| |||||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||||||
m-ce | nr | wk | okr | klub | c-over | sesja | wynik | PKL | |||||
1 | 47 | Rafał Jagniewski Ryszard Jaśkiewicz | 21.0 9.0 | MA MP | Bridge24.pl ALF 1 Nowy Sącz | 0.50 | 57.00 | 57.50 | |||||
2 | 43 | Michał Klukowski Arkadiusz Majcher | 24.0 5.0 | DS MA | AZS Wratislavia I BATMIX AZS UW Warszawa | 4.00 | 47.00 | 51.00 | |||||
3 | 29 | Stanisław Adamczyk Jacek Radomski | 7.0 9.0 | SL OP | Senior I Katowice MODERNALODZ.pl | 16.50 | 33.00 | 49.50 | |||||
4 | 23 | Cezary Serek Włodzimierz Starkowski | 13.0 24.0 | WP | CONNECTOR Poznań | 6.00 | 40.00 | 46.00 | |||||
5 | 33 | Marek Tutka Jacek Janowski | 18.0 18.0 | SW | 5.50 | 38.00 | 43.50 | ||||||
6 | 24 | Maksymilian Chodacki Marcin Bojarski | 5.0 5.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 10.00 | 30.00 | 40.00 | |||||
7 | 11 | Adam Pawłowski Jacek Grzelczak | 13.0 11.0 | LD | KDK1 Kutno | 10.00 | 25.00 | 35.00 | |||||
8 | 32 | Justyna Stachowiak Tomasz Kluz | 5.0 12.0 | MP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 1.75 | 32.00 | 33.75 | |||||
9 | 45 | Jacek Sikora Przemysław Kurzak | 4.0 2.0 | PM MP | DARLES SANTERM Gdańsk | -0.25 | 31.00 | 30.75 | |||||
10 | 35 | Kamil Nowak Jakub Wojcieszek | 7.0 15.0 | LB MA | Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin Bridge24.pl | 13.00 | 17.00 | 30.00 | |||||
11 | 14 | Andrzej Lubojemski Edward Warząchowski | 13.0 12.0 | MP | Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków | 0.00 | 29.00 | 29.00 | |||||
12 | 12 | Mateusz Sobczak Piotr Marcinowski | 7.0 5.0 | DS | RAG AZS Wratislavia VII | 7.00 | 21.00 | 28.00 | |||||
13 | 22 | Bartosz Chmurski Igor Chalupec | 21.0 2.0 | MA | Bridge24.pl 2 | 1.25 | 24.00 | 25.25 | |||||
14 | 27 | Jacek Ciechomski Adam Suwik | 19.0 18.0 | SW | SPS CONSTRUCTION KIELCE. | 5.00 | 13.00 | 18.00 | |||||
15 | 36 | Piotr Kołuda Ewa Miszewska | 15.0 19.0 | LU WP | SYNERGIA Lublin ELEKTROWNIA Żelichowo | 0.75 | 16.00 | 16.75 | 43 | ||||
16 | 19 | Leszek Sztyrak Sławomir Kolarz | 19.0 5.0 | WM MA | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 2.75 | 7.00 | 9.75 | 39 | ||||
17 | 38 | Dariusz Bogucki Przemysław Błaszczyk | 13.0 13.0 | PM LD | ANDRZEJKI Gdańsk KDK1 Kutno | 5.25 | 4.00 | 9.25 | 35 | ||||
18 | 49 | Michał Błach Artur Guła | 4.0 15.0 | SL | PONAR SILESIA | 8.75 | 0.00 | 8.75 | 31 | ||||
50 | Zdzisław Ingielewicz Grzegorz Narkiewicz | 5.0 24.0 | MA KP | INTERBUD Jarosław Szczygieł Płock Konkret Chełmno | 12.75 | -4.00 | 8.75 | 27 | |||||
20 | 28 | Wojciech Strzemecki Jakub Zawada | 19.0 4.0 | WM PK | SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo Elektromontaż Rzeszów | 0.00 | 6.00 | 6.00 | 23 | ||||
