Turniej Par Mikstowych | ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | wynik % | PKL | |||
1 | 19 | Halina Kaleta Grzegorz Kaleta | 4.0 4.0 | K | SL | TCK Tarnowskie Góry | 61.94 | 45 | 140 | |
2 | 69 | Elżbieta Sokołowska Jacek Ciechomski | 7.0 18.0 | KS | LD LU | INWIT - Armatura PTC Pabianice eService LUBLIN | 61.80 | 43 | 130 | |
3 | 55 | Giedre Jankunaite Giedrius Sarkanas | 7.0 7.0 | K | PD | STB Suwałki | 61.61 | 41 | 122 | |
4 | 72 | Anna Kowalska Mirosław Soroka | 7.0 12.0 | K | LD LB | INWIT - Armatura PTC Pabianice Steinpol Ilanka 1 Rzepin | 60.77 | 39 | 115 | |
5 | 42 | Ewa Miszewska Dominik Filipowicz | 18.0 12.0 | K | WP | CATMAN-TAURUS BRIDGE TEAM 1 Poznań CONSUS Kalisz | 60.77 | 37 | 109 | |
6 | 77 | Danuta Żabicka Sylwester Młynarczuk | 4.0 18.0 | K | PM MA | EKSPRES Z KASZUB Gdańsk KBS LEGIONOWIANIN | 60.06 | 35 | 103 | |
7 | 82 | Anna Sarniak Leszek Sztyrak | 18.0 18.0 | K | PM WM | DARLES SANTERM Gdańsk Mrągowia SI Mrągowo | 59.98 | 33 | 98 | |
8 | 79 | Francoise Leduc Tomasz Jurkowski | 5.0 5.0 | | FRA | 59.29 | 31 | 93 | ||
9 | 43 | Katarzyna Dufrat Piotr Ilczuk | 4.0 18.0 | KJ | DS SL | KS AZS Polit. III Wrocław Piast I Gliwice | 59.04 | 29 | 88 | |
10 | 15 | Grażyna Brewiak Rafał Jagniewski | 18.0 18.0 | K | PM WP | DARLES SANTERM Gdańsk KS UNIA WINKHAUS Leszno | 58.51 | 27 | 84 | |
11 | 28 | Barbara Gotard Tomasz Gotard | 5.0 10.0 | | GER | 57.70 | 25 | 80 | ||
12 | 16 | Grażyna Busse Bogdan Szulejewski | 7.0 18.0 | K | WP MA | Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań SPÓJNIA Warszawa | 56.70 | 24 | 76 | |
13 | 54 | Halina Klukowska Michał Klukowski | 4.0 2.5 | K M | DS | KS AZS Polit. III Wrocław | 56.45 | 22 | 72 | |
14 | 34 | Renata Wajdowicz Andrzej Hycnar | 12.0 12.0 | K | PK | SKOBUD Tarnobrzeg | 56.43 | 20 | 69 | |
15 | 24 | Justyna Stachowiak Maciej Wręczycki | 1.5 13.0 | KJ | WP DS | Dąbrówka Politechnika Poznań KS AZS POLIT. IV WROCŁAW | 56.15 | 18 | 66 | |
16 | 81 | Erikas Vainikonis Juste Rotomskyte | 4.0 1.0 | KJ | PD | Katok SL Mińsk VBK Wilno | 55.83 | 16 | 63 | |
17 | 46 | Mirosława Siwek Marian Kupnicki | 4.0 13.0 | KS | MA WP | Towarzystwo Miłośników Gier Umysłowych CONSUS Kalisz | 55.34 | 14 | 60 | |
18 | 59 | Halina Święch Tadeusz Kaczanowski | 4.0 18.0 | KS S | MP WP | KS Unia Leszno | 55.27 | 12 | 57 | |
19 | 80 | Marta Maj-Rudnicka Jan Moszyński | 12.0 13.0 | K | LD | WZBS | 55.19 | 10 | 54 | |
20 | 32 | Natalia Sakowska Piotr Butryn | 7.0 7.0 | KJ J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 55.18 | 9 | 51 | |
21 | 30 | Malgorzata Rapoport Alexander Rapoport | 5.0 5.0 | | GER | 55.02 | 9 | 48 | ||
