119

Jednolity Kalendarz Sportowy 2017

Styczeń

01.01 - 31.12 7th European Online University Team Championship
(7th European Online University Team Championship)
B B O
01.01 - 31.12 BridgeNet
06.01 - 08.01 Ekstraklasa - zjazd 2 (7 meczów)
07.01 - 15.01 9. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy Połczyn Zdrój
08.01 OTP* Turniej Otwarcia Sezonu im. Marka Kochowicza Bydgoszcz
08.01 OTP** Uzdrowiskowy Połczyn Zdrój
08.01 OTP** Noworoczny Mielec
09.01 KMP - termin 1
10.01 - 22.01 45. Summer Festival of Bridge
(45th Summer Festival of Bridge)
Canberra, Australia
14.01 - 15.01 8. Aukcyjny Turniej Par
(8th Annual TGRs Auction Pairs)
Londyn, Anglia
14.01 - 15.01 I i II liga - zjazd 3
19.01 - 22.01 5. Copenhagen Bridge Invitational
(5. Copenhagen Bridge Invitational)
Kopenhaga, Dania
20.01 - 22.01 XIII Mistrzostwa Polski Funkcjonariuszy Celnych Białobrzegi
21.01 RTP* TOP-16 MAX Kielce
22.01 OTP** 5. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego Międzyrzecz
27.01 - 29.01 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Krajowa

Luty

03.02 - 05.02 I i II liga - zjazd 4
03.02 - 05.02 Ekstraklasa - Play-off
06.02 - 12.02 5. Kongres "Beskidzki Szlem" Szczyrk
07.02 - 12.02 22. NEC Bridge Festival
(22nd NEC Bridge Festival)
Yokohama, Japonia
11.02 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 "Orle Gniazdo" (1) Szczyrk
13.02 KMP - termin 2
13.02 - 19.02 Cavendish (teamy, pary open i kobiecie
(Cavendish Teams, Open Pairs, Women Pairs)
Monte Carlo, Monaco
18.02 RTI* Finał G.P. Mazowsza
18.02 - 25.02 56. Gold Coast Congress
(56th Gold Coast Congress)
Surfers Paradise, Australia
19.02 OTP* 55. Kryształowy Puchar Warty Gorzów
19.02 OTP** O Puchar "Śnieżnego Płatka" Dobrodzień
19.02 25. OTP** o Puchar Prezydenta Płocka Płock
22.02 - 26.02 Festival de Cannes Cannes, Francja
24.02 - 26.02 I i II liga - zjazd 5

Marzec

01.03 - 30.04 Finały wojewódzkie 60. Mistrzostw Polski Par Open
03.03 - 04.03 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPPT 2017 (1) Elbląg
03.03 - 05.03 20. Mityng Żuławski Elbląg
05.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (2) Elbląg
09.03 - 12.03 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Tęgoborze (mp)
09.03 - 19.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Vanderbild
(Spring North American Championship)
Kansas City, Missouri
13.03 KMP - termin 3
17.03 - 19.03 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
18.03 Mistrzostwa Polski Sędziów Starachowice
19.03 OTP** IX. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka" Skawina
19.03 OTP 10. Międzynarodowy Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Suwałki
24.03 - 25.03 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Mistrzowska Kraków
24.03 - 26.03 Krakowska Wiosna Brydżowa Kraków
25.03 OTP** IX. Memoriał Zygmunta Zygmańskiego Goleniów
25.03 26. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk Bielsk
26.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (3) 59. Drewniane Głowy 5. Memoriał Andrzeja Wilkosza Kraków
26.03 - 31.03 White House Junior Internationals Amsterdam, Holandia
30.03 - 02.04 18. Mityng "Hotel Senator" Starachowice

Kwiecień

02.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (4) Starachowice
05.04 - 09.04 4. Palace Cup
(4th Palace Cup)
Warszawa
07.04 - 09.04 Drużynowe Mistrzostwa Polski Teamów Młodzieży Szkolnej. Memoriał Henryka Gagatka Bytom
10.04 KMP - termin 4
16.04 - 17.04 Wielkanoc
21.04 - 22.04 Mityng Łódzki Łódź
23.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (5) Łódź
28.04 - 29.04 27. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Seniorów Warszawa
29.04 - 01.05 8. German Bridge Team Trophy
(8th German Team Bridge Trophy)
Berlin, Niemcy
30.04 - 01.05 59. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Mikst Warszawa

Maj

01.05 - 03.05 60. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Open Warszawa
04.05 - 06.05 Akademickie Mistrzostwa Polski Warszawa
05.05 - 07.05 Finał Ekstraklasy
(Final of Polish Premiere League)
Warszawa
07.05 10. OTP O Puchar Wójta Gminy Łomża Wygoda
08.05 KMP - termin 5
10.05 - 14.05 7. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych Drzonków, Lubuskie
12.05 - 14.05 54. Mityng Łuczniczka Bydgoszcz
14.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (6) Bydgoszcz
17.05 - 21.05 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa I
19.05 - 21.05 4. SPS Construction Trophy Łojdy
19.05 - 21.05 10. Bridge Forest Trophy
(10th Bridge Forest Trophy)
Debrzyno
19.05 - 28.06 68. Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins, Francja
20.05 - 21.05 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów "Błękitna Wstęga Odry", GPPT 2017 (2) Wrocław
22.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (7) Wrocław
25.05 37. Bonn Cup
(37. Bonn Cup)
Bad Godesburg, Niemcy
26.05 - 28.05 38. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
31.05 - 04.06 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa II

