Brydżysta roku 2017
WK 0 — Debiutant
Stan na 2024-05-28 00:15:06
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 11 368 | ||
2 | DS | Mistrz Krajowy | 1 603 | ||
3 | DS | Mistrz Krajowy | 1 050 | ||
4 | Lidia Chłąd | PM | Mistrz Wojewódzki | 860 | |
5 | Jakub Bazyluk | MA | Mistrz Międzynarodowy | 705 | |
6 | Rafał Przybysz | MA | Mistrz Krajowy | 646 | |
7 | Joanna Zalewska | MA | Mistrz Międzynarodowy | 630 | |
8 | Paweł Lasota | MA | Mistrz Krajowy | 565 | |
9 | Grażyna Piorun | LD | Mistrz Wojewódzki | 562 | |
10 | Zbigniew Pierzynka | MP | Mistrz Klubowy | 489 | |
11 | Ireneusz Jędrzejewski | MA | Mistrz Okręgowy | 483 | |
12 | Piotr Ciszak | LD | Mistrz Wojewódzki | 469 | |
13 | Thomas Berg | DS | Mistrz Krajowy | 439 | |
14 | Karolina Melkonyan | MA | Mistrz Okręgowy | 402 | |
15 | Jan Zieliński | SL | Mistrz Klubowy | 379 | |
16 | Szymon Ostrowski | MP | Mistrz Okręgowy | 371 | |
17 | Geert Jorgensen | DS | Mistrz Regionalny | 368 | |
18 | Wiesław Lange | ZP | Mistrz Wojewódzki | 347 | |
Wiesław Sirman | ZP | Mistrz Krajowy | 347 | ||
20 | Bartłomiej Sikorski | DS | Adept | 340 | |
21 | Małgorzata Buduła | MA | Mistrz Regionalny | 332 | |
22 | Zbigniew Leśniewski | KP | Mistrz Okręgowy | 318 | |
Krzysztof Pękała | WM | Mistrz Krajowy | 318 | ||
24 | Janusz Hetmańczyk | SL | Mistrz Okręgowy | 312 | |
25 | Maciej Sachs | OP | Mistrz Regionalny | 293 | |
26 | Albert Grochowski | MA | Mistrz Wojewódzki | 284 | |
27 | Szymon Rogut | LD | Mistrz Wojewódzki | 282 | |
28 | Ryszard Ostrogórski | MP | Mistrz Klubowy | 281 | |
29 | Andreas Visetti | LD | Adept | 278 | |
30 | Krzysztof Bekalarek | MA | Mistrz Okręgowy | 267 | |
31 | Jan Szynczewski | LD | Mistrz Okręgowy | 265 | |
32 | Michał Górski | MA | Mistrz Regionalny | 264 | |
33 | Edmund Salach | PM | Mistrz Wojewódzki | 259 | |
34 | Piotr Mazurek | MA | Mistrz Wojewódzki | 257 | |
35 | Tadeusz Dziadykiewicz | WP | Mistrz Regionalny | 250 | |
36 | Tomasz Wolfke | MA | Mistrz Krajowy | 246 | |
37 | Elżbieta Lis | DS | Mistrz Krajowy | 243 | |
Maria Pruchniewska | KP | Mistrz Okręgowy | 243 | ||
Jan Wrotkowski | PM | Mistrz Klubowy | 243 | ||
40 | Andrzej Sturgulewski | KP | Mistrz Okręgowy | 242 | |
41 | Mateusz Rogala | MP | Adept | 241 | |
42 | Magdalena Czajkowska | MA | Mistrz Regionalny | 239 | |
43 | Artur Antoniak | MA | Mistrz Wojewódzki | 236 | |
44 | Tadeusz Dąbrowski | WM | Mistrz Klubowy | 232 | |
45 | Krzysztof Malejka | OP | Mistrz Okręgowy | 231 | |
46 | Marek Nicewicz | KP | Mistrz Wojewódzki | 230 | |
47 | Krzysztof Chechłowski | KP | Mistrz Okręgowy | 221 | |
48 | Marek Skonieczny | KP | Mistrz Okręgowy | 215 | |
Adam Zalwowski | WP | Mistrz Wojewódzki | 215 | ||
50 | Stanisław Grajewski | PM | Mistrz Okręgowy | 214 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 11 368 | ||
2 | Ed Hoogenkamp | Mistrz Krajowy | 1 603 | |
3 | Steve Green | Mistrz Krajowy | 1 050 | |
4 | Lidia Chłąd | Mistrz Wojewódzki | 860 | |
5 | Jakub Bazyluk | Mistrz Międzynarodowy | 705 | |
6 | Rafał Przybysz | Mistrz Krajowy | 646 | |
7 | Joanna Zalewska | Mistrz Międzynarodowy | 630 | |
8 | Paweł Lasota | Mistrz Krajowy | 565 | |
9 | Grażyna Piorun | Mistrz Wojewódzki | 562 | |
10 | Zbigniew Pierzynka | Mistrz Klubowy | 489 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 11 368 | ||
2 | Jakub Bazyluk | Mistrz Międzynarodowy | 705 | |
3 | Rafał Przybysz | Mistrz Krajowy | 646 | |
4 | Joanna Zalewska | Mistrz Międzynarodowy | 630 | |
