521

Jednolity Kalendarz Sportowy 2018

Styczeń

01.01 - 31.12 BridgeNet
05.01 - 07.01 Ekstraklasa - zjazd 2 (7 meczów) Starachowice
06.01 - 07.01 I i II liga - zjazd 3
06.01 - 14.01 10. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy Połczyn Zdrój
07.01 OTP** Uzdrowiskowy Połczyn Zdrój
08.01 KMP - termin 1
10.01 - 21.01 46. Summer Festival of Bridge
(46th Summer Festival of Bridge)
Canberra, Australia
12.01 - 14.01 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Krajowa
14.01 OTP* Turniej Otwarcia Sezonu im. Marka Kochowicza Bydgoszcz
20.01 OTP** O Puchar firmy Auto Watin Jelonek
21.01 26. OTP** o Puchar Prezydenta Płocka Płock
21.01 OTP** 6. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego Międzyrzecz
21.01 OTP** Na Starcie Roku o Puchary Wójta Gminy Ostróda Stare Jabłonki
26.01 - 28.01 Ekstraklasa - zjazd 3 (Play-off I) Starachowice
26.01 - 28.01 I i II liga - zjazd 4

Luty

01.02 - 04.02 6. Kongres "Beskidzki Szlem" Szczyrk
02.02 - 04.02 OTT*** GPPT 2017/18 (4) Szczyrk
03.02 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (4) Szczyrk
07.02 - 11.02 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa Seniorów
09.02 - 11.02 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa Kobiet Warszawa
09.02 - 11.02 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Mistrzowska Warszawa
10.02 OTP* Memoriał Andrzeja Karwickiego Poznań
11.02 OTP** o Puchar Burmistrza Biskupca Biskupiec
12.02 KMP - Memoriał Wojciecha Siwca
16.02 - 18.02 Mityng Brydżowy Wąbrzeźno Wąbrzeźno
16.02 - 24.02 57. Gold Coast Congress
(57th Gold Coast Congress)
Broadbeach, Australia
17.02 OTT*** GPPT 2017/18 (5) Wąbrzeźno
17.02 - 23.02 2. Zimowe Mistrzostwa Europy
(2nd European Winter Games)
Monte Carlo, Monaco
18.02 RTP* O Puchar "Śnieżnego Płatka" Dobrodzień
18.02 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (5) Wąbrzeźno
23.02 - 25.02 I i II liga - zjazd 5

Marzec

01.03 - 15.04 Finały wojewódzkie 61. Mistrzostw Polski Par Open
02.03 - 03.03 Zimowe Mistrzostwa Polski Teamów na IMPy GPPT 2017/18 (6) Elbląg
02.03 - 04.03 21. Mityng Żuławski Elbląg
02.03 - 04.03 Międzynarodowy turniej teamów Montegrotto, Włochy
04.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (6) Elbląg
08.03 - 18.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Vanderbild
(Spring North American Championship)
Philadelphia, USA
09.03 - 11.03 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Warszawa
10.03 OTP** im. Krzysia Bądera Lubomino
11.03 27. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk Bielsk
11.03 OTP* XIV Polickie IMP-y Police
11.03 OTP** 2. Memoriał Jurka Rymwida Leszno
12.03 KMP - termin 3
15.03 - 17.03 Akademickie Mistrzostwa Polski Chorzów
16.03 - 18.03 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
17.03 Mistrzostwa Polski Sędziów Starachowice
17.03 Eliminacje wojewódzkie do VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Drzonków
18.03 OTP* GP Wielkopolski Kalisz
18.03 OTP** 11. Międzynarodowy Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Suwałki
18.03 OTP** X. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka" Skawina
23.03 - 25.03 Krakowska Wiosna Brydżowa Kraków
24.03 Eliminacje wojewódzkie do VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kraków
24.03 OTT*** Dzwon Zygmunta GPPT 2017/18 (7) Kraków
25.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (7) 60. Drewniane Głowy 6. Memoriał Andrzeja Wilkosza Kraków
25.03 - 30.03 White House Junior Internationals Amsterdam, Holandia
28.03 Eliminacje wojewódzkie do VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Warszawa