22 | 100 | Jolanta Ziętara Rafał Junik | 4.0 4.0 | K | WP | Budowlani Chodzież | 54.92 | 9 | 45 | |
23 | 92 | Anna Mandecka Piotr Klimacki | 7.0 18.0 | K | MA LU | Singleton Warszawa eService LUBLIN | 54.12 | 8 | 42 | |
24 | 44 | Agnieszka Chudy Piotr Gawryś | 2.0 24.0 | KJ | PM MA | MACHU PICCHU Gdańsk AUGURI Warszawa | 54.04 | 8 | 39 | |
25 | 63 | Katarzyna Tyszkiewicz Aleksander Kasprzak | 2.5 18.0 | KJ | PM | LOS Gdańsk SDK Tczew | 54.01 | 8 | 36 | |
26 | 18 | Danuta Kazmucha Cezary Serek | 4.0 7.0 | KJ | WP | Catman-Taurus Bridge Team 2 Poznań | 53.91 | 7 | 33 | |
27 | 50 | Hanna Zdanowicz Lech Warwocki | 2.5 4.0 | KJ S | MA LD | K2 Juniorzy Raszyn | 53.87 | 7 | 30 | |
28 | 90 | Katarzyna Kitowska Grzegorz Sokołowski | 2.0 2.5 | K | KP | Telbud Bydgoszcz | 53.58 | 7 | 27 | |
29 | 41 | Ulana Haponowa Andrey Orlovich | 1.5 12.0 | K | PD | Spektr Mińsk Katok SL Mińsk | 53.46 | 6 | 24 | |
30 | 83 | Jadwiga Nowak Kazimierz Omernik | 7.0 18.0 | KN S | WP | IOR I Poznań KS Unia Leszno | 52.89 | 6 | 21 | |
31 | 61 | Nataliya Koshcheyeva Romuald Paszkowski | 4.0 | K S | PD ZP | INDI7 Mińsk APTEKA W WIEŻY Choszczno | 52.57 | 6 | 18 | |
32 | 49 | Katarzyna Pakszys Łukasz Brede | 2.5 12.0 | KJ | MP MA | AUGURI Warszawa | 52.44 | 5 | 15 | |
33 | 57 | Małgorzata Pawłowska Jarosław Ostrowski | 4.0 7.0 | K | WP SL | UKB Kleks Szamotuły Piast I Gliwice | 52.34 | 5 | 12 | |
34 | 94 | Maria Tomczewska Andrzej Kozikowski | 7.0 12.0 | K | PM LD | GOKIS Kosakowo WZBS | 52.08 | 5 | 9 | |
35 | 66 | Larysa Kuzniatsova Aleh Tsimakhovich | 2.0 4.0 | KS | PD | INDI7 Mińsk | 52.07 | 4 | 6 | |
36 | 84 | Paulina Klimentowska Radosław Szczepański | 4.0 18.0 | K | MA KP | KB POLFA Warszawa Jantar Toruń | 51.97 | 4 | 3 | |
37 | 25 | Magdalena Niebuda Józef Pochroń | 1.5 18.0 | K N | PM | ALFA Gdynia | 51.88 | 4 | ||
38 | 102 | Marta Janeczek Andrzej Bunikowski | 4.0 18.0 | K | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe | 51.46 | 3 | ||
39 | 99 | Aleksandra Jarosz Ireneusz Jarosz | 2.5 18.0 | KJ | WP PM | Dąbrówka Remondis Poznań FESTIWAL Słupsk | 51.45 | 3 | ||
40 | 76 | Alicja Krzemińska Paweł Krzemiński | 2.0 2.0 | K | KP | BIN Aleksandrów Kujawski | 51.43 | 3 | ||
41 | 51 | Tomasz Klukowski Małgorzata Turska-Marcinowska | 7.0 4.0 | K | DS | KS AZS Polit. III Wrocław | 51.30 | 2 | ||
42 | 39 | Jolanta Sławenta Józef Sławenta | 4.0 4.0 | K | DS | SBS LZS Miles I Milicz | 51.27 | 2 | ||
43 | 31 | Jolanta Krogulska Piotr Walczak | 18.0 18.0 | KS | MA WP | KBS LEGIONOWIANIN CONSUS Kalisz | 51.03 | 2 | ||
44 | 36 | Kamila Szczepańska Jakub Wojcieszek | 7.0 7.0 | K J | MA | AZS UW ROZJAZD Warszawa AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 50.99 | 1 | ||
