Turniej Par Wiosenny 2 [ zapoznawczy ] [ TP im. R.Kapelańskiego ] [ wiosenny 1 ] [ wiosenny 2 ] [ gpp ] [ długa fala ] | |||||||||||
szczegóły także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii | |||||||||||
m-ce | nr | wk | info | okr | klub | ± % | wynik % | PKL | |||
1 | 48 | Marek Banasiński Ireneusz Jarosz | 12.0 18.0 | | PM | ALFA Gdynia FESTIWAL Słupsk | 64.06 | 36 | 125 | ||
2 | 40 | Zdzisław Beling Andrzej Kaźmierczak | 18.0 4.0 | | WP LD | CONSUS Kalisz BINŻ Bełchatów | 62.62 | 35 | 121 | ||
3 | 114 | Andrzej Kondeja Wiesław Andruk | 12.0 7.0 | S | MA | K2 OLDERSI Raszyn | 62.24 | 33 | 118 | ||
4 | 39 | Piotr Tuszyński Michał Nowosadzki | 24.0 18.0 | | MA | KURT-ROYCE Warszawa Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 62.22 | 32 | 115 | ||
5 | 41 | Janusz Połeć Włodzimierz Buze | 24.0 18.0 | S S | MA | KBS Legionowianin Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 59.68 | 31 | 112 | ||
6 | 103 | Sławomir Olech Jacek Poletyło | 18.0 18.0 | S | MA WP | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa KS UNIA WINKHAUS Leszno | 59.45 | 30 | 110 | ||
7 | 104 | Andrzej Jeleniewski Jarosław Wachnowski | 18.0 18.0 | S | LB | Steinpol Ilanka 1 Rzepin | 59.44 | 29 | 108 | ||
8 | 57 | Tomasz Krysztofiak Jacek Grzelczak | 13.0 7.0 | | WP LD | CONSUS Kalisz A-Media SIERADZ | 59.39 | 28 | 106 | ||
9 | 50 | Zbigniew Frank Andrzej Prasalski | 4.0 4.0 | | LD PD | Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź Hetman Białystok | 59.24 | 26 | 104 | ||
10 | 56 | Stanisław Owczarek Krzysztof Sokołowski | 18.0 7.0 | S S | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice | 58.82 | 25 | 102 | ||
11 | 85 | Stanisław Hoffmann Jerzy Olczyk | 7.0 7.0 | S S | LD | MKS Bzura I Ozorków | 58.69 | 24 | 100 | ||
12 | 68 | Ewa Dziekańska Krzysztof Dziekański | 4.0 7.0 | K | DS | AZS Polit.VI FWB Wałbrzych | 58.44 | 23 | 98 | ||
13 | 52 | Jakub Przerembski Przemysław Teleszyński | 4.0 12.0 | | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice | 58.21 | 22 | 96 | ||
14 | 93 | Krzysztof Sikorski Sławomir Henclik | 18.0 18.0 | S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk | 57.98 | 21 | 94 | ||
15 | 25 | Bogusław Gierulski Jerzy Skrzypczak | 19.0 19.0 | | WM | SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo | 57.21 | 19 | 92 | ||
16 | 46 | Tomasz Winciorek Maciej Wręczycki | 18.0 13.0 | | DS | AZS Polit.I Wrocław AZS Polit.IV Wrocław | 56.72 | 18 | 90 | ||
17 | 110 | Sławomir Rokicki Lesław Mandecki | 7.0 2.0 | | MA | KS Wesoła Warszawa Singleton Warszawa | 56.70 | 17 | 88 | ||
18 | 44 | Tomasz Wiśniewski Adam Suwik | 12.0 18.0 | | MA | KRAJEWSKI Łowicz | 56.66 | 16 | 86 | ||
19 | 86 | Mirosław Samujłło Przemysław Błaszczyk | 7.0 12.0 | | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice | 56.43 | 15 | 84 | ||