Kwiecień

01.04 - 02.04 Wielkanoc
04.04 - 08.04 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa I
06.04 - 07.04 OTT*** GPPT 2017/18 (8) Łódź
06.04 - 08.04 Mityng Łódzki, OTP** Łódź
08.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (8) Łódź
08.04 Eliminacje wojewódzkie do VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Gdańsk
09.04 KMP - termin 4
09.04 - 13.04 Rozgrywki Kadrowe - Kadra Narodowa II
13.04 - 15.04 Bridge Festival "Mir Castle 2018" Mir Castle, Białoruś
14.04 - 15.04 Finały Wojewódzkie Mistrzostw Polski
15.04 OTP* XIV. Puchar Burmistrza Międzyzdrojów Międzyzdroje
19.04 - 22.04 19. Mityng "Hotel Senator"** Starachowice
20.04 - 21.04 OTT*** GPPT 2017/18 (9) Starachowice
22.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (9) Starachowice
25.04 - 29.04 5. Palace Cup
(5th Palace Cup)
Warszawa
27.04 - 29.04 Drużynowe Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej - Memoriał Henryka Gagatka Bytom
27.04 - 29.04 38. Mityng Uznamski Świnoujście
27.04 - 06.05 69. Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins, Francja
28.04 OTP** Memoriał Andrzeja Krajewskiego Świnoujście
28.04 - 29.04 38. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Kobiet Warszawa
28.04 - 01.05 Slavonice Cup 2018
(Slavonice Cup 2018)
Slavonice, Czechy
30.04 - 01.05 28. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Seniorów Warszawa

Maj

01.05 - 03.05 Budimex 61. Mistrzostwa Polski Par Open Warszawa
03.05 OTP** XXI Puchar Burmistrza Recza Recz
03.05 - 06.05 50. Zlot Przyjaciół Brydża, 13. POLOPEN Bydgoszcz
04.05 - 06.05 Finał Ekstraklasy
(Final Four Polish League)
Warszawa
05.05 OTP* Polopen Bydgoszcz
05.05 - 07.05 9. German Bridge Team Trophy
(9th German Team Bridge Trophy)
Berlin, Niemcy
06.05 OTP** o Puchar Burmistrza Morąga Morąg
09.05 - 13.05 8. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych Żerków (powiat Jarocin)
11.05 - 13.05 OTP** Kolumna Zygmunta Warszawa
14.05 KMP - termin 5
18.05 - 20.05 39. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
18.05 - 20.05 11. Bridge Forest Trophy
(11st Bridge Forest Trophy)
Gołuń
19.05 OTT*** GPPT 2017/18 (10) Wrocław
20.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (10) Wrocław
25.05 - 27.05 5. SPS Construction Trophy Łojdy
26.05 OTP* VIII Puchar Burmistrza Miasta Szczecinek Szczecinek
26.05 OTP* GP KPZBS Solec Kujawski
26.05 - 27.05 1st International Mixed Teams Tournament Kirchheim, Niemcy
27.05 OTP** Turniej Ziemi Radomskiej-Memoriał Mariana Kucharskiego Radom
27.05 OTP** GPW Olsztyn
31.05 - 01.06 60. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Mikst Poznań
31.05 - 03.06 58. Poznański Mityng Brydżowy
(57h Poznan Bridge Meeting)
Poznań

