Powołanie dotyczy tylko zawodników polskich zrzeszonych w PZBS w 2016 roku.
Liczba par dopuszczonych do 1/4 MPP Open z eliminacji wojewódzkich
Wpisowe | ||||
normalne 26-65 |
ulgowe "25-", "65+" | |||
29.04 piątek |
M rejestracja | 15.30 − 16.30 | 60/zawodnik | 30/zawodnik |
M ćwierćfinał (3 x 10) | 17.00 − 21.20 | |||
30.04 sobota |
M półfinały A i B (3 x 10) | 10.00 − 14.20 | ||
M rejestracja do finałów | 14.30 − 15.00 | 60/zawodnik | 30/zawodnik | |
O rejestracja do eliminacji 1. | 15.30 − 16.30 | 30/zawodnik | 15/zawodnik | |
M finał (rundy 1-15) | 17.00 − 22.00 | |||
O eliminacje 1. (3 x 10) | 17.00 − 21.20 | |||
1.05 niedziela |
O rejestracja do eliminacji 2. | 9.00 − 9.30 | 30/zawodnik | 15/zawodnik |
M finał (rundy 16-30) | 10.00 − 15.00 | |||
O eliminacje 2. (3 x 10) | 10.00 − 14.20 | |||
M ceremonia | 15.15 | |||
S rejestracja | 15.30 − 16.30 | 60/zawodnik | 30/zawodnik | |
O rejestracja do ĆF PF (6 x 10) | 15.30 − 16.30 | 60/zawodnik | 30/zawodnik | |
S eliminacje (3 x 10) | 17.00 − 21.20 | |||
O ćwierćfinał (3 x 10) | 17.00 − 21.20 | |||
2.05 poniedziałek |
S eliminacje (3 x 10) | 10.00 − 14.20 | ||
O półfinały A i B (3 x 10) | 10.00 − 14.20 | |||
O/S rejestracja do finałów | 15.00 − 16.30 | 60/zawodnik | 30/zawodnik | |
O/S finał (rundy 1-15) | 17.00 − 22.00 | |||
3.05 wtorek |
O/S finał (rundy 16.30) | 10.00 − 15.00 | ||
O/S ceremonia | 15.15 |
Wpisowe | ||||
---|---|---|---|---|
normalne 26-65 |
ulgowe "25-", "65+" | |||
29.04 piątek |
M rejestracja | 15.30 − 16.30 | 60/zawodnik | 30/zawodnik |
M ćwierćfinał (3 x 10) | 17.00 − 21.20 | |||
30.04 sobota |
M półfinały A i B (3 x 10) | 10.00 − 14.20 | ||
M rejestracja do finałów | 14.30 − 15.00 | 60/zawodnik | 30/zawodnik | |
M finał (rundy 1-15) | 17.00 − 22.00 | |||
1.05 niedziela |
M finał (rundy 16-30) | 10.00 − 15.00 | ||
M ceremonia | 15.15 |
Wpisowe | ||||
---|---|---|---|---|
normalne 26-65 |
ulgowe "25-", "65+" | |||
30.04 sobota |
O rejestracja do eliminacji 1. | 15.30 − 16.30 | 30/zawodnik | 15/zawodnik |
O eliminacje 1. (3 x 10) | 17.00 − 21.20 | |||
1.05 niedziela |
O rejestracja do eliminacji 2. | 9.00 − 9.30 | 30/zawodnik | 15/zawodnik |
O eliminacje 2. (3 x 10) | 10.00 − 14.20 | |||
O rejestracja do ĆF PF (6 x 10) | 15.30 − 16.30 | 60/zawodnik | 30/zawodnik | |
O ćwierćfinał (3 x 10) | 17.00 − 21.20 | |||
2.05 poniedziałek |
O półfinały A i B (3 x 10) | 10.00 − 14.20 | ||
O rejestracja do finałów | 15.00 − 16.30 | 60/zawodnik | 30/zawodnik | |
O finał (rundy 1-15) | 17.00 − 22.00 | |||
3.05 wtorek |
O finał (rundy 16.30) | 10.00 − 15.00 | ||
O ceremonia | 15.15 |
Wpisowe | ||||
---|---|---|---|---|
normalne | ulgowe "65+" | |||
1.05 niedziela |
S rejestracja | 15.30 − 16.30 | 60/zawodnik | 30/zawodnik |
S eliminacje (3 x 10) | 17.00 − 21.20 | |||
2.05 poniedziałek |
S eliminacje (3 x 10) | 10.00 − 14.20 | ||
S rejestracja do finałów | 15.00 − 16.30 | 60/zawodnik | 30/zawodnik | |
S finał (rundy 1-15) | 17.00 − 22.00 | |||
3.05 wtorek |
S finał (rundy 16.30) | 10.00 − 15.00 | ||
S ceremonia | 15.15 |