Mistrzostwa Polski Par Mikstowych i 24. Memoriał Irka Nowaka

Data: 30.11 - 01.12.2019 (sobota-niedziela)

Miejsce: Hotel Delicjusz w Trzebawiu k/Poznania

 

Program

Komunikat PZBS ws. Mistrzostw Polski Par Mikstowych

Sobota:

  • godz. 12:00 - eliminacje MPP Mikst - 5 sesji z przerwą na obiad i kolację
  • ok. godz. 21:30 - zakończenie gry

Niedziela:

  • godz. 9:15 - Finału MPP Mikst, 45 rozdań
  • godz. 10:00 - Memoriał Irka Nowaka, 40 rozdań
  • ok. godz. 17:00 - zakończenie obu turniejów

 

Wpisowe i rejestracja

Wcześniejszego zgłoszenia do MPP Mikst można dokonać w terminie do 27 listopada 2019 r. za pomocą formularza, wpłacając przy tym opłatę startową na konto Wielkopolskiego Związku Brydża Sportowego.

MPP Mikst - wpisowe od zawodnika:
  • sobota - 55 zł (45 zł przy wcześniejszym zgłoszeniu jak w komunikacie)
  • niedziela - 45 zł
Memoriał - wpisowe od zawodnika:
  • normalny - 50 zł
  • ulgowy - 30 zł
  • młodzież szkolna bez opłat

 

Nagrody

MPP Mikst: 1 miejsce – 1.000 zł, poza tym nagrody rzeczowe - kosmetyki Carlo Bossi

Memoriał: za czołowe miejsca: 2.000 zł, 1.200 zł, 800 zł

 

Zakwaterowanie

  • Nocleg w pokoju 1-osobowym (ze śniadaniem w formie bufetu) – 140 zł
  • Nocleg w pokoju 2-osobowym (ze śniadaniem w formie bufetu) – 90 zł
  • Obiad (3 zestawy 2-daniowe) - 35 zł
  • Kolacja (3 zestawy 1- daniowe) – 30 zł

 

Kontakt

Centrum Konferencyjno-Hotelowe Delicjusz, Trzebaw, ul. Poznańska 1, 62-060 Stęszew

tel. +48 618 108 108, + 48 618 195 260

 

Sponsorzy
  • Terrano – Tomasz Nowak
  • ACO – Dorota i Zbigniew Nowakowie
  • Carlo Bossi Parfumes sp. z o.o.
  • ZRI Mieczysław Szczechowiak
  • Wydawnictwo Magdalena Jassem
  • Eugeniusz Dota
  • Aleksander Nowakowski
Zarejstrowane pary
  Imię Nazwisko PID Imię Nazwisko PID

1.