Czerwiec

02.06 OTT*** GPPT 2017/18 (11) Poznań
03.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (11) Poznań
06.06 - 16.06 54. Drużynowe Mistrzostwa Europy
(54th European Teams Championship)
Ostenda, Belgia
09.06 OTP** XXVII. Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa, 9. Memoriał Marka Więcka Ostrzeszów
09.06 OTP* VI. Puchar Prezydenta Koszalina Koszalin
09.06 - 17.06 20. German Bridge Festival
(20th German Bridge Festival)
Wyk-Auf-Fohr, Niemcy
10.06 OTP** Dworek Dębówko Dębówko koło Bartoszyc
10.06 OTP* Memoriał H. Pawłowskiego Toruń
11.06 KMP - termin 6
14.06 - 17.06 32. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej
16.06 OTP* Mistrzostwa Inowrocławia Inowrocław
17.06 Grand Prix Polski Par - termin łączony OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (12) Kielce, Gorzów Wlkp.
19.06 - 01.07 36. Międzynarodowy Festiwal Brydżowy
(36th International Bridge Festival)
Albena, Bułgaria
23.06 OTP** Turniej im. Jana Chojankowskiego Stargard
23.06 Walne Zgromadzenie Delegatów 2018 Warszawa
24.06 OTP** Warmiński Olsztyn
24.06 OTP* XVI Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Mielca Mielec
24.06 OTP** Turniej o Puchar Hefajstosa Otwock
29.06 - 08.07 61. Kongres "Sława" Sława
29.06 - 10.07 Międzynarodowy Festiwal Brydżowy
(Biarritz International Bridge Festival)
Biarritz, Francja

Lipiec

01.07 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (13) Sława
06.07 - 07.07 OTT*** GPPT 2017/18 (12) Sława
08.07 OTP** Grand Prix Mazowsza Nasielsk
09.07 KMP - termin 7
11.07 - 18.07 14. Mistrzostwa Europy Par Juniorów
(14th European Youth Pairs Championship)
Opatija, Chorwacja
13.07 - 14.07 43. Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Polski Zgorzelec
13.07 - 15.07 Turniej Trzech Granic Zgorzelec
15.07 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (14) Zgorzelec
20.07 OTP* "Nietoperze" - turniej nocny Inowrocław
21.07 OTP* GPW Chrzypsko Wielki
26.07 - 05.08 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej - Spingold
(Summer North American Bridge Championship)
Atlanta, USA
27.07 - 05.08 Swedish Bridge Festival 2018 Örebro, Szwecja
28.07 55. Mityng Łuczniczka OTT** Bydgoszcz
29.07 55. Mityng Łuczniczka OTP*** Bydgoszcz
29.07 - 03.08 24. Chairmans Cup
(24th Chairmans Cup)
Örebro, Szwecja

Sierpień

03.08 - 11.08 58. Kongres Bałtycki
(58th Bridge Baltic Congress)
Sopot
05.08 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (15) Sopot
08.08 - 10.08 OTT*** Mistrzostwa Polski Teamów "Waza Bałtyku", GPPT 2017/18 (13) Sopot
09.08 - 18.08 17. Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów
(17th World Youth Teams Championships)
Wu Jiang, Chiny
13.08 KMP - termin 8
15.08 XXIX OTP ** "Cud nad Wisłą" Radzymin
15.08 Golf & Brydż Binowo
17.08 - 18.08 OTT*** 7. Mistrzostwa Polski Teamów BaM, GPPT 2017/18 (14) Rzeszów
17.08 - 19.08 40. Podkarpacki Mityng Brydżowy Rzeszów
19.08 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (16) Rzeszów
24.08 - 02.09 46. Grand Prix Warszawy
(46th Grand Prix of Warsaw)
Warszawa
26.08 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (17) Warszawa

