# | Nazwa Teamu | Grupa | Kontakt | |
---|---|---|---|---|
1 | AZS UW Cichy W-wa |
|
A | Maile |
2 | Szymkołak |
|
B | Maile |
3 | CKiS Skawina |
|
C | Maile |
4 | AZS UW Grochowski W-wa |
|
D | Maile |
5 | BUKS Bytom/Piast Lubań |
|
E | Maile |
6 | AZS PW Wrocław |
|
F | Maile |
7 | Dąbrówka VII LO Poznań |
|
F | Maile |
8 | Dąbrówka Absolwent Poznań |
|
E | Maile |
9 | AZS UW Okonek |
|
D | Maile |
10 | Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań |
|
C | Maile |
11 | Dolina Narwi Juniors Łomża |
|
B | Maile |
12 | Girls&Boys Kraków |
|
A | Maile |
13 | MBKB Białystok |
|
A | Maile |
14 | Dwie Stolice |
|
B | Maile |
15 | Dąbrówka Mix Poznań |
|
C | Maile |
16 | Olimpijczyk 3 Bielsko Biała |
|
D | Maile |
17 | Olimpijczyk 4 Bielsko Biała |
|
E | Maile |
18 | LO 42 Kraków |
|
F | Maile |
19 | Trójka Gdynia |
|
F | Maile |
20 | Konfeks Legnica |
|
E | Maile |
21 | Olimpijczyk 5 Bielsko Biała |
|
D | Maile |
22 | P0M1D0RK1 |
|
C | Maile |
23 | Sewil Junior Olsztyn |
|
B | Maile |
24 | Olimpijczyk 2 Bielsko Biała |
|
A | Maile |
25 | Olimpijczyk 1 Bielsko Biała |
|
A | Maile |
26 | BKB Bolesławiec |
|
B | Maile |
27 | AZS UW Tbug W-wa |
|
C | Maile |
28 | AZS UW Radzikowski W-wa |
|
D | Maile |
29 | AZS UW Kula W-wa |
|
E | Maile |
30 | Dąbrówka Adept Poznań |
|
F | Maile |
31 | 3 LO Tarnów |
|
F | Maile |
32 | AZS UW Szachmat |
|
E | Maile |
33 | Dąbrówka Ladies Poznań |
|
D | Maile |
34 | Krasiniak 1 Ciechanów |
|
C | Maile |
35 | AZS UW Rzadkiewicz |
|
B | Maile |
36 | Krasiniak 2 Ciechanów |
|
A | Maile |
Grupa A |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cichy | Girls&Boys Kraków | MBKB Białystok | Olimpijczyk BB 2 | Olimpijczyk BB 1 | Krasiniak 2 Ciechanów | Σ | |
Cichy | - | 17.72 | 18.55 | 20.00 | 20.00 | 20.00 | 96.27 |
Girls&Boys Kraków | 2.28 | - | 8.80 | 19.07 | 20.00 | 18.87 | 69.02 |
MBKB Białystok | 1.45 | 11.20 | - | 10.00 | 18.77 | 19.52 | 60.94 |
Olimpijczyk BB 2 | 0.00 | 0.93 | 10.00 | - | 20.00 | 16.73 | 47.66 |
Olimpijczyk BB 1 | 0.00 | 0.00 | 1.23 | 0.00 | - | 6.25 | 7.48 |
Krasiniak 2 Ciechanów | 0.00 | 1.13 | 0.48 | 3.27 | 13.75 | - | 18.63 |
Grupa B |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymkołak | Dolina Narwi Juniors | Dwie Stolice | Sewil Junior Olsztyn | BKB Bolesławiec | AZS UW Rządkiewicz | Σ | |
Szymkołak | - | 18.66 | 6.48 | 20.00 | W 16.29 | 20.00 | 81.42 |
Dolina Narwi Juniors | 1.34 | - | 3.91 | 16.88 | 20.00 | 8.80 | 50.93 |
Dwie Stolice | 13.52 | 16.09 | - | 20.00 | W 17.40 | 20.00 | 87.01 |
Sewil Junior Olsztyn | 0.00 | 3.12 | 0.00 | - | W 12 | 13.52 | 28.64 |
BKB Bolesławiec | W 0 | 0.00 | W 0 | W 0 | - | 19.61 | 19.61 |
AZS UW Rządkiewicz | 0.00 | 11.20 | 0.00 | 6.48 | 0.39 | - | 18.07 |
Grupa C |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CKiS Skawina | Dąbrówka Dwujęzyczni | Dąbrówka Mix | P0M1D0RK1 | AZS UW Tbug | Krasiniak 1 Ciechanów | Σ | |