5 | Paweł Lasota | Mistrz Krajowy | 565 | |
6 | Ireneusz Jędrzejewski | Mistrz Okręgowy | 483 | |
7 | Karolina Melkonyan | Mistrz Okręgowy | 402 | |
8 | Małgorzata Buduła | Mistrz Regionalny | 332 | |
9 | Albert Grochowski | Mistrz Wojewódzki | 284 | |
10 | Krzysztof Bekalarek | Mistrz Okręgowy | 267 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 603 | ||
2 | Steve Green | Mistrz Krajowy | 1 050 | |
3 | Thomas Berg | Mistrz Krajowy | 439 | |
4 | Geert Jorgensen | Mistrz Regionalny | 368 | |
5 | Bartłomiej Sikorski | Adept | 340 | |
6 | Elżbieta Lis | Mistrz Krajowy | 243 | |
7 | Tymoteusz Zaborowski | Mistrz Okręgowy | 187 | |
8 | Ewa Sokolińska | Mistrz Okręgowy | 183 | |
9 | Adam Jasiak | Mistrz Klubowy | 176 | |
10 | Małgorzata Hawryliszyn | Mistrz Wojewódzki | 167 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 860 | ||
2 | Edmund Salach | Mistrz Wojewódzki | 259 | |
3 | Jan Wrotkowski | Mistrz Klubowy | 243 | |
4 | Stanisław Grajewski | Mistrz Okręgowy | 214 | |
5 | Janusz Michalak | Mistrz Okręgowy | 161 | |
6 | Danuta Parzych | Kandydat | 114 | |
7 | Bartek Drabiński | Adept | 107 | |
8 | Kaja Miłek | Kandydat | 102 | |
9 | Maciej Żurek | Mistrz Klubowy | 81 | |
10 | Andrzej Żylis | Adept | 77 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 562 | ||
2 | Piotr Ciszak | Mistrz Wojewódzki | 469 | |
3 | Szymon Rogut | Mistrz Wojewódzki | 282 | |
4 | Andreas Visetti | Adept | 278 | |
5 | Jan Szynczewski | Mistrz Okręgowy | 265 | |
6 | Krzysztof Mielczarek | Adept | 213 | |
7 | Antoni Jabłoński | Adept | 204 | |
8 | Grzegorz Jabłoński | Mistrz Okręgowy | 204 | |
9 | Urszula Jakubowska | Mistrz Wojewódzki | 185 | |
10 | Jerzy Jakubowski | Mistrz Wojewódzki | 182 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 489 | ||
2 | Szymon Ostrowski | Mistrz Okręgowy | 371 | |
3 | Ryszard Ostrogórski | Mistrz Klubowy | 281 | |
4 | Mateusz Rogala | Adept | 241 | |
5 | Bogdan Pasich | Mistrz Klubowy | 213 | |
6 | Stanisław Osmenda | Mistrz Klubowy | 212 | |
7 | Łukasz Słuszniak | Mistrz Klubowy | 186 | |
8 | Konrad Ciborowski | Mistrz Regionalny | 179 | |
9 | Barbara Konik | Mistrz Klubowy | 124 | |
10 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 122 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 379 | ||
2 | Janusz Hetmańczyk | Mistrz Okręgowy | 312 | |
3 | Jerzy Paszylk | Mistrz Klubowy | 186 | |
4 | Ryszard Tkacz | Adept | 179 | |
5 | Tomasz Gąsior | Mistrz Okręgowy | 172 | |
6 | Szymon Krzyżaniak | Mistrz Klubowy | 167 | |
7 | Janusz Sibik | Adept | 142 | |
8 | Pietro Vinci | Mistrz Okręgowy | 139 | |
9 | Grzegorz Czeremcha | Kandydat | 122 | |
10 | Andrzej Kocurek | Mistrz Okręgowy | 113 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 347 | ||
2 | Wiesław Sirman | Mistrz Krajowy | 347 | |
3 | Tadeusz Kuc | Mistrz Wojewódzki | 121 | |
4 | Krzysztof Barski | Adept | 118 | |
5 | Sławomir Pudlis | Mistrz Klubowy | 116 | |
6 | Mieczysław Uniejewski | Mistrz Wojewódzki | 71 | |
7 | Bożena Listwoń | Mistrz Wojewódzki | 57 | |
8 | Krzysztof Mikielewicz | Kandydat | 8 | |
9 | Małgorzata Pelczar | Kandydat | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 318 | ||
2 | Maria Pruchniewska | Mistrz Okręgowy | 243 | |
3 | Andrzej Sturgulewski | Mistrz Okręgowy | 242 | |
4 | Marek Nicewicz | Mistrz Wojewódzki | 230 | |
5 | Krzysztof Chechłowski | Mistrz Okręgowy | 221 | |
6 | Marek Skonieczny | Mistrz Okręgowy | 215 | |
