piotr Wiankowski | 22 (50%) | 2500 | |
Przemysław Zawada | 23 (52%) | 2500 | |
drużyna: TB Silesia I Gliwice miejsce: 2 pkl: 2250 rozegrane segmenty: 50 | Artur Guła | 22 (44%) | 1980 |
Krzysztof Kujawa | 35 (70%) | 2250 | |
Lech Ohrysko | 6 (12%) | 540 | |
Bogusław Pazur | 37 (74%) | 2250 | |
Marek Pieczka | 9 (18%) | 810 | |
Tomasz Pilch | 12 (24%) | 1080 | |
Mikołaj Taczewski | 21 (42%) | 1890 | |
Marek Wójcicki | 32 (64%) | 2250 | |
Sławomir Zawiślak | 26 (52%) | 2250 | |
drużyna: Szlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk miejsce: 3 pkl: 2100 rozegrane segmenty: 50 | Katarzyna Dufrat | 12 (24%) | 1008 |
Michał Klukowski | 36 (72%) | 2100 | |
Michał Kwiecień | 34 (68%) | 2100 | |
Piotr Lutostański | 31 (62%) | 2100 | |
Włodzimierz Starkowski | 39 (78%) | 2100 | |
Piotr Zatorski | 34 (68%) | 2100 | |
Justyna Żmuda | 14 (28%) | 1176 | |
drużyna: SPS Construction Kielce miejsce: 4 pkl: 2000 rozegrane segmenty: 52 | Konrad Araszkiewicz | 38 (73%) | 2000 |
Grzegorz Głasek | 25 (48%) | 1924 | |
Przemysław Janiszewski | 37 (71%) | 2000 | |
Krzysztof Kotorowicz | 41 (79%) | 2000 | |
Marcin Piwowarczyk | 3 (6%) | 231 | |
Bogdan Szulejewski | 24 (46%) | 1847 | |
Łukasz Witkowski | 40 (77%) | 2000 | |
drużyna: Objectivity KS AZS Wratislavia III WR miejsce: 5 pkl: 1900 rozegrane segmenty: 42 | Cathy Bałdysz | 29 (69%) | 1900 |
Sophia Bałdysz | 29 (69%) | 1900 | |
Thomas Berg | 18 (43%) | 1629 | |
Roger Bryant | 26 (62%) | 1900 | |
Flemming Dahl | 18 (43%) | 1629 | |
Steve Green | 26 (62%) | 1900 | |
Rob Helle | 11 (26%) | 996 | |
Ed Hoogenkamp | 11 (26%) | 996 | |
drużyna: SYNTEX Łączność Łowicz miejsce: 6 pkl: 1850 rozegrane segmenty: 35 | Adolf Bocheński | 22 (63%) | 1850 |
Mirosław Cichocki | 23 (66%) | 1850 | |
Roman Kierznowski | 14 (40%) | 1480 | |
Krzysztof Łukaszewicz | 19 (54%) | 1850 | |
Krzysztof Pikus | 33 (94%) | 1850 | |
Zbigniew Rogowski | 29 (83%) | 1850 | |
drużyna: ESBS VITAS Elbląg miejsce: 7 pkl: 1800 rozegrane segmenty: 36 | Bogusław Gierulski | 28 (78%) | 1800 |
Apolinary Kowalski | 25 (69%) | 1800 | |
Wojciech Olański | 19 (53%) | 1800 | |
Jacek Romański | 8 (22%) | 800 | |
Jerzy Russyan | 18 (50%) | 1800 | |
Jerzy Skrzypczak | 28 (78%) | 1800 | |
Vytautas Vainikonis | 18 (50%) | 1800 | |
drużyna: Bridge24.pl 2. miejsce: 8 pkl: 1750 rozegrane segmenty: 35 | Igor Chalupec | 16 (46%) | 1600 |
Bartosz Chmurski | 21 (60%) | 1750 | |
Sławomir Kolarz | 24 (69%) | 1750 | |
Kamil Nowak | 30 (86%) | 1750 | |
Tomasz Sielicki | 24 (69%) | 1750 | |
Leszek Sztyrak | 25 (71%) | 1750 | |
drużyna: BRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR miejsce: 9 pkl: 1700 rozegrane segmenty: 36 | Andrei Arlovich | 20 (56%) | 1700 |
Stanisław Gołębiowski | 22 (61%) | 1700 | |