CKiS Skawina | - | 11.20 | 20.00 | 20.00 | 17.97 | 20.00 | 89.17 |
Dąbrówka Dwujęzyczni | 8.80 | - | 7.45 | 16.58 | 2.83 | 20.00 | 55.66 |
Dąbrówka Mix | 0.00 | 12.55 | - | 3.74 | W 0 | 19.25 | 35.54 |
P0M1D0RK1 | 0.00 | 3.42 | 16.26 | - | 4.81 | 20.00 | 44.49 |
AZS UW Tbug | 2.03 | 17.17 | W 13.37 | 15.19 | - | 19.07 | 66.83 |
Krasiniak 1 Ciechanów | 0.00 | 0.00 | 0.75 | 0.00 | 0.93 | - | 1.68 |
Grupa D |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Grochowski | AZS UW Okonek | Olimpijczyk BB 3 | Olimpijczyk BB 5 | AZS UW Radzikowski | Dąbrówka Ladies | Σ | |
AZS UW Grochowski | - | 10.91 | 9.09 | 19.43 | 18.55 | 19.43 | 77.41 |
AZS UW Okonek | 9.09 | - | 2.03 | 19.52 | 20.00 | 20.00 | 70.64 |
Olimpijczyk BB 3 | 10.91 | 17.97 | - | 20.00 | 20.00 | 20.00 | 88.88 |
Olimpijczyk BB 5 | 0.57 | 0.48 | 0.00 | - | 4.81 | 7.20 | 13.06 |
AZS UW Radzikowski | 1.45 | 0.00 | 0.00 | 15.19 | - | 16.09 | 32.73 |
Dąbrówka Ladies | 0.57 | 0.00 | 0.00 | 12.80 | 3.91 | - | 15.28 |
Grupa E |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUKS Bytom/Piast Lubań | Dąbrówka Absolwent | Olimpijczyk BB 4 | Konfeks Legnica | AZS UW Kula | AZS UW Szachmat | Σ | |
BUKS Bytom/Piast Lubań | - | 16.88 | 8.80 | 20.00 | 19.07 | 20.00 | 84.75 |
Dąbrówka Absolwent | 3.12 | - | 1.56 | 20.00 | 20.00 | 20.00 | 64.68 |
Olimpijczyk BB 4 | 11.20 | 18.44 | - | 20.00 | 15.92 | 20.00 | 85.56 |
Konfeks Legnica | 0.00 | 0.00 | 0.00 | - | 2.03 | 0.00 | 2.03 |
AZS UW Kula | 0.93 | 0.00 | 4.08 | 17.97 | - | 6.48 | 29.46 |
AZS UW Szachmat | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 20.00 | 13.52 | - | 33.52 |
Grupa F |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS PW Wrocław | Dąbrówka VII LO | LO 42 Kraków | Trójka Gdynia | Dąbrówka Adept | 3 LO Tarnów A | Σ | |
AZS PW Wrocław | - | 20.00 | 20.00 | 18.97 | 19.25 | 78.22 | |
Dąbrówka VII LO | 0.00 | - | 20.00 | 4.62 | 15.92 | 17.97 | 58.51 |
LO 42 Kraków | 0.00 | 0.00 | - | 0.07 | 5.82 | 16.88 | 22.77 |
Trójka Gdynia | 1.03 | 15.38 | 19.93 | - | 18.55 | 17.97 | 72.86 |
Dąbrówka Adept | 4.08 | 14.18 | 1.45 | - | 3.42 | 23.13 | |
3 LO Tarnów A | 0.75 | 2.03 | 3.12 | 2.03 | 16.58 | - | 24.51 |
1 | CKiS Skawina | 117,09 |
---|---|---|
2 | Dwie Stolice | 103,09 |
3 | Olimpijczyk 4 Bielsko-Biała | 97,56 |
4 | BUKS Bytom/Piast Luban | 96,75 |
5 | UKS Trójka Gdynia | 95,17 |
6 | Szymkołak | 93,42 |
7 | Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań | 92,06 |
8 | AZS UW Grochowski | 89,41 |
9 | Girls&Boys Kraków | 87,98 |
10 | Dąbrówka VII LO | 87,39 |
11 | AZS UW Okonek Warszawa | 82,64 |
12 | AZS UW Tbug Warszawa | 78,83 |
13 | MBKB Białystok | 74,39 |
14 | Olimpijczyk 2 Bielsko-Biała | 67,20 |
15 | Krasiniak 2 Ciechanów | 58,15 |
16 | Dolina Narwi Juniors | 53,08 |
17 | Dąbrówka Mix Poznań | 51,96 |
18 | LO 42 Kraków | 50,02 |
19 | P0M1D0RK1 | 48,07 |
20 | Sewil Junior Olsztyn | 46,15 |
