|
|
miejsce | | VP | ± VP | impy | PKL |
1 | 6. ZAWADA | 113.3 | | 0-0 | 300 |
| Piotr Nawrocki | MA | Bridge24.pl 2. | |
Kamil Nowak | MA | Bridge24.pl 2. | |
Wojciech Strzemecki | MA | Bridge24.pl | |
Piotr Wiankowski | MA | Bridge24.pl 2. | |
Przemysław Zawada | MA | Bridge24.pl | |
Jakub Zawada | PK | Elektromontaż Joker Rzeszów | |
2 | 25. CHODACKI | 106.8 | | 0-0 | 240 |
| Maksymilian Chodacki | SL | BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała | |
Arkadiusz Majcher | PK | Elektromontaż Joker Rzeszów | |
Piotr Marcinowski | DS | ERA KS AZS Wratislavia I WR | |
Mateusz Sobczak | DS | ERA KS AZS Wratislavia I WR | |
3 | 13. SAKOWICZ | 101.5 | | 0-0 | 190 |
| Tomasz Bartnicki | LB | BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski | |
Tadeusz Garbacik | MP | MK Galicja Kraków | |
Rafał Gardzielewski | ZP | ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska | |
Zofia Miechowicz | LB | BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski | |
Ryszard Sakowicz | LB | Ilanka 1 Rzepin | |
Marek Urbański | LB | Ilanka 1 Rzepin | |
4 | 28. KAMA | 91.5 | | 0-0 | 150 |
| Przemysław Błaszczyk | LD | KDK I Kutno | |
Tadeusz Kaczanowski | ZP | AD Szczecin | |
Grzegorz Lewaciak | LD | KDK I Kutno | |
Marek Tyran | LD | Inwit Pabianice | |
5 | 31. SPS CONSTRUCTION Kielce | 83.4 | | 0-0 | 120 |
| Jacek Ciechomski | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | |
Grzegorz Głasek | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | |
Krzysztof Jassem | DS | ERA KS AZS Wratislavia I WR | |
Tomasz Winciorek | MA | Gambling Ciechanów | |
6 | 34. CICHY | 83.3 | | 0-0 | 100 |
| Krzysztof Cichy | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | |
Piotr Ilczuk | LU | SYNERGIA Lublin | |
Kacper Kopka | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | |
Leszek Majdański | KP | LKS Kasztelan Konkret Chełmno | |
Piotr Walczak | WP | RAL Poznań | |
7 | 19. EL CONDOR PASA | 81 | | 0-0 | 90 |
| Piotr Busse | LB | Ilanka 1 Rzepin | |
Grażyna Busse | WP | UNIA II Leszno | |
Marcin Dobrowolski | WP | ELEKTROWNIA PAB Żelichowo | |
Anna Maduzia | WP | ELEKTROWNIA PAB Żelichowo | |
8 | 38. SIWIŃSKI | 80 | | 0-0 | 80 |
| Jan Borychowski | WP | KTB Konin | |
Paweł Siwiński | LB | GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. | |
Zdzisław Świątek | LB | GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. | |
Bogdan Świątek | WP | KTB Konin | |
9 | 30. GERMANY 2 | 79.5 | | 0-0 | 67 |
| Florian Alter | DS | KS AZS Wratislavia Wrocław | |
Łukasz Brede | WP | UKB KLEKS Szamotuły | |
Mathias Felmy | GER | | |
Thomas Gotard | WP | | |
10 | 40. AZS WRATISLAVIA | 75 | | 0-0 | 55 |
| Stanisław Gołębiowski | DS | ERA KS AZS Wratislavia I WR | |
Tomasz Kiełbasa | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | |
Patryk Patreuha | DS | Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII | |
Jakub Patreuha | DS | Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII | |
11 | 15. IWONA | 72.5 | | 0-0 | 43 |
| Iwona Czajka | MA | INTER BLOCK Warszawa | |
Wit Klapper | SL | BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała | |
Leszek Sztyrak | OP | AJ SYNIS DIAMENT Opole | |
Bogdan Szulejewski | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | |
12 | 21. BUDNEX | 69 | | 0-0 | 31 |
| Andrzej Jeleniewski | ZP | AD Szczecin | |
Stefan Kowalczyk | SL | TBS MAGMA Zawiercie | |
Jarosław Michałowski | KP | Tenispoint Chemik Bydgoszcz | |
Artur Pomarański | LU | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | |
13 | 17. APEK | 68.5 | | 0-0 | 19 |
| Janusz Gawęcki | SW | Zielony Waluta Lokalna Starachowice | |
Apolinary Kowalski | WM | ESBS VITAS Elbląg | |
Stanisław Pająk | SW | Zielony Waluta Lokalna Starachowice | |
Jerzy Russyan | WM | ESBS VITAS Elbląg | |
Piotr Tuszyński | DS | Ilanka 1 Rzepin | |
Marek Witek | SL | TBS MAGMA Zawiercie | |
14 | 8. FRONCZAK | 67 | | 0-0 | 15 |
