| ||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | ||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | wynik | |||||
1 | 114 | Janusz Wesołowski Krzysztof Czul | 13.0 18.0 | PK | SKOBUD Tarnobrzeg | 61.00 | ||||
2 | 121 | Wojciech Strzemecki Jakub Zawada | 19.0 4.0 | WM PK | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo Elektromontaż Rzeszów | 39.00 | ||||
3 | 122 | Jan Blajda Grzegorz Superson | 13.0 9.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 37.00 | ||||
4 | 132 | Mateusz Sobczak Piotr Marcinowski | 7.0 5.0 | DS | RAG AZS Wratislavia VII | 36.00 | ||||
5 | 135 | Eugeniusz Wiliński Piotr Piotrowski | 5.0 4.0 | LD | Jagielloński Ośrodek Kultury JOK Łódź | 35.00 | ||||
6 | 142 | Agata Kowal Grzegorz Merynda | 5.0 5.0 | MP | CKiS Skawina | 23.00 | ||||
7 | 111 | Wit Klapper Jerzy Michałek | 21.0 19.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 22.00 | ||||
8 | 112 | Cezary Serek Włodzimierz Starkowski | 13.0 24.0 | WP | CONNECTOR Poznań | 20.00 | ||||
9 | 120 | Leszek Sztyrak Sławomir Kolarz | 19.0 5.0 | WM MA | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 19.00 | ||||
123 | Paweł Kowalczewski Maciej Wręczycki | 7.0 15.0 | DS | Comfort SA BKB I Bolesławiec | 19.00 | |||||
125 | Maciej Kliś Piotr Kucharski | 2.5 18.0 | MP SW | Hotel Senator II Starachowice | 19.00 | |||||
12 | 131 | Tomasz Stryszawski Maciej Rodzaj | 7.0 7.0 | MP | Milo Kraków | 18.00 | ||||
13 | 116 | Michał Klukowski Arkadiusz Majcher | 24.0 5.0 | DS MA | AZS Wratislavia I BATMIX AZS UW Warszawa | 14.00 | ||||
14 | 133 | Anna Nosalska Piotr Suchodolski | 7.0 4.0 | PM | GAME OVER Gdańsk | 12.00 | ||||
15 | 129 | Stanisław Adamczyk Jacek Radomski | 7.0 9.0 | SL OP | Senior I Katowice MODERNALODZ.pl | 7.00 | ||||
16 | 117 | Zdzisław Ingielewicz Grzegorz Narkiewicz | 5.0 24.0 | MA KP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock Konkret Chełmno | 3.00 | ||||
17 | 118 | Jarosław Gąsiorowski Zdzisław Kowalewski | 13.0 13.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | -2.00 | ||||
18 | 113 | Piotr Walczak Waldemar Burakowski | 21.0 15.0 | WP MA | CONSUS Kalisz NOTUS Bridge Team Warszawa | -3.00 | ||||
126 | Michał Błach Artur Guła | 4.0 15.0 | SL | PONAR SILESIA | -3.00 | |||||
138 | Eugeniusz Konik Andrzej Huńka | 4.0 3.0 | OP | BLOTKA Dobrodzień RIALEX Kluczbork | -3.00 | |||||
21 | 139 | Leszek Rutkowski Alfred Koda | 3.0 3.0 | PD | MOK Mońki | -5.00 | ||||
22 | 136 | Adam Małdyk Grzegorz Rybacki | 3.0 5.0 | ZP | KLUB PICKWICKA Szczecin TRZYNASTKA Szczecin | -14.00 | ||||
23 | 141 | Krzysztof Najda Krzysztof Kowalczyk | 5.0 3.0 | MA | WKRA Żuromin | -16.00 | ||||
24 | 124 | Adam Krysa Andrzej Hycnar | 9.0 12.0 | MP PK | MTS Piast Skawina SKOBUD Tarnobrzeg | -19.00 | ||||
25 | 130 | Jacek Szczerbowski Maciej Janeczko | 7.0 7.0 | OP | JOCKER Oświęcim | -22.00 | ||||
26 | 115 | Grażyna Brewiak Danuta Kazmucha | 18.0 13.0 | MA WP | CONNECTOR Poznań | -23.00 | ||||
27 | 137 | Jacek Szczerba Leszek Jarosz | 3.0 4.0 | PK | TWORZYWA.PL - PDEM Rzeszów | -30.00 | ||||
28 | 127 | Andrzej Trygar Tadeusz Rejdych | 12.0 7.0 | MP | Ketz Super Bond Kraków | -38.00 | ||||
29 | 128 | Przemysław Gałek Rafał Synowiec | 7.0 9.0 | MP | Sfora Cibora Kraków | -45.00 | ||||
30 | 119 | Marek Witek Andrzej Byzdra | 21.0 5.0 | LB PK | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin Szlemik San I Nisko | -46.00 | ||||
134 | Jerzy Jeleń Paweł Skałacki | 1.5 7.0 | MP | Gold Drop Limanowa | -46.00 | |||||
32 | 140 | Łukasz Pląder Maja Mrozek | 3.0 1.5 | MP | CKiS Skawina | -69.00 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-11-20 o 17:56:30