21 | Dąbrówka Adept Poznań | 41,05 |
22 | AZS UW Radzikowski Warszawa | 36,31 |
23 | LO 3 Tarnów | 36,28 |
24 | AZS UW Szachmat Warszawa | 33,52 |
25 | Olimpijczyk 5 Bielsko-Biała | 33,48 |
26 | Konfeks Legnica | 29,77 |
27 | AZS UW Kula Warszawa | 29,46 |
28 | BKB Bolesławiec | 26,33 |
29 | Krasiniak 1 Ciechanów | 23,48 |
30 | AZS UW Rządkiewicz Warszawa | 18,07 |
31 | Olimpijczyk 1 Bielsko-Biała | 16,83 |
32 | Dąbrówka Ladies Poznań | 15,28 |
1. Runda Swissa
Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań | 17.85:2.15 | Dolina Narwi Juniors |
---|---|---|
Olimpijczyk 2 Bielsko-Biała | 16.42:3.58 | P0M1D0RK1 |
Dąbrówka Mix Poznań | 0:0 | AZS UW Szachmat Warszawa |
AZS UW Radzikowski Warszawa | 0:0 | AZS UW Kula Warszawa |
Sewil Junior Olsztyn | 17.03:2.97 | LO 3 Tarnów |
Dąbrówka Adept Poznań | 6.72:13.28 | LO 42 Kraków |
BKB Bolesławiec | 0:20 | Krasiniak 2 Ciechanów |
AZS UW Rządkiewicz Warszawa | 0:0 | Dąbrówka Ladies Poznań |
Olimpijczyk 5 Bielsko-Biała | 14.39:5.61 | Olimpijczyk 1 Bielsko-Biała |
Konfeks Legnica | 11.48:8.52 | Krasiniak 1 Ciechanów |
2. Runda Swissa
CKiS Skawina | 15.92:4.08 | Dwie Stolice |
---|---|---|
Olimpijczyk 4 Bielsko-Biała | 0:0 | Szymkołak |
BUKS Bytom/Piast Lubań | 0:0 | AZS UW Grochowski |
UKS Trójka Gdynia | 10.31:9.69 | Girls&Boys Kraków |
AZS UW Tbug Warszawa | 0:0 | AZS UW Okonek Warszawa |
Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań | 18.55:1.45 | MBKB Białystok |
Dąbrówka VII LO Poznań | 16.88:3.12 | Olimpijczyk 2 Bielsko-Biała |
Dolina Narwi Juniors | 0:0 | P0M1D0RK1 |
Sewil Junior Olsztyn | 0.48:19.52 | Krasiniak 2 Ciechanów |
LO 42 Kraków | 13.97:6.03 | Olimpijczyk 5 Bielsko-Biała |
Dąbrówka Mix Poznań | 16.42:3.58 | AZS UW Radzikowski Warszawa |
AZS Szachmat Warszawa | ??? | AZS UW Warszawa – |
Dąbrówka Adept Poznań | 11.20:8.80 | 3 LO Tarnów |
Konfeks Legnica | 16.26:3.74 | Olimpijczyk 1 Bielsko-Biała |
BKB Bolesławiec | 6.72:13.28 | Krasiniak 1 Ciechanów |
AZS UW Rządkiewicz Warszawa | 0:0 | Dąbrówka Ladies Poznań |
16. najlepszych
Cwierćfinały
2x16 rozdań, 19-22 czerwca
Półfinały
3x16 rozdań, 23-26 czerwca
Finał
3x16 rozdań, 27-28 czerwca
- (1) AZS PW Wrocław
(16) Dąbrówka VII LO Poznań - (8) Szymkołak
(9) AZS UW Grochowski Warszawa - (5) Dwie Stolice
(12) AZS UW Tbug Warszawa - (4) Olimpijczyk 3 Bielsko-Biała
(13) AZS UW Okonek Warszawa - (3) CKiS Skawina
(14) Dąbrówka Absolwent Poznań - (6) Olimpijczyk 4 Bielsko-Biała
(11) Girls&Boys Kraków - (7) BUKS Bytom/Piast Lubań
(10) UKS Trójka Gdynia - (2) AZS UW Cichy Warszawa
(15) MBKB Białystok
- AZS PW Wrocław
Szymkołak - Dwie Stolice
Olimpijczyk 3 Bielsko-Biała - Dąbrówka Absolwent Poznań
Olimpijczyk 4 Bielsko-Biała - UKS Trójka Gdynia
AZS UW Cichy Warszawa
-
AZS PW Wrocław
Olimpijczyk 3 Bielsko-Biała -
AZS UW Cichy Warszawa
Dąbrówka Absolwent Poznań
-
AZS UW Cichy Warszawa
Olimpijczyk 3 Bielsko-Biała -