20 | 105 | Grzegorz Jarząbek Marek Czerepak | 4.0 7.0 | J | DS | AZS Polit.IV Wrocław | 56.33 | 14 | 82 | ||
21 | 127 | Józef Pochroń Zbigniew Skibicki | 18.0 2.5 | N | PM | ALFA Gdynia | 55.58 | 12 | 80 | ||
22 | 65 | Grażyna Brewiak Piotr Wiankowski | 19.0 12.0 | K | MA | SZABLA Płock Dom Kredytowy NOTUS Warszawa | 55.56 | 11 | 78 | ||
23 | 63 | Ireneusz Kowalczyk Jerzy Pietrusza | 18.0 4.0 | S | SL MP | KS ENERGETYK PKE Jaworzno | 55.55 | 10 | 76 | ||
24 | 53 | Piotr Nawrocki Tomasz Spodenkiewicz | 12.0 12.0 | | MA LD | Spójnia II Warszawa WZBS | 55.02 | 9 | 74 | ||
25 | 18 | Paweł Wittenbeck Konrad Ciborowski | 7.0 7.0 | | DS MP | AZS Polit.VII Wrocław Sfora Cibora | 54.96 | 8 | 72 | ||
26 | 55 | Edward Kaczmarek Waldemar Sroczyński | 13.0 2.5 | | MP | GOK Rożnów | 54.84 | 7 | 70 | ||
27 | 129 | Andrzej Kozikowski Urban Kielichowski | 12.0 7.0 | | LD | WZBS | 54.81 | 7 | 68 | ||
28 | 94 | Waldemar Skóra Bogusław Jakóbczyk | 7.0 4.0 | | LD | CKM Łódź | 54.72 | 7 | 66 | ||
29 | 100 | Ewa Banaszkiewicz Piotr Suchodolski | 13.0 2.5 | K | MA PM | NOWOGAMES Warszawa ALISON TEAM Gdańsk | 54.71 | 7 | 64 | ||
30 | 128 | Małgorzata Rozman Łukasz Brede | 2.0 12.0 | KJ | MA | Singleton Warszawa AUGURI Warszawa | 54.66 | 7 | 62 | ||
31 | 76 | Ryszard Kiełczewski Aleksander Wład | 18.0 4.0 | S | ZP SL | MOSiK Dziwnów Silesia-BBT Gliwice | 54.59 | 6 | 60 | ||
32 | 79 | Witold Turant Marek Błaszkowski | 18.0 2.5 | S | LD | CKM Łódź | 54.00 | 6 | 58 | ||
33 | 88 | Zdzisław Kowalewski Artur Rutkowski | 12.0 18.0 | S | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media | 53.75 | 6 | 56 | ||
34 | 20 | Andrzej Błachno Andrzej Balunowski | 2.5 4.0 | | PD | STB II Suwałki STB Suwałki | 53.74 | 6 | 54 | ||
35 | 113 | Jan Moszyński Sławomir Szydłowski | 7.0 7.0 | N N | LD | 53.73 | 6 | 52 | |||
36 | 27 | Sylwester Smoluchowski Waldemar Burakowski | 7.0 13.0 | S | MA | NOWOGAMES Warszawa | 53.49 | 5 | 50 | ||
37 | 26 | Jan Janiak Grzegorz Deptuła | 7.0 4.0 | | WM | Narie Morąg OSiR Lidzbark Warmiński | 53.36 | 5 | 48 | ||
38 | 75 | Stanisław Gawryszczak Adam Wszeborowski | 4.0 2.5 | | PD | Dolina Narwi Łomża | 53.29 | 5 | 46 | ||
39 | 69 | Maciej Dąbrowski Maciej Bojarski | 2.5 2.0 | J J | SL DS | BUKS MDK MOSM II Bytom AZS Polit.VIII Wrocław | 53.28 | 5 | 44 | ||
40 | 58 | Artur Wasiak Jakub Wojcieszek | 12.0 7.0 | J J | SL MA | GKS Piast I Gliwice AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 53.17 | 5 | 42 | ||
41 | 109 | Jacek Gackowski Mariusz Arutiunianc | 7.0 7.0 | | KP WM | Bydgoski Klub Brydżowy ZORRO-11 Olsztyn | 53.12 | 4 | 40 | ||
42 | 126 | Aleksander Kulik Jan Pijanowski | 2.5 7.0 | S | MA | OLGUM Skaryszew | 53.08 | 4 | 38 | ||
43 | 24 | Kamila Szczepańska Marta Maj-Rudnicka | 7.0 12.0 | K K | MA LD | AZS UW ROZJAZD Warszawa WZBS | 52.81 | 4 | 36 | ||
