Pierwsza kolumna zawiera dane dotyczące drużyny: zajęte miejsce, nazwę drużyny, pkle należne zgodnie z tabelą w Regulaminie Klasyfikacyjnym (punkt 7, tabela 2) i liczbę 12-rozdaniowych segmentów rozegranych przez drużynę w ciągu sezonu. Dane w kolejnych kolumnach dotyczą poszczególnych zawodników: imię i nazwisko, liczba segmentów rozegranych łącznie w całym sezonie ligi, a na koniec pkle przyznane zawodnikowi. Ci, którzy rozegrali przynajmniej 50% rozdań, otrzymują liczbę pkli wymienioną w pierwszej kolumnie. Pozostali proporcjonalnie mniej (taką część, jak stosunek liczby rozdań rozegranych przez zawodnika do połowy liczby rozdań rozegranych przez jego drużynę).
drużyna | zawodnik | segmenty (%) | pkl |
---|---|---|---|
drużyna: ABNEGAT WZBS Warszawa miejsce: 1 pkl: 700 rozegrane segmenty: 42 | Igor Ciborowski | 16 (38%) | 534 |
Maciej Czajkowski | 19 (45%) | 634 | |
Paweł Gałązka | 9 (21%) | 300 | |
Kazimierz Grzeszkowiak | 19 (45%) | 634 | |
Włodzimierz Karłowicz | 9 (21%) | 300 | |
Jan Mazurkiewicz | 17 (40%) | 567 | |
Bartosz Mer | 16 (38%) | 534 | |
Joanna Przytycka | 11 (26%) | 367 | |
Marek Różański | 17 (40%) | 567 | |
Dorota Tokaj-Wojtczuk | 12 (29%) | 400 | |
Rafał Wojtczuk | 12 (29%) | 400 | |
Piotr Zieliński | 11 (26%) | 367 | |
drużyna: KBS LEGIONOWIANIN miejsce: 2 pkl: 670 rozegrane segmenty: 52 | Waldemar Burakowski | 15 (29%) | 387 |
Irena Chodorowska | 39 (75%) | 670 | |
Jan Chodorowski | 39 (75%) | 670 | |
Joanna Derewońko | 30 (58%) | 670 | |
Waldemar Kałużyński | 10 (19%) | 258 | |
Sławomir Kowalczyk | 20 (38%) | 516 | |
Tadeusz Luzak | 30 (58%) | 670 | |
Marek Pawlik | 20 (38%) | 516 | |
Janusz Radecki | 5 (10%) | 129 | |
drużyna: GTB HOTEL AMBER Gdańsk miejsce: 3 pkl: 620 rozegrane segmenty: 46 | Krzysztof Antas | 34 (74%) | 620 |
Krzysztof Czapczyk | 24 (52%) | 620 | |
Jacek Lew | 32 (70%) | 620 | |
Maciej Macur | 10 (22%) | 270 | |
Edmund Pinkiewicz | 28 (61%) | 620 | |
Grzegorz Preiss | 10 (22%) | 270 | |
Janusz Przybyszewski | 32 (70%) | 620 | |
Antoni Sękowski | 14 (30%) | 378 | |
drużyna: HETMAN Białystok miejsce: 4 pkl: 570 rozegrane segmenty: 47 | Tomasz Bliński | 23 (49%) | 558 |
Jan Bojaryn | 8 (17%) | 195 | |
Sławomir Bolesta | 22 (47%) | 534 | |
Mirosław Hanusz | 17 (36%) | 413 | |
Marian Krasowski | 15 (32%) | 364 | |
Mirosław Morchat | 32 (68%) | 570 | |
Andrzej Prasalski | 23 (49%) | 558 | |
Andrzej Raczkowski | 17 (36%) | 413 | |
Piotr Wulkiewicz | 31 (66%) | 570 | |
drużyna: AMADO TRANS ŁĄCZNOŚĆ Olsztyn miejsce: 5 pkl: 550 rozegrane segmenty: 41 | Janusz Budny | 14 (34%) | 376 |
Lech Grabski | 25 (61%) | 550 | |
Ireneusz Jagielski | 17 (41%) | 457 | |
Krzysztof Michalczyk | 24 (59%) | 550 | |
Grzegorz Probola | 16 (39%) | 430 | |
Jan Rogowski | 16 (39%) | 430 | |
Mirosław Wilga | 6 (15%) | 161 | |
Janusz Wróblewski | 25 (61%) | 550 | |
Mirosław Zomkowski | 21 (51%) | 550 | |
drużyna: K2 REBID miejsce: 6 pkl: 530 rozegrane segmenty: 42 | Anna Kręglewska-Wnuk | 21 (50%) | 530 |
Piotr Łyczkowski | 20 (48%) | 505 | |
Anna Makarewicz | 22 (52%) | 530 | |
Wiesław Niedziela | 21 (50%) | 530 | |
Tomasz Paluchowski | 22 (52%) | 530 | |
Waldemar Radziak | 21 (50%) | 530 | |
Andrzej Serwach | 20 (48%) | 505 | |
Tomasz Wnuk | 21 (50%) | 530 | |
drużyna: DARLES SANTERM Gdańsk miejsce: 7 pkl: 510 rozegrane segmenty: 36 | Andrzej Bunikowski | 19 (53%) | 510 |
Dariusz Chmielewski | 4 (11%) | 114 | |
Elżbieta Czekaj | 22 (61%) | 510 | |
Marta Janeczek | 19 (53%) | 510 | |
Janusz Kobylarski | 17 (47%) | 482 | |