21 | 37 | Anna Maduzia Marcin Dobrowolski | 3.0 4.0 | MA | AZS UW Warszawa | 2.75 | 2.00 | 4.75 | 19 | ||||
48 | Grzegorz Bajek Waldemar Siuda | 9.0 12.0 | DS | Comfort SA BKB I Bolesławiec BKB II Bolesławiec | 0.75 | 4.00 | 4.75 | 16 | |||||
23 | 20 | Mirosław Fechner Przemysław Kubicki | 7.0 5.0 | DS | Erbud AZS Wratislavia IX | 11.25 | -9.00 | 2.25 | 16 | ||||
24 | 34 | Jacek Gurgul Jacek Brózda | 5.0 3.0 | MP | J&J Kraków | 1.00 | 0.00 | 1.00 | 15 | ||||
25 | 25 | Paweł Jassem Piotr Jassem | 17.0 9.0 | MA WP | MKS Przasnysz DĄBRÓWKA SENIOR Poznań | 0.50 | -1.00 | -0.50 | 14 | ||||
26 | 39 | Robert Nowicki Tomasz Kłys | 15.0 4.0 | WP SL | GRICON STARKA Poznań PZITB Bielsko-Biała | -0.25 | -4.00 | -4.25 | 13 | ||||
27 | 21 | Edmund Czubak Lena Ostrowska | 11.0 2.0 | MA | BATMIX AZS UW Warszawa NADBUD Warszawa | 4.00 | -11.00 | -7.00 | 13 | ||||
28 | 26 | Jarosław Gąsiorowski Zdzisław Kowalewski | 13.0 13.0 | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 0.25 | -10.00 | -9.75 | 12 | ||||
29 | 42 | Paweł Kowalczewski Maciej Wręczycki | 7.0 15.0 | DS | Comfort SA BKB I Bolesławiec | 1.50 | -13.00 | -11.50 | 11 | ||||
30 | 31 | Piotr Matkowski Krzysztof Śliwoń | 13.0 13.0 | SL | PONAR SILESIA | 0.75 | -17.00 | -16.25 | 11 | ||||
31 | 40 | Jan Blajda Grzegorz Superson | 13.0 9.0 | MP | Wincor Nixdorf Cracovia | 4.00 | -21.00 | -17.00 | 10 | ||||
32 | 13 | Wit Klapper Jerzy Michałek | 21.0 19.0 | SL | KONSTANTA Bielsko-Biała | 10.75 | -29.00 | -18.25 | 9 | ||||
33 | 41 | Jerzy Ujma Stefan Kowalczyk | 12.0 18.0 | OP SL | MICHALAK Kolonowskie KS ENERGETYK Jaworzno | 0.75 | -20.00 | -19.25 | 9 | ||||
34 | 18 | Andrzej Byzdra Marek Witek | 5.0 21.0 | PK LB | Szlemik San I Nisko Latteria Tinis-Steinpol 1 Rzepin | 0.25 | -25.00 | -24.75 | 8 | ||||
35 | 30 | Jacek Cebulski Roman Goszcz | 5.0 4.0 | OP | JOCKER Oświęcim | 1.75 | -31.00 | -29.25 | 7 | ||||
36 | 17 | Michał Nowosadzki Przemysław Zawada | 24.0 15.0 | KP WM | Konkret Chełmno SIWIK Holiday Bridge Team Mrągowo | 9.50 | -46.00 | -36.50 | 7 | ||||
37 | 16 | Stanisław Mierzwa Zdzisław Gędłek | 7.0 4.0 | MP | Maraton Kraków | 1.75 | -39.00 | -37.25 | 6 | ||||
38 | 15 | Mariusz Ilnicki Przemysław Saliński | 5.0 7.0 | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | 3.50 | -46.00 | -42.50 | 5 | ||||
39 | 44 | Ewa Dziekańska Krzysztof Dziekański | 7.0 12.0 | DS | Stow.BONA FIDE Świebodzice | -0.25 | -71.00 | -71.25 | 5 | ||||
40 | 46 | Iwona Gronkiewicz-Marcisz Piotr Surdyk | 1.5 2.0 | MP WP | System Poznań | -0.25 | -75.00 | -75.25 | 4 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2015-11-23 o 00:21:47