| Piotr Anastaziak | WP | | |
Andrzej Fronczak | WM | Zorro-19 Olsztyn | |
Mirosław Szaliński | PM | GTB - SDK Tczew | |
Janusz Wróblewski | WM | Amado Trans Olsztyn | |
15 | 24. WIECZNE LICEUM | 62.5 | | 0-0 | 13 |
| Michał Kaleta | SL | BUKS MDK MOSM I Bytom | |
Adam Pigulski | DS | KS AZS Wratislavia XIV WR | |
Maciej Racewicz | DS | KS AZS Wratislavia XIV WR | |
Oskar Tokarczuk | DS | KS AZS Wratislavia XIV WR | |
16 | 36. BAŁDYSZ | 54.5 | | 0-0 | 11 |
| Samuel Bałdysz | DS | KS Turbo FLY BACK Wrocław | |
Marek Bałdysz | DS | KS Turbo FLY BACK Wrocław | |
Andrei Kavalenka | PD | | |
Dmitry Khodkov | PD | | |
17 | 5. FIORI | 57 | | 0-0 | 9 |
| Olech Bestrzyński | WP | CONNECTOR Poznań | |
Dariusz Bogucki | ZP | AD Szczecin | |
Lena Leszczyńska | MA | K2 Rebid | |
Andrzej Wasylko | ZP | ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska | |
Piotr Wasylko | ZP | ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska | |
18 | 4. AMEDIA | 56 | | 0-0 | 7 |
| Andrzej Kozikowski | LD | KDK I Kutno | |
Wiesław Niciński | LD | KDK I Kutno | |
Tomasz Spodenkiewicz | LD | LKS Piast Sieradz | |
Jarosław Łaszczuk | LD | LKS Piast Sieradz | |
19 | 27. TANCERZE i DZIERLATKI | 55 | | 0-0 | 5 |
| Joanna Kokot | DS | KS AZS Wratislavia XV Wrocław | |
Piotr Korecki | LB | BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski | |
Dominika Ocylok | DS | KS AZS Wratislavia XV Wrocław | |
Marcin Preisner | LB | BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski | |
20 | 11. KONSTANTA | 54.1 | | 0-0 | 3 |
| Adrian Bakalarz | SL | BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała | |
Marek Blat | SL | BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała | |
Tomasz Kłys | WP | RAL Poznań | |
Agnieszka Pietrzyk | SL | JKBS Jastrzębie-Zdrój | |
Jerzy Skwark | SL | BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała | |
Jacek Szczerbowski | SL | BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała | |
21 | 7. 4NTxx SZACH i MAT | 54 | | 0-0 | 1 |
| Jarosław Kostrzewa | MA | Spójnia - Warszawa | |
Dariusz Kłodos | MA | Koźmiński Bridge Team | |
Witold Stachnik | MA | ICO Wołomin - Spójnia Warszawa | |
Arkadiusz Wódkowski | MA | Koźmiński Bridge Team | |
Arkadiusz Zadworny | MA | ICO Wołomin - Spójnia Warszawa | |
22 | 33. DECYZJA | 53.9 | | 0-0 | 1 |
| Urszula Kędzierska | MA | BATMIX Warszawa | |
Marta Makarewicz | MA | INTER BLOCK Warszawa | |
Lena Ostrowska | MA | BATMIX Warszawa | |
Anna Zaręba | MA | BATMIX Warszawa | |
23 | 2. DZIEKAŃSCY | 53.1 | | 0-0 | 1 |
| Ewa Dziekańska | DS | Invenio Bona Fide Świebodzice | |
Krzysztof Dziekański | DS | Invenio Bona Fide Świebodzice | |
Mariusz Ilnicki | DS | Invenio Bona Fide Świebodzice | |
Przemysław Saliński | DS | Invenio Bona Fide Świebodzice | |
24 | 22. ANDRZEJKI | 53 | | 0-0 | 1 |
| Tomasz Gotard | PM | GTB - Andrzejki | |
Sławomir Henclik | PM | GTB - Andrzejki | |
Krzysztof Sikorski | PM | GTB - Andrzejki | |
Andrzej Zaleski | PM | GTB - Andrzejki | |
25 | 37. ALEKSANDRZAK | 51 | | 0-0 | 1 |
| Andrzej Aleksandrzak | WP | UKB KLEKS Szamotuły | |
Mirosław Miłaszewski | DS | ERA KS AZS Wratislavia I WR | |
Artur Wójcik | WP | UKB KLEKS Szamotuły | |
Aleksander Zdybel | MP | TS Wisła Kraków | |
26 | 14. GRZEŚ | 50.1 | | 0-0 | 1 |
| Grzegorz Jędrzejewski | WP | DĄBRÓWKA MM Poznań | |
Bartosz Kaczmarek | WP | DĄBRÓWKA MM Poznań | |
Błażej Krawczyk | MP | MindLab Sfora Cibora Kraków | |
Marcin Szymański | MP | MindLab Sfora Cibora Kraków | |
27 | 1. WAWSZCZYK | 50 | | 0-0 | 1 |
| Robert Biel | LB | BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski | |
Aleksander Kud | LB | BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski | |
Adam Szuszkiewicz | DS | KS AZS Wratislavia XIV WR | |
Stanisław Wawszczyk | DS | Invenio Bona Fide Świebodzice | |
28 | 16. SUPERSON | 48.1 | | 0-0 | 1 |
