701

Jednolity Kalendarz Sportowy 2016

Styczeń

01.01 - 31.12 BridgeNet
03.01 24. OTP** o Puchar Prezydenta Płocka Płock
08.01 - 10.01 Ekstraklasa - zjazd 2
09.01 - 10.01 I i II liga - zjazd 3
09.01 - 10.01 7. Aukcyjny Turniej Par
(7th Annual TGRs Auction Pairs)
Londyn, Anglia
09.01 - 16.01 8. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy Połczyn Zdrój
11.01 KMP - termin 1
12.01 - 24.01 44. Summer Festival of Bridge
(44th Summer Festival of Bridge)
Canberra, Australia
16.01 25. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk Bielsk
16.01 OTP** Uzdrowiskowy Połczyn Zdrój
17.01 OTP* Turniej Otwarcia Sezonu im. Marka Kochowicza Bydgoszcz
17.01 OTP** Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego Międzyrzecz
19.01 - 22.01 4. Copenhagen Bridge Invitational
(4. Copenhagen Bridge Invitational)
Kopenhaga, Dania
22.01 OTP* XVI. Turniej Nocny Aleksandrów Kujawski
24.01 OTP** 16. Memoriał im. Arcymistrza Mieczysława Goczewskiego Pruszcz Gdański
30.01 - 31.01 I i II liga - zjazd 4

Luty

03.02 - 07.02 Kursokonferencja sędziowska EBL Praha, Czechy
05.02 - 11.02 1. Zimowe Mistrzostwa Europy
(1st European Winter Games)
Monte Carlo, Monaco
06.02 OTP* Turniej Otwarcia Sezonu Szczecin
07.02 OTP** 45. O Puchar "Śnieżnego Płatka" Dobrodzień
07.02 OTP* Otwarte Mistrzostwa Małopolski Par Seniorów Kraków
08.02 KMP - termin 2
17.02 - 20.02 II etap centralnych młodzieżowych rozgrywek kadrowych (U15, U20, U25, Juniorki) Szczyrk
19.02 - 21.02 4. Kongres "Beskidzki Szlem" Szczyrk
19.02 - 27.02 55. Gold Coast Congress
(55th Gold Coast Congress)
Surfers Paradise, Australia
20.02 OTP* 54. Lodowy Kryształ Warty Gorzów
20.02 OTP*** BUDIMEX GP Par "Orle Gniazdo" (1) Szczyrk
25.02 - 03.03 1. IMSA Elite Mind Games
(1st IMSA Elite Mind Games)
Huaian City, Chiny
26.02 - 28.02 I i II liga - zjazd 5

Marzec

01.03 - 30.04 Finały wojewódzkie 59. Mistrzostw Polski Par Open
01.03 - 31.12 6th European Online University Team Championship
(6th European Online University Team Championship)
B B O
04.03 - 05.03 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPT (1) Elbląg
04.03 - 06.03 19. Mityng Żuławski Elbląg
06.03 OTP* o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAŃCUTA Łańcut
06.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par (2) Elbląg
10.03 - 13.03 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Warszawa
10.03 - 20.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Vanderbild
(Spring North American Championship)
Reno, Nevada
11.03 - 12.03 OTT*** Dzwon Zygmunta, GPT (2) Kraków
11.03 - 13.03 Krakowska Wiosna Brydżowa - Jubileusz 110-lecia Wisły Kraków Kraków
13.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par (3) 58. Drewniane Głowy 4. Memoriał Andrzeja Wilkosza Krakow
13.03 OTP** O Puchar Firmy AUTO WATIN Poznań
14.03 KMP - termin 3
18.03 - 20.03 Kadra Kobiet - etap 1 Miejsce Do Ustalenia
18.03 - 20.03 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
19.03 OTP** VIII. Memoriał Zygmunta Zygmańskiego Goleniów
19.03 Eliminacje wojewódzkie do 6. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Sportów Umysłowych Miejsca Do Uzgodnienia
20.03 OTP 9. Międzynarodowy Turniej Par o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk Suwałki
20.03 OTP** VIII. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka" Skawina
20.03 - 25.03 White House Junior Internationals Amsterdam, Holandia
27.03 - 28.03 Wielkanoc
29.03 - 03.04 3. Palace Cup
(3rd Palace Cup)
Warszawa