44 | 115 | Mateusz Andrzejewski Michał Gulczyński | 4.0 4.0 | J J | WP | Dąbrówka Remondis Poznań | 52.73 | 4 | 34 | ||
45 | 72 | Krzysztof Tomczyński Mariusz Mysłek | 1.0 | | MA WP | TZBS Kalisz | 52.63 | 4 | 32 | ||
46 | 87 | Jan Stańczak Edmund Reczuga | 7.0 4.0 | | WM | Narie Morąg Gutkowo Olsztyn | 52.60 | 3 | 30 | ||
47 | 33 | Jan Sadowski Grzegorz Debita | 2.5 2.0 | | WP DS | Poznańska Asocjacja Brydżowa AZS Polit.VIII Wrocław | 52.54 | 3 | 28 | ||
48 | 62 | Jerzy Russyan Aleksander Jezioro | 18.0 19.0 | S S | MA SL | KURT-ROYCE Warszawa GKS Piast II Gliwice | 52.48 | 3 | 26 | ||
49 | 96 | Robert Stoliński Jan Moszyński | 12.0 13.0 | | MA LD | KB POLFA Warszawa WZBS | 52.43 | 3 | 24 | ||
50 | 60 | Stanisław Janik Jerzy Nowak | 12.0 12.0 | | WP | Budowlani Chodzież | 52.36 | 3 | 22 | ||
51 | 34 | Mirosław Makatrewicz Krzysztof Pakuła | 7.0 4.0 | | WM | OSiR Lidzbark Warmiński | 52.36 | 2 | 20 | ||
52 | 37 | Wojciech Olański Vytautas Vainikonis | 19.0 7.0 | | PD | Katok SL Mińsk | 52.34 | 2 | 18 | ||
53 | 73 | Piotr Ilczuk Marek Jeleniewski | 18.0 13.0 | | SL WP | GKS Piast I Gliwice CONNECTOR Poznań | 51.77 | 2 | 16 | ||
54 | 90 | Jerzy Ronke Piotr Walczak | 12.0 18.0 | S | LD | WZBS | 51.70 | 2 | 14 | ||
55 | 45 | Jacek Marciniak Adam Skalski | 7.0 7.0 | | LD | BINŻ Bełchatów | 51.69 | 2 | 12 | ||
56 | 15 | Danuta Krupnik Jacek Klimczak | 4.0 7.0 | K S | MA MP | SZABLA Płock | 51.65 | 1 | 10 | ||
57 | 31 | Krzysztof Antas Tadeusz Kaczanowski | 18.0 18.0 | S S | WP | KS Unia I Leszno | 51.57 | 1 | 8 | ||
58 | 70 | Adolf Bocheński Krzysztof Łukaszewicz | 12.0 13.0 | | WM | OSiR Lidzbark Warmiński | 51.34 | 1 | 6 | ||
59 | 12 | Witold Stachnik Marek Urbański | 4.0 7.0 | | MP | SBS Alf Tarnów - Nowy Sącz | 50.95 | 1 | 4 | ||
60 | 61 | Paweł Zubiel Maciej Szalewicz | 4.0 2.0 | | LD | CKM Łódź | 50.85 | 1 | 2 | ||
61 | 120 | Marek Jaworski Grzegorz Superson | 7.0 4.0 | S | MP | TS Wisła Kraków Wincor Nixdorf CRACOVIA | 50.66 | ||||
62 | 112 | Włodzimierz Jakowicki Bohdan Zacerkownyj | 7.0 2.5 | S S | LD | WZBS | 50.20 | ||||
63 | 29 | Zenon Darmaszek Wojciech Jabłoński | 2.5 2.5 | S | LD PD | Dalkia - PSBS Łódź Hetman II Białystok | 50.10 | ||||
64 | 95 | Zygmunt Stachowiak Mirosław Soroka | 7.0 12.0 | N | LB | UKS Jedynka Gomad Gorzów Steinpol Ilanka 1 Rzepin | 50.00 | ||||
65 | 16 | Tomasz Radwański Piotr Kaczorowski | 4.0 4.0 | | LD | A-Media SIERADZ | 49.81 | ||||
66 | 47 | Jacek Ciechomski Edmund Czubak | 18.0 7.0 | | MA | Dom Kredytowy NOTUS Warszawa Singleton Warszawa | 49.49 | ||||
67 | 107 | Jarosław Cieślak Grzegorz Lewaciak | 13.0 18.0 | S | WP LD | CONSUS Kalisz WZBS | 49.30 | ||||
68 | 119 | Mariusz Kraśnicki Antoni Piotrowicz | 4.0 1.0 | | LD | KDK 1 Kutno Lokator Zduńska Wola | 49.00 | ||||
69 | 23 | Włodzimierz Starkowski Stanisław Gołębiowski | 19.0 18.0 | | DS | AZS Polit.I Wrocław | 48.96 | ||||