Mecz o 3. miejsce
AZS PW Wrocław
Dąbrówka Absolwent Poznań
Harmonogram na 7-13 czerwca
A |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Cichy W-wa | 20.00 | vs | 0.00 | Olimpijczyk 1 Bielsko Biała | |||
Krasiniak 2 Ciechanów | 3.27 | vs | 16.73 | Olimpijczyk 2 Bielsko Biała | |||
Girls&Boys Kraków | 8.80 | vs | 11.20 | MBKB Białystok |
B |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymkołak | W 16.29 | vs | W 0 | BKB Bolesławiec | |||
AZS UW Rzadkiewicz | 6.48 | vs | 13.52 | Sewil Junior Olsztyn | |||
Dolina Narwi Juniors Łomża | 3.91 | vs | 16.09 | Dwie Stolice |
C |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CKiS Skawina | 17.97 | vs | 2.03 | AZS UW Tbug W-wa | |||
Krasiniak 1 Ciechanów | 0.00 | vs | 20.00 | P0M1D0RK1 | |||
Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań | 7.45 | vs | 12.55 | Dąbrówka Mix Poznań |
D |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Grochowski W-wa | 18.55 | vs | 1.45 | AZS UW Radzikowski W-wa | |||
Dąbrówka Ladies Poznań | 12.80 | vs | 7.20 | Olimpijczyk 5 Bielsko Biała | |||
AZS UW Okonek | 2.03 | vs | 17.97 | Olimpijczyk 3 Bielsko Biała |
E |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUKS Bytom/Piast Lubań | 19.07 | vs | 0.93 | AZS UW Kula W-wa | |||
AZS UW Szachmat | 20.00 | vs | 0.00 | Konfeks Legnica | |||
Dąbrówka Absolwent Poznań | 1.56 | vs | 18.44 | Olimpijczyk 4 Bielsko Biała |
F |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS PW Wrocław | vs | Dąbrówka Adept Poznań | |||||
3 LO Tarnów | 2.03 | vs | 17.97 | Trójka Gdynia | |||
Dąbrówka VII LO Poznań | 20.00 | vs | 0.00 | LO 42 Kraków |
Harmonogram na 1-6 czerwca
A |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Cichy W-wa | 20.00 | vs | 0.00 | Olimpijczyk 2 Bielsko Biała | |||
Olimpijczyk 1 Bielsko Biała | 1.23 | vs | 18.77 | MBKB Białystok | |||
Krasiniak 2 Ciechanów | 1.13 | vs | 18.87 | Girls&Boys Kraków |
B |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymkołak | 20.00 | vs | 0.00 | Sewil Junior Olsztyn | |||
BKB Bolesławiec | W 0 | vs | W 17.40 | Dwie Stolice | |||
AZS UW Rzadkiewicz | 11.20 | vs | 8.80 | Dolina Narwi Juniors Łomża |
C |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CKiS Skawina | 20.00 | vs | 0.00 | P0M1D0RK1 | |||
AZS UW Tbug W-wa | W 13.37 | vs | W 0 | Dąbrówka Mix Poznań | |||
Krasiniak 1 Ciechanów | 0.00 | vs | 20.00 | Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań |
D |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Grochowski W-wa | 19.43 | vs | 0.57 | Olimpijczyk 5 Bielsko Biała | |||
AZS UW Radzikowski W-wa | 0.00 | vs | 20.00 | Olimpijczyk 3 Bielsko Biała | |||
Dąbrówka Ladies Poznań | 0.00 | vs | 20.00 | AZS UW Okonek |
E |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUKS Bytom/Piast Lubań | 20.00 | vs | 0.00 | Konfeks Legnica | |||
AZS UW Kula W-wa | 4.08 | vs | 15.92 | Olimpijczyk 4 Bielsko Biała | |||