Kwiecień

01.04 - 03.04 36. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Kobiet Warszawa
04.04 - 10.04 WBF Wiosenny Festiwal Kobiecy Online
(WBF Womens Online Spring Festival)
B B O
07.04 - 10.04 III etap międzynarodowych młodzieżowych rozgrywek kadrowych U20 Teresin Pod Warszawą
07.04 - 10.04 17. Mityng "Hotel Senator" (OTP*) Starachowice
08.04 - 10.04 III etap Kadry Juniorek Warszawa
10.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par (4) Starachowice
11.04 KMP - termin 4
15.04 - 16.04 Mityng Łódzki Łódź
15.04 - 17.04 Kadra Kobiet - etap 2 Do Ustalenia
17.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par (5) Łódź
22.04 - 24.04 Drużynowe Mistrzostwa Polski Teamów Młodzieży Szkolnej. Memoriał Henryka Gagatka Bytom
23.04 - 24.04 OTT*** Poznań Retro Team Marathon, GPT (3) Poznań
24.04 OTP* o Puchar Wójta gm. Jodłowa Jodłowa
29.04 - 01.05 36. Mityng Uznamski (OTP**) Świnoujście
29.04 - 01.05 58. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Mikst Warszawa
29.04 - 01.05 German Bridge Team Trophy Berlin, Niemcy
29.04 - 12.05 67. Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins, Francja
30.04 - 03.05 59. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Open Warszawa

Maj

01.05 - 03.05 Mistrzostwa Polski Amatorów Warszawa
01.05 - 03.05 3. etap kadry U-25 Warszawa
01.05 - 03.05 26. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Seniorów Warszawa
03.05 OTP* XIX. Turniej o Puchar Burmistrza Recza Recz
04.05 - 06.05 Akademickie Mistrzostwa Polski Łódź
05.05 36. Bonn Cup
(36. Bonn Cup)
Bonn, Niemcy
06.05 - 08.05 Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków Skorzęcin
08.05 III. OTP** o Puchar Prezesa QUICKPACK POLSKA S.A. Kielce
08.05 IX. OTP* O Puchar Wójta Gminy Łomża Wygoda
09.05 KMP - termin 5
13.05 - 15.05 53. Mityng Łuczniczka Bydgoszcz
13.05 - 15.05 9. Bridge Forest Trophy
(9th Bridge Forest Trophy)
Debrzyno
14.05 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPT (4) Bydgoszcz
15.05 OTP*** BUDIMEX GP Par (6) Bydgoszcz
20.05 - 21.05 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów "Błękitna Wstęga Odry", GPT (5) Wrocław
20.05 - 22.05 37. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
22.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par (7) Wrocław
25.05 - 29.05 56. Poznański Mityng Brydżowy
(56th Poznan Bridge Meeting)
Poznań
25.05 - 29.05 6. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Sportów Umysłowych Lidzbark Warmiński
28.05 OTT*** Mityngowy Turniej Teamów, GPT (6) Poznań
29.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par (8) Poznań

Czerwiec

03.06 - 10.06 50. Israel Bridge Festival Tel Aviv, Izrael
04.06 - 05.06 Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Warszawa
05.06 OTP** O Puchar Prezydenta Mielca Mielec
09.06 - 11.06 Finał Ekstraklasy
(Final of Polish Premiere League)
Wrocław
10.06 - 15.06 39. Międzynarodowy Festiwal Brydżowy
(XXXIX. International Budapest Bridge Festival)
Budapeszt, Węgry
11.06 OTP* "Brydż w Skansenie" Sierpc
12.06 XX. OTP Z Okazji Dni Zambrowa Zambrów
13.06 KMP - termin 6
16.06 - 18.06 Mistrzostwa Europy Par Kobiet
(European Women Pairs Championship)
Budapeszt, Węgry
16.06 - 19.06 30. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Szczyrk
16.06 - 26.06 53. Drużynowe Mistrzostwa Europy Open
(53rd European Teams Championship Open)
Budapeszt, Węgry
17.06 - 18.06 OTT*** Dąbrowski Turniej Teamów "Brydżowa Pogoria", GPT (7) Dąbrowa Górnicza
17.06 - 19.06 1. Dąbrowski Mityng "Brydżowa Pogoria" Dąbrowa Górnicza
18.06 OTP** XXV Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa Ostrzeszów
18.06 I.Uzdrowiskowy OTP* Włocławek-Wieniec Zdrój Wieniec Zdrój K.włocławka
18.06 - 19.06 V. ŚMP Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego "MISJA" Warszawa
19.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par (9) Dąbrowa Górnicza
19.06 - 25.06 12. Drużynowe Mistrzostwa Europy Seniorów
(12th European Senior Teams Championship)
Budapeszt, Węgry
19.06 - 25.06 50. Drużynowe Mistrzostwa Europy Kobiet
(50th European Women Teams Championship)
Budapeszt, Węgry
24.06 - 26.06 9. Mistrzostwa Polski Internautów Olsztyn
24.06 - 26.06 Turniej trzech granic Zgorzelec
24.06 - 26.06 13. Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn
25.06 OTP*** BUDIMEX GP Par (10) Olsztyn
25.06 - 26.06 Memoriał Jana Chojankowskiego (OTP**) Stargard
27.06 - 29.06 XX. Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Brydżu Sportowym Grudziądz
30.06 - 09.07 59. Kongres "Sława" Sława