45 | 87 | Anna Jaguszewska Paweł Chindelewicz | 2.5 12.0 | K | MA | NOWOGAMES Warszawa | 50.87 | 1 | ||
46 | 53 | Lena Leszczyńska Witold Tomaszek | 2.5 7.0 | K | LU MA | ID MARKETING KBS LEGIONOWIANIN | 50.66 | 1 | ||
47 | 98 | Cathy Bałdysz Marek Bałdysz | 12.0 12.0 | K | LB | SINGLETON Zielona Góra | 50.65 | |||
48 | 62 | Justyna Duszyńska Bogusław Dyk | 12.0 | KJ | PM | STB Słupsk FESTIWAL Słupsk | 50.63 | |||
49 | 45 | Zofia Mikołajczyk Stanisław Janik | 2.5 12.0 | K | WP | PAB Poznań Budowlani Chodzież | 50.40 | |||
50 | 85 | Karina Drobiniak Andrzej Potyński | 4.0 18.0 | K | PM MA | STB Słupsk MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki | 50.11 | |||
51 | 47 | Malgorzata Schroeder Michael Schroeder | 5.0 1.5 | | NZ MA | 50.02 | ||||
52 | 89 | Dorota Tokaj-Wojtczuk Rafał Wojtczuk | 4.0 4.0 | K | MA | Singleton Warszawa | 49.88 | |||
53 | 65 | Anna Pełszyńska Łukasz Golder | 2.5 2.5 | KJ J | SL | Piast IV Gliwice | 49.72 | |||
54 | 21 | Olga Jackiewicz Krzysztof Mielnik | 1.5 4.0 | KJ J | WP PM | STB Słupsk | 49.68 | |||
55 | 91 | Katarzyna Paluchowska Tomasz Paluchowski | 1.0 12.0 | K | MA | M.C.K. Milanówek SPÓJNIA Warszawa | 49.55 | |||
56 | 38 | Olga Węsierska-Bryła Cezary Krzemiński | 4.0 18.0 | K | PM | STB Słupsk FESTIWAL Słupsk | 49.51 | |||
57 | 12 | Krystyna Widerska Wojciech Lewandowski | 4.0 2.5 | KS S | PM | STB Słupsk | 48.62 | |||
58 | 67 | Ewa Mielcarzewicz Andrzej Witkowski | 2.5 18.0 | K | WP | System Poznań Poznańska Asocjacja Brydżowa | 48.60 | |||
59 | 58 | Anna Morgiel Piotr Nawrocki | 2.0 12.0 | KJ | MA | AZS UW Warszawa Spójnia II Warszawa | 48.57 | |||
60 | 74 | Dorota Kwintkiewicz Sławomir Zimniak | 1.5 4.0 | K | DS | BKB Liceum Bolesławiec BKB PRNJAVOR Bolesławiec | 48.18 | |||
61 | 86 | Swietłana Bodrenkowa Piotr Tuszyński | 4.0 24.0 | K | PD MA | SINGLETON Podlaski Myoni Warszawa | 48.13 | |||
62 | 35 | Irmeli Salonen Dariusz Morawski | 5.0 4.0 | | FRA MA | 48.12 | ||||
63 | 71 | Aneta Jarmocik Włodzimierz Buze | 2.5 18.0 | K S | ZP MA | SINGLETON Szczecin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 48.03 | |||
64 | 20 | Agnieszka Porowska Adam Wierzbicki | 1.5 1.5 | KJ J | MA | AZS UW I | 47.30 | |||
65 | 29 | Małgorzata Sawicka Andrzej Pawlak | 18.0 12.0 | K | ZP OP | MIELEŃSKI KLUB BRYDŻOWY KONTRA Mielno | 47.30 | |||
66 | 96 | Izabella Jaworska Adam Suwik | 2.0 18.0 | KJ | LD WP | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź KS UNIA WINKHAUS Leszno | 47.17 | |||
67 | 17 | Marta Ostrowska Wit Klapper | 4.0 19.0 | K S | MA SL | Singleton Warszawa Energetyk Jaworzno | 46.80 | |||
68 | 11 | Regina Ziębicka Bolesław Ostrowski | 2.5 13.0 | K S | PM | DK - SM JANOWO I Rumia STB Słupsk | 46.67 | |||