Wrzesień

01.09 OTT*** GPPT 2017/18 (15) Warszawa
08.09 OTP** 2. Memoriał Jacka Iwańskiego Bielsk
08.09 - 15.09 57. Festiwal Brydżowy
(57th Bridge Festival)
Pula, Chorwacja
09.09 OTP** Puchar Burmistrza Giżycka Giżycko
09.09 OTP* Winobraniowy Zielona Góra
10.09 KMP - termin 9
15.09 - 16.09 OTP* VIII memoriał Huberta Gburzyńskiego Ciechanów
16.09 OTP** III Puchar Starosty Koszalińskiego Koszalin
21.09 - 22.09 OTT*** 9. Mistrzostwa Polski Teamów Pattona, GPPT 2018/19 (1) Bolesławiec
21.09 - 23.09 27. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
22.09 - 06.10 11. Otwarte Mistrzostwa Świata
(11th World Bridge Series)
Orlando, USA
23.09 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (1) Bolesławiec
28.09 - 30.09 15. Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn
28.09 - 30.09 Mistrzostwa Polski Prawników i Pracowników Służby Zdrowia Krasnobród
28.09 - 30.09 60. Mityng Bursztynowy (OTP**) Szczecin
29.09 OTP** o Puchar Wójta Gminy Oświecim Rajsko K. Oswiecimia
30.09 OTP** Kongresowy Turniej Par GPWWM Olsztyn

Październik

04.10 - 07.10 Mistrzostwa Polski Młodzików Starachowice
05.10 - 06.10 OTT*** GPPT 2018/19 (2) Memoriał Andrzeja Żurka Kraków
07.10 OTP** Błękitna Wstęga Wielkich Jezior Mazurskich Węgorzewo
07.10 OTP* GPW Koło
07.10 OTP** Memoriał Andrzeja Żurka Kraków
08.10 KMP - termin 10
12.10 - 14.10 Ekstraklasa - zjazd 1 (8 meczów)
13.10 - 14.10 I i II liga - zjazd 1
18.10 - 21.10 Vilnius Cup
(Vilnius Cup)
Wilno, Litwa
19.10 - 21.10 OTT*** GPPT 2018/19 (3) Wilno, Litwa
20.10 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (2) Wilno, Litwa
25.10 - 28.10 9. Akademickie Mistrzostwa Świata
(9th FISU World University Championship)
Xuzhou, Chiny
27.10 OTP* Memoriał Olka Czwakiela Poznań
27.10 Popularny Turniej Ogólnopolski Bridge2Success Warszawa
27.10 - 28.10 OTP** 8. Mityng Pamięci Andrzeja Mera Barszczewo K. Białegostoku

Listopad

02.11 - 04.11 Mityng ZAMERU Lidzbark Warmiński
02.11 - 04.11 28. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej Stargard
03.11 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (3) Stargard - termin łączony Stargard
03.11 OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (3) Lidzbark Warmiński - termin łączony Lidzbark Warmiński
03.11 - 04.11 XII. Tarnowski Mityng Brydżowy Tarnów
04.11 OTP** XXXIII Mauzoleum Bema Tarnów
11.11 OTP* XXIII Turniej z okazji Święta Niepodległości Lubin
11.11 OTP** V Tuniej Pamięci E. Olborta i L. Przygody Racibórz
11.11 OTP** O Podkowę Kasztanki Marszałka Kraków
11.11 OTP** GPW Gniezno
11.11 OTP** O Podkowę Kasztanki Marszałka Warszawa
11.11 III Ogólnopolski Turniej "O Podkowę Kasztanki Marszałka"
12.11 KMP - termin 11
17.11 - 18.11 I i II liga - zjazd 2
22.11 - 02.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Reisinger
(Fall North American Bridge Championship)
Honolulu, USA
23.11 - 25.11 Krakowska Jesień Brydżowa Kraków
23.11 - 25.11 21. Mistrzostwa Polski Par na IMPy Kraków
25.11 OTP** XLVI Wawelski Smok Kraków

Grudzień

01.12 - 02.12 OTP** 23 Memoriał Irka Nowaka Poznań
07.12 - 09.12 OTT**** Finał Grand Prix Polski Teamów 2017/2018
10.12 KMP - termin 12
14.12 - 16.12 OTI**** Finał 19. Budimex Grand Prix Polski Par 2017/2018
25.12 - 26.12 Boże Narodzenie
30.12 OTP** XVIII Turniej Noworoczny, II Memoriał Bronisława Mycielskiego Mielec