Olga Wrzos 12173 Leszek Jędrzejczak 17836
2. Natalia Sakowska 10793 Piotr Butryn 7782
3. Ewa Mikucka 6028 Waldemar Mikucki 6030
4. Małgorzata Węglewska 18502 Ryszard Nowicki 5286
5. Barbara Podgórska 16729 Witold Szczepaniak 5438
6. Dominika Ogłoblin 13060 Rafał Marks 13438
7. Anna Makarewicz 12272 Artur Guła 3184
8. Anna Kowalska 7090 Maciej Dąbrowski 15595
9. Marie Eggeling 16135 Thomas Gotard 15040
10. Grażyna Busse 8485 Piotr Busse 4922
11. Agnieszka Pietrzyk 15120 Michał Wróbel 12899
12. Sabina Grzejdziak 6621 Igor Grzejdziak 6620
13. Małgorzata Cieślińska 20222 Piotr Cieśliński 20223
14. Marta Makarewicz 17361 Piotr Kołuda 7809
15. Sophia  Bałdysz 12320 Patryk Patreuha 14783
16. Alicja Myśliwiec 17834 Jakub Patreuha 14782
17. Ewa Banaszkiewicz 7777 Tomasz  Sielicki 9643
18. Anna Jankowska 13065 Krzysztof  Grela 10488
19. Alicja Krzemińska 10869 Paweł Krzemiński 10870
20. Maja  Żabierek 8930 Hubert Urban 3003
21. Monika Sautaux 12634 Radosław Szczepański 3960
22. Anna Nosalska 6822 Michał  Wróblewski 12680
23. Joanna Kokot 16255 Jacek Grzelczak 5624
24. Lidia Chłąd 18347 Wiesław Andruk 6488
25. Marta Sikora 4852 Stanisław Gołębiowski 1318
26. Iwona  Czajka 8950 Leszek  Sztyrak 4842
27. Danuta  Kazmucha 9138 Marek Jaworski 2673
28. Anna Sarniak 6909 Przemysław Zawada 11319
29. Agata Pyclik - Chojenka 16470 Cezary Jarmuł 9387
30. Ewa Barglowska 18846 Adam Małdyk 6014
31. Magdalena Kazimierczak 12859 Lech Warwocki 6355
32. Wiesława Mirosław 20153 Stanisław Wawszczyk 1713
33. Katarzyna Żabicka - Bajon 19644 Piotr Słomski 20250
34. Dominika Ocylok 15259 Bogdan Szulejewski 7849
35. Ewa  Dziekańska 9594 Krzysztof Dziekański 1291
36. Renata Dancewicz 8166 Edmund Czubak 7052
37. Anna Kręglewska - Wnuk 6716 Tomasz Wnuk 7000
38. Marta Wójcik 14965 Jakub Wojcieszek 9550
39. Joanna Zalewska 18760 Łukasz Witkowski 9755
40. Magdalena Czajkowska 18479 Bogdan Szlacheta 6956
41. Anna Stelmach 18392 Andrzej Piecuch 3422
42. Halina Kaleta 3231 Grzegorz Kaleta 3232
43. Zuzanna Moszczyńska 13912 Artur Wasiak 5859
44. Aneta Klaczyńska 20010 Waldemar Paternoga 19727
45. Danuta Krupnik 12006 Grzegorz Superson 7725
46. Lena  Leszczyńska 7815 Olech Bestrzyński 4887
47. Bogumiła Jakubowska 10424 Kajetan Olewicz 7101
48. Barbara Radomska 10318 Michał Szymkowiak 1682
49. Justyna Stachowiak - Kluz 12362 Tomasz Winciorek 1726
50. Ewa Neuman   Andrzej Gintrowicz 19497
51. Ewa Rodziewicz - Bielewicz 5352 Sławomir Piechocki 8769
52. Małgorzata Buduła 18354 Paweł  Szymaszczyk 11903
53. Beata Buczkowska - Linke 4916 Józef Grewling 5017
54. Elżbieta Lis 18251 Tomasz  Dorobek 4958
55. Marta Ostrowska 4812 Jarosław Ostrowski 3401
56. Anna Magdalena Mandecka 6780 Artur Pomarański 11296
57. Ewa Miszewska 6795 Jacek  Dmowski 10450
58. Ula Kędzierska 10217 Kto  Kolwiek  
59. Ewa Sobolewska 1643 Piotr Lutostański 6336
60. Hanna Ciuńczyk 16544 Arkadiusz  Majcher 9357
61. Anna Zaręba 17030 Piotr  Marcinowski 11550
62. Małgorzata  Turska - Marcinowska 1705 Adam  Marcinowski 1483
63.  Halina  Mikołajczak 7717 Marcin Pędziński 5314
64. Jadwiga Pęcherzewska 13695 Leszek Pęcherzewski 8297
65.  Jolanta Jacoszek 5055 Przemysław Maliszewski 5210
66. Anna Maduzia 8549 Marcin Dobrowolski 14885
67. Maria Tomczewska 4848 Ryszard Konopka 4797
68. Lilianna Szatańska 9654 Jan  Sadowski 1615
69. Alina Arndt - Kufel 12780 Jacek Kufel 12779
70.  Lidia  Gapińska  17740 Marek Gapiński 17741
71. Beata Madej 16434 Jarosław Sieczkowski 16274
72. Dorota Sosinowicz 16139 Karol Filipowicz 1299
73. Janina Winnowicz 5501 Andrzej Winnowicz 5500
74. Zofia Mikołajczyk 5246 Aleksander Nowakowski 7591
75. Alicja  Stefanowska 5420 Adam Peszke 9006

 

 

Poprawiony (piątek, 29 listopada 2019 09:39)