70 | 81 | Roman Owsiak Sławomir Sroczyński | 4.0 4.0 | | LD | INTRA Łódź | 48.84 | ||||
71 | 91 | Jan Chlastawa Dariusz Warwas | 2.5 4.0 | S | LD | PTC - PAFANA Pabianice | 48.57 | ||||
72 | 108 | Anna Pełszyńska Łukasz Golder | 4.0 4.0 | KJ J | SL | GKS Piast I Gliwice | 48.55 | ||||
73 | 116 | Paweł Anastaziak Grzegorz Wołowiec | 2.0 2.5 | | PM | MERITUM Gdańsk WIMPEL Gdańsk | 48.53 | ||||
74 | 124 | Tadeusz Laszczak Krzysztof Buras | 4.0 19.0 | | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media AUGURI Warszawa | 48.52 | ||||
75 | 11 | Alfred Kram Piotr Piotrowski | 4.0 2.5 | N | LD | DK Rondo I Łódź CKM Łódź | 47.98 | ||||
76 | 123 | Danuta Kazmucha Cezary Serek | 4.0 7.0 | KJ | WP | Connector II Poznań | 47.89 | ||||
77 | 64 | Monika Sautaux Radosław Szczepański | 2.5 18.0 | K | MP KP | Jantar Toruń | 47.54 | ||||
78 | 43 | Jerzy Gober Krzysztof Krajewski | 7.0 4.0 | | PD | STB Suwałki Dolina Narwi Łomża | 47.47 | ||||
79 | 17 | Anna Kowalska Marek Tyran | 7.0 7.0 | K | LD | INWIT - Armatura PTC Pabianice | 47.05 | ||||
80 | 111 | Wojciech Biegajło Małgorzata Sokołowska | 13.0 4.0 | K | MA LD | KS Wesoła Warszawa INWIT - Armatura PTC Pabianice | 46.98 | ||||
81 | 74 | Piotr Korecki Aleksander Kud | 4.0 7.0 | | DS | AZS Polit.VI FWB Wałbrzych | -0.50 | 46.96 | |||
82 | 49 | Jarosław Łaszczuk Piotr Wulkiewicz | 2.5 4.0 | | LD | A-Media SIERADZ | 46.76 | ||||
83 | 117 | Jacek Stasica Piotr Stopa | 7.0 12.0 | S | MP | TS Wisła Kraków | 46.63 | ||||
84 | 13 | Wojciech Gaweł Jarosław Ostrowski | 7.0 7.0 | | DS WP | AZS Polit.VII Wrocław Connector II Poznań | 46.58 | ||||
85 | 99 | Jerzy Kniga-Leosz Maciej Kowalski | 13.0 7.0 | N | MA | Autostrada Eksploatacja & 2S Media WKRA Żuromin | 46.54 | ||||
86 | 54 | Tytus Bisping Marzena Kwiecińska-Wilk | 4.0 2.5 | S K | MP | TS Wisła Kraków MK2 Cosmos | 46.51 | ||||
87 | 30 | Piotr Zatorski Bartłomiej Igła | 12.0 7.0 | J J | DS MP | AZS Polit.I Wrocław CKiS Skawina I | 46.33 | ||||
88 | 97 | Wiesław Niciński Adam Pawłowski | 12.0 7.0 | | LD | KDK 1 Kutno | 46.28 | ||||
89 | 130 | Lech Warwocki Marek Przybyła | 4.0 4.0 | S | LD | KDK 1 Kutno CKM Łódź | 45.53 | ||||
90 | 67 | Krzysztof Buzała Marek Niemir | 2.0 | | WP | Dąbrówka Remondis Poznań ZEC Karolin | 45.21 | ||||
91 | 35 | Sabina Grzejdziak Lena Leszczyńska | 7.0 4.0 | K K | MA | Zięba - Spójnia - Koźmiński Bridge Team KB POLFA Warszawa | 45.08 | ||||
92 | 36 | Zbigniew Niedziałkowski Józef Rzepka | 4.0 4.0 | S | MA | K. P. IUS Warszawa INTER-MLECZ Warszawa | 44.56 | ||||
93 | 82 | Urszula Cwyl Marek Palubiński | 1.0 1.0 | K | MA | NETFRIENDS | 44.54 | ||||
94 | 122 | Waldemar Gałek Paweł Gajak | 2.5 0.5 | | LD | Pilica Tomaszów Maz | 44.26 | ||||
95 | 38 | Jerzy Mścisz Piotr Łopusiewicz | 12.0 2.5 | S | WP DS | DĄBRÓWKA STARKA Poznań AZS Polit.VII Wrocław | 44.06 | ||||