AZS UW Szachmat | 0.00 | vs | 20.00 | Dąbrówka Absolwent Poznań |
F |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS PW Wrocław | 18.97 | vs | 1.03 | Trójka Gdynia | |||
Dąbrówka Adept Poznań | 14.18 | vs | 5.82 | LO 42 Kraków | |||
3 LO Tarnów | 2.03 | vs | 17.97 | Dąbrówka VII LO Poznań |
Harmonogram na 25-31 maja
A |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Cichy W-wa | 18.55 | vs | 1.45 | MBKB Białystok | |||
Olimpijczyk 2 Bielsko Biała | 0.93 | vs | 19.07 | Girls&Boys Kraków | |||
Olimpijczyk 1 Bielsko Biała | 6.25 | vs | 13.75 | Krasiniak 2 Ciechanów |
B |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymkołak | 6.48 | vs | 13.52 | Dwie Stolice | |||
Sewil Junior Olsztyn | 3.12 | vs | 16.88 | Dolina Narwi Juniors Łomża | |||
BKB Bolesławiec | 19.61 | vs | 0.39 | AZS UW Rzadkiewicz |
C |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CKiS Skawina | 20.00 | vs | 0.00 | Dąbrówka Mix Poznań | |||
P0M1D0RK1 | 3.42 | vs | 16.58 | Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań | |||
AZS UW Tbug W-wa | 19.07 | vs | 0.93 | Krasiniak 1 Ciechanów |
D |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Grochowski W-wa | 9.09 | vs | 10.91 | Olimpijczyk 3 Bielsko Biała | |||
Olimpijczyk 5 Bielsko Biała | 0.48 | vs | 19.52 | AZS UW Okonek | |||
AZS UW Radzikowski W-wa | 16.09 | vs | 3.91 | Dąbrówka Ladies Poznań |
E |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUKS Bytom/Piast Lubań | 8.80 | vs | 11.20 | Olimpijczyk 4 Bielsko Biała | |||
Konfeks Legnica | 0.00 | vs | 20.00 | Dąbrówka Absolwent Poznań | |||
AZS UW Kula W-wa | 6.48 | vs | 13.52 | AZS UW Szachmat |
F |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS PW Wrocław | 20.00 | vs | 0.00 | LO 42 Kraków | |||
Trójka Gdynia | 15.38 | vs | 4.62 | Dąbrówka VII LO Poznań | |||
Dąbrówka Adept Poznań | 3.42 | vs | 16.58 | 3 LO Tarnów |
Harmonogram na 18-24 maja
A |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Cichy W-wa | 17.72 | vs | 2.28 | Girls&Boys Kraków | |||
MBKB Białystok | 19.52 | vs | 0.48 | Krasiniak 2 Ciechanów | |||
Olimpijczyk 2 Bielsko Biała | 20.00 | vs | 0.00 | Olimpijczyk 1 Bielsko Biała |
B |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymkołak | 18.66 | vs | 1.34 | Dolina Narwi Juniors Łomża | |||
Dwie Stolice | 20.00 | vs | 0.00 | AZS UW Rzadkiewicz | |||
Sewil Junior Olsztyn | W 12 | vs | W 0 | BKB Bolesławiec |
C |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CKiS Skawina | 11.20 | vs | 8.80 | Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań | |||
Dąbrówka Mix Poznań | 19.25 | vs | 0.75 | Krasiniak 1 Ciechanów | |||
P0M1D0RK1 | 4.81 | vs | 15.19 | AZS UW Tbug W-wa |
D |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Grochowski W-wa | 10.91 | vs | 9.09 | AZS UW Okonek | |||
Olimpijczyk 3 Bielsko Biała | 20.00 | vs | 0.00 | Dąbrówka Ladies Poznań | |||