69 | 78 | Anna Samojcewa Krzysztof Martens | 24.0 | | NZ WP | CONSUS Kalisz | 46.66 | |||
70 | 52 | Izabela Weinhold Jan Grzeszczak | 4.0 2.0 | KJ J | SL DS | BUKS MDK MOSM II Bytom KS AZS Polit.XIV Wrocław | 46.10 | |||
71 | 97 | Joanna Taczewska Mikołaj Taczewski | 12.0 7.0 | KJ | SL | Piast III Gliwice Piast I Gliwice | 44.20 | |||
72 | 64 | Katarzyna Perkowska Aleksander Krych | 1.5 4.0 | KJ J | PM MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 44.03 | |||
73 | 68 | Mirosława Trella Stanisław Bednarczyk | 1.5 4.0 | K S | PM | KAMIENNA Wejherowo | 43.75 | |||
74 | 88 | Dorota Śmietana Bogusław Pawszak | 2.5 12.0 | K | PM PK | STB Słupsk Dropol Rzeszów | 43.66 | |||
75 | 56 | Natalia Oleszek Paweł Małecki | 1.0 7.0 | KJ J | MA SL | AZS UW I Piast I Gliwice | 43.49 | |||
76 | 27 | Dominika Piesiewicz Paweł Szymaszczyk | 1.5 2.5 | KJ J | MA | AZS UW I AZS UW Warszawa | 42.83 | |||
77 | 70 | Maria Whelan Marcin Rudziński | 5.0 0.5 | | IRL WP | 42.73 | ||||
78 | 40 | Danuta Mazalekska Aleksander Kulik | 2.0 | | NZ MA | CZEKOLADA Radom | 42.56 | |||
79 | 60 | Agata Chojnicka Roman Budzik | 13.0 | KJ S | PM | Gdańskie Towarzystwo Brydżowe ALFA Gdynia | 42.53 | |||
80 | 73 | Joanna Kazmucha Tomasz Spodenkiewicz | 2.5 12.0 | KJ | WP LD | Dąbrówka Absolwent Poznań WZBS | 42.14 | |||
81 | 14 | Barbara Falkowska Jan Lange | 4.0 2.5 | KN | PM | STB Słupsk | 42.08 | |||
82 | 75 | Ewelina Zieleniewska Mateusz Stępiński | 0.5 2.5 | KJ J | MA | AZS UW I AZS UW ROZJAZD Warszawa | 41.89 | |||
83 | 95 | Beata Golec Jan Moszyński | 2.5 13.0 | K | LB LD | GSBS Agenci Gorzów WZBS | 41.34 | |||
84 | 93 | Dorota Gadasś Marek Parol | 1.0 | | NZ PM | MACHU PICCHU Gdańsk | 40.89 | |||
85 | 33 | Katarzyna Klimkiewicz Tomasz Klimkiewicz | 1.5 2.0 | K | PM | SOPOCIAKI Sopot | 40.81 | |||
86 | 23 | Karolina Dostatnia Kacper Wilczak | 2.0 4.0 | KJ J | WP LB | Dąbrówka Handom Poznań GSBS OSiR 1 Skwierzyna | 39.95 | |||
87 | 26 | Patrycja Kurys Robert Stoliński | 1.0 12.0 | KJ | PM MA | BUDMOR ZSE Władysławowo KB POLFA Warszawa | 39.83 | |||
88 | 22 | Barbara Rosłon Konrad Araszkiewicz | 2.0 19.0 | KJ | MA PD | AZS UW ROZJAZD Warszawa Katok SL Mińsk | 39.31 | |||
89 | 101 | Irena Borkowska-Falkiewicz Janusz Ciruk | 2.5 7.0 | K | PM WM | Zorro10 Olsztyn | 39.07 | |||
90 | 37 | Natalia Banaś Gerbrand Hop | 1.5 | KJ J | MP | 37.61 | ||||
91 | 48 | Małgorzata Pawelec Marek Pietrzak | 2.5 2.5 | KS | PM | STB Słupsk | 35.72 | |||
92 | 13 | Aleksandra Świętochowska Stanisław Bubka | 2.5 2.5 | KN N | PM | STB Słupsk | 34.52 |
Pary.4.1.0.22 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2010-08-06 o 22:00:46