96 | 71 | Jerzy Markowski Bogumił Górecki | 2.5 7.0 | S N | LD | Dalkia - PSBS Łódź Ekolog MERRID CONTROLS Łódź | 43.83 | ||||
97 | 80 | Włodzimierz Choinkowski Andrzej Zapałowski | 4.0 2.5 | S S | LD | MKS Bzura I Ozorków Dalkia - PSBS Łódź | 43.76 | ||||
98 | 19 | Yan Shpuntou Marcin Bojarski | 2.5 2.5 | J J | LB MP | GSBS OSiR 1 Skwierzyna | 43.38 | ||||
99 | 32 | Andrey Orlovich Erikas Vainikonis | 12.0 7.0 | | PD | Katok SL Mińsk | 43.08 | ||||
100 | 66 | Arkadiusz Majcher Piotr Łukianiuk | 2.5 1.0 | J J | MA | AZS UW Warszawa AZS UW ROZJAZD Warszawa | 42.84 | ||||
101 | 42 | Artur Kłosiński Włodzimierz Cebulski | 1.5 | | NZ WP | TZBS Kalisz | 42.68 | ||||
102 | 51 | Zbigniew Jaworski Eugeniusz Wiliński | 4.0 4.0 | | LD | Jagieloński Ośrodek Kultury JOK Łódź | 42.26 | ||||
103 | 21 | Rafał Niedzielski Paweł Szymonik | 4.0 4.0 | | LU MA | SYNERGIA LUBLIN KB POLFA Warszawa | 41.90 | ||||
104 | 22 | Bohdan Pliszka Roman Grabowski | 4.0 1.5 | | KP | Grom Więcbork | 41.41 | ||||
105 | 125 | Wojciech Kaźmierczak Łukasz Witkowski | 7.0 4.0 | J J | MA | AZS UW TECHNIKUM GASTRONOMICZNE Warszawa | 41.37 | ||||
106 | 59 | Marek Myśliński Małgorzata Nalepa | 0.5 2.5 | S K | LD | Lawa Łódź | 40.66 | ||||
107 | 89 | Aleksander Poznysz Krzysztof Tumielewicz | 12.0 7.0 | | DS LB | KS Konfeks I Legnica GSBS Gorzów Gorzów | 40.66 | ||||
108 | 98 | Arkadiusz Górzewski Włodzimierz Kocoń | 4.0 2.5 | | PM | WIMPEL Gdańsk | 40.63 | ||||
109 | 92 | Wacław Wejknis Dariusz Bogucki | 13.0 12.0 | S | PM | ANDRZEJKI Gdańsk ANDRZEJKI BIS Gdańsk | 40.39 | ||||
110 | 14 | Adam Chmielewski Jerzy Żebrowski | 4.0 1.5 | S S | PD SW | Dolina Narwi Łomża | 40.22 | ||||
111 | 118 | Wojciech Strzemecki Marek Filipowski | 18.0 12.0 | | MP | TS Wisła Kraków MK2 Cosmos | 40.19 | ||||
112 | 84 | Tomasz Sobczak Jacek Czechowicz | 0.5 0.5 | | LD | Pilica Tomaszów Maz | 40.16 | ||||
113 | 28 | Mateusz Sobczak Cezary Dudkiewicz | 2.5 1.5 | J J | LD | MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 40.08 | ||||
114 | 102 | Luiza Żywiecka Łukasz Kosma | 2.0 | KJ J | MA LD | Singleton Warszawa MKS Jedynka Wysokie Blotki Łodź | 40.05 | ||||
115 | 78 | Dobrosław Stołowski Andrzej Stelak | 2.5 2.5 | S S | LD | ŁZINR FIT Łódź | 39.89 | ||||
116 | 106 | Agata Chojnicka Jarosław Kotecki | 1.5 | KJ | PM | WILCZKI PG Gdańsk | 39.89 | ||||
117 | 83 | Ewa Serdiukow-Tokarczyk Wojciech Ciepliński | 2.0 7.0 | K S | LD | DK Zarzewie Łódź | 38.33 | ||||
118 | 77 | Artur Pomarański Wojciech Waszkiewicz | 2.0 2.5 | | KP ZP | Bydgoski Klub Brydżowy MOSiK Dziwnów | 36.34 | ||||
119 | 121 | Adam Kozłowski Michał Lewiński | 12.0 12.0 | | LB | GSBS Kart-EL Gorzów | 32.22 | ||||
120 | 101 | Ryszard Sakowicz Zdzisław Świątek | 12.0 12.0 | | LB | GSBS Kart-EL Gorzów | 30.60 |
Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2011-04-03 o 23:43:51