Olimpijczyk 5 Bielsko Biała | 4.81 | vs | 15.19 | AZS UW Radzikowski W-wa |
E |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUKS Bytom/Piast Lubań | 16.88 | vs | 3.12 | Dąbrówka Absolwent Poznań | |||
Olimpijczyk 4 Bielsko Biała | 20.00 | vs | 0.00 | AZS UW Szachmat | |||
Konfeks Legnica | 2.03 | vs | 17.97 | AZS UW Kula W-wa |
F |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS PW Wrocław | 20.00 | vs | 0.00 | Dąbrówka VII LO Poznań | |||
LO 42 Kraków | 16.88 | vs | 3.12 | 3 LO Tarnów | |||
Trójka Gdynia | 18.55 | vs | 1.45 | Dąbrówka Adept Poznań |
Harmonogram na 11-17 maja
A |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Cichy W-wa | 20.00 | vs | 0.00 | Krasiniak 2 Ciechanów | |||
Girls&Boys Kraków | 20.00 | vs | 0.00 | Olimpijczyk 1 Bielsko Biała | |||
MBKB Białystok | 10.00 | vs | 10.00 | Olimpijczyk 2 Bielsko Biała |
B |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymkołak | 20.00 | vs | 0.00 | AZS UW Rzadkiewicz | |||
Dolina Narwi Juniors Łomża | 20.00 | vs | 0.00 | BKB Bolesławiec | |||
Dwie Stolice | 20.00 | vs | 0.00 | Sewil Junior Olsztyn |
C |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CKiS Skawina | 20.00 | vs | 0.00 | Krasiniak 1 Ciechanów | |||
Dąbrówka Dwujęzyczni Poznań | 2.83 | vs | 17.17 | AZS UW Tbug W-wa | |||
Dąbrówka Mix Poznań | 3.74 | vs | 16.26 | P0M1D0RK1 |
D |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UW Grochowski W-wa | 19.43 | vs | 0.57 | Dąbrówka Ladies Poznań | |||
AZS UW Okonek | 20.00 | vs | 0.00 | AZS UW Radzikowski W-wa | |||
Olimpijczyk 3 Bielsko Biała | 20.00 | vs | 0.00 | Olimpijczyk 5 Bielsko Biała |
E |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BUKS Bytom/Piast Lubań | 20.00 | vs | 0.00 | AZS UW Szachmat | |||
Dąbrówka Absolwent Poznań | 20.00 | vs | 0.00 | AZS UW Kula W-wa | |||
Olimpijczyk 4 Bielsko Biała | 20.00 | vs | 0.00 | Konfeks Legnica |
F |
|||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS PW Wrocław | 19.25 | vs | 0.75 | 3 LO Tarnów | |||
Dąbrówka VII LO Poznań | 15.92 | vs | 4.08 | Dąbrówka Adept Poznań | |||
LO 42 Kraków | 0.07 | vs | 19.93 | Trójka Gdynia |
IMP | VP |
---|---|
0 | 10 |
1 | 10.31 |
2 | 10.61 |
3 | 10.91 |
4 | 11.2 |
5 | 11.48 |
6 | 11.76 |
7 | 12.03 |
8 | 12.29 |
9 | 12.55 |
10 | 12.8 |
11 | 13.04 |
12 | 13.28 |
13 | 13.52 |
14 | 13.75 |
15 | 13.97 |
16 | 14.18 |
17 | 14.39 |
18 | 14.6 |
19 | 14.8 |
20 | 15 |
21 | 15.19 |
22 | 15.38 |
23 | 15.56 |
24 | 15.74 |
25 | 15.92 |
26 | 16.09 |
27 | 16.26 |
28 | 16.42 |
29 | 16.58 |
30 | 16.73 |
31 | 16.88 |
32 | 17.03 |
33 | 17.17 |
34 | 17.31 |
35 | 17.45 |
36 | 17.59 |
37 | 17.72 |
38 | 17.85 |
39 | 17.97 |
40 | 18.09 |
41 | 18.21 |
42 | 18.33 |
43 | 18.44 |
44 | 18.55 |
45 | 18.66 |
46 | 18.77 |
47 | 18.87 |
48 | 18.97 |
49 | 19.07 |
50 | 19.16 |
51 | 19.25 |
52 | 19.34 |
53 | 19.43 |
54 | 19.52 |
55 | 19.61 |
56 | 19.69 |
57 | 19.77 |
58 | 19.85 |
59 | 19.93 |
60 | 20 |