| Jerzy Kozyczkowski | LB | GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. | |
Piotr Kulesza | ZP | Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII | |
Jacek Leśniczak | LB | GSBS KART-EL Gorzów Wlkp. | |
Ryszard Pałasz | WP | UKB KLEKS Szamotuły | |
Grzegorz Superson | MP | Diebold Nixdorf Cracovia | |
Vasil Valchev | ZP | AD Szczecin | |
29 | 35. BRACIA STĘPIŃSCY | 48 | | 0-0 | 1 |
| Mariusz Bartkowski | SW | SPS CONSTRUCTION Kielce | |
Maciej Dąbrowski | OP | AJ SYNIS DIAMENT Opole | |
Marek Dalecki | MA | MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki | |
Jeremi Stępiński | OP | AJ SYNIS DIAMENT Opole | |
Mateusz Stępiński | MA | ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW | |
Paweł Szymaszczyk | MA | ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW | |
30 | 9. MATRAS | 47.9 | | 0-0 | 1 |
| Andrzej Kokoryka | LU | SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna | |
Wojciech Kurkowski | LU | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | |
Bartosz Matras | LU | TERMOCHEM CHEMIK Puławy | |
Janusz Wesołowski | PK | Skobud Joker Tarnobrzeg | |
31 | 3. BKB BOLESŁAWIEC | 47.1 | | 0-0 | 1 |
| Marian Kupnicki | KP | LKS Kasztelan Konkret Chełmno | |
Roland Lippik | DS | BKB Bolesławiec | |
Jarosław Molenda | DS | BKB I Bolesławiec | |
Zdzisław Patreuha | DS | BKB I Bolesławiec | |
Artur Winkler | DS | BKB I Bolesławiec | |
Sławomir Zimniak | DS | BKB I Bolesławiec | |
32 | 18. FIFI | 47 | | 0-0 | 1 |
| Janis Bendiks | SL | GKS PIAST I Gliwice | |
Jarosław Figlus | SL | TB Silesia I Gliwice | |
Cezary Góra | SL | Dąbrowa Górnicza | |
Adam Robak | SL | Dąbrowa Górnicza | |
33 | 23. VALUEMEDIA | 43 | | 0-0 | 1 |
| Maciej Hutyra | OP | | |
Andrzej Pawlak | OP | AJ SYNIS DIAMENT Opole | |
Jarosław Stach | OP | AJ SYNIS DIAMENT Opole | |
Rafał Wolański | OP | | |
34 | 12. MECENASI I RESZTA | 42.1 | | 0-0 | 1 |
| Maciej Kliś | MP | TS Wisła Kraków | |
Jarosław Posłuszny | MP | KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | |
Mirosław Sady | MP | KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | |
Kamil Walczyk | SW | Danmar Skarżysko Kamienna | |
35 | 26. COMFORT | 42 | | 0-0 | 1 |
| Grzegorz Bajek | DS | COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR | |
Marek Czerepak | DS | COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR | |
Dominik Filipowicz | DS | COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR | |
Paweł Kowalczewski | DS | COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR | |
Maciej Wręczycki | DS | COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR | |
36 | 39. PICKWICK | 41 | | 0-0 | 1 |
| Robert Cylwik | ZP | SMMKB SZLEMIK Mielno | |
Adam Małdyk | ZP | KLUB PICKWICKA Szczecin | |
Grzegorz Rybacki | ZP | TRZYNASTKA Szczecin | |
Ryszard Suder | DS | BKB III Bolesławiec | |
37 | 10. GRICON-STARKA | 40 | | 0-0 | 1 |
| Krzysztof Brudka | WP | GRICON STARKA PAB Poznań | |
Michał Dembiński | WP | GRICON STARKA PAB Poznań | |
Marcin Pędziński | WP | GRICON STARKA PAB Poznań | |
Maciej Sobieralski | WP | ELEKTROWNIA PAB Żelichowo | |
38 | 20. JUREK | 38 | | 0-0 | 1 |
| Jacek Dmowski | WP | AJ SYNIS DIAMENT Opole | |
Marek Jaworski | MP | TS Wisła - Milo Kraków | |
Anna Makarewicz | MA | K2 Rebid | |
Jerzy Michałek | SL | BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała | |
Ewa Miszewska | WP | ELEKTROWNIA PAB Żelichowo | |
39 | 32. TROJAŃSKI | 37 | | 0-0 | 1 |
| Jakub Bazyluk | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | |
Aron Shindler | MP | Diebold Nixdorf Cracovia II | |
Szymon Superson | MP | Diebold Nixdorf Cracovia II | |
Filip Trojański | MA | Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa | |
40 | 29. PJAT | 30 | | 0-0 | 1 |
| Agata Kowal | MP | CKiS Skawina | |
Jakub Kowal | MP | MTS Piast Skawina | |
Piotr Kuc-Dzierżawski | MP | TS Wisła - Milo Kraków | |
Tomasz Stryszawski | MP | TS Wisła - Milo Kraków | |
|