Krzysztof Jassem | 23 (64%) | 1700 | |
Piotr Marcinowski | 27 (75%) | 1700 | |
Jakub Patreuha | 3 (8%) | 284 | |
Patryk Patreuha | 3 (8%) | 284 | |
Mateusz Sobczak | 7 (19%) | 662 | |
Piotr Tuszyński | 19 (53%) | 1700 | |
Erikas Vainikonis | 20 (56%) | 1700 | |
drużyna: GTB ANDRZEJKI Gdańsk miejsce: 10 pkl: 1650 rozegrane segmenty: 36 | Ireneusz Dzikowski | 21 (58%) | 1650 |
Tomasz Gotard | 16 (44%) | 1467 | |
Sławomir Henclik | 23 (64%) | 1650 | |
Kazimierz Omernik | 11 (31%) | 1009 | |
Krzysztof Sikorski | 23 (64%) | 1650 | |
Wacław Wejknis | 21 (58%) | 1650 | |
Andrzej Zaleski | 15 (42%) | 1375 | |
Krzysztof Żak | 14 (39%) | 1284 | |
drużyna: LKS Kasztelan Konkret Chełmno miejsce: 11 pkl: 1600 rozegrane segmenty: 47 | Mariusz Arutiunianc | 34 (72%) | 1600 |
Krzysztof Cichy | 28 (60%) | 1600 | |
Kacper Kopka | 28 (60%) | 1600 | |
Aleksander Skop | 3 (6%) | 205 | |
Radosław Szczepański | 32 (68%) | 1600 | |
Jarosław Śmieszek | 32 (68%) | 1600 | |
Adam Wujków | 31 (66%) | 1600 | |
drużyna: Skobud Joker Tarnobrzeg miejsce: 12 pkl: 1550 rozegrane segmenty: 48 | Krzysztof Czul | 44 (92%) | 1550 |
Andrzej Hycnar | 8 (17%) | 517 | |
Jarosław Jurkiewicz | 45 (94%) | 1550 | |
Adam Krysa | 46 (96%) | 1550 | |
Stefan Skowron | 6 (13%) | 388 | |
Janusz Wesołowski | 43 (90%) | 1550 | |
drużyna: TRANSFER 6 PAB Poznań miejsce: 13 pkl: 1450 rozegrane segmenty: 42 | Jacek Dmowski | 30 (71%) | 1450 |
Marcin Dobrowolski | 29 (69%) | 1450 | |
Anna Maduzia | 29 (69%) | 1450 | |
Ewa Miszewska | 30 (71%) | 1450 | |
Witold Tomaszek | 25 (60%) | 1450 | |
Stanisław Zakrzewski | 25 (60%) | 1450 | |
drużyna: SYNERGIA Lublin miejsce: 14 pkl: 1400 rozegrane segmenty: 46 | Igor Grzejdziak | 28 (61%) | 1400 |
Sabina Grzejdziak | 28 (61%) | 1400 | |
Piotr Ilczuk | 14 (30%) | 853 | |
Piotr Kołuda | 30 (65%) | 1400 | |
Dariusz Koproń | 18 (39%) | 1096 | |
Jakub Kotorowicz | 16 (35%) | 974 | |
Mariusz Kowalski | 9 (20%) | 548 | |
Marcin Krupowicz | 28 (61%) | 1400 | |
Piotr Lutek | 13 (28%) | 792 | |
drużyna: GRICON STARKA PAB Poznań miejsce: 15 pkl: 1350 rozegrane segmenty: 41 | Olech Bestrzyński | 31 (76%) | 1350 |
Michał Dembiński | 19 (46%) | 1252 | |
Jerzy Mścisz | 29 (71%) | 1350 | |
Marcin Pędziński | 30 (73%) | 1350 | |
Grzegorz Rojewski | 30 (73%) | 1350 | |
Maciej Sobieralski | 25 (61%) | 1350 | |
drużyna: MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki miejsce: 16 pkl: 1300 rozegrane segmenty: 36 | Mariusz Bartkowski | 18 (50%) | 1300 |
Marek Dalecki | 2 (6%) | 145 | |
Tadeusz Filaber | 13 (36%) | 939 | |
Piotr Krajewski | 20 (56%) | 1300 | |
Igor Łosiewicz | 20 (56%) | 1300 | |
Maciej Modrzejewski | 17 (47%) | 1228 | |
Jan Nadaj | 27 (75%) | 1300 | |
Andrzej Ogłoblin | 27 (75%) | 1300 |