Jacek Piotrowski | 26 (72%) | 510 | |
Leszek Szkudlarek | 7 (19%) | 199 | |
Waldemar Warzała | 21 (58%) | 510 | |
Olga Zabulewicz | 9 (25%) | 255 | |
drużyna: SPEKTR Mińsk miejsce: 8 pkl: 490 rozegrane segmenty: 36 | Sviatlana Badrankova | 10 (28%) | 273 |
Igor Godun | 13 (36%) | 354 | |
Alexandr Karbanovich | 9 (25%) | 245 | |
Pavel Klebanovich | 21 (58%) | 490 | |
Viktar Lipnitski | 12 (33%) | 327 | |
Aliaksandr Prakapenka | 27 (75%) | 490 | |
Ihar Radziukevich | 4 (11%) | 109 | |
Elena Shokhan | 22 (61%) | 490 | |
Alexander Zhukov | 16 (44%) | 436 | |
Valentin Zhuravel | 10 (28%) | 273 | |
drużyna: AUTOSTRADA EKSPLOATACJA & 2S MEDIA Warszawa miejsce: 9 pkl: 470 rozegrane segmenty: 36 | Henryk Brodawski | 31 (86%) | 470 |
Grzegorz Fijałkowski | 24 (67%) | 470 | |
Ireneusz Grynczewski | 19 (53%) | 470 | |
Jan Kandybowicz | 3 (8%) | 79 | |
Zdzisław Kowalewski | 22 (61%) | 470 | |
Sylwester Młynarczuk | 31 (86%) | 470 | |
Zbigniew Skibicki | 14 (39%) | 366 | |
drużyna: ESKOM Warszawa miejsce: 10 pkl: 450 rozegrane segmenty: 34 | Jacek Ciechomski | 31 (91%) | 450 |
Robert Głodowski | 9 (26%) | 239 | |
Arkadiusz Majcher | 31 (91%) | 450 | |
Paweł Sankowski | 10 (29%) | 265 | |
Adam Suwik | 21 (62%) | 450 | |
Tomasz Winciorek | 26 (76%) | 450 | |
Adam Wyszyński | 8 (24%) | 212 | |
drużyna: STB BC SUDOVIA INTERNATIONAL miejsce: 11 pkl: 430 rozegrane segmenty: 46 | Julij Chumak | 26 (57%) | 430 |
Janusz Ciruk | 15 (33%) | 281 | |
Jerzy Gober | 24 (52%) | 430 | |
Ramunas Grigoraitis | 27 (59%) | 430 | |
Janusz Kowalewski | 24 (52%) | 430 | |
Mirosław Liszewski | 34 (74%) | 430 | |
Sonata Simanaitiene | 34 (74%) | 430 | |
drużyna: DOLINA NARWI Łomża miejsce: 12 pkl: 410 rozegrane segmenty: 47 | Krzysztof Dach | 23 (49%) | 402 |
Stanisław Gawryszczak | 38 (81%) | 410 | |
Jacek Pióro | 33 (70%) | 410 | |
Adam Wszeborowski | 46 (98%) | 410 | |
Bogdan Zakrzewski | 3 (6%) | 53 | |
Tomasz Zaleski | 45 (96%) | 410 | |
drużyna: FABEX Wyszków miejsce: 13 pkl: 370 rozegrane segmenty: 41 | Marcin Jankowski | 27 (66%) | 370 |
Zenon Kujawski | 24 (59%) | 370 | |
Wiesław Lubański | 21 (51%) | 370 | |
Grzegorz Maguza | 30 (73%) | 370 | |
Arkadiusz Natkaniec | 28 (68%) | 370 | |
Robert Serowik | 7 (17%) | 127 | |
Wiesław Tofel | 27 (66%) | 370 | |
drużyna: PŁOCKIE TOWARZYSTWO GIER UMYSŁOWYCH miejsce: 14 pkl: 350 rozegrane segmenty: 42 | Dariusz Kłodos | 8 (19%) | 134 |
Andrzej Kondeja | 3 (7%) | 50 | |
Dariusz Krajewski | 33 (79%) | 350 | |
Leszek Łuniewski | 36 (86%) | 350 | |
Jarosław Szczygieł | 20 (48%) | 334 | |
Leszek Szeląg | 20 (48%) | 334 | |
Dariusz Węgrowicz | 6 (14%) | 100 | |
Maciej Wiącek | 33 (79%) | 350 | |
Arkadiusz Wódkowski | 9 (21%) | 150 | |
drużyna: Mazovia Płock miejsce: 15 pkl: 320 rozegrane segmenty: 36 | Dominik Głowacki | 20 (56%) | 320 |
Adam Karczmarz | 20 (56%) | 320 | |
Bolesław Krzewski | 25 (69%) | 320 | |
Rafał Maszenda | 27 (75%) | 320 | |
Piotr Nowicki | 27 (75%) | 320 | |
Jadwiga Pęcherzewska | 1 (3%) | 18 | |
Leszek Pęcherzewski | 24 (67%) | 320 | |
drużyna: GTS Activia AP Juszkowo miejsce: 16 pkl: 300 rozegrane segmenty: 36 | Kazimierz Gralak | 15 (42%) | 250 |
Marek Kiełczewski | 22 (61%) | 300 | |
Jan Kryger | 3 (8%) | 50 | |
Sławomir Lejk | 24 (67%) | 300 | |
Magdalena Machczyńska | 4 (11%) | 67 | |
Jerzy Rozenberg | 30 (83%) | 300 | |
Wawrzyniec Rozenberg | 8 (22%) | 134 | |
Artur Toeplitz | 10 (28%) | 167 | |
Andrzej Wojnowski | 23 (64%) | 300 | |
Kazimierz Wołowiec | 5 (14%) | 84 |