Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Lista par do ćwierćfinału MPP open 2016

 

Lista par dopuszczonych bezpośrednio do ćwierćfinału zgodnie z pkt.10b regulaminu ogólnego MPP

 

Lp imię i nazwisko PID Imię i nazwisko PID Uwagi 
1 Alfred Koda 14043 Leszek Rutkowski 13653 awans z Podlaskiego
2 Roman Szlachetka 6112 Leszek Konieczny 8326 awans z Zachodniopomorskiego
3 Mariusz Ilnicki 9568 Przemysław Saliński 1617 awans z Dolnośląskiego
4 Piotr Klubiński 1381 Kamila Kukuła 13828 awans z Dolnośląskiego
5 Maciej Grodzki 1325 Janusz Staniów 1655 awans z Dolnośląskiego
6 Kazimierz Dziadkowiec 2631 Tadeusz Rejdych 8793 awans z Małopolskiego
7 Marzena Kwiecińska-Wilk 10075 Małgorzata Praszałowicz 2775 awans z Małopolskiego
8 Sylwester Sommer 6940 Konrad Stenzel 13591 awans z Mazowieckiego
9 Waldemar Radziak 6877 Grzegorz Witkowski 9213 awans z Mazowieckiego
10 Jacek Ciechomski 6551 Grzegorz Głasek 13709 awans z Mazowieckiego
11 Krzysztof Latus 2512 Michał Świdziński 7937 awans z Lubelskiego
12 Sławomi Piechocki 8769 Olgierd Rodziewicz-Bielewicz 5353 awans z Wielkopolskiego
13         awans z Wielkopolskiego
14 Halina Kaleta 3231 Grzegorz Kaleta 3232 awans ze Śląskiego
15 Michał Kaleta 13411 Tomasz Pawełczyk 15746 awans ze Śląskiego
16 Przemysław Janiszewski 4108 Krzysztof Kujawa 2934 WK=40
17 Filip Bieńkowski 4195 Tomasz Kuś 8388 awans z Warmińsko-Mazurskiego
18 Roman Jagielski 16454 Sylwester Sokół 16456 awans z Łódzkiego
19 Radosław Król 2302 Eugeniusz Szczepański 2424 awans z Lubuskiego
20 Zofia Miechowicz 16183 Tomasz Bartnicki 16184 awans z Lubuskiego
21 Krzysztof Buras 7291 Andrzej Jaszczak 10054 WK=39
22 Paweł Kowalski 2927 Stanisław Pająk 2966 awans ze Świetokrzyskiego
23 Marta Janeczek 7794 Andrzej Bunikowski 4547 awans z Pomorskiego
24         awans z Pomorskiego
25 Wojciech Gaweł 8203 Rafał Jagniewski 5056 WK=38
26 Andrzej Materla 1846 Kajetan Olewicz 7101 awans z Opolskiego
27 Aleksander Skop 3939 Jarosław Śmieszek 3978 awans z Kujawsko-Pomorskiego
28 Adam Błachnio 3644 Adam Wujków 4022 awans z Kujawsko-Pomorskiego
29 Renata Wajdowicz 2830 Andrzej Hycnar 2666 awans z Podkarpackiego
30 Michał Kwiecień 5176 Włodzimierz Starkowski 1661 WK=48
31 Stanisław Gołębiowski 1318 Apolinary Kowalski 6706 WK=48

 

Poprawiony (sobota, 30 kwietnia 2016 07:49)