Lipiec

03.07 OTP*** BUDIMEX GP Par (11) Sława
11.07 KMP - termin 7
13.07 - 20.07 13. Mistrzostwa Europy Par Juniorów
(13th European Youth Pairs Championship)
Liepaja, Łotwa
21.07 - 31.07 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej - Spingold
(Summer North American Bridge Championship)
Washington, District Columbia
22.07 - 30.07 56. Kongres Bałtycki
(56th Bridge Baltic Congress)
Sopot
24.07 OTP*** BUDIMEX GP Par (12) Sopot
25.07 - 27.07 OTT*** Kongresowy Turniej Teamów "Waza Bałtyku", GPT(8) Sopot
30.07 - 04.08 22. Chairmans Cup
(22nd Chairmans Cup)
Örebro, Szwecja

Sierpień

03.08 - 13.08 16. Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów
(16th World Youth Teams Championships)
Salsomagiore, Włochy
08.08 KMP - termin 8
12.08 - 13.08 OTT*** 5. Mistrzostwa Polski Teamów (BAM), GPT (9) Rzeszów
12.08 - 14.08 38. Podkarpacki Mityng Brydżowy Rzeszów
14.08 OTP*** BUDIMEX GP Par (13) Rzeszów
17.08 - 21.08 10. Kongres Brydżowy "Ryga zaprasza do Jurmali"
(10th Bridge Tournament "Riga Invites to Jurmala")
Jurmala, Łotwa
19.08 - 28.08 44. Grand Prix Warszawy
(44th Grand Prix of Warsaw)
Warszawa
21.08 OTP*** BUDIMEX GP Par (14) Warszawa
22.08 - 28.08 8. Akademickie Mistrzostwa Świata
(8th FISU World University Championship)
Łódź
28.08 OTP* O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Skoki K. Poznania

Wrzesień

03.09 - 10.09 55. Festiwal Brydżowy
(55th Bridge Festival)
Pula, Chorwacja
03.09 - 16.09 15. Światowe Igrzyska Brydżowe (d. Olimpiada)
(15th World Bridge Games)
Wrocław
10.09 OTP* IV. Puchar Prezydenta Koszalina Koszalin
11.09 OTP* Winobraniowy Zielona Góra
12.09 KMP - termin 9
16.09 - 17.09 58. Mityng Bursztynowy (OTP**) Szczecin
22.09 - 25.09 25. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
23.09 - 24.09 OTT*** 7. Mistrzostwa Polski Teamów Pattona, GPT (10) Bolesławiec
23.09 - 25.09 10. Turniej "Puchar Mińska"
(10th Tournament Minsk Cup 2016)
Mińsk, Białoruś
25.09 OTP*** BUDIMEX GP Par (15) Bolesławiec
29.09 - 02.10 Mistrzostwa Polski Młodzików Starachowice

Październik

07.10 - 09.10 Ekstraklasa - zjazd 1 (8 meczów) Warszawa
08.10 - 09.10 I i II liga - zjazd 1
10.10 KMP - termin 10
14.10 - 15.10 OTP** Mazurska Jabłoń Jabłoń K. Pisza
22.10 4. Turniej Dobroczynność i Brydż Warszawa
22.10 - 23.10 6. Mityng Pamięci Andrzeja Mera (OTP**) Barszczewo K. Białegostoku
22.10 - 23.10 X. Tarnowski Mityng Brydżowy Tarnów
23.10 OTP** XXXI Mauzoleum Bema Tarnów
28.10 - 30.10 19. Mistrzostwa Polski Par na IMPy Kraków

Listopad

04.11 - 06.11 26. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej Stargard
05.11 OTP*** BUDIMEX GP Par (16) Stargard
06.11 II. OTP* w BRISTOL ART & MEDICAL SPA Busko-Zdrój
10.11 - 13.11 15. Młodzieżowy Festiwal Brydżowy o Puchar Podbeskidzia Szczyrk, Hotel Orle Gniazdo
11.11 OTP* XXI.Turniej z okazji Święta Niepodległości Lubin
12.11 OTT** I. Ogólnopolskie Mistrzostwa Szczecina Szczecin
14.11 KMP - termin 11
14.11 - 20.11 WBF Jesienny Festiwal Kobiecy Online
(WBF Womens Online Autumn Festival)
B B O
19.11 - 20.11 I i II liga - zjazd 2
24.11 - 04.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Reisinger
(Fall North American Bridge Championship)
Orlando, Floryda
26.11 - 27.11 21. Memoriał Irka Nowaka Poznań

Grudzień

09.12 - 11.12 OTI**** Finał 17. GPPar
09.12 - 11.12 Mistrzostwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Do Ustalenia
12.12 KMP - termin 12
15.12 - 17.12 Finał Mistrzostw Polski Teamów