Czerwiec

02.06 - 04.06 14. Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn
03.06 OTT*** Kongresowy Turniej Teamów, GPPT 2017 (3) Olsztyn
04.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (8) Olsztyn
10.06 OTP* 5. Puchar Prezydenta Koszalina Koszalin
10.06 - 11.06 I Kielecki Mityng Brydżowy Kielce
10.06 - 18.06 19. German Bridge Festival
(19th German Bridge Festival)
Wyk-Auf-Fohr, Niemcy
10.06 - 24.06 8. Otwarte Mistrzostwa Europy
(8th European Open Championships)
Montecatini, Włochy
11.06 XXI. OTP Z Okazji Dni Zambrowa Zambrów
12.06 KMP - termin 6
15.06 - 17.06 31. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Poznań (wp)
15.06 - 18.06 57. Poznański Mityng Brydżowy
(57h Poznan Bridge Meeting)
Poznań
17.06 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPPT 2017 (4) Poznań
18.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (9) Poznań
24.06 OTP** Turniej im. Jana Chojankowskiego Stargrad
30.06 - 02.07 51. Tel-Aviv Bridge Festival
(51. Tel-Aviv Bridge Festival)
Tel Aviv, Izrael
30.06 - 09.07 60. Kongres "Sława" Sława

Lipiec

02.07 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (10) Sława
03.07 - 07.07 Yeh Bros Cup Bridge Invitation
(Yeh Bros Cup Bridge Invitation)
Yokohama, Japonia
10.07 KMP - termin 7
14.07 - 15.07 OTT*** 6. Mistrzostwa Polski Teamów B-A-M, GPPT 2017 (5) Rzeszów
14.07 - 16.07 39. Podkarpacki Mityng Brydżowy Rzeszów
16.07 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (11) Rzeszów
18.07 - 25.07 26. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów
(26th European Junior Team)
Samorin, Słowacja
20.07 - 30.07 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej - Spingold
(Summer North American Bridge Championship)
Toronto, Kanada
21.07 - 22.07 42. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Polski Zgorzelec
21.07 - 23.07 Turniej Trzech Granic Zgorzelec
23.07 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (12) Zgorzelec
28.07 - 06.08 Swedish Bridge Festival 2017 Örebro, Szwecja
29.07 - 03.08 23. Chairmans Cup
(23rd Chairmans Cup)
Örebro, Szwecja

Sierpień

04.08 - 11.08 57. Kongres Bałtycki
(57th Bridge Baltic Congress)
Sopot
06.08 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (13) Sopot
12.08 - 27.08 43. Drużynowe Mistrzostwa Świata
(43rd World Bridge Teams Championships)
Lyon, Francja
14.08 KMP - termin 8
16.08 - 25.08 5. Otwarte Mistrzostwa Świata Młodzieży
(5th World Open Youth Bridge Championships)
Lyon, Francja
18.08 - 27.08 45. Grand Prix Warszawy
(45th Grand Prix of Warsaw)
Warszawa
20.08 OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (14) Warszawa

Wrzesień

02.09 - 09.09 56. Festiwal Brydżowy
(56th Bridge Festival)
Pula, Chorwacja
11.09 KMP - termin 9
15.09 - 17.09 Vilnius Cup
(Vilnius Cup)
Wilno, Litwa
15.09 - 17.09 OTT*** GPPT 2017/18 (1) Wilno
16.09 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (1) Wilno
21.09 - 24.09 26. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
22.09 - 23.09 OTT*** 8. Mistrzostwa Polski Teamów Pattona, GPPT 2017/18 (2) Bolesławiec
29.09 - 01.10 11. Turniej "Puchar Mińska"
(11th Tournament Minsk Cup 2017)
Mińsk, Białoruś

Październik

06.10 - 08.10 Ekstraklasa - zjazd 1 (8 meczów) Warszawa
07.10 - 08.10 I i II liga - zjazd 1
09.10 KMP - termin 10
14.10 - 15.10 OTT*** Skawina Retro Teams Marathon, GPPT 2017/18 (3) Skawina
19.10 - 22.10 Mistrzostwa Polski Młodzików Starachowice (sw)
21.10 - 22.10 7. Mityng Pamięci Andrzeja Mera Barszczewo K. Białegostoku
22.10 OTP** Pamięci Andrzeja Mera Barszczewo K. Białegostoku
28.10 - 29.10 OTP* VII memoriał Huberta Gburzyńskiego Ciechanów

Listopad

03.11 - 05.11 27. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej Stargard
11.11 OTP* XIX Turniej z okazji Święta Niepodległości Lubin
13.11 KMP - termin 11
18.11 - 19.11 I i II liga - zjazd 2
23.11 - 03.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Reisinger
(Fall North American Bridge Championship)
San Diego, Kalifornia
24.11 - 26.11 Krakowska Jesień Brydżowa Kraków
24.11 - 26.11 20. Mistrzostwa Polski Par na IMPy Kraków
26.11 OTP** XLV Wawelski Smok Kraków

Grudzień

08.12 - 10.12 OTT**** Finał Grand Prix Polski Teamów 2017
11.12 KMP - termin 12
15.12 - 17.12 OTI**** Finał 18. Budimex Grand Prix Polski Par 2017