7 | Piotr Centek | Mistrz Klubowy | 179 | |
8 | Krzysztof Bieniek | Mistrz Klubowy | 174 | |
9 | Marek Farbiszewski | Mistrz Okręgowy | 157 | |
10 | Piotr Zalcman | Mistrz Krajowy | 149 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 318 | ||
2 | Tadeusz Dąbrowski | Mistrz Klubowy | 232 | |
3 | Ryszard Piotrowicz | Mistrz Klubowy | 166 | |
4 | Marian Górski | Adept | 140 | |
5 | Ewa Wyszomierska | Mistrz Wojewódzki | 86 | |
6 | Marek Wyszomierski | Mistrz Wojewódzki | 86 | |
7 | Grzegorz Wanat | Debiutant | 39 | |
8 | Zbigniew Listewnik | Mistrz Regionalny | 36 | |
9 | Ryszard Wieczorek | Mistrz Klubowy | 24 | |
10 | Stefan Jankowski | Kandydat | 20 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 293 | ||
2 | Krzysztof Malejka | Mistrz Okręgowy | 231 | |
3 | Zbigniew Wyziński | Mistrz Klubowy | 145 | |
4 | Tomasz Adamczyk | Adept | 118 | |
5 | Elżbieta Hurna | Mistrz Klubowy | 55 | |
6 | Halina Kaciłowicz | Adept | 41 | |
7 | Jerzy Mikos | Adept | 36 | |
8 | Jan Łodziana | Mistrz Okręgowy | 23 | |
9 | Czesław Knapik | Mistrz Okręgowy | 21 | |
10 | Andrzej Rosikoń | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 250 | ||
2 | Adam Zalwowski | Mistrz Wojewódzki | 215 | |
3 | Józef Bugajewski | Mistrz Wojewódzki | 194 | |
4 | Marcel Szydłowski | Mistrz Klubowy | 159 | |
5 | Aleksandra Borowczyk | Adept | 150 | |
6 | Szymon Graś | Mistrz Regionalny | 150 | |
7 | Mateusz Polaszek | Mistrz Klubowy | 150 | |
8 | Alicja Kaczmarek | Mistrz Okręgowy | 149 | |
9 | Tomasz Olenderek | Mistrz Okręgowy | 149 | |
10 | Adrian Dziobek | Adept | 133 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 200 | ||
2 | Roman Kovalchuk | Kandydat | 100 | |
3 | Jakub Wieleba | Mistrz Okręgowy | 76 | |
4 | Anna Pytka | Mistrz Klubowy | 70 | |
5 | Sławomir Małkiński | Adept | 50 | |
6 | Oleg Rovyshyn | Mistrz Klubowy | 44 | |
7 | Tomasz Pytka | Adept | 22 | |
8 | Grzegorz Rusinek | Kandydat | 5 | |
9 | Janina Leszko | Debiutant | 3 | |
10 | Antoni Struski | Kandydat | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 199 | ||
2 | Romuald Łukaszewicz | Adept | 169 | |
3 | Wojciech Felsztyński | Mistrz Okręgowy | 160 | |
4 | Małgorzata Węglewska | Mistrz Regionalny | 146 | |
5 | Aleksandra Konieczna | Adept | 132 | |
6 | Jerzy Szramowski | Adept | 129 | |
7 | Marek Hrebeniak | Mistrz Klubowy | 120 | |
8 | Dominika Zajk | Adept | 118 | |
9 | Jakub Biernat | Kandydat | 116 | |
10 | Jakub Miszczyk | Adept | 116 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 151 | ||
2 | Paweł Grabowski | Adept | 119 | |
3 | Zofia Wasilewska | Adept | 47 | |
4 | Rafał Skalny | Mistrz Klubowy | 21 | |
5 | Tomasz Janiszewski | Debiutant | 19 | |
6 | Patryk Klim | Mistrz Okręgowy | 14 | |
7 | Janusz Kunicki | Adept | 14 | |
8 | Tatsiana Zhylko | Debiutant | 9 | |
9 | Pavel Zhylko | Debiutant | 6 | |
10 | Wiktor Skiepko | Mistrz Okręgowy | 5 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 66 | ||
2 | Małgorzata Janik | Adept | 9 | |
3 | Bogusław Malinka | Adept | 3 | |
4 | Iwona Malinka | Adept | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 52 | ||
2 | Karol Otawski | Kandydat | 34 | |
3 | Anna Dawiec | Mistrz Okręgowy | 21 | |
4 | Lech Drożdżowski | Debiutant | 9 | |
5 | Ryszard Biegaj | Debiutant | 7 | |
6 | Paweł Jakóbczyk | Debiutant | 7 | |
7 | Zbigniew Ziętek | Kandydat | 7 | |
8 | Szymon Kiziński | Debiutant | 6 | |
9 | Gabriela Brzdąk | Debiutant | 1 | |
10 | Zuzanna Gieroń | Debiutant | 1 |